The statue of Robert E Lee on horseback is seen on a bright, sunny day.

یک مجسمه از مؤتلفه General Robert E. Lee در رهایی پارک در نزدیکی مرکز شهر Charlottesville, Virginia.

لوگان کوروش/گتی ایماژ

ویرجینیا مجلس نمایندگان رای دادند در روز پنج شنبه به تصویب یک لایحه که از بین بردن Lee Jackson روز و جایگزین کردن آن با یک انتخابات روز تعطیلات. آن است که در حال حاضر تقریبا تضمین شده است به امضا و به قانون است.

این لایحه که به زودی پس از دموکرات ها در زمان اکثریت کنترل از خانه نشانه یک ضربه عمده در برابر حامیان مؤتلفه memorialization که در حال حاضر در حال از دست دادن زمین در بحث بر سر آثار تاریخی در فضاهای عمومی. در سال های اخیر شهرستانها مانند Charlottesville و ریچموند را انتخاب کرده اند به چشم پوشی از دولت جشن. و رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم در بخش کفاره برای blackface رسوایی که تقریبا مجبور او سال گذشته صریحتر متعهد به مبارزه با نمادهای نژاد پرستی با بقیه مدت خود را. در حال حاضر او و مقننه باید تنظیم مناظر خود را در تعدادی از لوایح که شیفت بودجه دور از تجلیل مؤتلفه آمار و ارقام و نسبت به شناخت سیاه فعالان و قهرمانان در تاریخ دولت.

لی-Jackson روز تجلیل مؤتلفه ژنرال رابرت لی ه و استون وال جکسون برگزار شده است در ویرجینیا برای بیش از 100 سال است. قبلا آن جشن شده بود در همان روز به عنوان روز مارتین لوتر کینگ (آلاباما و می سی سی پی هنوز هم جشن Robert E. Lee روز در فدرال تعطیلات MLK). اما در سال 2000 دولت رای دادند و آن را به حرکت به جمعه قبل از MLK روز در آنچه که دیده بود توسط برخی به عنوان یک گام کوچک به سمت پیشرفت است.

با توجه به رسانه های محلی این لایحه عملا یکسان برای تصویب شده توسط دولت در مجلس سنا در ماه گذشته. دو اتاق در حال حاضر به توافق نهایی نسخه قبل از نرتهم می توانید آن را امضا و به قانون است.

روز انتخابات است که در حال حاضر تعطیلات رسمی در چند کشور از جمله دلاور, هاوایی, کنتاکی و نیویورک. طرفداران این ایده استدلال کرده اند که به کارکنان دولت روز خاموش خواهد افزایش مشارکت رای دهندگان. منتقدان باید اشاره کرد که بسیاری از کسانی که در حال حاضر مبارزه بیشترین رای به مانند دستمزد پایین شیفت کارگران بهره مند خواهد شد. چرا که میزان مشارکت تعدادی متاثر متعدد و اغلب اندازهگیری عوامل آن را سخت بدانید که اگر هر یک از دولت انتخابات تعطیلات تا به حال هیچ اثر واقعی و اینکه آیا ویرجینیا پیشنهاد روز برگزاری انتخابات افزایش خواهد یافت و مردم در انتخابات به طور قابل توجهی.

ملی حساب بیش از نمادها از کنفدراسیون آغاز شد و در سال 2015 که supremacist کشته و نه سیاه نمازگزاران در یک کلیسا در ایالت کارولینای جنوبی. در پاسخ کارولینای جنوبی حذف مؤتلفه پرچم پرواز در آن خانه ملت. اما به عنوان مخالفان مؤتلفه نمادها رشد در تعداد حامیان آنها بیشتر شد آوازی در بر داشت و متحدان با راست قرار گرفتند. در سال 2017, استدلال به سر آمد و در یک برخورد خشونت آمیز بین راست نفرت گروه—از جمله نئو-Confederates—و counterprotesters در شارلوتزویل. متحد حق تجمع به پایان رسید غم انگیز زمانی که اعتراف نئو نازی ها سوار ماشین خود را به یک جمعیت کشتن counterprotester هدر Heyer.

از آنجا که تعطیلات آخر هفته این شهرستان شده است مبارزه برای حذف مجسمه Robert E. Lee که موجب تظاهرات در وهله اول. پس از این تجمع, شهرستان بخور مجسمه با یک کفن و شورای شهر رای به حذف مجسمه. مخالفان شکایت کرد برای جلوگیری از این شهر این ادعا را نقض دولت کد و یک قاضی پس از صدور یک حکم در برابر عایقی و مجسمه را برداشت حاکم است که این مجسمه ها را ارسال نمی نژادی تبعیض آمیز پیام. این شهر گفته است که درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

در حالی که ویرجینیا و کارولینای شمالی (خانه از سکوت سام) را تجربه کرده اند فعال بحث بیش از این نمادها کشورهای دیگر ساخته شده اند کمتر پیشرفت در انتقال مکالمه. تعدادی از ایالت های جنوبی جشن رسمی و غیر رسمی کنفدراسیون یادبود روز و Robert E. Lee روز (یا در مورد آلاباما و می سی سی پی, Robert E. Lee/MLK روز). آلاباما است یک جایزه تعطیلات فقط برای Jefferson Davis’ تولد. تنسی به تازگی اعلام ناتان بدفورد فارست روز تجلیل از یک تاجر برده و اوایل KKK شکل است.

ویرجینیا شهرهای جشن Lee-جکسون بعد با تاج گل-تخمگذار مراسم جنگ داخلی رژه توپ و قرار دادن مؤتلفه پرچم در گورستان با توجه به NBC12. ویرجینیا مجمع عمومی به لحاظ تاریخی نیز برگزار طبقه سخنرانی به آن علامت.

در حال حاضر که دولت قوه مقننه و مجریه در حال حاضر تحت کنترل دموکرات ها به نظر می رسد ممکن است که مؤتلفه مجسمه در دولت و کنگره و مجسمه لی, نمایندگی ویرجینیا در ملی مجسمه سازی سالن ممکن است اهداف بعدی. برخی از دموکرات ها نیز ابراز پشتیبانی برای حذف یک مجسمه دموکرات ایالت هری برد های غول پیکر, ویرجینیا سیاست که مهندسی به دولت و مخالفان برای لغو تبعیض نژادی مشخص.

ویرجینیا بیشتر مؤتلفه آثار بیش از هر دولت دیگر. مدافعان مؤتلفه آثار استدلال کرده اند که مجسمه ها به معنای افتخار دولت تاریخ است. در ویرجینیا زادگاه لی و جکسون که نبرد اغلب احساس عمیق تر در هم پیچیده در دولت خود تصویر از در دیگر ایالت های جنوبی. اما بسیاری از آثار تاریخی اختصاص داده شده به مؤتلفه ژنرال ها و سربازان ساخته شد توسط مبلغان هل دادن یک “از دست داد علت” اساطیر به معنای کاغذ بیش از کنفدراسیون آشکار انگیزه حفظ برده داری و در حال حاضر رهبران آن به عنوان محور با افتخار و آمریکا حقوق یک ایدئولوژی آنها برخوردار نیست ،

به عنوان مورخان اشاره این مجسمه برای ترین بخش بنا در طول تصویب Jim Crow قوانین و بعدها در طول جنبش حقوق مدنی نشان می دهد قرار دادن آنها بود به ارسال یک پیام در زمان تنش های نژادی و نه برای احترام به مرده است.

برخی از مدافعان لی-جکسون بعد نیز استدلال می کرد که ژنرال مردان با انگیزه عشق به میهن خود را به جای نژاد پرستی. اما به برخی از آنها اشاره لی بی رحمانه, برده, استاد, و در طول جنگ به رهبری یک ارتش است که انجام “برده شکار” و فرمان قتل عام سیاه اتحادیه سربازان که اقدام به تسلیم. جکسون که شهرت کرده است, شانس بهتر از لی متعلق به بردگان و به جنگ رفت و به حمایت نهاد انسان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی