رای دهندگان محرومیت و COVID-19 متصل هستند — در اینجا به همین دلیل

اولیه انتخابات اتفاق می افتد به طور همزمان به این بیماری همه گیر کوروناویروس باید بازیگران, نور, چگونه دولت inactions به طور نامتناسبی تحت تاثیر بهداشت از آسیب پذیر ترین — به خصوص جوامع از رنگ. مطالعات اخیر نشان داده است که سیاه پوستان در حال مرگ هستند از coronavirus در حد نرخ بالاتر است. در شیکاگو به تنهایی سیاه پوستان ساخته شده تا 70 درصد از COVID-19 مرگ, اما تنها 30 درصد از جمعیت این شهرستان است.

در همان زمان جاری دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه نشان داده است خود را به عنوان یک شم. این بود آشکار ساخته در طول هفته گذشته مقدماتی برگزار شد و در ویسکانسین است که خدشه دار شد عدم رای گیری ماشین آلات مسائل نیروی انسانی و یک بیماری همه گیر به سرکوب زندگی واقعی رای دهندگان. بسیاری از رای گیری افتضاح به عنوان عمدی. به عنوان میلواکی را کمیسیون بهداشت و درمان دکتر جانت Kowalik توضیح می دهد که “آنها این را به اجرای رای محرومیت. آنها آن را انجام داد زیرا آنها می خواستند به زور, سیاه, افراد, فقیر, مردم دموکراتیک پایگاه به خطر زندگی خود را.” میلواکی — که در آن سیاه پوستان را تا 38 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند و در عین حال بیش از نیمی از coronavirus موارد و بیش از 80 درصد از COVID مربوط به مرگ و میر — دیدم تعدادی از حوزه های رأی گیری رسید از 180 به پنج شهر از حدود 600,000.

تبلیغات:

موانع به رای گیری مانند کمتر رای گیری مکان و زمان انتظار طولانی آن را به خصوص سخت تر در حال حاضر برای گروه های اجتماعی محروم به شرکت در روند سیاسی و به حمایت از سیاست هایی که ارتقای سلامت و رفاه کلی. این فرآیند undergirded با نژادپرستی ساختاری—تاریخی و پایدار سلسله مراتب تعبیه شده در سراسر جامعه موسسات هنجارها و ارزش ها. ساختاری نژادپرستی حفظ قدرتمند و موقعیت ممتاز از سفید پوستان از طریق فرسایش حقوق, فرصت ها و منابع از سایر گروههای نژادی. ساختاری نژاد پرستی را می توان مشخص شده به عنوان “انفعال در صورت نیاز” و حفظ اجتماعی و سلامت بی عدالتی.

با توجه به بدتر شدن بیماری همه گیر و بلندی انتخابات بسیار مهم است برای برجسته کردن, چگونه در چارچوب ساختاری نژادپرستی در COVID-19 همه گیر را تشدید کرده است دو متقابلا تقویت بحران: سیاسی حقوق مدنی و نژادی سلامت بی عدالتی.

از رای دهندگان سرکوب به بهداشت عمومی

تبلیغات:

رای دهندگان سرکوب تلاش ها در اصل یک شکل ساختاری نژاد پرستی — به عنوان رای دهندگان سرکوب تعبیه شده است در سراسر مختلف موسسات stratifies قدرت و منابع و پشتیبانی شده توسط ایدئولوژی سفید برتری. هدف نهایی از سرکوب رای دهندگان به طور کلی برای حفظ قدرت برای یک گروه نخبه — بگو ثروتمند سفید مردان — در حالی که سرکوب قدرت از مردم از رنگ.

از لحاظ تاریخی حق رای شده و طبقه بندی شده توسط مسابقه با مساوی حق رای لازم الاجرا توسط قانون به عنوان اواخر به عنوان عبور از حقوق مدنی قانون در سال 1964. هنوز رای دهندگان سرکوب همچنان ادامه دارد و می تواند بسیاری از اشکال – شناسایی رأی دهندگان قوانین بسته شدن حوزه های رأی گیری در درجه اول غیر سفید محله, کاهش اولیه رای گیری gerrymandering — که همه آن را دشوار است به خصوص برای رای دهندگان از رنگ برای دسترسی به این رای گیری در حالی که مانع رای گیری برای سفید پوستان به همان درجه. نامتناسب سرکوب رای دهندگان از رنگ شده است یک نژادپرست تاکتیک است که همچنان ادامه دارد و حتی پس از عبور از حقوق مدنی عمل می کنند.

بیشتر رای گیری نابرابری تشدید شده اند در سال 2013 تصمیم دیوان عالی کشور از شلبی کانتی در مقابل دارنده. که تصمیم تضعیف قانون حق رای به طور خاص توسط معکوس preclearance مورد نیاز برای رای دادن تغییر سیاست برای کشورهای با سابقه سرکوب. این تصمیم دادگاه منجر به افزایش در نظرسنجی تعطیلی رای دهندگان شناسایی قوانین و کاهش اولیه رای گیری. این کمک بیشتر تمرکز قدرت در دست سفید رای دهندگان که گرایش سیاسی به طور کلی محافظه کار یا میانه رو.

تبلیغات:

قدرت و سلامت به هم پیوسته هستند و بنابراین سلامت و سرکوب رای دهندگان. ناسالم شهروندان کمتر احتمال دارد به رای; بیماری و از کار افتادگی می تواند آن را سخت تر برای رسیدن به پای صندوق های رای. در سرکوب رای دهندگان باید در نظر گرفته شود تعیین کننده سلامت به دلیل این اشکال است که انتخاب می شوند و سیاست های آنها در حمایت از مسکن و آموزش و پرورش مقررات به بیکاری و شبکه امنیت اجتماعی سیاست به محیط زیست و قوانین منطقه بندی. این قوانین پس از آن تاثیر مردم را در معرض خطرات محله خود و شرایط زندگی و منابع آنها را برای مقابله با این خطرات را — که همه به عواقب آن برای سلامتی. بدون سیاسی صدای رای دهندگان از رنگ نمی تواند مدافع سیاست برای رسیدن به عدالت در سلامت. با COVID-19 ما ببینید چگونه هر دو رای دهندگان سرکوب می تواند منجر به بدتر بهداشت و چگونه بیماری یا ترس از آن ممکن سرکوب شد.

در حال حاضر سرکوب رای دهندگان ممکن است کمک به سیاست هایی که برخی از افراد آسیب پذیر تر از دیگران است. مثلا سیزده متحده که گذشت سرکوبگر رای گیری قوانین نیز تصمیم گرفت در برابر گسترش مدیکید مزایای تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه نشان می دهد که رای دهندگان سرکوب ممکن است تقویت عبور از سوء سیاست های بهداشت. کسانی که بدون بیمه تمایل به شناسایی به عنوان غیر سفید و ممکن است بیشتر در معرض خطر COVID-19 به عنوان آنها ممکن است کار در مشاغل است که افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض مشکل دسترسی به آزمایش و درمان بود بیشتر از نظر مالی نهفته این بیماری همه گیر و دسترسی به بیمار پرداخت می شود-ترک. شبکه امنیت اجتماعی سیاست هایی که می توانست بسیاری از کارگران کم درآمد و یا کسانی که بیکار هستند می تواند اجرا شده بود که نمایندگان پشتیبانی می کند که سیاست های آن انتخاب شده است.

تبلیغات:

متضاد بهداشت و رای پیام

در طول این دوره از ریاست جمهوری اولیه رای دهندگان آمریکایی بمباران شده است با اطلاعات متناقض در مورد COVID-19. رئیس جمهور بارها گمراه عمومی به شدت ریشه ها و راه های مناسب برای جلوگیری از رمان coronavirus. در همین حال کارشناسان بهداشت و درمان به هشدار دادند و با صدور دستورالعمل برای جلوگیری از انتقال بیماری و شناسایی علائم. به طور همزمان در اواسط ماه مارس اولیه انتخابات, مبارزات سیاسی شد و اطمینان عمومی است که آن را امن برای رای دادن در فرد بد نمایش دادن سلامت عمومی پیام از مراکز کنترل بیماری ها (CDC) و موسسه ملی سلامت — در حالی که از ادامه فعالیت های انتخاباتی مانند canvassing و تظاهرات که به طور بالقوه می تواند تسهیل گسترش این رمان coronavirus.

قابل توجه قبل از این چند حالت مارس 17th, اولیه برای, آریزونا, و ایلینوی, اوهایو و فلوریدا, CDC توصیه لغو تمام مجامع عمومی از بیش از 50 نفر به منظور کند کردن گسترش ویروس. به عنوان پاسخ به این نگرانی ها و با استناد به دغدغه از نظرسنجی کارگران و رای دهندگان اوهایو تاخیر اولیه خود را. با وجود نصب خواستار به تاخیر دیگر مقدماتی بایدن و مبارزات انتخاباتی خود کارکنان دروغ مطمئن باشید که CDC ادعا کرده بود که در آن به رای و تشویق مردم است که احساس “سالم” را به رای دادن در فرد است. این نه تنها در تضاد پیام از کارشناسان بهداشت و درمان, اما همچنین پیشنهاد کرد که افرادی که احساس سالم ناتوان از انتقال این بیماری یک ادعا می کنند که تا به حال ثابت شده است نادرست است.

تبلیغات:

این قرار دادن تعهد به کشف رقابت, پیام های سلامتی از CDC دموکراتیک سیاسی نامزدها و رئیس جمهور. به عنوان یک نتیجه, ایلینوی دچار کاهش میزان مشارکت بسته شدن حوزه های رأی گیری در Latinx جوامع و مثبت coronavirus آزمون نتایج جستجو برای نظرسنجی کارگران است. در اثر رای دهندگان خواسته شد برای انتخاب بین حق سلامت و حق خود برای رای دادن.

این انتخاب تکرار خود را هفته گذشته در ویسکانسین اولیه بود که با وجود تاخیر فرماندار صدور یک فرمان اجرایی برای ساکنان خانه بمانند. این گیج کننده وضعیت ایجاد یک تناقض در بهداشت عمومی پیام.

سهولت که با آن اصلی بدل به یک نامشروع شم می تواند پیامدهای ترسناک برای آینده 2020 انتخابات ریاست جمهوری در خصوص پتانسیل برای توده رای دهندگان سرکوب است که در آن حزب جمهوری خواه تکرار استراتژی خود را در اوهایو و تقویت ادعای خود را با برجسته بایدن قبل از ادعا در مورد ایمنی از رای گیری در یک بیماری همه گیر.

تبلیغات:

بهداشت عمومی به عنوان یک راه رو به جلو

در نور از بحران فعلی ما پیشنهاد می کنیم که بهداشت عمومی می تواند ارائه راهنمایی نه تنها در پزشکی عوامل ویروس همچنین می تواند ارائه وضوح در مورد نابرابر اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری است. یک عدالت در سلامت با رویکرد را هموار کردن مسیر رو به جلو برای رسیدن به توزیع مجدد جریان تعادل انرژی و منابع. دکتر کامارا جونز رییس جمهور سابق آمریکایی بهداشت عمومی انجمن به تشریح اصول عدالت در سلامت (و توضیح می دهد که چگونه هر یک باید در پاسخ به COVID-19) به عنوان زیر “(1) ارزش نهادن به همه افراد و جمعیت به همان اندازه که وجود دارد هیچ نامرئی کم ارزش و یا یکبار مصرف مردم; (2) شناخت و اصلاح بی عدالتی تاریخی; و (3) ارائه منابع با توجه به نیاز—نه به همان اندازه اما با توجه به نیاز.”

در طول تاریخ ما نهادها و سیاست های symbiotically اطمینان می داد که گروه های خاصی هستند و دسترسی به قدرت و منابع است که بهبود سلامت. در حال حاضر ما شاهد این هستیم که گشوده است. در نتیجه زندگی اعضای گروه های آسیب پذیر در این کشور به خصوص مردم رنگ و کسانی که با محدودیت منابع اقتصادی خواهد بود از دست داد. در واقع COVID-19 کشنده تر برای جوامع از رنگ در سراسر کشور نسبت به سفید آمریکایی است. این ناعادلانه تفاوت در مرگ و میر رانده همان نابرابر سیستم های (سیاسی, اقتصادی و اجتماعی) که در طول تاریخ باید حذف شدند تضعیف و/یا اخراج جوامع از رنگ.

در حال حاضر آمریکا نظام سیاسی است درخواست از مردم برای انتخاب بین حق خود برای شرکت در آمریکا دموکراسی و حق خود را به سلامت یک قیمت که بیشترین آسیب پذیر نه می تواند استطاعت به پرداخت نه نه پرداخت در زمان بیماری همه گیر. بنابراین COVID-19 دو تهدید برای بهداشت عمومی و به دموکراسی ما.

تبلیغات:

نویسندگان می خواهم برای تشکر از دکتر بیتا امانی و دکتر چاندرا فورد برای خود بازخورد مفید در این قطعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>