Uber میسازد کردن بیش از 3000 کارگران به عنوان دره سیلیکون انفجار همچنان

سوار-نقطه megalith Uber روز دوشنبه اعلام کرد که این تخمگذار کردن 3,000 بیشتر کارگران تصمیم گیری ساخته شده است کمتر از دو هفته پس از دور قبلی از کاهش آمار 3,700 کارکنان در شرکت است.

“ما ترازنامه قوی است [Uber] می خورد در حال انجام سواری به نظر می رسد کمی بهتر شاید ما می توانیم این صبر لعنتی ویروس بیرون…من می خواستم وجود دارد به پاسخ های مختلف” مدیر عامل دارا Khosrowshahi گفت: کارکنان در ایمیل دوشنبه با توجه به CNBC. “اجازه دهید من بحث را به چند اجرائی…شاید یکی از آنها را به من بگویید برخی از خبر خوب اما به سادگی وجود دارد هیچ خبر خوبی بشنوم. در نهایت متوجه شدم که امیدوار جهان را بازگشت به حالت عادی در هر بازه زمانی قابل پیش بینی است, بنابراین ما می تواند انتخاب کنید تا جایی که ما به سمت چپ خاموش در راه ما به سود دهی نمی شد یک گزینه قابل دوام است.”

تبلیغات:

Khosrowshahi اقدام به اطمینان بیاورد و کارکنان با اضافه کردن که این شرکت کار می کنند به ارائه قوی قطع مزایای بهداشت و درمان پوشش یک فارغ التحصیلان استعدادهای درخشان دایرکتوری و سایر اشکال حمایت از کسانی که آسیب اخراج. نامه خود ابراز غم و اندوه برای تصمیم گیری اما مشخص آن را به عنوان لازم است به دلیل “غیر قابل پیش بینی جهان از پانچ-در-این-دل و روده به نام COVID-19.”

به عنوان از 1:50 PM ET حال بارگذاری سهام افزایش یافته بود با 7 درصد احمق لباس رنگارنگ دلقک ها — به احتمال زیاد در پاسخ به این شرکت ممکن است اخراج که باید کاهش می یابد این شرکت قبلا 26,900-قوی نیروی کار تقریبا یک چهارم و همچنین منجر به بسته شدن 45 دفاتر. Khosrowshahi ایمیل ذکر نشده گزارش می دهد که این شرکت در تلاش است برای خرید Grubhub, یک غذا سفارش و خدمات تحویل کمک خواهد کرد که این شرکت به طور موثر تر در رقابت با رقیب DoorDash و همچنین جبران برخی از آن های اخیر زیان های مالی است.

Uber است که نه تنها در دره سیلیکون به اخراج کارگران با توجه به همه گیر. کار بازار ZipRecruiter گذاشته 443 کارکنان و furloughed ده ها مطلب در 27 مارس ، سفر آنلاین شرکت مشاورین گذاشته شدن بیش از 900 نفر از کارکنان آن یا حدود 25 درصد از نیروی کار خود را در آوریل 28. سوار-های شرکت Lyft گذاشته 982 کارکنان و furloughed دیگر 288 یا تقریبا 17 درصد از نیروی کار خود را در آوریل 29. اجاره تعطیلات پلت فرم Airbnb گذاشته 1,900 کارکنان یا حدود 25 درصد از نیروی کار خود را در تاریخ 5 مه.

تبلیغات:

زمانی که Khosrowshahi ذکر شده ایجاد یک “دانش آموختگان استعداد دایرکتوری” او ارجاع یک ایده ساخته شده است که اخبار در اوایل این ماه حسن نیت ارائه میدهد از Airbnb. زمانی که مدیر عامل برایان Chesky خود را اعلام کرد اخراج در نامه ای به کارکنان او گفت که ایجاد یک فارغ التحصیلان استعدادهای درخشان مدیر به عنوان یکی از “پنج راه” که آنها می تواند کمک به صدمه دیده کارمندان سابق. Chesky توصیف آن به عنوان “یک رو سایت برای کمک به هم تیمی های ترک پیدا کردن شغل جدید است. خروج کارکنان می توانید انتخاب کردن در به پروفایل رزومه و نمونه کار در دسترس را به کارفرمایان بالقوه است.”

در علاوه بر این به فارغ التحصیلان استعدادهای درخشان دایرکتوری Chesky وعده داده شده به استفاده از “بخش قابل توجهی از Airbnb استخدام” کمک به کارمندان سابق دریافت مشاغل جدید ارائه خروج کارکنان با چهار ماه از حرفه طریق کمک های حرفه ای انتقال و شغل قرار دادن سرویس به نام RiseSmart و امکان فسخ کارگران برای حفظ خود اپل لپ تاپ است.

یکی به تازگی گذاشته شده Airbnb کارمند که ترجیح می دهند به صحبت می کنند به صورت ناشناس برای ترس از قصاص شک و تردید بود که این شرکت تصمیم به نگه داشتن کار خود لپ تاپ ساخته شده از شفقت. “آنها در حال چرخش آن را مانند آنها تنها بودن, نوع, اما این امر می تواند یک لجستیکی کابوس به تمام کسانی که لپ تاپ از سراسر جهان,” کارمند گفت: سالن اشاره کرد که بسیاری از Airbnb کارگران از راه دور هستند. “به علاوه مردم را به ارزیابی سند و بازسازی آنها خواهد بود زمانی که همه از آن [فنآوری اطلاعات] توسط کار از راه دور. آن را یک ‘آب ارزش فشار’ وضعیت است.”

تبلیغات:

نه همه شرکت سیلیکون ولی رنج می برد به دلیل بیماری همه گیر. آمازون اعلام کرد در ماه گذشته که در آن نوشته شده بود 75 میلیارد دلار در سه ماهه اول خود را اگر چه خود سود 29 درصد کاهش یافت و از یک سال پیش از آن به $2.5 میلیارد دلار است. مدیر عامل شرکت جف بزوس گفت که این شرکت قصد دارد در صرف 4 میلیارد دلار در سه ماهه آینده در هزینه های مربوط به coronavirus از جمله نگه داشتن کارکنان امن و با خیال راحت محصولات به مشتریان. این شرکت همچنین می گوید که آن را صرف صدها میلیون نفر در COVID-19 آزمون به طوری که کارکنان آن قادر خواهید بود با خیال راحت به کار است.

هنوز آمازون مورد انتقاد قرار گرفته اما برای افشای تعدادی از کارکنان که درگذشت از COVID-19. عملیات رئیس دیو کلارک CBS گفت: در اوایل این ماه است که این شرکت نمی خواهد آزادی اعداد چون “واقعی مرتب کردن بر اساس از مجموع تعداد موارد نیست به خصوص مفید است زیرا آن را نسبت به اندازه ساختمان و سپس به طور کلی جامعه عفونت هستند.”

تبلیغات:

CNBC tech ویرایشگر استیو Kovach استدلال هفته گذشته که آمازون دارای یک مسئولیت اخلاقی برای اطلاع رسانی عمومی از چگونه بسیاری از کارگران خود را که او به عنوان “قهرمانان” درگذشت به دلیل بیماری همه گیر.

“تصور ما از خواندن یک کارگر’ به طور چشمگیری تغییر کرده از زمان شروع این بیماری همه گیر” Kovach نوشت. “این فقط پزشکان, پرستاران, پلیس و آتش نشان و اعضای نظامی. در آن زمان از coronavirus تعریف گسترش یافته و بهداشت کارگران, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان و مواد غذایی-تحویل کارگران و انبار کارگران که کشتی کالا سفارش آنلاین نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>