ارتقاء خود را در خانه کوکتل به راحتی با این آشپزخانه اساسی تشکیل دهنده

ما صحبت کردیم در مورد خرید مواد غذایی در طول یک بیماری همه گیر ما صحبت کردیم در مورد قرنطینه پخت و پز— اما در حال حاضر به عنوان انزوای اجتماعی همچنان ادامه دارد و زوم ساعت کوکتل دعوت در حال افزایش آن زمان به بحث در مورد چگونه می توان یک کوکتل با برخی از مواد تشکیل دهنده شما در حال حاضر در نوک انگشتان خود را.

در اینجا برخی از راه هایی برای روشن کردن شربت خانه خود را کالاهای اساسی به طلب-شایسته کوکتل.

تبلیغات:

باید آبجو ؟ یک Michelada

یک Michelada است که اساسا یک مکزیکی نسخه Bloody Mary ساخته شده از مخلوطی از نور آبجو Clamato (بسته بندی شده و مخلوطی از آب گوجه فرنگی و ادویه جات ترشی جات خشک و صدف براث) و آب آهک.

در یک پارچ هم بزنید ¾ فنجان آبجو (شما می توانید با یک مکزیکی به سبک هنر و صنعت آبجو اما راستش تاج جامد است انتخاب کنید), ¾ فنجان Clamato آباز آب 2 لیمو, 1 قاشق چای خوری سس ووسترشر ¾ قاشق چای خوری سس تند (من دوست دارم Valentina) و ¾ قاشق چای خوری سس سویا بیش از یخ است.

تبلیغات:

وجود خواهد داشت به اندازه کافی برای دو کوکتل تا رینگ دو و شیب آنها در نمک. پور کوکتل در دو لیوان نم نم با کمی فلفل سیاه و چاشنی زدن با آهک برش.

باید سرکه? یک چاودار و درختچه توت

یک درختچه است که در اصل یک نوشیدن سرکه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اضافه کردن یک کمی چروک برای کوکتل و یا غیر الکلی نوشیدنی مخلوط. آن را نیز یک راه عالی برای استفاده از پس مانده غذا تولید کند.

تبلیغات:

برای این کوکتل, ما در حال رفتن به یک توت درختچه. اضافه کردن 2 فنجان تمشک 1½ فنجان سرکه سیب و ¼ فنجان شکر سفید به جوش در یک قابلمه متوسط. به سرعت حذف از گرما و اجازه دهید مخلوط به تند برای حداقل 30 دقیقه. فشار مخلوط را در یک ظرف شیشه ای یا دیگر ظروف محفوظ از هوا و خنک تا سرد است. وجود خواهد داشت اضافی درختچه شربت. شما می توانید نگه داشتن آن در یخچال ظرف هوابندی شده حدود 6 ماه است.

ترکیب 2 قاشق غذاخوری توت درختچه شربت 3 اونس از چاودار 2 اونس از آب آهک و 1 اونس شربت ساده بیش از یخ است. پایان کوکتل با 2 اونس پور از آبجو زنجبیل.

تبلیغات:

باید قهوه ؟ یک قهوه سرد و بوربن میلک شیک

این نوشیدنی ایده آل برای پر کردن شکاف بین “قهوه” و “کوکتل زمان” که اگر ما صادق بودن — یک راه بسیار واقعی به تقسیم روز ما در حال حاضر. آن نیاز به فقط یک کمی دبستان کار می کنند.

صبح که منجر به ساخت این معجون شما نیاز به ایجاد و یا ذخیره برخی از قهوه آن را به دمای اتاق و استفاده از آن برای پر کردن سینی مکعب یخ و یا دو. اجازه می دهد که به توقف در طول روز است.

تبلیغات:

اضافه کردن 2, اصلاح کرده, مربع از شکلات تیره, ¼ فنجان شیر — بادام یا جو واقعا خوب کار می کنند لبنی جایگزین — و 2 اونس از بوربن به یک مخلوط کن. ترک کردن قهوه مکعب از فریزر و شروع به اضافه کردن به مخلوط کن تا زمانی که مخلوط را در یک میلک شیک قوام. با استفاده از این قهوه مکعب به جای یخ تضمین می کند که نوشیدن خواهد شد یخی بدون گرفتن سیراب. (این نکته از رن بی باک از Batdorf & Bronson Roastery; شما می توانید جزئیات بیشتر از قهوه نکته در اینجا.)

پور را به یک شیشه بالا با خامه و برخی از فوق العاده تراشیده شکلات.

باید شیر نارگیل? را Coco-رم پانچ

تبلیغات:

این فوق العاده ساده و رضایت بخش کوکتل ساخته شده ممکن است توسط یک تک می توانید از شیر نارگیل.

در یک ماهی تابه کوچک ترکیب ½ فنجان شیر نارگیل و ½ قاشق سوپخوری از شکر روی حرارت متوسط. هم بزنید تا شکر حل شده و سپس اضافه کردن 1 قاشق چای خوری عصاره وانیل. حذف از گرما و اجازه دهید مخلوط به طور کامل سرد است.

اضافه کردن 2 اونس از رم به یک لیوان پر از یخ. بالا آن را با شیر نارگیل مخلوط. چاشنی زدن با جوز, در صورت دلخواه.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>