“غیر اخلاقی”: فاکس نیوز حذف دیجیتالی تغییر تصاویر خشونت پلیس تظاهرات در سیاتل

رادیو فردا بیش از آخر هفته حذف گمراه کننده تصاویر از داستان در مورد تظاهرات علیه خشونت پلیس در سیاتل از وب سایت خود را پس از آن آشکار شد که آنها تا به حال شده است به صورت دیجیتالی تغییر در شیوه ای ساخته شده است که صحنه ظاهر می شود خطرناک است.

سیاتل تایمز با انتشار گزارش روز جمعه خواستار از تصاویر متعدد از فاکس نیوز در پوشش پلیس-رایگان “کاپیتول هیل منطقه خودمختار” (CHAZ) در این شهر است.

تبلیغات:

یک تصویر عکس ظاهر می شود در فاکس نیوز صفحه اصلی نشان داد یک مرد نقابدار با تفنگ حمله و تاکتیکی جلیقه ایستاده در مقابل یک نشانه خواندن “شما در حال حاضر ورود رایگان کلاه تپه.” خروجی نیست در اصل فاش که عکس از صحنه و عکس از مرد مسلح بوده و متصل به هم با استفاده از دو عکس که گرفته شد بیش از یک هفته از هم جدا.

اصلی, عکس از گتی ایماژ, نشان می دهد مرد مسلح در مقابل یک ماشین.

تبلیغات:

او دیجیتالی قرار داده شده در مقابل ورود ثبت نام.

همان تصویر از مرد به نظر می رسد حداقل در یک تصویر دیگر در فاکس نیوز’ وب سایت در مقابل یک شکست خرده فروشی نمای. با توجه به زمان آن نیز ترکیبی از تصاویر متعدد.

تبلیغات:

“این است که قطعا فتوشاپ” عکاس آزاد دیوید رایدر که در زمان اصلی عکس و انتشار آن از طریق گتی ایماژ گفت: خروجی. “برای استفاده از یک عکس از متن در روزنامه نگاری محیط مانند که به نظر می رسد غیر اخلاقی است.”

محافظه کاران از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به حجاری CHAZ داستان به سیاسی flashpoint. معترضان تبدیل این منطقه به یک خیابان جشنواره بعد از پلیس که teargassed تظاهرکنندگان در سمت چپ این حوزه در تلاش برای به تعویق انداختن همه پرسی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه که “چپ رادیکال فرماندار [J]ay Inslee و شهردار سیاتل هستند که به سخره و بازی در یک سطح است که کشور بزرگ ما هرگز قبل از دیده می شود. نگاهی به بازگشت به شهرستان خود را در حال حاضر. اگر شما آن را انجام نمی, من خواهد شد. این یک بازی نیست. این زشت آنارشیست ها باید stooped [sic] بلافاصله. حرکت سریع!”

شهردار گفت: رئیس جمهور “ما را همه امن است. بازگشت به پناهگاه خود را.”

فاکس نیوز روز جمعه با استفاده از یک عکس از یک مرد در حال اجرا را از طریق یک شهری دوزخ به عنوان یک تصویر بنر برای یک گروه از داستان در مورد سیاتل در زیر تیتر “شهر دیوانه || سیاتل درمانده به عنوان نگهبانان مسلح گشت آنارشیست های مستقل منطقه لرزش کسب و کار: پلیس است.”

تبلیغات:

عکس بدون تغییر بود اما یک AP عکس گرفته شده در 30 مه در سنت پل, Minn. فاکس نیوز بعد از آن برداشته می شود.

مقالات آگاه نیست که خوانندگان عکس ها تغییر شد و هنوز معلوم نیست که مسئول تصمیم به انجام این کار. یک فاکس نیوز سخنگوی بلافاصله پاسخ به سالن درخواست برای نظر.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه فاکس نیوز گفته سخنگوی این بار: “ما باید بجای ما تصویر عکس با وضوح مشخص تصاویری از یک فرد مسلح و یک در هم شکسته نمای هر دو از آن گرفته شد در این هفته در سیاتل خودمختار منطقه.”

تبلیغات:

اما بیانیه ای که به خودی خود نادرست است. در حالی که مسلح بود عکس که هفته — ژوئن 10 — شکست نمای تصاویر منتشر شده بودند توسط گتی در 30 مه.

فاکس نیوز به طور کامل عذرخواهی شنبه در یک یادداشت سردبیر همراه آن CHAZ پوشش تصدیق کرد که آن “را به وضوح ترسیم” عکس و تصاویر آن برچسب “کولاژ.” این سایت همچنین عذرخواهی را به دروغ نسبت دادن شات از مینیاپولیس آتش. “فاکس نیوز تاسف این اشتباهات” توجه داشته باشید گفت.

استعداد محافظه کار در این شبکه تلاش کرده اند به استفاده از سیاتل تظاهرات سیاسی گوه موضوع است. برای مثال وبگاه میزبان Tucker Carlson را متهم کرد که مردم در این منطقه از دفاع از تبعیض نژادی است.

این شبکه همچنین گزارش داد یک حدیثی ادعا از سیاتل دستیار رئیس پلیس دیانا Nollette.

تبلیغات:

“ما شنیده anecdotally گزارش از شهروندان و کسب و کار خواسته به پرداخت هزینه برای کار در این منطقه” Nollette گفت. “این است که به جرم اخاذی است.”

رئیس پلیس کارمن بهترین بعد از تصحیح بیانیه ای که.

“ما به حال هیچ گزارش رسمی از این اتفاق می افتد,” او گفت, نشان می دهد در این گزارش آمده بود از گسترش شایعه در رسانه های اجتماعی.

هر چند سیاتل اعتراضات در زمان است خانه را به ستیز صحنه ناآرامی — از جمله یک پلیس فیلم برداری به زور از بین بردن شریک زندگی خود را از زانو از کسی گردن و فیلم برداری رانندگی به جمعیت معترضان و تیراندازی یک مرد سیاه و سفید — این CHAZ خیابان صحنه شده است تقریبا به طور کامل صلح آمیز این برنامه شامل موسیقی و تجسمی, هنرمندان, رایگان, خیابان, غذا, کنسرت ها و فیلم.

تبلیغات:

بهترین گفت که او فکر نمی کنم این افسران باید رها حوزه یک حرکت است که او ادعا می کند منجر به طولانی تر 911 زمان پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تظاهر کنندگان “داخلی تروریست ها” در طول تعطیلات آخر هفته و تهدید فدرال اقدام مگر اینکه مقامات محلی “را به” منطقه است. او همچنین به دروغ ادعا کرد که antifa نیروهای تا به حال بیش از شهرستان گرفته.

“مقامات شهرستان را نه تعامل با ‘مسلح antifa داعش ” در این سایت” یک شهرستان سخنگوی سی ان ان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی