اکثریت قریب به اتفاق استادان حقوق در William بر مادر آلما تماس دادستان کل به استعفا

اعضای هیئت علمی در دانشگاه جورج واشنگتن قانون مدرسه در تماس یکی از معروف ترین آنها فارغ التحصیل به استعفا.

قانون و جرم و جنایت خبری گزارش می دهد که 80 درصد از GWU دانشکده حقوق قانون اساتید و رؤسای این هفته با امضای نامه ای خواستار بر استعفای همچنین تشویق نمایندگان مجلس برای تحقیق و سرزنش او.

تبلیغات:

به اعضای هیات علمی گفت: در نامه ای که بر اتحاد “تضعیف حاکمیت قانون و آسیب دیده اعتماد عمومی که قانون امر به همان اندازه و نسبتا به همه افراد و نشان داد تحقیر اساسی حقوق اساسی.”

این نامه پس از آن رفت و به یک لیست از جرائم مرتکب شده توسط Barr تا کنون از او برای اولین بار با تایید دادستان کل در سال 2019.

“او مبهم و گمراه آمریکا در مورد نتایج مولر بررسی کردیم. “او اشتباه دخالت در روز به روز فعالیت های حرفه ای دادستان و همچنان به انجام این کار خم شدن سیستم عدالت کیفری به نفع رئیس جمهور است و هدف آن درک به دشمنان خود را. او در شرکت اجباری حذف از فضای عمومی مسالمت آمیز معترضان ورزش اول خود را اصلاح حقوق به گفتار و مجلس به منظور اعتراض نژادی و بی عدالتی است.”

تبلیغات:

خط پایین این اعضای هیئت علمی استدلال است که Barr “اقدامات مطرح شده و در ادامه به ایجاد یک روشن و در حال حاضر خطری برای حتی دست دولت از عدالت به آزادی های مدنی و به نظم مبتنی بر قانون اساسی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>