دو بوفالو افسران پلیس به اتهام حمله برای تنه زدن 75 ساله معترض


Martin Gugino, a 75-year-old protester, lays on the ground after he was shoved by two Buffalo, New York, police officers during a protest against the death in Minneapolis police custody of George Floyd in Niagara Square in Buffalo, New York, on June 4, 2020.

مارتین Gugino یک 75 ساله معترض می گذارد روی زمین پس از او راندند توسط دو بوفالو, نیویورک, افسران پلیس در اعتراض به مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در نیاگارا مربع در بوفالو, نیویورک در ژوئن 4 سال 2020 است.

جیمی کوین/جزوه کرج

دو بوفالو افسران پلیس متهم شدند با حمله درجه دوم روز پس اعتراض ملی بیش از یک ویدیو که نشان می دهد ماموران تنه زدن یک 75 ساله معترض به زمین. افسران هارون Torglaski و رابرت McCabe بودند به اتهام حمله درجه دوم در تصویری arraignments که در آنها هر دو وارد هیچ گناه درخواست. آنها هر دو منتشر شد و بدون قید وثیقه و پس از پنج دقیقه روش و بازگشت به دادگاه ماه آینده. دو نفر به اتهام جنایت حمله به دلیل تجمع اعتراضی سن و این واقعیت است که دو افسر بیش از 10 سال جوان تر.

ماموران که در حال حاضر شده است به حالت تعلیق بخشی از یک گروه از افسران بودند که دستور به پاک کردن یک منطقه در مدت کوتاهی پس از این شهر 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در روز پنج شنبه. این تصویری است که از آنجا رفته ویروسی را نشان می دهد مارتین Gugino, 75, با نزدیک شدن به افسران بودند که با پوشیدن دنده تاکتیکی. به نظر می رسد او می گویند چیزی به افسران قبل از آنها فریاد زدن در او به حرکت می کند و او را هل می دهد. Gugino و سپس سقوط به عقب و ضربه سر خود را بر روی پیاده رو. سپس خون آمدن از سر خود را. Torgalski است که دیده می شود فشار Gugino در این ویدئو. McCabe کسی است که مرتب کردن بر اساس هل Gugino با باتوم او را به عنوان به خوبی و در مورد به زانو زدن پس از سقوط اما یک افسر دیگر به او می گوید به نگه داشتن در حال حرکت است.

روز جمعه همه با 57 عضو از Bufallo اداره پلیس Emergency Response Team استعفا از این واحد پس از Toglaski و McCabe متوقف شد و بدون پرداخت. “پنجاه و هفت استعفا داد و در نفرت به دلیل درمان دو نفر از اعضای خود را که به سادگی با اجرای دستور” جان ایوانز رئیس پلیس خیرخواه انجمن گفت. آنها نه استعفا از اداره پلیس و بسیاری از آنها را همراه با دیگر اعضای نیروی رفت و به بوفالو دادگاه شهرستان در صبح روز شنبه برای نشان دادن حمایت خود را برای به حالت تعلیق در افسران.

بوفالو شهردار بایرون براون گفت: این اتحادیه داشته باشد و مانعی برای اصلاحات. “این اتحادیه شده است در طرف اشتباه تاریخ برای یک دوره بسیار طولانی از زمان و آنها را یک مانع واقعی برای اصلاحات پلیس در شهر بوفالو” براون گفت: در MSNBC شب جمعه. قهوه ای قبلا گفت که او “عمیقا ناراحت ویدیو” اما گفت که او نمی حمایت آشکار شلیک ماموران اصرار مهم بود که برای بررسی به جلو حرکت کند. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو حمایت بوفالو شهردار در روز شنبه. “ما شاهد ویدئو” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری گفت: “آنچه ما شاهد بود وحشتناک و نفرت انگیز, من فکر می کنم غیر قانونی است.”

Gugino در “جدی اما با ثبات وضعیت” وکیل او گفت:. “او هشدار و گرا.” وکیل کلی Zarcone نیز توضیح داده شده Gugino به عنوان “دیرین صلح آمیز تظاهر کنندگان مدافع حقوق بشر و به طور کلی طرفداران ما اساسی است.” ساعت قبل از اعتراض Gugino در توییتر نوشت که او نگران بود در مورد حکومت و گفت: کسانی که انواع محدودیت ها نباید درخواست برای تظاهرات. “تظاهرات معاف از حکومت به دلیل کنگره (و شهرداران) ممکن است هیچ قوانینی که abridge حق مردم صلح و دوستی به جمع آوری و شکایت به دولت” Gugino نوشت: صبح روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>