متحدین آمریکا ابراز نارضایتی ما مدیریت جهانی پزشکی زنجیره تامین

به عنوان کشورهای سراسر جهان در صورت کمبود تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با گسترش Covid-19 برخی از متحدین آمریکا را آغاز کرده اند ابراز نارضایتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای ایمن سازی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای ایالات متحده است.

یک مقام متهم کرده است که ما از “مدرن دزدی دریایی” با دعوت از این کشور در تلاش برای به دست آوردن PPE بیش از حد تهاجمی و مقامات در, برزیل و اسپانیا و کانادا ابراز نا امیدی به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از ما فرمانداران — که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت outbidding آنها را ترک آنها را قادر به خرید به شدت مورد نیاز PPE.

این شکایت آمده به عنوان برگ برنده استناد دفاع تولید عمل می کنند (DPA) — که اجازه می دهد تا دولت فدرال به دیکته تولید و تحویل برنامه از شرکت های خصوصی — جمعه به منظور جلوگیری از صادرات محافظ پزشکی دنده خارج از کشور. در پاسخ به کانادا و رهبران آن ابراز ترس اما می گویند که آنها نمی خواهد به طور رسمی مقابله به مثل در برابر ایالات متحده است.

“ما به دنبال اقدامات تلافی جویانه و یا اقدامات است که در حال تنبیهی” نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: در طول روزانه خود را به آدرس در اتاوا در حالی که هشدار وجود دارد ممکن است برخی از ناخواسته عواقب منفی این. “ما می دانیم آن است که در هر دو از منافع ما به کار مشترک و همکاری برای حفظ شهروندان ما امن است.”

آمریکایی ساخت شرکت 3M یکی از چند ما بر اساس تولید کنندگان مهم N95 ماسک صادر شده هشدار مشابه جمعه استدلال که تلاش برای نگه داشتن تجهیزات حفاظتی در درون ما می تواند اثر مخالف و افسرده تجارت میان کشورهای متحد و منجر به اقدامات تنبیهی سازمان ملل’ دولت.

3M تحت DPA منظور اولویت بندی ما در ارائه ماسک و نظم به نظر می رسد به عنوان اگر آن را ممکن است باعث شود برخی از اصطکاک با آلمان — حمل و نقل 200,000 ماسک به دستور پلیس آلمان گفته بود مصادره توسط ما چیزی مقامات آلمانی بر این باورند انجام شد تحت عمل می کنند.

آن این بود که رهبری, آلمانی, وزیر کشور Andreas Geisel برای متهم کردن ما از “یک عمل مدرن دزدی دریایی.”

“ما در حال حاضر با فرض این که این مربوط به دولت ایالات متحده ممنوعیت ماسک صادرات” Geisel در بیانیه ای گفت. “این است که چگونه شما مقابله با اطلس همکاران. حتی در زمان بحران جهانی غرب وحشی روش نباید قانون است.”

مطبوعات آلمان گزارش داد که حمل و نقل آمد از 3M امکانات در چین; که شرکت را رد کرده است که کشف و ضبط ماسک آمد از آنها. یک مقام بعد به اندازه گیری بیشتر بیانیه با توجه به واشنگتن پست ساخته شده است که از آن معلوم نیست که در آن ماسک در نهایت به پایان رسید.

در ضمن برزیل و فرانسه مقامات را متهم به کاخ سفید از outbidding آنها را در خرید تجهیزات و از اعمال نفوذ منابع آنها نمی توانند رقابت با.

“ایالات متحده دستور داده است تا 23 گنده هواپیما به چین برای بازگرداندن مواد است که آنها می خواهم به دست آورد” برزیل وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta به خبرنگاران گفت: این هفته به عنوان کشور دیده می شود آن پزشکی ذخایر تخلیه شده است. و منطقه ای رسمی در پاریس نیز متهم ما از outbidding فرانسه در یک ماسک سفارش یک اتهام که دولت آمریکا را رد کرده است.

این مبادلات تاکید چالش های است که رهبران جهان روبرو هستند و در تلاش برای نگه داشتن هر دو خود را به شهروندان عرضه می شود با تجهیزات لازم و مطابق با معاملات تجاری بین المللی و دیرینه اتحاد است. آلمان و فرانسه هر دو در تلاش برای سرکوب صادرات خود را تولید محصولات با توجه به بار مالی و تقریبا هر کشور با یک عمده شیوع — از جمله ما — چهره های کمبود PPE و دیگر تجهیزات پزشکی.

اما به طور فزاینده آمریکا در حال هشدار داده است که سیاست های محدود کننده می تواند منجر به عواقب گسترده.

در بیانیه روز شنبه, 3M هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده از DPA برای محدود کردن صادرات می تواند هر دو دندان قروچه کردن آمریکا زنجیره تامین و ایجاد فجایع انسانی در کشور است که نمی تواند در غیر این صورت به آسانی دسترسی به تجهیزات.

و قبل از آن در روز جمعه ترودو هشدار داد در مورد تجارت وقفه در طول یک اورژانس جهانی.

“این امر می تواند یک اشتباه به ایجاد انسداد یا کاهش مقدار عقب و جلو تجارت کالاهای اساسی و خدمات از جمله پزشکی کالا در سراسر مرز ما,” او گفت:.

اگر چه کانادا است که یک تولید کننده پیشرو در PPE و دیگر محصولات بهداشتی هزاران نفر از متخصصان مراقبت های بهداشتی به عقب و جلو بین کانادا و آمریکا بیمارستان ها — به خصوص در سخت-آمار شهر دیترویت. باید دولت کانادا می خواهند به تلافی آن می تواند در حد این سفر است. ترودو روز شنبه گفت که او نمی خواهد متوقف کردن آن دسته از کارگران است.

به جای ترودو گفت: ملت خود را در حال کار برای اطمینان از آن باید به فراتر از مرزهای خود کالا: که در آن است ramping تا تولید داخلی از PPE از جمله لباس و دستکش و ماسک و پیش بینی حمل و نقل چند میلیون ماسک در دو روز آینده.

در پاسخ به انتقادات در مورد استفاده جدید از DPA تهمت گفت که در فرآیند سفارشات نخواهد بود متوقف و بزرگ محموله به کشورهای به خصوص بد شیوع بیماری می تواند همچنان به رفتن به جلو.

با توجه به مقیاس بین المللی از همه گیر همکاری های بین المللی خواهد بود به طور فزاینده ای لازم برای اطمینان از تجهیزات تولید که اغلب متکی بر یک زنجیره تامین جهانی — در دسترس است به هر کسی که به آن نیاز دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>