آمریکا سبقت ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین تایید Coronavirus مرگ و میر


Medical workers take in patients at a special coronavirus intake area at Maimonides Medical Center on April 11, 2020 in the Borough Park neighborhood of New York City.

پزشکی کارگران را در بیماران خاص در coronavirus منطقه مصرف در ابن میمون مرکز پزشکی در آوریل 11, 2020 در محله پارک محله از شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات/گتی ایماژ

ایالات متحده رسیده ترسناک یک نقطه عطف شنبه به عنوان آن پیشی ایتالیا در مجموع تعداد تایید مرگ از coronavirus با کل تلفات رسیدن به گذشته 20,000-علامت گذاری بالاتر از 19,468 در ایتالیا. حداقل 2,074 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده, جمعه, است که بیشترین تعداد از زمان آغاز شیوع. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: روزانه تعداد مرگ و میر ثبات است “اما ثبات در وحشتناک رای” به عنوان دولت گزارش 783 اضافی مرگ و میر شنبه در مجموع بیش از 8,600. در این میانه در ضمن فرح بخش خود را به صورت بالقوه و چشم انداز مثبت در بیماران است.

اگر چه ایالات متحده شد به مرگبارترین شیوع کروناویروس زمانی که خام اعداد در نظر گرفته شود به عنوان یک نسبت از کل جمعیت مرگ و میر ویروس باقی می ماند بسیار پایین با توجه به جمعیت ایالات متحده پنج برابر بزرگتر از ایتالیا. این ویروس به کشته شدن حدود 32 نفر در هر 100000 نفر در ایتالیا در مقایسه با شش در هر 100 ، 000 نفر در ایالات متحده است. در سطح جهان بیش از 100000 نفر فوت کرده اند از coronavirus اگر چه تعداد واقعی تصور می شود بسیار بالاتر است.

برآورد که چگونه بسیاری از مردم می میرند و از COVID-19 در ایالات متحده شده اند کاهش کمی به تازگی به عنوان کارشناسان می گویند دقیق اجتماعی فاصله اقدامات به نظر می رسد داشتن حداقل برخی از اثر. پیش بینی توسط دانشگاه واشنگتن ادعا می کند می تواند وجود داشته باشد 60,000 COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور است که به مراتب پایین تر از 100,000 تا 200,000 مرگ و میر در کاخ سفید صحبت شده بود در مورد هفته پیش. “داده های واقعی به ما می گویند که آن را بسیار محتمل است که ما با داشتن یک قطعی مثبت و اثر این کاهش چیزهایی که ما در حال انجام این جدایی فیزیکی—بنابراین من معتقدم که ما در حال میخوام دیدن رکود در آن” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در اوایل این هفته. به عنوان برخی از شروع به صحبت کردن در مورد پتانسیل برای بازگشایی اقتصاد سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که پیش از موعد اقدام می تواند منجر به یک “مرگبار تجدید حیات” از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>