تحت Coronavirus مستند ایده آل ما مستقل واحد خانواده است شروع به کرک


A father holds his child while the mother looks at them across the child's room.

AleksandarNakic/E+ via Getty Images Plus

من یک فن بزرگ از کسانی که بی پرده, نوع کتاب از 1980s توسط روانشناس لوئیس بیتس ایمز که به سن خاص مشاوره برای هر سال از زندگی یک کودک است. در کتاب خود در مورد 3 ساله, ایمز (ames) می نویسد که مراقب اصلی از جمله یک کودک باید در نظر توزیع فرزند خود را به دیگران گاهی اوقات اگر او امیدوار به رهایی خود از حماسه مبارزات قدرت تکامل مناسب برای سن. “نه مادر یک کودک از این سن باید درنگ به محل بار از روال زندگی روزانه بر روی شانه های یک پرستار” ایمز مشاوره.

من فکر کردم از این گذشت حدود 498 بار در طول هفته گذشته به خود من 3 ساله شیون و روسی, لزبین نوجوان بر گفته از آن زمان به شستن دست های خود را—دوباره. همه گزارش ها در پیش دبستانی (آه … پیش دبستانی) او کاملا خوب در دستورالعمل های زیر است. در اینجا ما coronavirus جداسازی غلاف وجود دارد تنها شوهر من و خودم—خانواده هسته ای بود و ما هرگز قبل از. و مردمی آن خوب نیست. در ایالات متحده ما ایده آل خانواده از تصور گذشته مانند Ingalls, خانوادگی, در خانه کوچک در چمنزار—Ma Pa و دختران امن در یک چمن کابین تنها با گرگ به ترس. اگر این وضعیت به ما می آموزد هر چیزی باید آن را که خانواده هسته ای کافی نیست.

Coronavirus جداسازی آن از هلن پترسن نوشت: در یک قطعه برای BuzzFeed بررسی ناامید پدر و مادر در مورد تجارب خود را “ساخته شده است همه چیز را یک بار بود که احساس ساده دشوار است و همه چیز را که در حال حاضر دشوار است احساس می کنم غیر ممکن است.” Kids aren’t خواب خوب; آنها مضطرب; آنهایی که مسن تر هستند در هیئت مدیره مدرسه در منزل و آنهایی که جوان نیست بیش از حد مطمئن شوید که در مورد “خود-سرگرم کننده” در حالی که پدر و مادر کار عادی خود ساعت. اما شاید سخت ترین بخش این است که مطلق aloneness پدر و مادر احساس می کنم در مواجهه با این چالش. “این باد ذهن من” نویسنده کاترین Jezer-مورتون مشاهده شده در توییتر در روز یکشنبه “است که تنها افرادی که مراقبت از کودکان و نوجوانان ما برای حداقل بعد از 2 ماه من و شوهرم. نه یک تکه بزرگ مراقبت والدین. حتی دوستان ما سوزی. Friggin هیچ کس جز ما. عمیقا غیر طبیعی است.”

شاید سخت ترین بخش این است که مطلق aloneness پدر و مادر احساس می کنم در مواجهه با همه این چالش است.

من شده است با صحبت با دوستان و اعضای تخته پدر و مادر Facebook و من می بینم که در واقع وجود دارد برخی از لنت نقره ای یافت می شود در این خانواده انزوا وضعیت. (ما هنوز هم امیدوار. آن را فقط یک کمی بیش از یک هفته!) دوستان گزارش که بدون مبارزه برای گرفتن بچه ها در خارج از خانه به مهد کودک و مدرسه و درس های رقص و فوتبال, روابط خود را گرفته اند در یک mellower تن. (“هیچ وقت رفت و آمد نداشتن به بسته و باز کردن بسیاری از چیزهایی که هر روز بدون پمپاژ در محل کار [!],” یک تخته سنگ Parenting, عضو, علامت او لنت نقره ای.) اگر (اگر!) شما هنوز هم باید یک شغل و کار می توانید در خانه برای کارفرمایان که درک کنند که شما نمی خواهد به عنوان در دسترس به عنوان شما یک بار بود ممکن است upsides—به خصوص در تعطیلات آخر هفته هنگامی که شما در حال تلاش برای دریافت کار انجام می شود و تدریس به کودکان خود ریاضی در همان زمان.

و اگر چه وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که برخی از خانواده ها دیده می شود تشدید در حال حاضر آماری اختلال در تعادل جنسیتی تقسیم کار داخلی (و وجود دارد مقدار زیادی از تلاش برای راه همه گیر ممکن است بدتر جنسیتی نابرابری در طول زمان) من هم شنیده ام از مقدار زیادی از افرادی که نر همکاران و کودکان بزرگتر انجام می دهند و بیشتر در حال حاضر از آنها قبل از. شاید به دلیل وضعیت وخیم است و خانواده ها نمی تواند فرار هر یک از دیگر برخی از زنان توانسته اند به بخش-از-کار و مکالمات آنها تا به حال هرگز قبل از. “همه چیز در واقع بهتر است در شرایط تقسیم کار چرا که در حال حاضر ما هر دو کار از خانه و بنابراین ما تا به حال در واقع بحث در مورد چگونه آن را به کار دستکاری بچه ها و کار” یکی از تخته سنگ های فرزند پروری عضو نوشت. “ما با یک برنامه آمد. همچنین من از خانه کار می کرد 2 ماه یک هفته قبل از این و تماشا و در حال حاضر او می بیند که چگونه غیر ممکن است.” “ما آن را ” رسمی Coronavirus پروتکل’ ” یکی دیگر از تخته سنگ های فرزند پروری عضو گفت: از تلاش های او به تازگی خانه کودکان و نوجوانان به انجام کارهای. “هر کس خود را شسته و ظروف و پاک کردن پس از پخت و پز خود را. فرزندان من هستند و 12 و 16 تا بود loooong عقب افتاده.”

خبر بد این است که ما در خانه احساس tinier و tinier. بدیهی است که ما از دست مهد و پیش دبستانی و مدرسه. که داده. اما همه ما واقعا احساس عدم تماس با هر چه موقت روستاهای ما تا به حال بنیاد با هم به عنوان فشار دریچه تسکین برای خانواده کوچک ما واحد است. “ما برای طرح بسیاری از ما روز در اطراف ‘ثبت نام بچه ها از مهد کودک و سپس قطع در حیاط مدرسه به مدت 30-60 دقیقه در حالی که بچه ها دوچرخه سوار با در پارکینگ و یا اجرا در این زمینه و مکالمات واقعی’ و یا ‘ملاقات در پارک/موزه/بازی فضایی با چند خانواده دیگر و نوشیدن قهوه و خنده در حالی که کودکان و نوجوانان اجرا amok,’ ” یک تخته سنگ پدر و مادر عضو گفت. “من از دست دوستان من اما بیشتر من دست جمعی چشم ما تا به حال در همه بچه ها.” خود من دوستان متن در مورد حماسه cookouts ما قطعا باید یک بار “همه این است که بیش از” و این ایده از دیدن ما کودکان در حال بازی با هم به ارمغان می آورد من به اشک.

ما را از دست ندهید لکه های معمول. اگر شما لازم نیست که کودک شما آن را متوجه ممکن است اما داشتن یک بچه باز می شود تا خود را از شهر, استخر, کتابخانه کوچک داخل زمین در منطقه بازار (بسته بسته بسته). حتی کارهای خسته کننده هستند راه را برای بچه ها کنجکاو به تعاملات و دریافت ورودی فراتر از آنچه در اتاق نشیمن خود را. (“من می تواند به مقابله با بسیاری از زیان های اجتماعی از فاصله اما با رفتن به فروشگاه مواد غذایی با 2yo بخشی از ما روال هفتگی” نوشته مورخ یوسف آدلمن در توییتر در روز یکشنبه. “امروز او صادقانه پرسید:” زمانی که می تواند ما را به Wegmans دوباره ؟ ” و آن را فقط در مورد شکست من است.”) بزرگتر شهرهای بچه ها موزه ها و بازی در فضاهای بسته (بسته); در اینجا ما کوچکتر شهرستان ما استفاده می شود برای ساخت آخر صبح در اطراف رفتن به فروشگاه خوراک و یا لاو (امن نیست, امن نیست) که در آن بچه های ما می تواند سوار در سبد خرید و دیدن این جوجه بچه.

“من احساس بسیار جدا شده زمانی که من برای اولین بار بود پسرم. آن زمان اما من ساخته شده واقعا خوب روستای کوچک از دیگر مادران جدید” یک تخته سنگ پدر و مادر عضو نوشت. “ما می خواهم با هم نیمه/به طور منظم. من هم پسر من را به استخر در playdates به فعالیت های اطراف شهر را برای پرسه زن اجرا می شود (با و بدون دیگران) به من WW جلسات (که در آن او تا به حال همه نوع تحسین و آن را دوست داشتم) حتی فقط به فروشگاه. چیزی که من نگه داشته عاقل همه سال.” مثل همه, این مادر از 1 سال است که در مرخصی زایمان شد و فقط در مورد بازگشت به کار هنگامی که خبر رسید که فقط در حال حاضر بدانند چقدر این است که رفتن به صدمه دیده است: “آن بوده است که کمتر از یک هفته و من می توانید ببینید که چگونه قادر به ارتباط چهره به چهره با مردم دیگر از شوهر من و کودک است که در حال حاضر موثر بر من سلامت روان.”

اوه پسر ما دست پدربزرگ و مادربزرگ خاله عمه ها و عموزاده. یک تخته سنگ پدر و مادر عضو استفاده می شود به صرف هر یکشنبه با او در قوانین فقط متوجه شدم که چقدر از یک استراحت بود که از اسیاب روزانه از پدر و مادر و پدر و مادر هنگامی که آن را روشن است که آنها می خواهم که به لغو بودن زمان از نگرانی های بهداشتی. “هنگامی که من یاد گرفتم این بود که این واقعیت جدید, من به طور کامل آن را از دست داد,” او نوشت. برخی از پدر و مادر و یا دیگر اعضای خانواده با آنها زندگی می کنند. کسانی که ممکن است به نظر می رسد به آنهایی که خوش شانس هستند اما یکی از دوستان که هشتاد ساله پدر و مادر با او برای آینده نامحدود و کسی که قدردانی از کمک اضافه شده: “این همچنین بدان معنی است که من دو بار به عنوان پارانوئید در مورد قرار گرفتن در معرض. این خوب نیست اگر یکی از ما می شود اما این یک 50-50 حکم اعدام اگر یکی از پدر و مادر من آن را دریافت کنید. و آن را می شود واقعا سخت در تلاش برای مدیریت کودکان و نوجوانان و همچنین قرنطینه یک فرد بالغ و مراقبت از آنها.”

ما دست همه که کمک کند اما ما نیز دست کمک می کند. یک دوست که آمد به گزاف گویی من خود را به خواب برای چند خوشا ساعت وقتی که او یک زن و شوهر هفته—یک عمل خوب هرگز فراموش نخواهم کرد—ساخته شده من گریه با اشاره به این که او نمی تواند انجام دهد که برای دوست دیگری که کودک در حال حاضر 17 روز است. “من ملاقات کودک برای اولین بار بیش از زوم دیروز,” او نوشت: در یک ایمیل. من نمی تواند مردم را, مواد غذایی (مواد غذایی از شخص دیگری ، در مارس سال 2020?) و من نمی توانم از بین بردن تک بچه در خیابان با در نظر گرفتن پسرش را برای چند ساعت. اگر شما در اطراف بچه ها شما در سراسر بدن خود را—مدفوع گوز استفراغ کودک نو پا مشت به بینی و نهادهای دیگر در حال حاضر خارج از محدوده.

طنز آمریکایی خانواده هسته ای ایده آل بسیار نزدیک و عزیز به تبلیغ و سیاستمداران است که با داشتن یک بچه معمولا به شما می آموزد که واقعی نیست. فانتزی از خانواده استقلال—این ایده که خانه و قلب خود را خالص کمی ملت از هم جدا می افتد به سرعت به عنوان به زودی به عنوان شما را ببینید که چگونه به طور طبیعی بچه ها در آغوش جهان اطراف آنها را. متمسک است که چقدر شما پدر و مادر نیاز است که جهان خارج از مراقبان و همسالان و مربیان و هنرمندان برای کمک به شما برای زنده ماندن روز. اگر کسی هنوز هم فکر می کند که یک خانه است که به اندازه کافی, این تجربه قطعا باید درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>