رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو تهدید به آتش قابل توجه دانش آموزان گراد

گربه وحشی اعتصاب در میان آموزش دستیاران در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز (UCSC) الهام بخش است همبستگی کارگری در دیگر دانشگاه کالیفرنیا (UC) دانشگاه — با وجود تهدیدات از UC رهبری به آتش گراد دانش آموزانی که خودداری نمرات به عنوان بخشی از اعتصاب.

روز چهارشنبه دانش آموزان فارغ التحصیل در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس (UCLA) در شرکت یک بیمار را شبیه به آنچه UCSC دانشجویان تحصیلات تکمیلی سازمان در 22 ژانویه. در توییتر UCLA گراد دانش آموزان توضیح داده شده در تاپیک:

تبلیغات:

ما در UCLA به اندازه کافی بود. نشان می دهد تا برای همکار خود گراد کارگران با شرکت در تنظیم هزینه های زندگی (کولا) بیمار-در پنج شنبه, فوریه 19.

آنچه که در این مورد ؟

UC رئیس جمهور ناپولیتانو ارسال صدها پلیس و تهدید به آتش UCSC گراد کارگران شده اند که قابل توجه برای یک دستمزد زندگی می کنند. وضعیت گراد کارگران در UCLA متفاوت است. UC اجرا بر روی کار ما اما UC بی تفاوتی به ما فقر باعث می شود ما [بیمار]!

آنچه که یک بیمار – ؟

یک بیمار-از زمانی است که کارگران را یکی از آنها قرارداد ارائه شده بیمار روز همه با هم. در نظر گرفتن یک روز بیمار است حق خود را به عنوان یک فارغ التحصیل کارگر در UCLA تحت قرارداد ما است. شما نمی نیاز به ارائه مدارک و شواهد از یک بیماری مانند یک پزشک داشته باشید.”

چگونه می توانم شرکت کنم ؟

اگر شما یک گرادیان دانشجو: ارسال استادان و دانشجویان دوره لیسانس یک ایمیل به گفتن آنها را به شما خواهد شد آموزش/داشتن دفتر ساعت/درجه بندی/حضور در سخنرانی روز چهارشنبه. آنها را به تجمع ما به جای!

در ضمن در دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو در این هفته دانش آموزان گراد راهپیمایی به تقاضای ملاقات با دانشگاه دولت به پایان خود را اجاره-بار بحران است.

این اقدامات به دنبال انتشار نامه ای از جانت ناپولیتانو رئیس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا و سابق دولت اوباما عضو کابینه که مسئول نظارت بر همه ده دانشگاه از دانشگاه کالیفرنیا در سیستم دانشگاه. در فوریه 14th, نامه ای خطاب به اعضای هیات علمی کارکنان و دانشجویان ناپولیتانو گفت: “برگزاری نمرات مقطع کارشناسی گروگان و امتناع از انجام قرارداد مسئولیت آموزش این است که راه را اشتباه رفتن است.”

“شرکت در wildcat اعتصاب خواهد کرد و عواقب و از جمله ختم های موجود اشتغال در دانشگاه” ناپولیتانو گفت. “ما می خواهیم قابل توجه TAs [آموزش دستیاران] به نوبه خود در نمرات خود را و بازگشت به کلاس درس.”

تبلیغات:

ناپولیتانو اضافه شده است که دانش آموزان گراد “باید افتخار خود را طرف معامله فقط به عنوان دانشگاه باید افتخار تعهدات خود” و گفت: wildcat اعتصاب باید پایان یابد.

به عنوان سالن است که قبلا گزارش شدهدانشگاه کالیفرنیا آموزگار خوانندگان دانشجوی کارشناسی ارشد مدرسان و آموزش دستیاران در تمام دانشگاه ها اتحادیه با ایران خودرو کارگران (UAW) محلی 2865. اما, UC Santa Cruz کارگران تبدیل به یک wildcat اعتصاب از غضب بر باور نکردنی هزینه زندگی در gentrified شهر ساحلی. در حالی که این زمان در سطح ایالت UAW محلی 2865 قرارداد به زبان مورد 3 درصد افزایش دستمزد در سال, هیچ چیز وجود دارد در قرارداد تعیین هزینه زندگی تنظیمات (کولا); قابل توجه سانتا کروز یکی از گران ترین شهرهای کوچک در ایالات متحده است. UC Santa Cruz کارگران به خصوص نا امید با رهبری زمانی که قرارداد فعلی تحت فشار قرار دادند از طریق تصویب در ماه اوت سال 2018.

در ماه دسامبر UCSC دانشجویان تحصیلات تکمیلی شروع به تقاضا $1,412 یک ماه افزایش برای همه UCSC دانشجویان تحصیلات تکمیلی تحت نظارت کاهش اجاره بها را بار. دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش دستیاران در UCSC را $2,434 قبل از مالیات برای تنها نه ماه از سال است. در برخی از کالیفرنیا گران تر از شهرستانها مانند Santa Cruz, Santa Barbara, لس آنجلس و سن دیگو که میزبان UC دانشگاه — دانش آموزان می توانند به راحتی پرداخت بیش از 50 درصد از درآمد خود را اجاره.

تبلیغات:

“پس از من نقل مکان کرد به سانتا کروز, من تا به حال به حرکت چهار بار تا زمانی که من پیدا کردم یک جای دیگه احساس امنیت در” یولیا Gilichinskaya یک چهارم-سال دانشجوی دکترا در فیلم و رسانه های دیجیتال گفت: سالن در یک مصاحبه در اوایل این ماه. “من پرداخت بیش از 70 درصد از چک در اجاره.”

در هفته گذشته نامه ناپولیتانو تاکید کرد که “wildcat اعتصاب UC Santa Cruz, TAs, که در آن تعدادی از TAs نکردن اند یا حذف شده سقوط نمرات و در حال حاضر به تدریس در کلاس های غیر مجاز است و در نقض مستقیم موجود توافق دسته جمعی.”

تبلیغات:

کسانی که در اعتصاب باید پرسید که آیا دانشگاه یا دوباره باز توافق یا مذاکره جداگانه طرف نامه با یک نوشابه است. ناپولیتانو گفت: دانشگاه نمی خواهد انجام این کار است.

“به تن دادن به خواسته های یک گروه از کارکنان درگیر در یک غیرمجاز wildcat اعتصاب را تضعیف پایه و اساس خیلی از توافق مذاکره با حسن نیت توسط UAW و تصویب توسط هزاران نفر از کاربران در سراسر سیستم” ناپولیتانو گفت.

تهدید به فسخ شده است به خصوص نگران کننده برای دانشجویان بین المللی.

تبلیغات:

“من یک بین المللی گراد و این بدان معناست که منابع کمتری در دسترس هستند برای من” Gilichinskaya که بزرگ شده در روسیه گفت: سالن. “من نمی تواند کار دیگری مانند دیگر دانش آموزان گراد انجام دهید برای زنده ماندن; ویزای من وضعیت اجازه نمی دهد که من به عنوان یک کارمند در خارج از دانشگاه; من نمی واجد شرایط برای کمک های مالی فدرال یا برنامه های وام.”

هیئت اجرایی شورای دانشگاه ارومیه انجمن پاسخ به ناپولیتانو نامه روز چهارشنبه با رد تهدید به عواقب تنبیهی.

“تحصیلات تکمیلی دانشجو تقاضا برای هزینه زندگی را افزایش می دهد آغاز اقدامات در UC سانتا کروز و حال گسترش در سراسر این سیستماست حاد پاسخ به شرایط ناپایدار” در بیانیه ای گفت:. “تنبیهی در واکنش به این اقدامات منجر به اخراج صدها علمی دانشجویی کارکنان را مختل خواهد شد آموزش و پرورش از هزاران نفر از دانشجویان و را از کار بسیاری از UCSC دانشکده دشوار یا غیر ممکن است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>