ویرجینیا فقط جرمزدایی ماری جوانا

ویرجینیا decriminalizing ماری جوانا.

روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) اعلام کرد لایحه را امضا خواهد کرد که خلاص شدن از زندان هم به صورت ساده در اختیار داشتن ماری جوانا می روم تنها یک مدنی مجازات و جریمه نقدی در محل برای اولین جرم. نرتهم قبلا گفته زدایی اولویت برای او و به تازگی انتخاب دموکراتیک تحت کنترل قوه مقننه به زودی به دنبال خود منجر شود.

این است که نه کامل قانونی کردن ماری جوانا. تحت زدایی مجازات حمل زندان و یا زندان زمان برداشته شده اما در سطح پایین تر مجازات مانند یک خوب در محل باقی می ماند و فروش باقی می ماند غیر قانونی است. تحت قانونی همه مجازات برای در اختیار داشتن ماری جوانا برداشته شده و خرید و فروش به طور معمول مجاز است.

برخی از مخالفان قانونی به نفع زدایی به عنوان یک گام به سمت پوست کندن امریکا سخت مواد مخدر عدالت کیفری و سیاست. آنها را “دشوار جرم” سیاست به عنوان بیش از حد تنبیهی و پر هزینه اما آنها نمی خواهند به توسل به قانونی که آنها از ترس را در گلدان بیش از حد در دسترس در ایالات متحده و اجازه می دهد شرکت های بزرگ به فروش و بازار مواد مخدر غیر مسئولانه.

نگرانی برای طرفداران قانونی است که جرم زدایی نگه می دارد ممنوعیت فروش ماری جوانا, که بدان معنی است که کاربران نمی خواهد که یک منبع حقوقی برای مواد مخدر و سازمان های جنایی بنابراین هنوز هم باید یک منبع درآمد آنها می توانید استفاده کنید برای عملیات خشونت آمیز در سراسر جهان است. این جریمه در حالی که کمتر تنبیهی از بازداشت یا زندان زمان نیز می تواند باعث مشکلات از آنجایی که آنها اغلب در یک نژاد متفاوت به شیوه ای.

برخی از فعالان از جمله ویرجینیا فصل از آزادی های مدنی آمریکا, اتحادیه اروپا, مخالفت زدایی اندازه گیری در زمینه های مشابه: آنها از ترس که این لایحه انجام نمی دهد به اندازه کافی برای از بین بردن وضع موجود از ممنوعیت ترجیح می دهند قانونگذاران قانونی آشکار به جای در نظر گرفتن مراحل کوچکتر.

اما دولت نمایندگان مجلس و دیگر فعالان استدلال کرد که برخی از پیشرفت بهتر از هیچ است. بنابراین پس از دموکرات ها در این سال در زمان کنترل از ویرجینیا مقننه برای اولین بار در دهه آنها نقل مکان کرد و برای جرم زدایی.

یازده ایالت و واشنگتن دی سی باید قانونی ماری جوانا, اگر چه ورمونت و DC اجازه نمی دهد فروش. شانزده کشورهای دیگر در حال حاضر از جمله ویرجینیا باید جرمزدایی.

با جرم زدایی انجام می شود و فعالان در ویرجینیا هستند به احتمال زیاد به نوبه خود به قانونی. دولت قوه مقننه را تایید کرده است یک بررسی قانونی. اما در حالی که قانونی می ایستد به گسترش در سراسر ایالات متحده در این سال تا کنون هیچ دولتی در جنوب به طور کامل قانونی ماری جوانا.

حامیان قانونی کردن استدلال می کنند که آن را حذف مضرات ماری جوانا منع: صدها هزار نفر از دستگیری در اطراف ما نژادی و نابرابری پشت آن دستگیری و میلیاردها دلار که جریان از بازار سیاه قاچاق ماری جوانا به کارتل های مواد مخدر است که پس از آن با استفاده از پول برای عملیات خشونت آمیز در سراسر جهان است. همه این طرفداران قانونی می گویند, را سنگین تر بودن از هر گونه بالقوه جنبه های منفی مانند افزایش مصرف کانابیس — که ممکن است با قانونی کردن.

مخالفان در عین حال ادعا می کنند که قانونی را قادر خواهد ساخت بزرگ صنعت ماری جوانا است که در بازار مواد مخدر غیر مسئولانه. آنها نقطه به امریکا تجارب با الکل و تنباکو صنایع به ویژه در آن ساخته شده اند امپراتوری مالی خود را در بخش های بزرگ در برخی از سنگین ترین مصرف کنندگان از محصولات خود را. این می تواند در نتیجه به مراتب بیشتر مردم با استفاده از قابلمه حتی اگر آن منجر به پیامدهای منفی سلامت است.

Sidestepping که بحث ویرجینیا جرمزدایی شاهدانه.

برای اطلاعات بیشتر در ماری جوانا زدایی و قانونی خواندن بورسی را مبین.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>