رانندگان اعتراض در مقابل مدیر عامل خانه اصرار او را به توقف کمک های مالی ضد کارگر رای گیری

سان فرانسیسکو, کالیفرنیا. — صبح روز چهارشنبه یک کاروان از حدود 50 Uber و Lyft رانندگان cruised یک خیابان آرام در سان فرانسیسکو شیک پوش Pacific Heights,’ محله و پارک شده در مقابل بارگذاری مدیر عامل دارا Khosrowshahi خانه. یک ون سفید با سیاه و سفید “زندگی موضوع” نشانه آویخته بر سقف لعنتی Dolly Parton کار-کلاس سرود “9 تا 5” از خود سیستم بلندگو. یک زن که پیوست اعتراض بر پا برگزار شد ثبت نام declaiming چگونه بارگذاری مدیون او 90000 دلار در دستمزد است. دو تظاهرات برگزار بنر خواندن “یک دزد در اینجا زندگی می کند.”

اما برای ساعت و نیم است که رانندگان صحبت کرد شعار و honked, “دزد” در سوال هیچ جا یافت می شود. “ما می خواهیم دارا” یکی از معترضان فریاد در مقابل چهار طبقه خانه.

تبلیغات:

رانندگان پر شده خالی از Khosrowshahi عدم حضور با سخنرانی که آب پز را به یک هسته پیام: بهره برداری از نرم افزار مبتنی بر رانندگان رفته بیش از حد است. اعتراض سازمان یافته توسط فرفره کارگران افزایش و ما درایو پیشرفت می رسد در یک لحظه که در آن همه گیر بارگذاری را کمپین دروغ در پاسخ به مجلس لایحه 5 و نژادی و نابرابری اقتصادی را تحت فشار قرار دادند رانندگان به یک نقطه اوج. در حالی که رانندگان می خواستم برای دریافت Khosrowshahi مستقیم توجه آنها باید یک لیست از خواسته های خاص از جمله تامین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای رانندگان است.

آلن فرانکلین که محور برای Uber و Lyft در سه سال گذشته گفت: سالن او پیوست و در اعتراض به آوردن اعتبار به کار رانندگان انجام دهد. رئیس فرانکلین توضیح داد: “به نظر می رسد شاید فراموش کرده اند که ما نان و پنیر خود را.”

“ما وعده داده شده بود همه چیز برای محافظت از ما و ما مسافران شناخته شده به عنوان PPE مانند ضد عفونی کننده دست, ممکن است صفحه نمایش به مجموعه ای است که شش پا فاصله و هیچ یک از آن چیزهایی است که تا کنون به ما داده,” فرانکلین گفت:, و اضافه کرد که به عنوان کسب و کار کاهش ایمنی راننده به نظر می رسید به سمت. “ایمنی ما شد نه دوم نه سوم اما فقط آخرین مرده.”

تبلیغات:

به عنوان پناهگاه در محل شروع به موج در سراسر کشور در حال بارگذاری بسته آن Greenlight هاب امکانات که در آن رانندگان می تواند به فرد کمک کند. خود را به بسته شدن بسیاری از سمت چپ در تاریکی زمانی که آنها با آن مواجه اداری و یا موانع مالی به عنوان یک عضو از بارگذاری قرارداد نیروی کار است.

Uber ادعا می کند به توزیع PPE که از اواسط ماه مه به حداقل 450,000 رانندگان, اما بسیاری از رانندگان در روز چهارشنبه در اعتراض گفت: آنها تا به حال دیده می شود هیچ مدرکی وجود ندارد که. سالن تماس بارگذاری برای یک نظر اما نمی دریافت پاسخ در مورد PPE. در میان همه گیر شده اند وجود دارد چند گزارش از رانندگان در حال مرگ از COVID-19. مجلس لایحه 5 که به اثر می رود در این سال قرار است به نوبه خود بارگذاری را راننده-پیمانکاران به کارگران و ارائه آنها را با مزایای بهتر. در عین حال در حال حاضر بارگذاری رانندگان پرداخت نشده روز بیمار و نه داده پوشش بیمه درمانی.

“ما وعده داده شده بود PPE و PPE هرگز تحویل” فرانکلین گفت.

تبلیغات:

Cherri مورفی, اجتماعی وزیر دادگستری در شرق خلیج و رهبر در فرفره کارگران رو به افزایش است که رانندگی کردن اجسام به صورت سه سال گفت: او پیوست این تظاهرات در همبستگی با رانندگان تقاضا که بارگذاری قطره اندازه گیری رای گیری که معاف برنامه مبتنی بر رانندگان از کالیفرنیا مجلس لایحه 5 (AB 5). در حالی که AB 5 حکم Uber و Lyft به رانندگان W-2 کارمندان هر دو شرکت باید به جای دستکاری معیار کار از رانندگان خود را برای تقویت این استدلال که آنها مستقل پیمانکاران به جای.

Uber و Lyft هستند در راس یک astroturf ائتلاف به نام محافظت از برنامه های مبتنی بر رانندگان و خدماتهمراه با DoorDash, Postmates و Instacart. آنها در مجموع صرف یک گزارش $110 میلیون در این طرح برای جلوگیری از داشتن برای تبدیل کارگران خود را به کارکنان و در نتیجه آنها را پرداخت استاندارد مزایای.

تبلیغات:

مورفی گفت: سالن که قبل از همه گیر رانندگی کردن اجسام در حال حاضر مانند “مالش دو سکه با هم در تلاش برای پایان می رسد دیدار.”

“همه گیر واقعا در معرض بسیاری از مسائل سیستمیک به خصوص [با] Black Lives Matter” مورفی گفت که Uber و Lyft توخالی همبستگی اظهارات مطابقت ندارد اقدامات خود را. “اگر شما بر این باورند که زندگی ماده و سپس رها کردن رای گیری اندازه گیری و انجام آنچه شما قرار است به انجام است.”

تنظیم اعتراض ساخته, شیوه زندگی, تفاوت بین دیسک و مدیر عامل شرکت کاملا استارک. Khosrowshahi را ادعا $16.5 میلیون خانه نشسته در یکی از ثروتمندترین محله در یکی از ثروتمندترین شهرهای آمریکا; کارگران از جلو بودند خواستار اساسی ترین محل کار با حقوق و حمایت. البته این استراتژیک بود.

تبلیغات:

“ما در اینجا در مقابل این $16.5 میلیون خانه در حالی که آنها به راحتی زندگی می کنیم و ما در اینجا مبارزه با [به] امن ما لوایح و باید یک جایی برای زندگی” مورفی توضیح داده شده به سالن.

هکتور Castellanos یک منطقه خلیج راننده برای Lyft و بارگذاری و رهبر با ما درایو پیشرفت گفت: سالن رانندگان را به وحشت انداخته است که بارگذاری صرف میلیون ها نفر در انتخابات ابتکار زمانی که آنها می تواند صرف آن در PPE, بیکاری یا دیگر مزایا برای کارکنان. به عنوان سالن است که قبلا گزارش شده بسیاری از Uber و Lyft رانندگان دریافت نکرده مزایای بیکاری به دلایل مبهم — یا تقصیر دولت است یا Uber و Lyft را تقصیر بسته به یک تفسیر که آیا آنها در حال کارکنان و یا پیمانکاران مستقل. برای Castellanos بحران کنونی یادآور یک بحران شخصی او تجربه چند سال پیش.

“چند سال پیش من جراحی شانه و من هشت ماه بدون کار و من نمی دریافت هر چیزی از این شرکت” Castellanos گفت: سالن. “دختر من در مدرسه بود و او تا به حال به رها کردن از مدرسه به من کمک کند با پرداخت خانه و همه چیز.”

تبلیغات:

رانندگان را ندارد و تنها شرکت کنندگان. سان فرانسیسکو سرپرست گوردون Mar نشان داد حمایت به نمایندگی از این شهرستان در هیئت ناظران.

“آن را مهم تر از همیشه برای این شرکت ها برای انجام کار درست و از همه مهمتر به دنبال قانون و به درستی طبقه بندی کارگران خود را, اما متاسفانه آنها در حال انجام در مقابل آنها دو برابر را در خود کسب و کار غیر قانونی عمل” Mar گفت: سالن.

قانونی همبستگی پدید آمده از خارج از اعتراض. در حدود همان زمان معترضان منحل اخبار شکست که کالیفرنیا است که به دنبال نیروی Uber و Lyft به reclassify رانندگان است.

رانندگان که با صحبت سالن گفت: آنها را حفظ خواهد کرد مبارزه تا نوامبر است.

تبلیغات:

به عنوان برنامه ریزی شده اعتراض درو به رانندگان نوشت نارضایتی خود بر روی کاغذ و ضبط آن به Khosrowshahi دروازه. یک بنر که خواندن “رها کردن رای گیری” مسدود جلوی خانه. یکی دیگر از علامت کوچکتر بخوانید: “دارا امروز ما با اتومبیل فردا ما می آیند با چنگال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>