ایالات متحده دستمزد جنگ اقتصادی در ایران در طول همه گیر به عنوان رسانه های جریان اصلی به نظر می رسد دور

COVID-19 است با چکش چند کشور به عنوان سخت به عنوان آن را در ایران آمار که گزارش (به عنوان از آوریل 8) 64,586 موارد و 3,993 مرگ و میر. تحریمهای آمریکا دلیل اصلی که ایرانیان در حال آلوده شدن و مرگ از coronavirus در چنین اعداد بزرگ: اقتصادی آمریکا, جنگ نرم, ایران برای همه گیر و قبل از آن آغاز شده ،

HRW: Iran: Sanctions Threatening Health

تبلیغات:
حتی قبل از همه گیر ضربه دیده بان حقوق بشر (10/29/19) گزارش شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحریم شد “باعث مشکلات جدی برای ایرانیان عادی و تهدید حق خود را به سلامت.”

دیده بان حقوق بشر مستند شده در سال گذشته (10/29/19) است که تحریم کرده بود “به شدت محدود توانایی [ایران] به امور بشردوستانه واردات از جمله داروهای ایجاد مشکلات جدی برای ایرانیان عادی و تهدید حق خود را به سلامت.” تحریم های ایالات متحده به طور خاص طراحی شده برای immiserate ایران و رانندگی این کشور را به فقر در سمت چپ این بیمار مجهز برای مقابله با کروناویروس اضطراری: قبل از همه گیر تحریم ها در حال حاضر هزینه در ایران حدود 200 میلیارد دلار درآمد در درجه اول از نابود روغن فروش و ارزش ارز به نصف در دو سال گذشته (نیویورک تایمز 4/1/20).

به عنوان محقق Eskandar صادقی-بروجردی (Jadaliyya, 12/3/19) اشاره کرد در ماه دسامبر تحریم ها را تشکیل می دهند “این مجازات دسته جمعی بیش از 81 میلیون ایرانی از طریق و با استفاده از یکی از جامع ترین و بی امان تحریم رژیم در تاریخ مدرن است.” آنها

موثر محاصره اقتصادی dragooning بخش انرژی و بانکی و امور مالی (از جمله خود بانک مرکزی) سرمایه گذاری خارجی و ذخایر ارز خارجی و با هدف قرار دادن مواد غذایی اصلی داروهای نجات بخش و بسیار دیگری علاوه بر. جنگ نزدیک است کل و بی امان و آن را در حال حاضر گرفته شده بسیاری از زندگی.

آمریکا اقتصادی حمله رعد اسا به گسترش تلاش برای دیکته کردن اینکه آیا و چگونه دیگر کشورها تعامل با ایران است. در ماه ژوئن گذشته ایالات متحده نماینده ویژه برای ایران برایان قلاب گفت: شرکت های اروپایی که آنها “باید یک انتخاب: انجام کسب و کار با ایالات متحده و یا انجام کسب و کار با ایران” (واشنگتن پست 6/28/19). در ماه ژانویه روز قبل از اروپایی ها هشدار داد ایران از توافق هسته ای نقض و نهاد حل اختلاف ساز تاسیس در سال 2015 ایران و رئیس جمهور تهمت مخفیانه تهدید به اعمال 25 درصد تعرفه در اروپا خودرو اگر اروپا شروع فرآیند حل اختلافات; ایالات متحده انداز این مکانیسم به عنوان بخش مهمی از تحریم ایران (واشنگتن پست 1/15/20).

تبلیغات:

پس COVID-19 بوده و پاره شدن از طریق ایران, امور خارجه ایالات متحده توانسته است تا خود را حمله به “ترک ایران مسابقه ای برای محدود کردن سریع و مرگبار گسترش این کروناویروس جدید, اما این تلاش ها پیچیده اقتصادی تنگ محدودیت های اعمال شده توسط ایالات متحده آمریکا” (Newsweek, 2/24/20). در واقع ایالات متحده تشدید آن پرخاشگری در طول همه گیر با اضافه کردن بیشتر تحریم “نگه داشتن آن فشار اقتصادی کمپین” (“رویترز” 3/17/20) در برابر یک کشور که در آن مردم در حال مرگ توسط هزاران نفر — یکی هر 10 دقیقه با توجه به ایرانی وزارت بهداشت — قابل توجه در اندازه گیری از آنجا که فشار مبارزات انتخاباتی.

NYT: Iran Says U.S. Sanctions Are Taking Lives. U.S. Officials Disagree.

آیا تحریم های ساخته شده آن را سخت تر برای پاسخ به همه گیر مرگبار? نیویورک تایمز (4/1/20) توسط agnostic — اما آن را نمی داند برای مطمئن شوید که “فاجعه [است] باعث حداقل تا حدودی با ایران بی منطق پاسخ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کند که تحریم ها معاف فروش دارو و تجهیزات پزشکی ایران اجازه می دهد برای دسترسی به کمک های انسان دوستانه اما همانطور که نیویورک تایمز (4/1/20) اذعان کرده است, “آمریکایی ثانویه در تحریم موسسات مالی و شرکت هایی که انجام کسب و کار با ایران را ساخته اند آن را تقریبا غیر ممکن برای ایران به خرید اقلام مانند هواکش برای درمان coronavirus بیماران است.” دیده بان حقوق بشر (10/29/19) اشاره کرده است که تحریم ها را بترساند شرکت ها و بانک ها از انجام کسب و کار با ایران که

تبلیغات:

به عنوان یک نتیجه, ایرانیان دسترسی به ضروری پزشکی و حق خود را به بهداشت و درمان است که منفی نهفته و ممکن است بدتر اگر این وضعیت بدون تغییر باقی می ماند, در نتیجه تهدید سلامت میلیونها ایرانی.

در حال حاضر ایالات متحده مسدود کردن ایران با درخواست 5 میلیارد دلار وام صندوق بین المللی پول برای مبارزه با کروناویروس (وال استریت ژورنال 4/7/20). ایرانی “مقامات یک سابقه طولانی از انحراف بودجه اختصاص داده شده برای کالاهای بشردوستانه به جیب خود و به خود تروریستی پروکسی” این مجله به نقل از یک ناشناس تهمت رسمی دولت در بند سوم به عنوان اینکه این یک منبع قابل اعتماد.

از آنجا که دولت ایالات متحده به طور مستقیم مسئول ایرانی, مرگ و میر, واشنگتن باید نقش مرکزی نگرانی به رسانه های ایالات متحده. در عین حال که این مورد با توجه به بررسی داستان های منتشر شده در بین ظهور COVID-19 در اواخر ماه دسامبر و مارس 2. واشنگتن پست منتشر شده 386 مقالات که آدرس ایران و کوروناویروس در این دوره و 55 شامل کلمه “تحریم.” به عبارت دیگر 85 درصد از کاغذ ایران مربوط COVID-19 پوشش غفلت به یاد داشته باشید که دولت مستقر در این شهرستان است که با انتشار سهام با نام خود را ایفا کرده است یک بخش مهم در این بیماری تخریب در ایران.

تبلیغات:

نیویورک تایمز 439 داستان که ذکر شد ایران و coronavirus و 40 از آنها تنها 9 درصد با اشاره به تحریم. یکی از این سرمقاله (3/25/20) خواستار محاصره در ایران برداشته شود اما این مقاله پذیرفته شده و تقویت ساختمان های که استفاده می شود به تلاش برای توجیه تحریم:

در حالت ایده آل [لغو تحریم های ایالات متحده] می تواند منجر به کاهش تنش و کاهش از حمله به اهداف آمریکایی در عراق توسط ایران متحدان و حتی پایین خط بحث های جدی در انجماد هسته ای ایران تشدید.

که بسیاری از maybes با توجه به رژیم نشان داده است که هیچ تمایل به پایین قبل از ایالات متحده است. اما اگر ایران را رد کرد آمریکا کمک کند و یا ادامه در راه خود را با وجود این تحریم خواهد به بازگشت به محل و رهبران اسلامگرا خواهد بود سخت قرار داده و برای متقاعد کردن مردم است که ایالات متحده مسدود کردن کمک های انسان دوستانه.

آنچه در این مقاله به نام “هسته ای ایران تشدید” است و اشاره به ایران گفته بود که دیگر محدود 2015 توافق است که به طور موثر متوقف به وجود داشته باشد زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اوراق آن تقریبا دو سال پیش. ایران می گوید که برنامه هسته ای آن صرفا برای اهداف غیر نظامی و دیپلمات (AFP 3/9/20) گزارش گفت:

که هیچ یک از [ایران] کنونی ذخایر غنی شده است فراتر از 4.5 درصد زیادی از آن را در یک سطح پایین تر از آن است. این امر نیاز به غنی سازی به حدود 90 درصد برای استفاده در یک بمب نه به ذکر است تمام کار های دیگر مورد نیاز برای تولید یک سلاح.

ایالات متحده در ضمن فقط تحت 6,200 کلاهک هسته ای در زرادخانه که نیویورک تایمز آشکارا نمی کند به عنوان خطرناک است.

تبلیغات:

همچنین توجه داشته باشید که خواسته ها تنها ساخته شده از ایران: نیروهای عراقی متحد با ایران را مجبور به توقف حملات خود را بر روی سربازان آمریکایی که در این کشور در برابر خواسته های عراق, پارلمان اروپا, اما ایالات متحده نمی مجبور به توقف حملات خود را بر روی آنها اجازه دهید به تنهایی کشور را ترک کنند. بدیهی است نیروهای آمریکایی در عراق علیه این کشور را دموکراتیک را باید بدون عواقب خشونت خود را, اما ایران باید موضوع اقتصادی throttling زمانی که متحدان آن در عراق نظامی سعی کنید به درایو ایالات متحده است.

در غیرانتقادی تکرار طوطی وار بسیار مشکوک منطقی برای تحریم این بار تصویب عجیب و غریب روش استدلال در برابر آنها.

WSJ: No Time to End Iran Sanctions

تبلیغات:
“کاهش تحریم ها را تقویت رژیم لرزان موقعیت” the Wall Street Journal (3/25/20) هشدار می دهد.

از 343 داستان در وال استریت ژورنال که پوشش coronavirus و ایران 65 عبارتند از اصطلاح “تحریم” فقط 19 درصد. سرمقاله (3/25/20) در این مقاله گفت: این تحریم ها باید ادامه با استفاده از همان صحبت کردن امتیاز به عنوان بار در مورد عراق و در مورد برنامه هسته ای ایران هر چند مجله هم فراتر می رود و نشان می دهد که ایران درگیر “توسعه سلاح های هسته ای.” (آژانس بین المللی انرژی اتمی را در مارس 3 ایران گزارش می گوید هیچ چیز نشان می دهد که ایران به دنبال سلاح های هسته ای.)

علاوه بر این مجله نوشت که

آمریکا محدودیت در ایران فعالیت های اقتصادی شامل یک استثنا برای غذا و دارو-واردات. این درست است که در گذشته بانک ها هنوز مردد به اجازه معاملات اما آمریکا و سوئیس ایجاد شده واضح تر کانال برای سرمایه داران به ارائه این کشور با کمک ماه گذشته.

اما سوئیس سیستم پرداخت است که “به سختی به یک جایگزین برای آمریکا کاهش تحریم ها” (Newsweek, 2/24/20). آن را تنها می تواند به عنوان دیده بان حقوق بشر اشاره کرد: “کاهش آسیب ایالات متحده تحریم های مطرح برای ایرانیان حق به سلامت.” آن باقی مانده است و لازم است این گروه معاون مدیر بخش خاورمیانه گفت: “برای نظارت بر تاثیر منفی تحریمهای آمریکا بر حقوق بشر و به برداشتن قدم برای درمان است.”

بلومبرگ است Eli Lake (3/22/20) نیز تلاش برای پنهان کردن است که او را sadistically خواهان آمریکا برای نگه داشتن در مجموع مجازات ایران—یک جنایت جنگی آن را به عنوان اتفاق می افتد — در جهانی همه گیر با استناد به سوئیس کانال نوشتن که

تبلیغات:

ایالات متحده در تلاش است تا آن را آسان تر برای رژیم به خرید و یا تجارت برای دارو و تجهیزات بیمارستانی از همه گیری آغاز شده است. در ماه گذشته در ایالات متحده و سوئیس تاسیس دولت کمک های انسان دوستانه کانال به آن را آسان تر برای بانک ها و موسسات مالی به تعهد معاملات با ایران است.

Responsible Statecraft: Trump's new proposal for allowing more humanitarian trade with Iran is only making it worse

تایلر Cullis (مسئول Statecraft, 2/20/20) استدلال می کند که “خالص اثر” به اصطلاح “بشردوستانه کانال” ممکن است به “علت بیشتر پریشانی به ایران را از دسترسی به اقلام بشردوستانه.”

در عین حال به عنوان تحریم وکیل و مفسر سیاسی تایلر Cullis (مسئول Statecraft, 2/20/20) اشاره کرد سوئیس پرداخت رویکرد به نظر می رسد به آن را سخت تر برای ایران برای دسترسی به اقلام بشردوستانه:

به اصطلاح “بشردوستانه ساز” — که منتقله از میل به جلب رضایت عمومی نگرانی بیش از اثرات تحریم های ایالات متحده بر مردم ایران — به دنبال موسسه یک سیستم به موجب آن بانک های خارجی دریافت می تواند نوشته شده تضمین از دولت ایالات متحده که آنها نمی خواهد تحریم برای تسهیل تجارت بشردوستانه کالا در شرایط است که آنها انجام افزایش توأم با احترام به ایران و پیمانکاران و ارسال روال گزارش به دولت ایالات متحده در مورد هر گونه معاملات انجام شده….

جای تعجب نیست که ساز شده است, شکست مطلق…. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه اندازی یک “انسان دوستانه کانال” است که نه فقط بیش از حد در دامنه محدود به تاثیر معنی دار در ایران توانایی دسترسی به کالاهای اساسی انسان دوستانه اما این تهدید به فشار آن چند باقی مانده است که بانک ها همچنان به تسهیل تجارت کالاهای بشردوستانه با ایران است. دلیل آن واضح است: اگر دولت ایالات متحده را فراهم می کند نوشته شده اطمینان به برخی از بانک ها که آنها را نمی توان تحریم برای درگیر شدن در غیر sanctionable تجارت با ایران و سپس سایر بانک ها خواهد بود و تمایلی به تسهیل تجارت وجود ندارد نوشته شده تضمین. اما چون چنین نوشته شده تضمین منع شده است برای بسیاری از بانک های خارجی با توجه به داده های قوانین محلی خود را مراجع قضایی و از آنجا که چنین نوشته شده تضمین به نظر می رسد که تنها ارائه شده به بانک سوئیس(ع) در این زمان کسانی که در بانک های خارجی است که باید تسهیل تجارت کالاهای بشردوستانه با ایران تا این نقطه تمایل به تعظیم و با توجه به افزایش خطرات آورده بشردوستانه ساز.

بهترین راه برای جامع درمان مفرط آسیب زدن به ایران و انجام آن به نظر می رسد می تواند به لغو تحریم ها اما چند در رسانه های شرکت های بزرگ در حال ساخت این نه نقطه آشکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>