دو ماهواره فقط به حال یک تماس نزدیک — اما کارشناسان می گویند آن را فقط یک ماده از زمان قبل از برخورد

به عنوان نوع بشر می فرستد تا کنون-بیشتر ماهواره به مدار مورد جو زمین, احتمال دراماتیک برخورد را افزایش می دهد. امشب دو به خوبی ردیابی انسانی ماهواره ها تا به حال یک فرصت مناسب و معقول از برخورد در فضای بالای Pittsburgh, Pennsylvania. هر چند گزارش از 7ساعت و همکاران نشان می دهد که ماهواره فقط از دست رفته هر یک از دیگر کارشناسان می گویند که به عنوان تعدادی از ماهواره ها و فضا های ناخواسته را افزایش می دهد, آن را تنها یک موضوع از زمان.

یکی از این دو ماهواره که در نزدیکی-از دست مادون قرمز فصل های ماهواره ای (جامعه جراحان ایران) یک تلسکوپ فضایی است که بخشی از یک ماموریت مشترک بین ناسا هلند و انگلستان است. در سال 1983 آن را از سوخت زد و فوت کرد و همچنان به محاصره زمین موجب حرکت در نزدیکی اصطکاک خلاء. دومین ماهواره GGSE-4 است که بخشی از یک آزمایش گرانشی که نیروی هوایی ایالات متحده راه اندازی شد در ماه مه سال 1967. شبیه به جامعه جراحان ایران GGSE-4 و عملیاتی نشده است.

تبلیغات:

در حالی که برخورد دو ماهواره از بین رفته نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد علم یا مخابرات پس می تواند از نگرانی های بزرگ برای تمام ماهواره های مشابه در مدار. در توییتر Leolabs یک شرکت است که ردیابی دو ماهواره توضیح داد: در یک سری از توییت:

ما در حال نظارت بر یک رویکرد رویداد مربوط به جامعه جراحان ایران (13777) از تعمیر تلسکوپ فضایی راه اندازی شد در سال 1983 و GGSE-4 (2828) تجربی ما حمل بار راه اندازی شد و در سال 1967.

در Jan 29 در 23:39:35 UTC این دو اشیاء نزدیک خواهد شد توسط یکی دیگر در یک نسبت سرعت 14.7 متر/s (900km به طور مستقیم در بالا Pittsburgh, PA) است. ما آخرین معیارهای در این رویداد نشان می دهد یک پیش بینی از دست ندهید فاصله بین 15-30 متر است.

این اعداد به ویژه نگران کننده با توجه به حجم جامعه جراحان ایران در 3.6 m x 3.24 متر x 2.05 متر. ترکیب اندازه از هر دو اشیاء را افزایش می دهد محاسبه احتمال یک برخورد که همچنان نزدیک به 1 در 100.

حوادث مانند این برجسته نیاز به مسئول موقع deorbiting از ماهواره های فضایی برای پایداری در حال حرکت رو به جلو است. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این رویداد را از طریق آمدن روز و ارائه به روز رسانی به عنوان در دسترس است.

در صبح روز چهارشنبه Leolabs تجدید نظر در پیش بینی احتمال برخورد به “نزدیک به 1 در 20” و یا 5 درصد است. آن برآورد اولیه این بود که 1 درصد احتمال برخورد در 6:40 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. عدم اطمینان است که با توجه به عدم قطعیت در موقعیت دقیق از هر دو ماهواره.

“هر چند که هنوز هم بعید است که این اشیاء را در برخورد ما باید وظیفه ما رادار به برنامه طولانی مدت پیگیری در هر دو اشیاء زیر این رویداد به جستجو برای گونه شواهد جدید باقی مانده (و امیدوارم پیدا کردن هر گونه!),” این شرکت هنوز توییتی.

تبلیغات:

در 7:00بعد از ظهر و گزارش ها حاکی از آن است که ماهواره ها به نظر می رسید که فقط از دست رفته هر یک از دیگر.

راجر تامپسون ارشد مهندسی متخصص در هوافضا شرکت گفت: کسب و کار خودی پتانسیل عبور است “بسیار خطرناک ارتباط است.”

در حالی که چنین اتفاقاتی بسیار بعید است که به ضرر هر کسی بر روی زمین باقی مانده از چنین برخورد خواهد نتیجه چشمگیر shooting star-مانند نشان می دهد در آسمان در نزدیکی پیتسبورگ.

تبلیغات:

اما برای ماهواره های دیگر باقی مانده چنین ابرها خبر بد. سرعت بالا ماهواره برخورد در نتیجه عظیم باقی مانده ابرها در حال گسترش در سراسر فضا. چنین سرعتی در حال حرکت باقی مانده می تواند آسیب دیگر ماهواره یا ایستگاه فضایی بین المللی. نیز چنین برخورد می تواند ایجاد یک واکنش زنجیره ای که در آن باقی مانده از برخورد ماهواره اعتصابات یکی دیگر از ماهواره ایجاد و در عین حال بیشتر باقی مانده و از بین بردن و حتی بیشتر ماهواره ها.

با توجه به ناسابیشتر فضای باقی مانده “را افزایش می دهد خطر بالقوه ای برای تمام وسایل نقلیه فضایی” اما به خصوص به ایستگاه فضایی بین المللی.

تبلیغات:

“ناسا طول می کشد خطر برخورد با فضای باقی مانده را به طور جدی و بلند مدت مجموعه ای از دستورالعمل در مورد چگونه به مقابله با هر احتمالی برخورد تهدید” ناسا متحده در وب سایت خود را.

این امر می شده اند اولین بار دو ماهواره سقوط کرد و به هر یک از دیگر. در ماه فوریه سال 2009 دو ماهواره برخورد — یک فعال ایریدیوم 33 ماهواره ای که توسط ایالات متحده بر اساس ایریدیوم Communications LLC و Kosmos 2251 یک توقف روسی ماهواره ای. وجود دارد گزارش ها از چراغ های روشن در آسمان بیش از کنتاکی و با صدای بلند کوپن.

دو سال پیش از چین تخریب یکی از ماهواره های خود را در پایین مدار زمین به عنوان بخشی از یک آزمایش است. مدت کوتاهی پس از آن در سال 2008 در ایالات متحده آزمایش مشابه ضد ماهواره سلاح با از بین بردن از بین رفته ماهواره ای در یک حرکت به طور گسترده ای به عنوان یک قفسه سینه-thumping rejoinder به چین, ضد ماهواره, آزمایش موشکی در جریان جنگ سرد بین دو کشور است. هر دو این حوادث ایجاد شده یک مقدار عادلانه از فضای باقی مانده را در پی خود.

تبلیغات:

امکان دیگر ماهواره برخورد حاد تر خواهد شد در آینده به عنوان بیشتر ماهواره ها را به فضا فرستاد. به سالن که قبلا گزارش شده ستاره شناسان نگران هستند با SpaceX مدیر عامل شرکت ایلان برنامه ای برای ارسال 30,000 ماهواره به مدار زمین. همانطور که از ژانویه 2019 وجود دارد که حدود 5000 انسان ساخته شده از ماهواره ها در فضا, 1,950 که هنوز هم کاربردی است.

“تعداد این ماهواره ها پیش بینی شده است به رشد به ده ها هزار نفر در طول چند سال آینده ایجاد پتانسیل قابل توجهی اثرات جانبی به زمین و فضا-بر اساس نجوم” آمریکا فصل های جامعه در نامه ای نوشت. “این اثرات می تواند شامل اختلال قابل توجهی از نوری و نزدیک به مادون قرمز مشاهدات مستقيم تشخیص از ماهواره ها در انعکاس و نور ساطع شده; آلودگی رادیو مشاهدات نجومی توسط تابش الکترومغناطیسی در ارتباطات ماهواره ای باند و برخورد با فضای مبتنی بر رصدخانه.”

سالن ادامه خواهد داد برای به روز رسانی این داستان را به عنوان گزارش منتشر شده در مورد ماهواره.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی