هشدار دبیر کل سازمان ملل از آینده رکود اقتصادی برای این سیاره با توجه به COVID-19

سازمان ملل تعطیل کرده است بسیاری از جلسات آن و همه از آن کنفرانس اما جهان در نیویورک باز می ماند. وجود ماموریت های صلحبانی به دنبال درگیری در سراسر جهان و گرفتاری از میلیون ها نفر از پناهندگان از جنگ که نیست زخم التیام یابد.

اما بیشتر از کار انجام شده است به صورت الکترونیکی با جلسات انجام شده از راه دور. با وجود این کوروناویروس (COVID-19) دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گزارش به محل کار و تلفن سازمان ملل متحد مقامات و رهبران جهان را از دفتر خود را.

تبلیغات:

عمده اجلاس کنفرانس لغو شده و ممنوعیت سفر را ترک کرده اند و بسیاری از دیپلمات های رشته. از 193 کشور عضو مجمع عمومی جهانی مجلس تا به حال هیچ گونه جلسات از مارس 6 و 15 کشور معتبر از شورای امنیت در نظر دارد برای دیدار با تنها زمانی که هیچ راه دیگری وجود دارد به بحث و رای گیری الکترونیکی.

در 19 مارس اشاره به این حادثه تلخ برگزار شد از راه دور کنفرانس مطبوعاتی با اقامت خبرنگاران زیر ثبت نام در دستورالعمل از رئیس سخنگوی استفان نواز که همراه با معاون او Farhan عزیز الحق تا به حال به نظر می رسد در هر فرد ظهر تا 17 مارس است. این بار ملیسا فلمینگ این وزارتخانه-به طور کلی برای ارتباطات جهانی به رهبری جلسه اما اجازه چند سوال.

تبلیغات:

شورای امنیت سازمان ملل مذاکرات از رکود

به شورای امنیت سازمان ملل هشدار داد که زمان پاسخ به جهان دشمن مشترک coronavirus بودند ناکافی چرا که “ما در یک وضعیت بی سابقه ای و قوانین عادی دیگر اعمال می شود.”

“این لحظه ای است که خواسته های هماهنگ و قاطع و نوآورانه عمل سیاست از بزرگترین اقتصادهای جهان. ما باید درک کنیم که فقیرترین و آسیب پذیرترین—به خصوص زنان—خواهد بود که سخت ترین ضربه” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

تبلیغات:

رکود اقتصادی جهانی

“یک رکود جهانی—شاید رکورد ابعاد است—نزدیک به یقین” او گفت:. اشاره به این حادثه تلخ به استناد یک گزارش سازمان بین المللی کار گفت: کارگران در سراسر جهان می تواند از دست دادن $3.4 تریلیون دلار درآمد در پایان این سال است.

تبلیغات:

تا کنون از مارس 19 وجود داشته است بیش از 219,000 coronavirus عفونت و برآورد 8,900 مرگ و میر.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: او را به شرکت در یک اجلاس اضطراری هفته بعد توسط نهفته با رهبران گروه 20 عمده قدرتهای اقتصادی که قصد پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. او به دادگاه تجدید نظر به آنها را به “یک نگرانی خاص با کشورهای آفریقایی” و کشورهای دیگر در جهان در حال توسعه. عربستان سعودی به نام نشست.

نخست وزیر پرتغال از سال 1995 تا 2002 و رئیس آژانس پناهندگان سازمان ملل از سال 2005 تا سال 2015 اشاره به این حادثه تلخ گفت: دولت و بانک مرکزی باید برای تضمین وجود دارد که نقدینگی در سیستم مالی است. بانک ها گفت: باید به “حمایت از مشتریان خود” اما “اعمال می شود که همان منطق به آسیب پذیر ترین کشورهای” با کاهش بدهی های خود را.

تبلیغات:

عفونت

در مارس 9, یک دیپلمات از فیلیپین در سازمان ملل متحد تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس اولین مورد گزارش شده در نیویورک است. و اخیرا یکی از کارکنان بود که شناسایی نمی آمد با این ویروس و از نزدیک با همکاران این خبرنگار به تازگی اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت بود اما در حال بهبود است.

بیش از 20 مقامات سازمان ملل متحد در سراسر جهان پایین آمده اند با این ویروس نواز گفت. یکی بود دیوید Beasley مدیر اجرایی ژنو را بر اساس برنامه جهانی غذا. او در حال استراحت در کارولینای جنوبی خانه.

تبلیغات:

چه لغو شد?

لغو در جهان بزرگترین شرکت های چند ملیتی فروم شده اند دردناک است. برای اولین بار بود 1200 به همراه زنان از سراسر جهان می رود به حضور سالانه کمیسیون وضعیت زنان حوادث در اواسط ماه مارس. لابی خود را اغلب تغییرات موقعیت دولت ها است. آنها همچنین ارزش برای ایجاد ارتباطات در سراسر جهان و شرکت در بسیاری از برنامه های جانبی.

در میان بسیاری دیگر از وقایع کلیدی بودند حداقل دو منطقه ای جلسات به آماده شدن برای COP26 (کنفرانس احزاب) در گلاسکو سازمان ملل متحد در کنفرانس تغییرات اقلیمی در ماه نوامبر که قول داده بود برخی از اقدام عملی این سال است. البته ایالات متحده تصمیم گرفتند در حمایت از آب و هوا به اهداف.

هنوز سازمان ملل متحد در وضعیتی وخیم از کاهش روزانه در جلسات. برای رسیدن به یک توافق یا اجماع در تقریبا در هر موضوع در جهان به خصوص درگیری های, دیپلمات نیاز به صحبت کردن با یکدیگر چهره به چهره است.

تبلیغات:

و شگفت انگیز ترین خواهد بود به تعویق افتادن یا لغو در ماه سپتامبر به مجمع عمومی سازمان ملل متحد بزرگترین جهانی چند جانبه فروم هم که جشن جهانی بدن سالگرد 75.

اجازه دهید آنها را به خوردن کیک می گوید ایالات متحده

در همین حال سازمان بهداشت جهانی (WHO) یک آژانس سازمان ملل متحد است غلبه بر برخی قبلا در نقد محافظ عضو از اخبار بد در مورد ایدز و سایر بیماری های همه گیر. در حال حاضر آن را می دهد به روز رسانی روزانه است توزیع تست ها و دیگر تجهیزات و بازدید از جمله نقاط خطر چین و ایران به تجزیه و تحلیل این ویروس.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چشم دوخته اند و شیب دار به کاهش جهانی بودجه بهداشت و درمان در آن 2021 بودجه پیشنهادی” سیاست خارجی گزارش شده است. در سال 2020 دولت اختصاص داده شده $123 میلیون به چه کسی است. این خواهد بود که کاهش به کمتر از 58 میلیون دلار در سال آینده. “بودجه پیشنهادی نیز خواستار کاهش بیش از 3 میلیارد دلار از بیش از 9 میلیارد دلار کنگره مورد تایید بهداشت جهانی برنامه های مدیریت توسط وزارت امور خارجه و آژانس توسعه بین المللی” سیاست خارجی اشاره کرد.

تبلیغات:

شاید کنگره این را متوقف کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>