دو مطالعه برخی از اخبار خوب و اخبار بد به صورت بالقوه coronavirus درمان

یک جفت جدید کروناویروس درمان گزارش ارائه بینش های جدید به دو گروه تجربی مواد مخدر در حال تلاش برای درمان Covid-19.

برای اولین بار فراهم می کند و زمینه را برای خوش بینی محتاطانه در مورد Gilead Sciences’ داروی آزمایشی remdesivir در حالی که دوم پرسش در مورد ایمنی هیدروکسی کلروکین مواد مخدر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بی پروا به کرات به عنوان یک درمان بالقوه برای کوروناویروس.

در اینجا چیزی است که مطالعات انجام یافت و آنچه را که آنها می توانید به ما بگویید که در مورد آینده نگر درمان برای این بیماری کشنده است.

Remdesivir

بیوتکنولوژی شرکت Gilead Sciences منتشر شده یک تجزیه و تحلیل در مجله پزشکی نیوانگلند در روز جمعه پیگیری پاسخ از 53 بيمار مبتلا به موارد شدید Covid-19 به remdesivir درمانی داده شده را در یک دلسوز-استفاده از پایه و اساس است که بیماران داده شد تایید نشده مواد مخدر به دیگر گزینه های در دسترس هستند.

بر اساس این گزارش پزشکان مشاهده بالینی بهبود در 36 از 53 بيمار; 8 رو بدتر و 7 سالگی درگذشت. پزشکان قادر به 17 از 30 بيمار در هواکش زندگی-پشتیبانی از دستگاه های است که کمک به مردم برای تنفس کردن ماشین آلات.

نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که میزان مرگ و میر این بیماران مشاهده کردند — 13 درصد پایین تر از نرخ مرگ و از 17 به 78 درصد در چین در میان افرادی که به شدت بیمار با Covid-19. عوارض جانبی شامل اسهال و بثورات کلیوی و فشار خون.

زیادی وجود دارد محدودیت در چه نتیجه گیری می توان کشیده شده از این تجزیه و تحلیل. هیچ تصادفی در گروه کنترل که اجازه نویسنده به مقایسه چگونه بیماران با توجه به دارونما انجام شده نسبت به آن داده شده remdesivir. و تعداد کل بیماران گسترش در سراسر ایالات متحده و کانادا و اروپا و ژاپن بسیار کوچک است.

هنوز هم نویسندگان این مطالعه و کارشناسان خارج از توصیف کرده اند این نتایج را به عنوان دلیلی برای احساس امید.

“ما نمی توانیم نتیجه گیری قطعی از این داده اما مشاهدات از این گروه از بیماران بستری در بیمارستان که دریافت remdesivir امیدوار هستند” جاناتان Grein نویسنده سرب از تجزیه و تحلیل و مدیر بیمارستان اپیدمیولوژی در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در بیانیه ای از جلعاد. “ما مشتاقانه منتظر به نتایج حاصل از مطالعات بالینی کنترل شده به طور بالقوه اعتبار این یافته ها.”

“نتایج در واقع امیدوار و امیدوار کننده از این کنترل نشده remdesivir مداخله مطالعه ایم” اریک Feigl-دینگ متخصص اپیدمیولوژی و سلامت اقتصاد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “محاکمه, محاکمه, محاکمه, لطفا,” او اضافه شده است.

پل Goepfert, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام گفت واشنگتن پست است که “این هنوز هم امیدوار کننده مواد مخدر, اما آن را نمی کند قطعی اثبات هر چیزی.” او افزود: “نکته اصلی که شما می توانید جمع آوری از این مطالعه آن است که نمی شود هر گونه نامطلوب آسیب برساند.”

دانیل o’day, جلعاد را رئیس و مدیر عامل شرکت گفت که بسیاری از مطالعات مورد نیاز به درک اگر و چگونه remdesivir می تواند درمان Covid-19.

“در مطالعه remdesivir سوال این است که نه فقط این که آیا آن را بی خطر و موثر در برابر COVID-19 اما که در آن بیماران را نشان می دهد فعالیت چه مدت باید آنها درمان را دریافت و در چه مرحله ای از بیماری خود را درمان خواهد بود مفید ترین” او گفت: در نامه ای سرگشاده بحث جدید گزارش روز جمعه. “بسیاری از پاسخ های مورد نیاز هستند و به همین دلیل است که ما نیاز به چند نوع از مطالعات مربوط به انواع بسیاری از بیماران است.”

هیدروکسی کلروکین

در کمتر خوش بینانه, توجه داشته باشید, فرانسه مبارزه با مواد مخدر-ایمنی آژانس منتشر کرده است داده نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر تهمت قرار دادند به عنوان یک معجزه بالقوه دارو برای درمان Covid-19 به نظر می رسد به عوارض جانبی جدی بر روی قلب استفاده می شود که برای Covid-19 بیماران باید تحت نظارت های پزشکی. در این گزارش به 43 نفر از “قلب حوادث” به هیدروکسی کلروکین.

“این ارزیابی اولیه نشان می دهد که خطرات به ویژه قلبی و عروقی مرتبط با این درمان در حال حاضر و به طور بالقوه در افزایش COVID-19 بيمار. تقریبا همه از این اعلامیه آمده از سلامت موسسات” آژانس گفت: با توجه به تپه. “این دارو تنها باید در بیمارستان و تحت نظارت های پزشکی.”

این گزارش را ارائه نمی دهد شواهد قطعی در مورد چگونه امن است برای استفاده از هیدروکسی کلروکین اما آن تأکید چقدر خطرناک آن است که برای غیر کارشناسان — از جمله رئیس جمهور — به شوق و ذوق مشتری جلب کردن آن به عنوان یک درمان امیدوار کننده هنگامی که شواهد قطعی است که آن را با این نسخهها کار و یا امن برای استفاده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تشویق مردم به استفاده از آن و البته تنها با تصویب یک پزشک در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین — درخواست “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟” در کنفرانس مطبوعاتی زمانی که بحث در مورد آن را به عنوان یک درمان است که او را مشتاق به پشت. اما دانشمندان و متخصصان پزشکی هشدار داده اند در برابر مشاهده آن را به عنوان یک درمان موثر است.

که در بخشی به دلیل, به عنوان بورسی را Nicole Narea گزارش شده این دارو دارای عوارض جانبی جدی و مزایای آن برای Covid-19 بيمار هستند و در عین حال ثابت شده است:

[S]cientists شناخته شده است برای چندین دهه است که مواد مخدر حمل عوارض روانی عوارض جانبی و همچنین می تواند باعث مرگبار عوارض قلبی. تنها بالینی می تواند روشن کند که به نفع و چه کسی می تواند در بیش از حد بزرگ یک خطر است.

تجویز این دارو در حال حاضر این است که “نوع یک ” last resort’ اندازه گیری برای کسانی که با بیماری شدید و” جاشوا ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی سیاست در قیصر بنیاد خانواده گفت: Vox, بعد اضافه کرد: “من خواهد بود بیشتر نگران داشتن تعداد زیادی از مردم از جمله کسانی که بدون علائم یا فقط علائم خفیف مصرف این دارو به دلیل خطر عوارض جانبی منفی و معلوم نیست منافع در این نقطه است.”

وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هر گونه درمان های بالینی ثابت شده است به کار به طور خاص در برابر Covid-19. به عنوان عذاب آور به عنوان آن است که به صبر طی یک اقتصاد کشتن جهانی همه گیر تحقیقات بیشتری انجام می شود و به حل و فصل در محکم پاسخ.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>