آمریکا وکیل است که به بررسی تهمت همکاران حاضر به استعفا


U.S. Attorney for the Southern District of New York Geoffrey Berman speaks during a press conference October 10, 2019 in New York City.

آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک جفری برمن در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 10 اکتبر 2019 در شهر نیویورک است.

یوهانس EISELE/گتی ایماژ

دادستان کل ویلیام بر جای تعجب نقل مکان کرد و در شب جمعه به آتش بالا دادستان فدرال در منهتن جفری S. برمن که نظارت چندین تعقیب از بالا متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و که دفتر شده و بررسی شخصی خود را وکیل رودلف جولیانی. اما برمن حاضر به مرحله راه اندازی به طور چشمگیری عمومی بن بست که تازه می آفریند سوال در مورد بر تمایل به قرار دادن وزارت دادگستری تاریخی استقلال از سیاست در خط به منظور بهره مندی جمهور. تلاش فردی گری همچنین به نظر می رسد به سقوط در خط با حرکت های اخیر با مغلوب ساختن پیشی جستن به خلاص شدن از شر مقامات (معمولا اواخر روز جمعه) که دیده نمی شود به طور کامل وفادار مانند زمانی که او از کار اخراج تعدادی از آژانس ناظران بیش از چند هفته گذشته.

حدود یک ساعت پس از بر گفت: برمن که قرار بود به ترک پست خود برمن صادر مبارز در بیانیه ای گفت او آموخته از اخبار است که او “پله” از طریق آزادی مطبوعات ساخت روشن او تا به حال هیچ برنامه ای برای رفتن به هر نقطه از حق دور. “من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا من موقعیت که من منصوب شد و توسط قضات دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک. من گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا” برمن گفت. “تا آن زمان تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه.”

برمن باعث شده است تا دفتر شده است که در این مرکز چند کلید تحقیقات مربوط به تهمت و همکاران. دفتر او بود که منجر به پیگرد قانونی تهمت سابق وکیل شخصی مایکل کوهن. برمن نیز نظارت دادستان از جولیانی همکاران لو Parnas و ایگور Fruman که متهم شده اند با فدرال مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است. و برمن اخراج شد در مدت کوتاهی پس از کلمه ای که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در کتاب خود نوشت که تهمت سعی در درگیر شدن در یک تحقیق نظارت برمن را به یک بانک ترکیه.

در آزادی مطبوعات بار گفته بود که برنده خواهد نامزد جی کلیتون رئیس فعلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار به بیش از موقعیت های برگزار شده توسط برمن. در حالی که سنا در نظر نامزدی Barr گفت: Craig Carpenito که ایالات متحده وکیل برای منطقه نیوجرسی را به عنوان سرپرست ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک شروع در جولای 3. معلوم نیست که آیا این در واقع می تواند اتفاق می افتد. برمن بود و نه تایید شده توسط مجلس سنا. او منصوب موقت آمریکا وکیل در منهتن در سال 2018 و تهمت هرگز به طور رسمی فرستاده نامزدی خود را به مجلس سنا. رسمی انتصاب بعدها ساخته شده توسط قضات دادگاه منطقه و قانون است که اجازه می دهد که به اتفاق می افتد می گوید که او می تواند باقی می ماند در این موقعیت تا زمانی که آن را پر شده است.

کلیتون هرگز به عنوان یک خدمت دادستان است و نه یک litigator زمان دو کلید ویژگی های است که معمولا دیده می شود به عنوان مورد نیاز برای برگزاری چنین برجسته آمریکا وکیل موقعیت. در واقع اگر او تایید کلیتون خواهد بود که برای اولین بار غیر دادستان منجر به منطقه جنوب نیویورک. به نظر می رسد شخصی دوستی نقش مهمی در انتصاب. Barr و کلیتون گزارش شناخته شده هر سال و کلیتون شد برنامه ریزی برای ترک فعلی خود نقش به بازگشت به نیویورک. کلیتون عزاداری Barr مورد علاقه خود را در کار و بار موافقت کردند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>