“باغ پیروزی” هستند و در رواج. اما آنچه ما به مبارزه در این زمان ؟


A poster reads "Your victory garden counts more than ever!" over images of vegetables.

یک پیروزی باغ پوستر از سال 1945.

غذا و دارو

من در حال حاضر برنامه ریزی برای اتخاذ یک باغ جامعه, طرح در سال 2020 و حتی قبل از ما بودند فرو برد و به همه گیر غرابت. (من قسم می خورم!) در حال حاضر که من بالا بکشد mugwort که پتو کوچک من مستطیل قرار داده و در اولین کلم برگ نهال من را تبدیل به یک کلیشه است. هر کسی که می تواند به نظر می رسد “پیروزی باغبانی”—هدایت ما بی حد و حصر آدرنالین و تشنگی برای حواس پرتی به خرید دانه های نصب داربست و یا فقط در حال غرق شدن پیازچه به پایان می رسد به کمی خاک گلدان برای دیدن پیاز مجددا.

آناستازیا روز یک دانشجوی کارشناسی ارشد در تاریخ در دانشگاه دلاور و Hagley محقق در ارتباط با Hagley موزه و کتابخانه است. او در پایان یک پایان نامه در مورد باغ پیروزی است که در آن او آدرس خود را دارد—”جنگ باغ” و یا “آزادی باغ” ترویج شده توسط یک تاجر با یک علت در طول جنگ جهانی اول—اما اغلب خود را بسیار گسترده تر دولت-تصویب افزایش طول جنگ جهانی دوم است. در طول آن دوره پیروزی باغ جدی سرمایه گذاری. “هیچ کار هیچ باغ. … هیچ کار هیچ spuds, هیچ, کار, هیچ, شلغم, هیچ, مخازن هیچ Flying Fortress, هیچ, پیروزی,” فیلم های آموزشی ترغیب تازه وارد باغبان.

پرسیدم چرا بعد از پیروزی باغ, مفهوم, موفق, چرا باغ از بین رفت تا به سرعت پس از پایان جنگ و به همین دلیل این ایده از پیروزی باغ بسیار قانع کننده برای ما امروز. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

ربکا پیاز: انگیزه از افرادی که شروع کروناویروس “باغ پیروزی” در بهار امسال به نظر می رسد مرکز در اضطراب: آیا به اندازه کافی مواد غذایی ؟ و آیا من و یا خانواده و یا جامعه باید دسترسی به آن? این بود که چرا مردم شروع به “باغ پیروزی” در طول جنگ جهانی و یا آن را میهن پرستی و یا چیز دیگری است ؟

آناستازیا روز: انگیزه بودند و در واقع بسیار شبیه به بسیاری از احساسات رانندگی مردم امروز است. وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب در هوا—نه فقط اضطراب در مورد عرضه مواد غذایی و در دسترس بودن بلکه اضطراب در مورد بزرگتر بحران است. درست مثل در جنگ جهانی دوم, من فکر می کنم بسیاری از روزمره آمریکایی ها احساس کمی ناتوان را تحت تاثیر قرار چه اتفاقی می افتد با یک مشکل جهانی است. باغبانی واقعا بتن راهی است که مردم می توانند احساس قدرت—حداقل در زندگی خود را.

آنچه که ما شاهد اتفاق می افتد این بهار است که قابل توجه است. من هشدار گوگل راه اندازی به صورت اشاره از باغ پیروزی است و من به طور معمول یک تا دو اشاره به یک هفته اغلب اعلامیه گفت: “آنها در رشد یک پیروزی باغ در طول جنگ جهانی دوم است.” به تازگی من در گرفتن 15 یا 20 هر دو یا سه روز—اشاره در پست های وبلاگ و روزنامه های محلی و حتی نیویورک تایمز.

من فکر می کنم آنچه این نشان دهنده این است که متفاوت از جنگ جهانی دوم که در [جنگ جهانی دوم] پیروزی باغبانی بسیار بالا-پایین سازمانی. من در تحقیقات من فقط مقدار بسیار زیادی از پول و تلاش و تبلیغات دلار از هر دو خصوصی و فدرال و ایالتی و دولت محلی منابع سوخت پیروزی برنامه باغ در جنگ جهانی دوم. رایگان جزوه رایگان بسته دانه یارانه شخم باغ جامعه. … امروز, این به نظر می رسد بسیار مردمی غریزه و انگیزه ما در حال دیدن.

و در حال حاضر ما در حال گرفتن دسترسی به اطلاعات و منابع از طریق بازار نه از طریق دولت است.

کاملا.

شما مرتبط است دوران جنگ جهانی دوم فیلم آموزشی در مورد پیروزی باغبانی در یک پست وبلاگ شماست. من آن را تماشا و آن را تعجب آور در بسیاری از سطوح. یکی از چیزهایی که بسیار قابل توجه در مورد این بود که این مردم—آن را به یک خانواده آنها را دنبال کنید—در حال کاشت یک دسته کامل از زمین. آن را یک چهارم هکتار است که این صدا نیست که اما در این فیلم, پسر, آن را مانند به نظر می رسد بسیار کار می کنند. چقدر کار مردم انجام می دهند در این, در طول جنگ ؟ چگونه شد این توطئه?

بله! وجود دارد کاملا ذهن ترا درهم میشکنند توصیه به خصوص یکی از ایالات متحده گسترش خدمات به مناطق روستایی نشان می دهد کاشت چیزی نزدیک به یک چهارم هکتار از زمین از سبزیجات برای هر عضو از خانواده خود را. مضحک ایده های است که می خواهم. چه حتی crazier این است که تعداد زیادی از 4-H کودکان به تنهایی پرورشی یک یا دو قطعه—شما ببینید این زمانی که شما نگاه در 4-H از سوابق در طول جنگ.

راست! یکی از اعضای خانواده در این فیلم یک دختر 14 ساله و پسر و او قطعا قرار دادن در محل کار.

این خیلی کار! من یک آزمایش چند سال پیش قبل از اینکه من در حال حرکت بود در اطراف بیش از حد برای فرصت های مطالعاتی زمانی که من قادر به باید یک باغ به عنوان به خوبی به عنوان آنها تحقیق. من به دنبال جنگ جهانی دوم–دوره متوسط و حومه خانواده [پیروزی باغ] طرح برای مردم با فضای محدود. آن را 25 25 فوت است. در آن زمان من دانشجوی کارشناسی ارشد کار از خانه با بودجه من تا به حال زمان بسیار بیشتری از متوسط 48 ساعت در هفته کاری کارگر کارخانه با کودکان و نوجوانان بود که در جنگ جهانی دوم است. و من و همسرم واقعا تلاش می کرد. وجود ردیف که در آن ما فقط گفت: “خوب علف های هرز در حال رفتن به برنده این یکی!” ما نمی توانید در اطراف به برداشت برخی از ذرت ما در زمان. … آن را به یک تجربه یادگیری است. و من حتی تجربه باغبانی; من کمک کرد تا مدیریت یک چهارم هکتار پایدار باغ در مقطع کارشناسی پردیس.

“در حال رشد سبزیجات خود بزرگ است; ضرب و شتم نازی ها است بزرگ.” — آناستازیا روز

فکر کردن در مورد مقدار کار در این زمان است که واقعا مهم است زیرا نشان می دهد که پیروزی باغبانی بود که گاه به گاه به چیزی. این یک تعهد بزرگ به دو سوم از آمریکایی های شرکت کننده. بسیاری از باغ پیروزی های کوچکتر بودند چرا که نه هر کس می تواند بزرگ توطئه. اما حتی در شهرهایی مثل شیکاگو که در آن طرح استاندارد اندازه, اگر من به درستی به یاد بیاورید شد 4 پا توسط 12 فوت است که کوچک وجود دارد از افرادی که خود را طرح در شهرستان و پس از آن نیز اجاره زمین اضافی از کشاورزان خارج از شهرستان و بازدید است که یک بار در هفته.

پس چرا مردم را با آن ؟ چرا که آنها می تواند دریافت غذا از آن—و یا به دلایل وطن پرست—یا چی ؟

من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از فشار اجتماعی. من فکر می کنم نیز وجود دارد مقدار زیادی از کلی اضطراب و احساس ناتوانی که راند و مردم را به انجام آنچه آنها می تواند. به عنوان یک مورخ, من سعی کنید نه به احساساتی که من در گذشته است اما چیزی در من است که معتقد است در یک غیرتاریخی اثر آرام بخش است که در تعامل با جهان طبیعی می تواند به ما بدهد. وجود دارد من آن را گفت!

آنها را به شما به نوبه خود در مورخ کارت!

بله! من فقط فکر می کنم در راه همان است که داوطلب به طور کلی برای کمک به انسان های دیگر می شود شما در خارج از خود و نگرانی های خود را در خاک می تواند واقعا درمانی در دادن به شما چیزی به تمرکز بر روی آن است که قریب به اتفاق عدم اطمینان از زندگی در یک بحران.

و بدون شک برخی از مردم بر یک شور و واقعا از آن لذت بردم. وجود دارد مقدار زیادی از داستان از مردم گفت: “پدر و مادر من هرگز gardened تا جنگ جهانی دوم, اما آنها آن را دوست داشتم خیلی.” برخی از مردم واقعا گرفتار مشکلات.

چیزی که به من علاقه مند به یادگیری از خواندن یک فصل شما نوشته بود که بسیاری از—شاید بیشتر ؟ —پیروزی باغبان تا به حال بسیار کمی تجربه باغبانی. که درست بود در طول جنگ جهانی دوم بلکه حتی پیش از آن در طول جنگ جهانی اول ما ممکن است فکر می کنم از اوایل 20th-قرن آمریکایی ها به همان اندازه بیشتر ارضی از ما, اما نه لزوما در این مورد.

یکی از ساده ترین راه که به فکر شکستن آن را به سادگی به دنبال در سرشماری. 1920 نخستین سرشماری سال که در آن آمریکایی ها بیشتر از زندگی در شهرها نسبت به مناطق روستایی و که واقعا یک راه خوب برای اندازه گیری مردم ارتباط به شیوه های کشاورزی—چرا که حتی پس از آن البته نه هر کس که زندگی در مناطق روستایی بود لزوما یک باغبان.

در زمان جنگ جهانی دوم بسیاری از مردم زندگی در شهرها است. و حتی با وجود backflow به مناطق روستایی کاهش جمعیتی از مراکز شهری است که اتفاق افتاده است کمی طول رکود بزرگ تعداد زیادی از مردم در شهرستانها نگه داشته در حال افزایش است. مردم که زندگی در شهرستانها ندارد اتصال مستقیم به باغبانی به جز شاید خاطرات مبهم از دوران کودکی است.

چه نوع از مشاوره آیا دولت به پیروزی باغبان? متوجه شدم در این ویدئو وجود دارد مقدار زیادی از راهنمایی در مورد آفات مديريت و چه در مورد کرم ها و سوسک چه مواد شیمیایی استفاده کنید. … آیا آنها اسپری کسانی که محصولات پایین! اما همچنین توصیه ها از چه چیزهایی برای رشد چه نوع از دانه های این نوع از چیزی.

وجود دارد مقدار زیادی از تلاش با هدف بهره وری—ساخت مطمئن شوید که شما انجام می دهند این حق شما انجام این کار به درستی شما گوش دادن به کارشناسان. آنها توصیه می شود گیاهان که جذب کمتر آفات گونه های جدید است. … آنها توصیه می شود که شما مشورت به عنوان بسیاری از کارشناسان به عنوان شما می توانید و ثبت نام خود را با پیروزی محلی باغ کمیته به کارشناسان برای آمدن به بازدید از باغ خود را. آنها توصیه می شود شما با استفاده از آخرین علوم در کنترل آفات و مدیریت, و است که شما گیاه گیاهان است که برای تولید کالری به ازای هر مقدار خود را از فضا به جای گیاهان که گسترش بیشتر. بنابراین برای مثال آمریکایی ها گفته شد یکهو به رشد سیب زمینی یا کدو زیرا آنها در زمان آنقدر فضا—مگر اینکه آنها تا به حال بیش از اتاق.

و بله. مردم فرض “آن midcentury نبود به عنوان لادن شیمیایی یا صنعتی به عنوان باغبانی می تواند امروز”, اما همه آنها استفاده می شود به عنوان بسیاری از مواد شیمیایی به عنوان آنها می توانند دست خود را دراز!

این نیز نشانه اولین بار بذور هیبرید شد بسیار مهم در محصولات صنعتی به خصوص در طول دوره رکود بزرگ و بذور هیبرید خود را در راه زیبا بلافاصله به این حیاط خلوت باغبانی جنبش زیرا آنها بهترین و علمی ترین آنها کارآمد است.

پیروزی باغ کمپین بود که همیشه تصور کاملا جدی و نه به عنوان یک ورزش به مردم احساس مفید است اما به عنوان یک راه برای رشد می کنند در واقع بسیاری از مواد غذایی است.

شما اشاره می کنند که پس از جنگ پیروزی باغبانی به عنوان یک عادت در واقع از بین رفته و ما نقل مکان کرد و یکپارچه به دوران پس از جنگ مواد غذایی—مواد غذایی منجمد بزرگ سوپر مارکت ها فقط از صمیم دل خرید به صنعتی مواد غذایی سیستم. چرا شما فکر می کنم این اتفاق افتاده است ؟

من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از دلایل برخی آشکار و برخی بسیار است. آن را مقدار زیادی از کار جنگ بود و بیش از آن لازم نیست وجود دارد غذایی به در قفسه ها و بیشتر از همیشه وجود دارد منجمد و مواد غذایی کنسرو شده. این شروع عصر طلایی از مواد غذایی فرآوری شده همه رفتن به ارتش اما پس از آن آب گرفتگی فروشگاه های مواد غذایی—نه در فوری پس از جنگ جهانی اما در سال 1950 حداقل—و بنابراین مردم آن را احساس می کنید نیاز دارید.

من فکر می کنم یکی دیگر از دلایل این است که خیلی از پیروزی باغ کمپین برگزار شد در اطراف این ایده از بهره وری. شما در حال انجام این کار به دلیل آن مهم تر برای کشاورز به رشد زمینه های گسترده از چیزی و ارسال آن به طور مستقیم در سراسر اقیانوس به عنوان بخشی از وام و اجاره, از آن خواهد بود برای او به توزیع همه این بسته های کوچک از سبزیجات به تمام این شهرهای کوچک در ایالات متحده آن را کارآمد تر به رشد خود را—که فصاحت و بلاغت است. و بنابراین منطقی زمانی که شما می توانید برون سپاری کار یک بار دیگر به یک کشاورز است که می توانید آن را موثر تر از شما … که آنچه شما انجام دهد. بنابراین تا حد معینی منطق آن temporariness بود ساخته شده را به برنامه خود را.

همچنین آیا این درست است که مردم نبودند که علاقه مند به رشد “آلی” یا موروثی سبزیجات سپس به عنوان ما در حال حاضر زمانی که گاهی اوقات تنها راه برای به دست آوردن چیزهای که اگر رشد آن ؟

مردم نه فقط به عنوان ترس از زنجیره غذایی به عنوان آنها در گذشته بوده و به عنوان آنها خواهد بود در آینده. وجود یک کتاب اخیر توسط آنا Zeide [کنسرو: ظهور و سقوط اعتماد مصرف کننده در آمریکا صنایع غذایی] که مذاکرات در مورد این—در پایان جنگ جهانی دوم این اعتماد بود که در آن ارتفاع. روایت او شایع است نه تنها برای مغازه مواد غذایی کنسرو بلکه به مواد غذایی منجمد و دیگر غذاهای آماده که واقعا به خود را در جهان پس از جنگ. آنها در گذشته سن تجاری حوادث که در آن مردم از بوتولیسم از تجاری مواد غذایی کنسرو شده آنها بود فرایندهای نظارتی در محل برای اطمینان از ایمنی مواد غذایی; آنها هنوز به سن پارانویا در مورد کشاورزی صنعتی که در آن شما نمی دانید که چه مواد شیمیایی هستند که اسپری بر روی آن و فشار شما به رشد خود را. که واقعا یک حرکت از ’60s و 70s از طریق زمان بعد.

چرا شما فکر می کنید مردم مانند ایده از پیروزی باغ ، این نوع از midcentury شیک به آن است.

مردم بسیار به آن جذب. وجود دارد یک باغ پیروزی تئاتر در شیکاگو; یک گروه پانک من به گوگل هشدار برای هر یک بار در در حالی که است که تمایل به بازی بازی های لانگ آیلند و بروکلین مدار از آنچه من می توانم بگویم یک مغازه قنادی در بروکلین [در حال حاضر بسته شده] به نام “پیروزی باغ.”

من فکر می کنم چه چیزی جذاب در مورد پیروزی باغ نام نیست و ارتباط آن با جنگ بلکه با جنگ جهانی دوم—”خوب جنگ است.” ترین بدون ابهام مبارزه در برابر شر. با وجود تمام واقعیت های نژادی نزاع نژاد, شورش, تبعیض, ژاپنی آمریکایی توقیف. … با وجود این واقعیت که تصویر آمریکا در homefront متنوع دموکراسی کشیدن با هم در یک مشترک بدون شک علت خوب است. هیچ سایه های خاکستری. در حال رشد سبزیجات خود بزرگ است; ضرب و شتم نازی ها فوق العاده است. و من فکر می کنم ما همه دلتنگ برای زمانی که هر چیزی که ساده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>