Verizon, T-Mobile, Sprint و AT&T می تواند رو بزرگ جریمه برای فروش داده های مکان خود را

Open Sourced logo

تلفن همراه خود را ممکن است شرکت در قلاب برای جریمه از کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) برای فروش خود را در زمان واقعی اطلاعات محل.

با توجه به وال استریت ژورنال, FCC می خواهد AT&T, Sprint, T-Mobile و Verizon به پرداخت صدها میلیون جریمه. (این گزارش مشخص نیست یک مقدار دقیق.) سازمان در حال حاضر به گفته این شرکت این موضوع را متوجه مسئولیت درخواست جریمه. اعلامیه نهایی نیست شهرک و شرکت های آنها صادر شده می تواند (و به احتمال زیاد خواهد شد) آنها را به مبارزه.

این اعلامیه به نظر می رسد نتیجه یک FCC پروب به چگونه شرکت های مخابراتی فروش در زمان واقعی اطلاعات محل به کارگزاران داده. تلفن های همراه به طور مداوم pinging کردن برج به طور موثر به حامل های زمان واقعی نقشه از مشتریان خود نگهداری در طول روز است. نیویورک تایمز و بهداشت ، Ron Wyden (D-OR) نازل شده در مارس 2018 که حامل شد و فروش این اطلاعات به شرکت های که با استفاده از آن برای ردیابی افراد بدون آگاهی یا رضایت شما. هر چند این چهار حامل گفتند که این عمل را متوقف, معاون, گزارش شش ماه بعد نشان داد که AT&T, T-Mobile و Sprint شد و هنوز هم آن را انجام می دهند. در مارس 2019 تمام چهار حامل ضربه شد با یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس برای فروش قرار داده است.

Wyden یک آوازی مدافع دیجیتال و حریم خصوصی, ترویج قانون برای نگه داشتن شرکت و مدیران مسئول موارد نقض. سناتور بود با هیجان FCC را پاسخ گفته است که شرکت ها را به سادگی ببینید “comically ناکافی” جریمه به عنوان “هزینه انجام کسب و کار است.”

“به نظر می رسد روشن است که رئیس [Ajit] Pai است قادر به محافظت از مصرف کنندگان آمریکایی در هر مرحله از بازی” Wyden گفت: در یک بیانیه ارائه شده به Recode. “این موضوع تنها به نور آمد پس از دفتر من و اختصاصی روزنامه نگاران کشف چگونه بی سیم شرکت مشترک آمریکایی’ مکان های willy-nilly. او تنها مورد بررسی قرار گرفته پس از فشار افکار عمومی نصب شده است.”

باز کردن منابع ساخته شده است ممکن است توسط programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>