ایران را Biscoff خیانت: چگونه جرات هواپیمایی فکر می کنم یک عابر پیاده Oreo نازک حتی مقایسه?

اول از همه من آگاه وجود دارد مشکلات بزرگتر در خارج وجود دارد در جهان در حال حاضر. دوم, United Airlines, چطور جرات کردی?

اخبار وارد شده در اوایل این ماه: United Airlines دیگر خواهد بود ارائه Biscoff کوکی ها به عنوان یک میان وعده تعریف خود را متحد و ایالات اکسپرس پرواز. “ما افتخاری, میان وعده گزینه ادامه به یک ضربه و ما همیشه به دنبال فرصت برای معرفی جدید انتخاب” ایالات سخنگوی Andrea هیلر callously گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “ما برنامه ریزی برای اضافه کردن Oreo رقیق به مخلوط به زودی و با نگاه به جلو به پاسخ از مشتریان ما.” خوب, خوب, در اینجا پاسخ من — United Airlines شما مردم هیولا.

تبلیغات:

اشتباه هیلر نیست آشکار تایید پایان هواپیمایی رابطه با Biscoff. صحبت به “امروز” نشان می دهد در روز سه شنبه گفت: “نکته این است که به مردم گزینه های. این stroopwafel محبوب همه اما Biscoff کوکی ها می تواند چرخش به عقب ، ما فقط می خواهیم مردم را به درک آنها در یک چرخش و مردم هیجان زده در مورد Oreos بیش از حد.” اوه واقعا ؟ واقعا ؟ این افراد چه کسانی هستند? آنها را به من. ما به این باور است که stroopwafel است “محبوب همه” و Biscoff است نه ؟ اجازه دهید من می شنوید یک شرکت هواپیمایی مسافر می گویند “من هیجان زده در مورد Oreo رقیق. من ترجیح می دهم آنها را به Biscoff.” یا این همه به گمان من فقط یک دروغ بودن میفروخت به ما قدرتمند ساندویچ کوکی لابی? این چیزی که می رود تمام راه را به بالا.

ایران به نظر می رسد در حال حاضر می خواهم به اویختن وعده آینده Biscoff قبل از ما در حال حاضر با ما در یک ترد بازی موش و گربه است. هواپیمایی گفت Refinery29 این هفته “Biscoff طرفداران ترس نیست, آنها خواهید بود در هیئت مدیره در مه” و در بیانیه ای که در آن خوراک توییتر گفت: “ما در حال رفتن به از دست Biscoff کوکی ها بیش از حد, اما ما هیجان زده را به Oreos در هیئت مدیره است.” من احساس می کنم احساسی دستکاری; من احساس می کنم استفاده می شود و من احساس می کنم مثل آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از کار را به دریافت بیش از این خیانت.

آن را به عنوان اتفاق می افتد, من شده اند در چهار هواپیما در هفته گذشته, بنابراین شما می توانید تصور کنید که چقدر خسته و مصرف با خشم من جاری دولت از ذهن است. مدرن پرواز تجاری است که در مورد به عنوان تضعیف روحیه یک تجربه به عنوان یکی می توانید در خارج از راهنمایی و رانندگی. این روند به ناچار مربوط با گریم اعلام “ما باید به طور کامل کامل مبارزه امروز و همه از سربار توشه سطل ها پر شده است.” این هفته من نشسته در دروازه به عنوان پرواز من بود torturously تحت فشار قرار دادند به یک حرکت جدید در زمان 10 دقیقه ای بازه که اگر به عمد ترفند من که هواپیما نبود دیر و اطمینان می دهم که من بیش از حد نگران ما می خواهم شروع به سوار شدن به زودی به رفتن به اتاق خانمها’. من به جمع کوچک کرسی تسلیم دامان من خمیده دیدن در ردیف جلوی من. من به عنوان یک همراه پرواز اشاره کرد یک مسافر به توالت در پشت هواپیما به دلیل توالت در جلوی لوکس مادی و معنوی به صورت اجتماعی ما مافوق کلاس کسب و کار. اما شما می دانید چه می شود شکسته و روح از طریق تمام این تلاش ، این Biscoff.

تبلیغات:

من نمی توانم به یاد داشته باشید زمانی که من برای اولین بار تجربه کوچک رحمت است که Biscoff. به نوعی من فکر می کنم آنها را به عنوان نسبتا معاصر نوآوری و شوکه شده بود به تازگی به یادگیری آنها بوده است در خدمت کوکی ها در دلتا از اواسط 80s. همه من می دانم که برای برخی این است که در برخی از نقطه در زندگی من من در یک هواپیما و یک پرواز به من یک سلفون پیچیده بسته امیدوار کننده من “در اروپا مورد علاقه کوکی با قهوه.” آن را واضح و مبهم کریسمسی; آن طعم مانند چیزی است که من ممکن است تا به حال در یک کافه در برلین بود من تا به حال شده است به برلین. آن را از مد افتاده و ظریف به دلیل Biscoff کوکی ها در واقع در حال از مد افتاده و ظریف است. Speculoos کوکی ها سرچشمه در هلند در قرن 17 و بلژیک لوتوس نانوایی شرکت شده است استارت آنها پس از سال 1932. من قلاب شده بود از اولین نیش می زنند. من از این پس شده از رزرو سفر انتخاب که در اطراف کوکی. که به نظر می رسید به طوری گریزان بر روی زمین ساخته است که بسیار شیرین است.

نوشتن در سالن 10 سال پیش فرانسیس لام به نام Biscoff “بزرگ دلتا کوکی” گفت: “هنگامی که شما تا به حال آنها احساس کمی شوک ناگهانی از شادی می آید که بیش از شما در حالی که در غیر این صورت نشسته پر و تنگ در نحو تحملناپذیری با صدای بلند, ماشین, در, آسمان, ممکن است به خودتان پیدا کنید قادر به متوقف کردن فکر کردن در مورد آنها را به آنها را پیدا کنید ظاهر در ذهن خود هر یک بار در در حالی که زمانی که شما خسته یا گرسنه و یا حسرت به نفس ،

وضعیت فرقه به زودی تبدیل به همه جا. این Biscoff شروع به نشان دادن تا در میان وعده دستی از دیگر شرکت های هواپیمایی. Biscoff گسترش می یابد به نظر می رسد در قفسه های سوپر مارکت. نگرانی چرخش داغ طول می کشد در مورد کوکی وضعیت به عنوان “unhealthiest هواپیمایی اسنک” پدیدار شد. در عین حال به نحوی از آن خود را حفظ specialness یک crinkly بسته مدنیت در جهان در غیر این صورت رفته رفته…. چوب شور فقط چوب شور اما Biscoff? آن را احساس می کند مانند یک پاداش است. در تجربه من صادقانه “اوه بچه ها من عاشق این!” همواره استقبال با اهدای بسته های اضافی را به خانه به خانواده (و من سهم). نقل مکان کرد و صندلی خود را به اجازه دهید یکی دیگر از مسافر با نشستن او ، Psst در اینجا یک کوکی. مرد در کنار شما خروپف? در اینجا یک کوکی. همه ما ممکن است فقط روت مهر منفعلانه پذیرش ما از کوکی ها باهم زندگی کردن باهم زندگی ما را از حمله به ما همکار حیوانات در این مختصر و مفید سیرک ما تماس مسافرت هوایی اما آیا برای یک دقیقه فکر می کنم شما می توانید بازی شیر یا خط ما برخی از Oreo رقیق — مرتب کردن بر اساس کرایه ممکن است پیدا کردن در یک مشترک گاز ایستگاه — و فکر می کنم ما نمی شورش.

تبلیغات:

روشن است در حال حاضر در حال تغییر است که با شور و شوق در آغوش گرفت. نوشتن در خوار Lesley Suter اعلام کرد “در صورتی که ایالات دوم به آخرین رتبه در میان شرکت های هواپیمایی داخلی نبود دلیل کافی برای پرواز با شخص دیگری این حرکت را مهر و موم معامله برای من. من فقط نمی تواند اعتماد ایمنی لرز از یک شرکت با وعده اولویت بنابراین بدیهی است که خارج از ضربت سخت زدن.”

ذهن من می داند که من می توانید سفارش کل کارتن Biscoffs در حال حاضر. من حتی می توانید آنها را با من در من پرواز بعدی. این نقطه نیست. نکته این است که ملایم با سر اشاره کردن به ادب که Biscoff به ارمغان می آورد در غیر این صورت وحشیانه تجربه پرواز. می گوید: در اینجا چیزی است که کمی خاص کمی بیشتر بالغ و تصفیه شده. این یک حرکت است که می گوید: من به دیدن شما بچه ها در خانه و یا صدای فرد در کنار شما و شما می تواند با استفاده از یک چیزی کمی دلپذیر امروز. یک Oreo جای خود را دارد اما این هرگز به آن داستان است. هرگز! اما اگر وجود دارد هر گونه نقطه روشن در همه این است که یک شرکت هواپیمایی را پیش بینی غلط است دیگر فرصت. روز جمعه دلتا توییتی یک عکس از کوکی ها و فقط چهار پیروز کلمات. “بله” آنها مطمئن “still got ’em.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>