با استفاده از 5 مواد تشکیل دهنده این منحط ماسکارپونه-صدر دسر راحت تر از هر پرچم کیک

فروشگاه خرید پف قنادی پایه این زیبا اما ساده دسر است که در خدمت به عنوان یک فصلی بازی در یک میوه ترش برای جمعیت. آنچه واقعا باعث می شود آن را خاص و متمایز آن را کمی از محاکمه و درست پرچم آمریکا در کیک است که همه جا حاضر است در هر جولای 4th, cookout و barbeque یک دست شلاق ماسکارپونه رویه خامهای کیک یا شیرینی.

در مجموع آن را تنها طول می کشد پنج مواد تشکیل دهنده و حدود 30 دقیقه پس از اجازه می دهد خود را پف قنادی به گرم شدن به مدت یک شب در یخچال و فریزر — برای قرار دادن با هم به شما مقدار زیادی از زمان به تمرکز بر آنچه در کوره (ممکن است به ما نشان می دهد به عنوان آلتون براون می کند کبابی مغز استخوان?).

تبلیغات:

قرمز و سفید و آبی میوه شیرینی برای جمعیت

شب قبل از اینکه شما را در ساخت این دسر جای یک ورق منجمد در فروشگاه خریداری شده و پف شیرینی در یخچال و فریزر به گرم شدن. هنگامی که خرید خود را پف قنادی سعی کنید برای خرید یک کره که انواع پاف تا کمی بهتر از محصولات که با استفاده از گوشت خوک و یا کوتاه.

1. از پیش گرم کردن فر را به 400 درجه و خط زیادی rimmed ورق پخت با کاغذ ، باز شدن پف دار بر روی ورق پخت آماده تاشو لبه بر روی خود را مانند شما را در لبه یک پوسته پای. اگر شما احساس خلاق با استفاده از برش کوکی برای ایجاد اشکال مینیاتوری (ستاره ها مناسب به نظر می رسد). فقط مطمئن شوید که شما خرج کردن لبه ها برای ایجاد یک مرز.

تبلیغات:

2. پخت تا شیرینی است اغراق و طلایی 15 تا 20 دقیقه بسته به اینکه چگونه شما خود را قطع قنادی. آن را اجازه می دهد تا خنک شود.

3. در همین حال را ماسکارپونه رویه خامهای کیک یا شیرینی. در یک کاسه بزرگ مخلوط کردن, ترکیب 1 فنجان خامه شلاق و 8 اونس پنیر ماسکارپونه. ضرب و شتم با دست یا با همزن تا صاف و خامه. به تدریج با اضافه کردن 3 قاشق غذاخوری شکر سفید در ادامه به ضرب و شتم پوشش تا نرم قله فرم حدود پنج دقیقه.

4. گسترش ماسکارپونه پوشش بیش از سرد پف قنادی آراستن با مرتب ردیف از مخلوط انواع توت ها.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>