بازی های ویدئویی آمده برای بدنسازی — اما آنها واقعا می تواند کار به عنوان یک رژیم تناسب اندام?

به عنوان بسیاری از افراد با یک شغل تمام وقت پیدا کردن زمان ورزش یک مبارزه ابدی برای من. من زندگی در شهر نیویورک بنابراین من قطعا پیاده روی روزمره; اما اختصاص داده شده قلبی که داستان دیگری است. خوشبختانه من احتمالا می تواند اسکیت در جوانی من (من 26 ساله هستم و نسبتا سالم) برای چند سال تا سوخت و ساز بدن میکشد تا با من. هنوز هم در پشت سر من من می دانم که اگر من حفظ وضع موجود, بدن من نمی خواهد نگاه همان در 36 یا 46.

را وارد کنید بازی های ویدئویی. برای افرادی مثل من که در حال حاضر خود تصویری کنسول های بازی و که بیشتر apt به صرف زمان در داخل خانه — ایده استفاده از یک بازی ویدیویی برای اقامت مناسب به نظر می رسد مانند یک برنده است. اگر کار کردن با یک بازی ویدیویی برای تلفن های موبایل عجیب و غریب شما ممکن است آشنا با این دامنه گسترده از این صنعت است که همچنان به رشد.

تبلیغات:

چگونه بازی های ویدئویی رو جا

بازی های ویدئویی در حال حاضر سود آور تر از صنعت موسیقی و فیلم ترکیب شده است. به عنوان مخاطب برای بازی رشد می کند آن را حس می کند که رسانه هنری گسترش یافته به غیر معمول قلمرو فراتر از محدوده تیراندازی و مبارزه با بازی. اما به منظور ارائه یک تاریخچه کوتاه از چگونگی تناسب اندام و تصویری بازی های ادغام شده, شما باید پشت به باد به 2006, the golden age of نینتندو Wii.

این رشته یکی از موفق ترین کنسول های بازی از همه زمان فروش فقط بیش از 100 میلیون واحد است. به دلیل گسترده مخاطبان این کنسول تبدیل به یک ضربه بزرگ در خانواده ها در سراسر جهان است. بر خلاف قبلی سیستم های بازی ویدئویی رمان نوآوری در این رشته دراز در کنترل آن: به جای صرف دستی ویجت را با دکمه های کنترل از راه دور (cutely لقب “Wiimote”) شامل یک حرکت ردیابی قطعه از سخت افزار هایی که از راه دور آگاه بود از آن جهت گیری و حرکت نسبی است. این باز کردن همه نوع امکانات در بازی: شما می توانید چرخش از راه دور مانند یک خفاش بیس بال و یا بازی تنیس و یا استفاده از آن برای شبیه سازی بازی بولینگ.

تبلیغات:

این آسان و شهودی کنترل حرکت ثابت در دسترس مردم از همه سنین و کمک به شکستن انگ بسیاری تا به حال در مورد بازی های ویدئویی تنها بودن برای بچه های جوان. این تکنولوژی همچنین مجاز برای Wii-الهام رونق در یک تو رفتگی در دیوار ژانر “exergaming.”

Exergaming معنی اختلاط تناسب اندام و فعالیت بدنی به بازی های ویدئویی, شاید بهترین نمونه در فرقه های سری “رقص رقص انقلاب” (DDR) — یک جنبش مبتنی بر رقص بازی که در آن بازیکن در حالی که ایستاده در یک بازی فیزیکی حصیر زیر آنها مختصات خود را در زمان به موسیقی بر اساس دستورالعمل هایی که روی صفحه ظاهر می شود. اما DDR نیست (حداقل در ابتدا) تبلیغ خود را به عنوان یک بازی و نه به عنوان یک بازی است که به طور خاص بهبود سلامت بازیکنان خود را — حتی اگر موفقیت در این بازی عالی بود قلبی و عروقی feat.

نینتندو تمرین

تبلیغات:

سپس در سال 2008 نینتندو با حروف بزرگ در رشد exergaming نوع راه اندازی شده توسط “Wii Fit.” “Wii Fit” آمد و با تعادل هیئت مدیره است که دو برابر به عنوان یک مقیاس. “بازی” خود را شامل یوگا قدرتی و ایروبیک و مبتنی بر تعادل تمرینات. در حالی که “Wii Fit” بود که ستایش منتقدان و موفقیت مالی برای نینتندو نبود خیلی از بازی. رشته مناسب تر بود از یک سری از روال و کمتر از یک بازی; نه آن فرمان توجه زیادی از من و نه من اعضای خانواده.

نینتندو پیگیری کنسول Wii U تلاش برای فروش منجر به دوره ای از عدم قطعیت برای محترم بازی های ویدئویی نیروگاه. این زوج با یک بازی تلفن همراه در بازار بیش از حد خود را سازگار سری از کنسول دستی قرار داده و نینتندو در یک نقطه سخت. آنها نیاز به چیزی بزرگ است.

تبلیغات:

آنها موفق شدند در سال 2017, با انتشار نینتندو سوئیچ, که, واقعی, به, نام اصلی نوآوری بودن ترکیبی خانگی و دستی, کنسول, که, حالت شما می توانید تغییر دهید. سوئیچ را نامتعارف حمل و عملی آن را به یک موفقیت مالی در زمانی که نینتندو آن مورد نیاز است.

این است که همه می گویند که کلید موفقیت و ویژگی های یک فرصت برای ارائه یک exergaming ، می تواند exergaming در سوئیچ فراتر از سرگرم کننده اما فراموش شدنی رشته ورزشی از یک دهه پیش است ؟ از همه مهمتر این احتمالا می تواند پر کردن قطعه پازل گم شده در زندگی من — می دانید که در آن من به برخی از لعنت ورزش ؟

من “حلقه مناسب ماجراجویی” ماجراجویی

تبلیغات:

نینتندو منتشر شد “حلقه مناسب ماجرا” برای تغییر در 2019. با وجود نام آن “حلقه مناسب ماجراجویی” است نه یک شبیه سازی از آنچه آن را مانند به یک فروشگاه طلا و جواهر کارمند; بلکه آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک action-RPG بازی ورزش. این بازی که به قیمت $79.99 می آید با یک پیلاتیز تنش حلقه که یکی از سوئیچ کنترل کننده می تواند وصل و پا بند با یک جیب برای کنترل است. پا بند متصل به ران خود را.

نینتندو یک استعداد برای ثبات در آن بازی فرانچایز; در واقع کنترل و “احساس” از بازی در “سوپر ماریو” یا “ماریو Kart” سری مانده اند سازگار از نینتندو 64 (1996) به در حال حاضر صحبت می کند که به بازی ساز قابل توجه وسواس با تجربه که سازگار برای بازیکنان خود را حتی در سراسر دهه.

که باعث می شود آن را بیشتر تعجب آور است که “حلقه مناسب ماجراجویی” احساس می کند هیچ چیز مانند نینتندو آخرین تلاش در تناسب اندام بازی “Wii Fit.” “Wii Fit” احساس مانند یک ابزار با عناصر بازی به صورت اتفاقی و در پرتاب; در حالی که با “حلقه مناسب ماجراجویی” دو مفهوم کار در پشت سر هم.

تبلیغات:

شما به عنوان یک سکوت شخصیت که در می یابد جادویی حساس تناسب اندام حلقه (تقلید فیزیکی محیطی به فروش می رسد با بازی) و کسانی که پس از آن باید صرفه جویی در جهان از یک استروئید پر از اژدها است که وحشت شهروندان است. راه اندازی ساده است حتی اگر این فرض است که آشکارا پوچ. هیچ توطئه پیچیده و چند لایه فتنه است. که خوب است — آن را احتمالا خواهد بود منحرف به کسانی که فقط می خواهید برای دریافت خود را heartrate توسعه ،

از این رو این بازیکن اجرا می شود از طریق سطوح جمع آوری مواد تشکیل دهنده پیدا کردن لباس است که به شما قدرت یو پی اس و مبارزه با دشمنان. در این معنا آن است که یک RPG کلاسیک بازی در هر راه به جز این که همه چیز را در این بازی انجام می شود از طریق ورزش است. برای اجرا از طریق سطح شما باید به واقع اجرا شود. یا از لحاظ فنی اجرا در محل — شما نمی خواهید به رم به تلویزیون خود را.

آن را هوشمندانه غرور, اما آن را نیز احتمالا بزرگترین بد شانسی از این بازی است. در محل در حال اجرا می توانید شروع به احساس بسیار خسته کننده پس از انجام آن در حالی که برای. حداقل آن را شکسته است تا با موانع مختلف است که نیروی این بازیکن برای انجام تمرین های مختلف.

از این رو هنگامی که شما را به دشمنان شما با استفاده از انواع مختلف تمرینات حرکات مختلف اساسا به آسیب و شکست آنها. ورزش حرکت را چهار نوع: سبز برای یوگا قرمز برای قدرت قسمت بالای بدن زرد برای قدرت هسته ای و بنفش برای کاهش قدرت بدن. با توجه دشمن را به رنگ های مختلف حرکت می کند ممکن است بیشتر موثر است.

تبلیغات:

این مکانیک می افزاید: مقدار شگفت آور از عمق به “حلقه مناسب ماجراجویی.” من پیدا کردم خودم در ادامه به باز کردن جدید و یا مکانیک تاب برای گیم پلی بسیار عمیق به بازی. خوشبختانه مکانیک پیشرفته هستند نه همه ریخته روی بازیکن حق دور و آموزش و تذکر سیستم های قوی هستند.

از این رو آن را احساس می کند مانند این بازی خواهد بود یک فرد کامل برای کسی که جدید به بازی. یادگیری اصول اولیه از بازی های RPG, بازی های ویدئویی, مکانیک موجودی و مورد مدیریت و حتی به دنبال اسرار در سراسر سطح خدمت به عنوان عالی مقدماتی درس در طراحی بازی های ویدئویی است.

اما چگونه آن را نگه دارید تا به عنوان یک ورزش ابزار? این یک چیز به طراحی یک بازی است که سرگرم کننده تر از در حال اجرا و یا رفتن به ورزشگاه; آن را به دیگری به طور کامل اگر آن را قادر به ارتقاء مداوم رژیم تناسب اندام.

من با استفاده از “حلقه مناسب ماجرا” برای کمی بیش از 40 روز. من یک بار در روز و تقریبا هر روز و در هر نقطه بین 15 و 45 دقیقه است. بازی آهنگ که چگونه بسیاری از کالری شما در حال نظری سوزش و حتی آهنگ نبض خود را بعد از هر سطح. این باعث می شود مطمئن شوید که شما احساس می کنید راحت انجام تمرینات است و به طور مداوم یادآوری شما به خودتان بیش از حد سخت است. بازی تمرکز در زمان های کوتاه و یا ورزش و همیشه باعث می شود مطمئن شوید که شما کشش قبل و بعد از تمرینات خود را و اغلب به یاد بازیکنان برای نوشیدن آب. تمرکز حواس-محور یادآوری — چیزهای ساده مانند من گفتن به نفس در میان این بازی جنبه های که من پیدا کردم بسیار مفید است. من احساس شادی بیشتر هشدار و به طور کلی بهتر از من شده است با استفاده از حلقه مناسب است. آن را کمک می کند تا من. داشتن بدست خسته از خسته کننده احساس از صفحه اصلی ورزش “حلقه مناسب ماجراجویی” کامل بود حواس پرتی برای نگه داشتن من در یک روال.

تبلیغات:

اما در مقیاس بزرگتر, “حلقه مناسب ماجراجویی” فقط یک قطعه در یک بزرگتر قرن 21 روند. با بسیار محبوب FitBit شوق و گوگل بروید عظیم با موفقیت و به طور غیر مستقیم تشویق به فعالیت بدنی gamification از تناسب اندام است که شروع به وارد جریان اصلی. “حلقه مناسب ماجراجویی” یکی دیگر از ورود در مقایسه با پاداش مبتنی بر تناسب اندام روال.

قطعا gamifying تناسب اندام می تواند مفید در ترویج سبک زندگی سالم با تقویت مثبت. و در عین حال یکی از بزرگ ضرر exergaming است که آن را تبدیل به ما روال ورزش و صمیمی اطلاعات سلامت به نقاط داده ها برای برخی از قدرتمند ترین شرکت ها در این سیاره است. در اواخر سال 2019 پوشیدنی تناسب اندام ردیاب شرکت FitBit انجام شده توسط گوگل برای $2.1 میلیارد دلار است. FitBit دارای داده های تناسب اندام برای نزدیک به 30 میلیون کاربر; معامله پرسش از چگونه ما می دانیم که ما حریم خصوصی تضمین شده است که گفت: اطلاعات تغییرات دست به دست بین شرکت ها. داده ها از ما تناسب اندام روال ارزشمند می تواند به بهداشت و درمان و شرکت های بیمه و یا واسطه ها و کسانی که می فروش گفت: اطلاعات به شرکت های بیمه.

این نگرانی ملموس به اندازه کافی به من مکث به من gamify من روال تناسب اندام. بار وجود دارد که من در بوت شدن سوئیچ من و چسب پا بند به من ران پس از آن فکر می کنم: شاید من می خواهم بهتر است مصرف یک اجرا در خارج به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>