ایالات متحده محدود Coronavirus تست به دلیل آن نیست که به اندازه کافی تست


A lab worker holds a syringe while conducting a sample test.

Coronavirus تست در ایالات متحده محدود شده است به دلیل عدم انجام شد.

توماس KIENZLE/گتی ایماژ

تاثیر واقعی از coronavirus در ایالات متحده است که هنوز هم آمده اما پاسخ دولت تا کنون نشان داده است نشانه های نگران کننده از impracticality, incoherence و بی کفایتی به عنوان ویروس مهاجرت از چین در سراسر جهان است. بزرگترین دلیلی برای نگرانی شده است ناتوانی دولت در مختصات دقیق تست روش را امتحان کنید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض به عنوان ویروس با نزدیک شدن. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ماه فوریه نورد تشخیصی کیت و حمل صدها نفر به دولت labs در سراسر کشور تنها به بعد کشف آزمون های ناقص و در نهایت بیهوده است. با تلاش برای استقرار جایگزینی آزمایشات رود به هفته تست محدود شد CDC را labs در آتلانتا. از آنجا که روند تست شد بسیار دشوار است برای دسترسی و تست ظرفیت تنها در حدود 400 در هر روز, معیارهای برای آمریکایی ها به تست شد بسیار باریک.

این اوایل گیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هستند که تحت افزایش انتقاد نه به دلیل آن است که انتظار می رود جادویی مشکل را حل کند اما به دلیل آن را گرفته گام های اساسی برای فراهم کردن زیرساخت ها برای پاسخ به یک پتانسیل شیوع هنگامی که آن را ممکن است در واقع از تفاوت ساخته شده است. چقدر تفاوت آن را ساخته اند برای بحث است اما با چند آمریکایی ها گرفتن تست شده و روند تایید یک coronavirus مورد dayslong روش, آمریکا پاسخ, شده است, در بهترین حالت, سوراخ دار تا کنون. روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد به بسیار گسترش یافته coronavirus تست پس از 103 آمریکایی ها آلوده شده اند و شش فوت کرده اند.

“به وضوح وجود داشته است با مشکلات نورد آزمون,” گفت: دکتر توماس فریدن مدیر سابق C. D. C. نیویورک تایمز گفت. “هستند بسیاری از سرخوردگی پزشکان و بیماران و سلامت بخش است.” در چند روز گذشته CDC ناگهان حذف شماره از coronavirus آزمایشات انجام شده در ایالات متحده از آن سایت باعث نگرانی در مورد آن شفافیت در جزئیات خود را در تصمیم گیری و همچنین گسترش ویروس. “بی کفایتی واقعا بیش از آنچه که هر کسی انتظار می رود با C. D. C.,” دکتر مایکل مینا متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد گفت: بار. “این است که یک مشکل را حل کند در جهان از ویروس ها.” اواخر هفته گذشته CDC تا به حال فقط تست شده 500 نمونه در حالی که کشورهای دیگر آزمایش شد ده ها هزار نفر از موارد مشکوک و چین به احتمال زیاد آزمایش میلیون ها نفر از بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>