آه من کاتولیک دوست پسر نمی داند که چگونه زنان باردار


Birds and bees next to the back of a man's head.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس LightFieldStudios/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

هر پنج شنبه شب خدمه در پاسخ به یک سوال جایزه در چت فرم.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن هستم که شروع آشنایی یک مرد که معلوم باکره است. او رفت به مدرسه کاتولیک تمام عمر خود را. او با تمرکز بر خواندن چگونه به لطفا یک شریک در حالی که او خود را صرف زمان در تنهایی و من و بعد فورا رفت واز مزایای آن, اما او نیز نمی دانم که شما نمی باید به معنای واقعی کلمه در داخل یک زن به او باردار هنگام انزال و یا در غیر این صورت مایع منی در اطراف واژن او. در هر حال اساسی آموزش جنسی مواد آزادانه در دسترس آنلاین است ؟ وجود دارد در جایی که اصول اولیه به آسانی در دسترس است ؟ چه او نیاز به دانستن ؟

—پرندگان و زنبورها

Stoya: Scarleteen! این سایت در راستای جوانان (یعنی کسانی که بدون جامد آموزش های جنسی). آنها در اطراف برای بیش از 20 سال هستند و یکی از جاهایی که اصول اولیه را یاد گرفت ،

غنی: شما می دانید, آن را می توان عمده درد و احساس می کنم مثل یک سرطان در تعامل انسان بلکه: با تشکر از خدا برای اینترنت. ما می شود پس از پیچ و بدون این اطلاعات به راحتی در دسترس با توجه به دولت از جنس اد در ایالات متحده آمریکا (و بیش از همه واقعا). والدین طراحی شده همچنین دارای یک لیست طولانی از جنس اد منابع است.

Stoya: من خوشحالم که مکان هایی مانند Scarleteen و والدین وجود داشته باشد و می تواند رایگان به طور گسترده ای در دسترس sex ed.

غنی: تصور کنید اگر اکثریت جمعیت skydived بدون آموزش رسمی. “آن را کشف کردن!” آنها تماس بگیرید و پس از هل دادن شما از هواپیما. آن را فقط وحشی به من.

Stoya: همان. بنابراین در رابطه یکنوع بازی شبیه لوتو بازی شب گذشته ما تا به حال یک کل بحث در مورد نیاز عاطفی جنسی امن تر. آن را بسیار به ندرت در مورد صحبت کردیم. (و در یکنوع بازی شبیه لوتو منظورم عملا چت از میز من.)

غنی: بله! چه چشم انداز خود را برای ایده آل عاطفی امن ،

Stoya: خوب کاملا مطمئن نیستم که آنچه در آن استفقط آنچه در آن است. آن را نمی خورد همکاران و یا چرخاندن سلاح های خود را به انجام چیزهایی را که مطمئن نیستید در مورد. بنابراین من حدس می زنم آن را یک فضای ساخته شده برای مرز. آن را در حال حاضر با شخص دیگر و آگاهی از چگونگی ارتباط آنها به زمان حاضر است. این بررسی در زمانی که ما مطمئن نیستید که چگونه دیگر در حال انجام است. این فضا برای مواظبت مذاکرات حتی پس از وانیل ،

غنی: آره من فکر می کنم آن را یک فلسفه کلی که رابطه جنسی چیزی است که به اشتراک گذاشته شده است و این که شخص/مردم شما با داشتن آن است در واقع انسان.

Stoya: به توافق رسیدند. Scarleteen می کند آدرس عاطفی انشعابات تعامل جنسی.

غنی: آه که شگفت انگیز است. فقط بر اساس گذشته ستون ها و مسائل است که ما تا آمدن دوباره و دوباره, من می تواند چند HTDI اصول است. شما نیاز نیست نگران اختلال—تقریبا هر چیزی را در درون قلمرو رضایت خوب است (این را مدیون به گیل روبین ایده خوش خیم جنسی تنوع). ارگاسم است نه نهایی تعیین کننده ارزشمند—فیلم وجود دارد مقدار زیادی برای لذت بردن از با یا بدون آینده. STIs چیزی برای هوشیار در مورد, اما در بسیاری از موارد, آنها villainized فراتر از خود را عملی کنید. به طور کلی چیزی شبیه تب خال قصد ندارم به از بین بردن زندگی خود را. ارتباط میباشد. زیرا جنس خود میباشد, من تمایل به احترام متصل جنسیت, اما شما می دانید من می خواهم یک دروغگو اگر من گفت: هیچ رشته قلاب یو پی اس نیست بخشی از من (بدون قرنطینه) منو.

Stoya: من فکر می کنم اتصال و هیچ رشته می تواند شرکت رخ می دهد.

غنی: آره درسته.

Stoya: ستاره های دنباله دار برای یک چیز. “ستاره دنباله دار” است این واژه در غیر تک همسری جامعه برای مردم شما را فوق العاده بزرگ شدید لحظه با هر چند ماه به چند سال.

غنی: Ahhh که من شنیده ام آن را.

Stoya: من یاد گرفتم که آن را از جنسی مربی Vonka رومانوف.

غنی: من عاشق تصادفی من با آنها به اشتراک گذاری انفرادی لحظه, اما وجود دارد اتاق را برای اتصال وجود دارد بیش از حد. اوه یکی از بزرگ دیگری: آیا چیزهای کوچک عرق. اگر همه شما مشکلی ندارم. اگر شما هر دو آمده در دو دقیقه ، اگر شما هر دو فوق العاده وانیل عالی. اگر شما هر دو را کاملا با یکدیگر نمی توانید آگاهانه در مورد تمام nonmonogamy که در جریان است.

Stoya: دقیقا. وانیل یک عطر و طعم فوق العاده. در ضمن اسپرم hardier از شما ممکن است انتظار می رود و می تواند برخی از جدی زمین. بهترین تمرین است برای پوشیدن کاندوم. و شما نباید انزال در هر نقطه در نزدیکی واژینال باز مگر اینکه شما در حال تلاش برای دستیابی به بارداری است. (مگر اینکه شما با پوشیدن کاندوم. سپس آن را خوب به انزال در کاندوم, حتی اگر آن را در یک روزنه.)

غنی: می توان آن را یک چالش به اعتصاب تعادل بین بودن سخاوتمندانه عاشق و حفظ مرزهای خود را پس از رفتن آهسته و تشخیص دهند که این می تواند یک چالش سرگرم کننده برای کار بر روی.

Stoya: 100% موافقت کرد.

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

زمانی که من شناخته شده او همسر من علاقه مند شده است در “زنای با محارم” نقش بازی. در حالی که از آن من نیست فنجان چای دقیقا من شده اند مایل و راضی به حمایت از او در اکتشاف این نوع فانتزی و نقش بازی کردن. به تازگی هر چند همه چیز شروع به حرکت در یک ناراحت کننده جهت برای من. همسر من بسیار نزدیک با برادر بزرگتر ما با آنها اغلب صحبت می کنند بسیار آشکارا در مورد جنسیت و تمایلات جنسی. چند شب پیش و پس از چند نوشیدنی همسر من به صحبت نسبتا به صراحت در مورد برخی از “خانواده” نقش آفرینی است که او و من هستند و برادر او—که من فکر کردم می تواند نیمه وحشت—نه تنها به طور کامل حمایت اما مبهم ابراز علاقه به کاوش در این خوردگی با ما. هنگامی که ما به خانه من انتظار می رود به آن را روشن است که برادر او همیشه به ما ملحق در اتاق خواب به طور کامل از روی میز اما به جای او به نظر می رسید فکر می کنم این واقعا یک ایده خوب است. من و همسرم لذت می برد, گروه جنسیت, در گذشته, اما من فقط نگران چگونه این می تواند بر رابطه من با برادر در قانون است. است وجود دارد یک راه برای من این اتفاق می افتد را بدون آن گرفتن عجیب و غریب ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>