ها مثل این است که به جای خوب اگر آن را بیشتر علاقه مند به مبارزه طبقاتی


Amell and Edwards mime a kiss across a mysterious barrier, with looking tall and thin and elegant in a futuristic black dress.

Robbie Amell و Allegra ادواردز, در, دیجیتال, تشییع جنازه در ها.

Amazon Studios

اگر چه زندگی بعدی شد بهتر از این یکی ؟ نه بهشت و یا جهنم و یا حتی یک purgatorial اتاق انتظار, اما یک جهان است که در عمل با توجه به همان قوانین به عنوان یکی آمد که قبل از آن تنها به بهینه سازی به اندازه کافی است که ما نه تنها قبول آنها به عنوان راه همه چیز را به. در آینده نزدیک از هاکه فصل اول آغاز می شود جریان در آمازون نخست در جمعه مرگ پایان نیست حداقل برای کسانی که با این منابع به زنده ماندن آن است. اما آخرت در Greg Daniels’ سری نیست, روحانی, این, دیجیتال, و همه چیز, از جمله ورود و ادامه وجود می آید در هزینه. کمتر آن را مانند بهشت از یک کشتی کروز در بی نهایت, سفر, یک, که در آن همه چیز مشخص شده است تا آنجا که مرده نیست و در خیلی از موقعیت برای مقایسه-فروشگاه.

ناتان براون (Robbie Amell) می یابد راه خود را به Lakeview به عنوان خود را به خصوص با شکوه دیجیتال برای همیشه به نام خود ماشین خود رانندگی عقب-به پایان می رسد یک کامیون زباله. او تنها 27 مشتاق طراح نرم افزار در آستانه اولین فروش بزرگ اما خود دختر اینگرید (Allegra ادواردز) بسیار وحشتزده فکر یک زندگی بدون او را که او coaxes رتبه او را به ثبت نام در دور آینده خود را به عنوان او gurney است که چرخ از طریق یک بیمارستان است. تبلیغات برای Lakeview آن را به نظر می رسد مانند یک کشور-باشگاه بهشت اما اولین نکته است که آن را نمی ممکن است بسیار ساده می آید از طریق ها روند خود را که فورا تبخیر هنوز زندگی ناتان سر آرام صدای زن غوغای “ها کامل” به عنوان چه مانده از جسد مرده خود را تا حدودی به یک سینی یخ.

در یک معنا ناتان ورود به Lakeview یک رویا به حقیقت می پیوندند. در حالی که ما هنوز نمی دانید که بسیار در مورد او پس از 10 قسمت هادر اول فصل بیش از او می آید در سراسر به عنوان یک فرد که متولد نشده به امتیاز اما همیشه احساس او به مقصد آن است. دوست دختر سابق که نشان می دهد تا در تشییع جنازه او زندگی می کنند جریان به Lakeview از جهان زندگی می کنند—همه مدل قشنگ و راه آهن-نازک به عنوان اینگرید که دختر یک صنعتگر ثروتمند افسانه ای به بوت. ورود Lakeview قرار می دهد و او را در میان برخی از ثروتمندترین افراد روی زمین از جمله کخ-برادر ایستاده دیوید چوک (William B. Davis بازیگر بهترین و شناخته شده برای بازی X-Files‘ سیگار مرد) که ارضا شدن طعم و مزه مجازی کرگدن سیاه و سفید استیک در حالی که لاف زدن که دانشمندان تا به حال برای کشتن آخرین نمونه زنده به طعم و مزه راست. ناتان در نهایت در میان ثروتمندترین ثروتمندان, اما زندگی در Lakeview نیست یکی از اندازه متناسب با تمام. دیجیتال زندگی پس از مرگ مملو از خرد که آیا آن را یک هزار دلار برای نوسان مجازی باشگاه گلف و یا یک دلار یک دقیقه برای گرفتن سرد که ظاهرا مطلوب می شود پس از چند دهه پایدار الگوریتمی کمال است.

جزئیات آن را مانند این است که ها ارزد و نه آن آشنا unengrossing داستان و شخصیت. آن را در حال اجرا تهوع در اوایل که اولیه توصیف مردم در استفاده از توصیف ناتان “داغ” و در حالی که نادرست آن نیز صحبت می کند به چه کمی دیگر شخصیت او را متمایز. وجود دارد بیشتر به نورا (اندی Allo), فناوری-حمایت از کارگر است که در خدمت به عنوان ناتان در زندگی پس از مرگ “فرشته”—اساسا یک مرکز تماس و کارمند که به بازدید از بهشت در ساعات اداری و سپس به عقب می رود به او آپارتمان استودیو. اما arc فصل نیاز به بینندگان برای تبدیل شدن به سرمایه گذاری در جوانه زدن عاشقانه بین ناتان و در ساعت سرپرست و آن را دشوار است به کار هر گونه شور و شوق برای فانینگ جرقه.

Daniels’ نشان می دهد که بیشتر علاقه مند در مواد از فلسفی در جهان به عنوان آن است که به جای آنچه در آن باید بود.

که در آن نشان می دهد برتری در بازی خارج فرض آن در ظهر و در عمق. دیجیتال زندگی پس از مرگ است مانند یک طنزهای گزارش اقلیتکه در آن هوش مصنوعی انجام می شود تا به عنوان هتل bellhops سگ خود را گام به شما ارائه رایگان آدامس و تبلیغاتی chalupas باران از آسمان است. این بهشت اما با دادن. هیچ بی طرفی خالص در جهان, یا, بنابراین مگر اینکه شما مثل اینگرید خانواده که با تکبر راه رفتن داشتن “سه نسل از داده نامحدود” شما می توانید در گیر کرده به حالت تعلیق در انیمیشن زمانی که شما بیش از حد خود را. تاریک ترین و ترین رزونانس حاصل از این ایده می آید وقتی که ناتان شروع به کاوش در طبقه پایین تر از 10,000-داستان هتل که خانه Lakeview ساکنان و وارد دنیای “2 گیگابایت”—بودجه مشتریان که تخصیص ماهانه آنقدر کوچک است که آنها می سوزاند و از طریق داده های خود را با یک رشته شدید افکار. اگر آنها می خواهند به عنوان یک نمایش خوب از خود پنجره, که در غیر این صورت به نظر می رسد در یک سیما یا جنبه بخصوص خاکستری گستره آنها را به قربانی چند گرانبها مگابایت. (باید به موازات دنیای واقعی در حال حاضر نمی توان به روشنی نشان می دهد می فرستد و نورا در یک سفر متقابل کشور در “اقتصاد منهای” که در آن مسافران آویزان از هواپیما سقف و صندلی های هر دو در جلو و پشت نورا خم شدن در جهت خود را.) بهترین استراتژی یک 2 گیگ توصیه ناتان به نشستن هنوز هم سعی کنید به فکر می کنم و امیدوارم که کسی در طرف دیگر از طریق می آید با این پول برای زمستان شما را از این ابدی بدهکاران زندان است.

هیچ راهی برای اجتناب از مقایسه ها به این محل خوبیکه ایجاد شد Daniels’ دفتر و پارک و تفریح و سرگرمی همکار Michael Schur. اما Daniels’ نشان می دهد که بیشتر علاقه مند در مواد از فلسفی در جهان به عنوان آن است که به جای آن چه باید باشد. وجود دارد یک نگاه اجمالی شاید به تواند بر گسترش در آینده فصل از آنچه که کاملا دنیای دیجیتال می تواند یک محل که در آن محدودیت های فیزیکی دیگر یک مانع واقعی برابری. اما مانند خود اینترنت دیجیتال زندگی پس از مرگ را وعده مطرح شده است و در زیر یک تپه از خرد مدینه فاضله فرسایش یک دلار در یک زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>