سفارت آمریکا در سئول حذف Black Lives Matter بنر در درخواست مایک Pompeo: گزارش

وزارت امور خارجه رهبری مجبور به سفارت آمریکا در سئول را به یک بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر دو روز پس از آن نمایش داده شد با توجه به یک گزارش جدید. همان سفارت نیز حذف پرچم رنگین کمان بزرگداشت LGBTQ غرور ماه.

منظور از بخش “7 طبقه” که در خانه های وزیر امور خارجه, Mike Pompeo با توجه به سی ان ان. این گروه با اشاره به این که دولت فدرال از ترویج کمک های مالی به خاص سازمان های غیر انتفاعی.

تبلیغات:

معلوم نیست چرا غرور و افتخار پرچم آویزان در روزهای منتهی به غرور ماه در ماه ژوئن نیز حذف شده است. در محل سفارت آویزان یک بنر به مناسبت سالگرد 70 از جنگ کره که به عنوان خوانده شده: “ما را فراموش نخواهد کرد.”

سفارت حساب رسمی توییتر در روز شنبه ارسال شده یک عکس از دو طبقه-بلند, سیاه, زندگی, ماده, بنر, که آن را به نام بیان “همبستگی با هموطنان آمریکایی عزادار و مسالمت آمیز در اعتراض به تقاضای تغییر مثبت” در “عدالت بی عدالتی و خشونت پلیس.”

هری هریس سفیر آمریکا در کره جنوبی که یک بازنشسته چهار ستاره دریاسالار گفت: پرچم خود را به حال تصویب است. او اضافه کرد که “ما به دست آوردن قدرت ما” از ما تنوع.

تبلیغات:

twitter.com/USAmbROK/status/1271748027988840448

هریس مستقر بنر میان شدید در سراسر کشور واکنش به این دولت بحث پاسخ به سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

بلومبرگ گزارش داد که این بنر برداشته شد و پس از Pompeo و تهمت ابراز مخالفت در مورد پوشش رسانه ای نمایش عظیم استاندارد جدید فقط حلق آویز در پشت میله پرچم, پرواز, پرچم آمریکا.

تبلیغات:

یک سخنگوی سفارت گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی که “سفیر تصمیم به قرار دادن, سیاه, زندگی, بنر, به برقراری ارتباط یک پیام همبستگی با آمریکایی ها در رابطه با نژاد پرستی به خصوص نژادی و خشونت علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.”

این بیانیه توضیح داد که قصد “بود را به حمایت یا تشویق کمکهای مالی به هر سازمان خاص” و هریس به کارگردانی بنر برداشته شود به منظور “جلوگیری از بدگمانی است که آمریکا مالیات دهندگان دلار صرف شد به نفع سازمان مانند.”

تبلیغات:

“این به هیچ وجه کاهش می دهد اصول و آرمان های بیان شده توسط بالا بردن بنر و سفارت را به دنبال راه های دیگر برای انتقال اساسی ارزش های آمریکایی را در این دوران دشواری در خانه” در این بیانیه اضافه شده است.

در این بیانیه همچنین به نقل از Pompeo: “امریکا به درستی خشم در کشتار وحشیانه جورج فلوید و کشور ما را تعقیب قاتلان او و احترام به حق اعتراض مسالمت آمیز است.”

غرور و افتخار پرچم پایین آمد تنها چند ساعت قبل از دیوان عالی کشور اعلام کرد نقطه عطفی حقوق مدنی حکم: کارفرمایان نمی تواند آتش کارگران زیرا آنها شناسایی به عنوان LGBTQ. همان روز دولت اوراق اوباما-دوران حمایت محافظ جامعه تجاوز از بهداشت و درمان مجلس ،

تبلیغات:

غرور و افتخار پرچم را برانگیخته دیپلماتیک بحث در مورد غرور ماه در گذشته است. وزارت امور خارجه: منع سفارتخانه از پرواز غرور و افتخار پرچم تبلیغاتی خود را در ماه ژوئن گذشته. در آن زمان بخش گفت: آن را به حال هیچ مشکلی با سفارتخانه ها نمایش آن را در جای دیگر. سخنگوی مورگان Ortagus گفت:

“غرور ماه است که ما در حال حاضر جشن در سراسر جهان با بسیاری از کارمند وزارت امور خارجه با بسیاری از سفارتخانه ها. دبیر این موقعیت است که آن را به عنوان مربوط به میله پرچم که تنها پرچم آمریکا باید پرواز وجود دارد. اما او البته به عنوان او گفت: در کنگره شهادت احترام به شأن و منزلت هر فرد است و من فکر می کنم همه شما می توانید انجام یک کار ساده و آسان گوگل یا توییتر جستجو و دیدن تصاویری از اعضای سفارتخانه سفیران مردم از خدمات خارجی جشن غرور و افتخار در سراسر جهان است.”

غرور بنر که سفارت آمریکا در سئول حذف شد نه بر روی میله پرچم.

Pompeo شده است برای انتقاد از خود را سفت و سخت بنیادگرای نمایش LGBTQ مسائل. برای مثال در حالی که خدمت در کنگره به عنوان یک نماینده جمهوری خواه از کانزاس او co-حمایت دو لایحه تعریف ازدواج به عنوان یک پیوند بین یک مرد و یک زن.

تبلیغات:

پس از دادگاه عالی قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در سال 2015 با آن نقطه عطفی Obergefell v. هاجز حکم Pompeo با صدور بیانیه ای خواستار تصمیم گیری یک “تکان دهنده سوء استفاده از قدرت است.” او وعده داد که “همچنان به مبارزه برای محافظت از ما مقدس ترین نهاد.” به عنوان وزیر امور خارجه Pompeo را ممنوع کرده است همان شرکای جنسی از دستیابی دیپلماتیک ویزا در ماه اکتبر 2018.

وزارت امور خارجه و سفارت بلافاصله پاسخ به سالن درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی