صدای امریکا, بین المللی روزنامه نگاران نمی خواهد که ویزای آمریکا را تمدید کرد


The entrance of the Voice of America headquarters.
صدای آمریکا دفتر مرکزی آن در واشنگتن در ماه مه.
گریم اسلون/Sipa ایالات متحده آمریکا از طریق رادیو فردا

روزنامه نگاران خارجی در صدای امریکا, دولت تامین مالی بین المللی پخش خواهد شد باید ویزای خود را تمدید کرد زمانی که آنها به پایان می رسد به گزارش NPR. این تصمیم از مایکل بسته جدید مدیر آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی که نظارت آمريکا بر مشاغل در حدود 100 روزنامه نگاران غیر شهروندی که می تواند پیامدهای اگر مجبور به بازگشت به کشورهای خود. بسته همچنین رد خلیج نیش سابق رادیو آزاد آسیا رئیس آنها بسته به حال تنزل مقام در ماه ژوئن.

فردا پخش در بیش از 40 زبان از جمله ماندارین, روسی, فارسی و ترکی و دانش و مهارت های زبان خارجی خود روزنامه نگاران ارزشمند به شبکه را گزارش و تولید. کارمندان از ترس که این حرکت می تواند به خطر اندازد غیر فارسی زبان برنامه های بسیاری که داستان پوشش قادر به گزارش منتشر شده در کشورهای استبدادی. واشنگتن پست گزارش می دهد که برخی از روزنامه نگاران’ J-1 ویزای منقضی در این ماه که تمدید شده اند و روال در گذشته است. یک سخنگوی آژانس ایالات متحده برای جهانی رسانه ها پاسخ نمی دهند به NPR درخواست برای نظر.

بسته تصمیم می افتد در خط با دیگر حرکت های برگ برنده دولت است که بارها و بارها تلاش برای محدود کردن ویزای کار که آن را طول می کشد می گوید شغل از شهروندان آمریکایی است. ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور موقت به حالت تعلیق در انواع مختلفی از ویزا—از جمله VOA روزنامه نگاران’ J-1 و H-1B برای کارگران ماهر بالا—با استناد به زیان کار از coronavirus بیماری همه گیر. اما در این پست اشاره می کند که این ممنوعیت تنها در جدید ویزا و روشن نیست که آیا این بیماری موجود است. و NPR اشاره می کند که فردا به طور معمول تنها در استخدام اتباع خارجی که آن را نمی تواند پیدا شهروندان ایالات متحده به انجام شغل است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد دریافت بسته برای بالا اسلات در آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی در سال 2018 اما سنا را تایید نمی کند بسته تا ماه گذشته. بسته بود که قبلا یک فیلمساز مستند و محافظه کار فعال سیاسی تراز با مغلوب ساختن پیشی جستن که نبوده است خجالتی در مورد توهین به فردا. در مارس کاخ سفید را متهم کرد که شبکه ای از دستفروشی چینی تبلیغات. در یک کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “اگر شما شنیده ام چه بیرون آمدن از صدای امریکا آن را نفرت انگیز است. چیزهایی که آنها می گویند در حال نفرت انگیز نسبت به کشور ما است.”

مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن زمام بسته, اخراج مدیران رادیو آزاد اروپا/رادیو آزادی در دفتر کوبا, پخش, رادیو, رایگان پورنو آسیا و خاورمیانه و شبکه های رادیو و تلویزیون و باز کردن فن آوری صندوق و هر دو خبر را مدیر آماندا بنت و معاون مدیر ساندرا Sugawara استعفا داد (بنت همسر دونالد گراهام گراهام منابع که دارای تخته سنگ).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>