نخست وزیر بوریس جانسون است که در بخش مراقبت های ویژه خود را به عنوان coronavirus علائم را بدتر می کند

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه پس از coronavirus علائم بدتر شده است.

“در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان” یک سخنگوی دفتر نخست وزیری در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

این یک مشکل توسعه برای رهبر بریتانیا که تایید شده در مارس 27 که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. در زمان جانسون است که 55 گفت که او تا به حال “علائم خفیف” از جمله تب و سرفه مداوم. او گفت که همچنان به اداره کشور خود در انزوا.

در روزهای پس از تشخیص اولیه اما جانسون وضعیت ظاهرا بدتر شده است. در روز یکشنبه نخست وزیر بستری شد St. Thomas بیمارستان در لندن برای درمان کوتاهی پس از ملکه الیزابت دوم تحویل نادر آدرس به این کشور در مورد کوروناویروس بحران است.

کمتر از 24 ساعت بعد خود را سخنگو و گفته بستری در واحد مراقبت های ویژه.

با توجه به گزارش جانسون هنوز آگاه است اما او منتقل شده است و به ويژه به عنوان یک اقدام احتیاطی در صورتی که او نیاز به کمک دستگاه تنفس مصنوعی. ITV خبرنگار رابرت Peston گفت که جانسون مورد نیاز کمک اکسیژن در دوشنبه اما نخست وزیر در حال حاضر بر روی یک دستگاه تهویه که از شنبه 5 pm ET.

هنوز هم این است که شگفت انگیز توسعه به عنوان رهبر بریتانیا است که در حال حاضر در برخورد با همان ناتوان کننده ویروس است که باعث بی سابقه ملی اضطراری است.

انگلستان شده است تحت سخت stay-at-home سفارشات از مارس 23.

انگلستان دارای بیش از 52,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 5,300 مرگ و میر به عنوان از آوریل 6, اما روشن نیست که بحران به اوج خود رسیده وجود دارد. دولت بریتانیا عقب مانده برخی دیگر از کشورهای اروپایی در اتخاذ سخت اجتماعی فاصله اقدامات و نیز عقب مانده در پوسته پوسته شدن تا تست.

انگلستان در اوایل coronavirus پاسخ مواجه انتقاد شدید پس از دولت خودداری کردند بر ممنوعیت تجمع جرم و بسته شدن مدارس به جای انتخاب به دنبال بسیار بحث برانگیز رویکرد افشای بخش بزرگی از جمعیت به این ویروس برای کمک به ایجاد “گله ایمنی است.”

هفته قبل از جانسون, تشخیص, نخست وزیر گفت: در مارس 3 سخنرانی که او تا به حال بازدید از یک بیمارستان که در آن او اعتقاد وجود دارد چند coronavirus بیماران که او “دست تکان داد با همه.”

جانسون و دولت انگلستان را معکوس البته پس از تعلیق اجتماعات بزرگ; سفارش رستوران ها و بارها را بسته و مردم را به ماندن در خانه. وزیر بهداشت مت Hancock نیز تهدید به تشدید این مستند در سراسر کشور اگر مردم نافرمانی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

نخست وزیر فرستاده شده به بیمارستان بیش از coronavirus تأکید قدر از بحران جهانی است.

دومینیک Raab انگلستان وزیر امور خارجه این کشور بود که قبلا وظیفه ایستاده در جانسون باید او تبدیل به قادر به انجام وظایف خود به عنوان نخست وزیر. انگلستان ندارد از خط جانشینی بر خلاف می گویند که ایالات متحده در صورتی که نخست وزیر است که قادر به رهبری و یا می میرد. اما خیابان داونینگ گفت: دوباره جمعه که Raab خواهد “deputize برای [Johnson] که در آن لازم است.”

Raab ایستاده بود و در را برای نخست وزیر دوشنبه در دولت جلسه در بحران است. و جانسون از اعضای کابینه از جمله هنکاک (که همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus اما در حال حاضر از خود و انزوا) در ادامه برای کمک به این کشور منجر شود از طریق سلامت عمومی اورژانس.

Raab در مصاحبه روز شنبه گفت که دولت کسب و کار و تمرکز بر روی coronavirus — ادامه خواهد داد. “تمرکز دولت ادامه خواهد داد تا در ساخت مطمئن شوید که در آن نخست وزیر را جهت تمام برنامه های برای مطمئن شوید که ما می توانیم شکست coronavirus و کنار کشور از طریق این چالش گرفته خواهد شد به جلو” Raab گفت.

هنوز جانسون نبرد با ویروس می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از عدم اطمینان به انگلستان coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>