Uber در مذاکرات برای خرید Postmates تحکیم تحویل خدمات صنعت

Ridesharing لوله های Uber در گفتگو با Postmates یک شرکت ارائه می شود که وعده های غذایی و دیگر محصولات از رستوران ها به طور بالقوه خرید شرکت عظیم $2.6 میلیارد دلار است. با توجه به این که یک بازوی بارگذاری آن رستوران تحویل سرویس Uber می خورد, این حرکت را علامت تحکیم تحویل مواد غذایی شرکت هایی که تکیه بر روی تقاضا بارها استثمار کارگران قرارداد.

این داستان که برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز نگه می دارد که در حال بارگذاری است به دنبال راه هایی برای افزایش سود خود را پس از گرفتن یک ضربه مالی در طول همه گیر است و با توجه به خرید Postmates به عنوان یک راه تحکیم تحویل مواد غذایی در بازار. اگر کسب می رود از طریق آن می تواند به تقویت اقبال بارگذاری را تحویل مواد غذایی کسب و کار بارگذاری می خورد. آن را نیز ممکن است تاسیسات برای Postmates که در تلاش برای رقابت با خدمات تحویل مواد غذایی مانند Uber می خورد DoorDash و GrubHub با وجود دستیابی به موفقیت های اولیه در شهرهای ساحلی.

تبلیغات:

این خدمات تحویل مواد غذایی صنعت گرفته میان همه گیر با بسیاری از رستوران ها بسته برای داخل و ناهار خوری. چون اکثر تحویل کارگران پیمانکاران که کار به طور مستقل و باید به پرداخت برای گاز و تعمیر و نگهداری تلفن همراه خود را پرداخت است که اغلب به خوبی زیر حداقل دستمزد. یک سال 2020 مطالعه نشان داد که کارگران در DoorDash یک Postmates و بارگذاری می خورد رقیب را به طور متوسط $1.45 هر ساعت پس از هزینه های.

کم حاشیه رقابت سنگین و سریع کارگر گردش معایب برای شرکت در تحویل مواد غذایی صنعت خدمات; تحکیم را کاهش رقابت و در نتیجه کمک به بارگذاری سود. در اوایل سال جاری بارگذاری بنا به گزارش ها در نظر گرفته خرید GrubHub, اما این معامله گفته است کاهش یافته از طریق پس از این دو شرکت موفق به رسیدن به یک توافق در قیمت می باشد. اروپا خدمات تحویل مواد غذایی JustEats در نهایت خریداری GrubHub در ماه ژوئن برای $7.3 میلیارد دلار است. Postmate نیز گزارش کردیم با DoorDash و GrubHub در مورد امکان فروش سال گذشته است.

وال استریت ژورنال ارائه شده اضافی بافت پشت کرد.

تبلیغات:

“شده است وجود دارد یک کندوی عسل از معامله فعالیت به تازگی در میان مواد غذایی-تحویل شرکت های که به دنبال بهتر موقعیت خود را در میان رقابت سخت و به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش تقاضا” مجله گزارش شده است. “با ترکیب نیروها و برش هزینه های شرکت می تواند به پرش شروع خود را در مسیر سودآوری چیزی است که سرمایه گذاران به طور فزاینده ای مشتاق به دیدن.”

وجود دارد دیگر اخبار مهم داستان است که پدید آمده است که می تواند تاثیر خدمات تحویل مواد غذایی میباشد. کالیفرنیا اخیرا به تصویب قانون است که می تواند نیاز به مواد غذایی و ارائه خدمات به شرکت ها برای درمان کارکنان خود را مانند کارکنان به جای پیمانکاران مستقل با اقدامات مشابه نیز در نظر گرفته شده توسط کشورهای دیگر.

Uber در ضمن تا به حال مشکلات مالی خود را دارد. در ماه گذشته را اعلام کرد که آن را تخمگذار کردن بیش از 6 ، 000 کارگران — ابتدا با توجه به کاهش است که نهفته 3,700 کارکنان و سپس با توجه به دور دوم کاهش است که باعث آنها را به اخراج بیش از 3000 کارگران اضافی.

تبلیغات:

“ما ترازنامه قوی است [Uber] می خورد در حال انجام سواری به نظر می رسد کمی بهتر شاید ما می توانیم این صبر لعنتی ویروس ، . . . من می خواستم وجود دارد به پاسخ های مختلف” مدیر عامل دارا Khosrowshahi گفت: کارکنان یک ایمیل به در. “اجازه دهید من بحث را به چند اجرائی . . . . شاید یکی از آنها را به من بگویید برخی از خبر خوب اما به سادگی وجود دارد هیچ خبر خوبی بشنوم. در نهایت متوجه شدم که امیدوار جهان را بازگشت به حالت عادی در هر بازه زمانی قابل پیش بینی است, بنابراین ما می تواند انتخاب کنید تا جایی که ما به سمت چپ خاموش در راه ما به سود دهی نمی شد یک گزینه قابل دوام است.”

Uber نیز مواجه تظاهرات از کارگران خود را به دلیل اتهام شکست به اندازه کافی محافظت از آنها در طول coronavirus بیماری همه گیر. هفته گذشته رانندگان بسیج در مقابل Khosrowshahi را, سان فرانسیسکو, صفحه اصلی, اعتراض به دستمزد پایین و عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی. به عنوان یک رهبر گروه کار فرفره کارگران افزایش حضور در این تظاهرات گفت: سالن “ما در اینجا در مقابل [Khosrowshahi را] $16.5 میلیون خانه در حالی که آنها به راحتی زندگی می کنیم و ما در اینجا مبارزه با [به] امن ما لوایح و باید از یک مکان به مکان زندگی می کنند.”

is.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>