تقلب انتخابات truthers رئیس جمهور تهمت و Kayleigh McEnany ممکن است رای دادند و به طور غیر قانونی از طریق پست: گزارش

هر چند که تکرار این ادعای نادرست که رای گیری از طریق پست دعوت شایع تقلب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany ممکن است هر دو بازیگران غیر قانونی پست الکترونیکی-در برگه های رای در فلوریدا.

رئیس جمهور و سخنگوی بالا هم ذکر شده مسکونی آدرس خود را در فلوریدا رای دهندگان ثبت نام کارت که خود را قانونی خوابگاه, HuffPost به تازگی گزارش شده است. مجازات تا پنج سال در زندان است و یک جنایت در فلوریدا به استفاده از اطلاعات نادرست در فرم های ثبت نام رای دهندگان.

تبلیغات:

McEnany بازیگران آرا در سال 2018 از پدر و مادر خود را’ آدرس در تمپا, فلوریدا,., با توجه به گزارش. خواه متعلق به یک خانه کمتر از دو مایل دور و او نیز زندگی می کردند در واشنگتن در آن زمان است. همان سال McEnany را ثبت نام خودرو و گواهینامه رانندگی خود را در ارتباط بودند به یک آدرس در اجواتر, N. J. دولت تنها کمک های مالی آن اسناد به افرادی که اثبات اقامت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی رای داده است از طریق پست در هر انتخابات فلوریدا است که در آن شرکت کرده اند — 11 بار در دهه گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که نمایش فلوریدا به عنوان یک انتقادی نوسان وزارت امور خارجه اعلام کرد در ماه نوامبر گذشته است که او را تغییر رسمی خود آدرس مسکونی به Mar-a-لاگو با استناد به “مقاصد مالیاتی است.” او رای خود را در زیر آن آدرس در دولت, مارس ریاست جمهوری اولیه رای گیری از طریق پست حتی اگر او بنا به گزارش ها سوار توسط یک مکان سنجی در فرد حداقل شش بار که ماه است.

تبلیغات:

“این غیر قانونی” رجینالد Stambaugh یک پالم بیچ شهرستان وکیل در حال حاضر درگیر در مناقشه با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از یک حوض رئیس جمهور به تازگی سعی در ساخت Mar-a-لاگو گفت HuffPost.

بر اساس این گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به رای پاییز گذشته به عنوان یک Floridian در حالی که ادعا 1600 خیابان پنسیلوانیا. به عنوان محل اقامت خود را. پالم بیچ شهرستان مقامات انتخابات را رد کرد و ثبت نام به این دلیل که کاخ سفید است که در خارج از شهرستان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از آن پرونده ثبت نام جدید در لیست محل اقامت خود را در Mar-a-لاگو مبنی بر با یک امضا که درست شد. (“من زندگی می کنند در منهتن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی هفته گذشته است.)

تبلیغات:

اما تهمت و شهر پالم بیچ توافق در سال 1993 به او اجازه می دهد به نوبه خود Mar-a-لاگو و مستغلات به یک باشگاه در ازای وعده های خود را هرگز در زندگی وجود دارد که واشنگتن پست گزارش شده در ماه گذشته.

فلوریدا قانون اجازه نمی دهد که ساکنان به ثبت نام برای رای دادن از یک محل کسب و کار. آن ایالت که ثبت نام رای دهندگان باید “ساکنان فلوریدا” و یکی از این اسناد است که می تواند ارائه شده به عنوان اثبات این است که یک دولت گواهینامه رانندگی.

تبلیغات:

هر چند او در واشنگتن McEnany گفت تمپا ایستگاه رادیویی در تابستان گذشته که او در سفر به تمپا “تقریبا هر آخر هفته.” او خود را تغییر اقامت قانونی خود در آدرس 2019.

وزیر مطبوعات است با اینحال طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن غلط ادعا می کند که پیشنهادات برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری خواهد شد “قابل ملاحظه ای” افزایش تقلب انتخابات و در نتیجه “تقلب در انتخابات”. کسانی که ادعای رهبری توییتر به پرچم جمهوری توييتها با واقعیت-بررسی برچسب برای اولین بار.

“جعبه پست الکترونیکی خواهد بود سرقت آراء خواهد بود جعلی و حتی به طور غیر قانونی چاپ و متقلبانه امضا” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یکی از پرچم توییتهایی.

تبلیغات:

McEnany تخطئه پست الکترونیکی-در برگه های رای در توییت خود را یک هفته قبل.

“آیا رسانه و توییتر @اذعان این نگرانی واقعی با ایمیل انبوه-در رای گیری پرسید: این ادعا در یک صدای جیر جیر که این عمل لزوما منجر به “انتخابات برداشت.”

او نگه داشته تا حملات در عمل حتی پس از گزارش نشان داد او تا به حال بازیگران پست الکترونیکی-در برگه های رای برای یک دهه. “آنها موضوع را به تقلب و این بسیار نگران کننده است,” او گفت: “کاخ سفید در نشست خبری هفته گذشته است.

تبلیغات:

McEnany دفاع شخصی انتخاب به عنوان لازم است.

“رای گیری غایب است کلمه وجود ندارد و در آن به یک دلیل: این بدان معنی است که شما غایب از صلاحیت و یا قادر به رای دادن در فرد گفت:” تمپا بی تایمز ماه گذشته پس از خروجی را شکست اخبار پست الکترونیکی-در رای دادن رکورد.

او در دفاع از این انتخاب رئیس جمهور همان راه این ادعا که “رئیس جمهور این است که, بعد از همه, رئیس جمهور, که بدان معنی است که او در اینجا در واشنگتن است. او قادر به رای خود را در فلوریدا دولت خود را اقامت.”

(مغلوب ساختن پیشی جستن البته در فلوریدا رای دهندگان حوزه زمانی که نظر سنجی باز شد.)

تبلیغات:

اما فلوریدا ندارد “رای گیری غایب.” هر ثبت نام رای دهندگان می تواند یک پست الکترونیکی-در رای گیری بدون نیاز به ارائه دلیل.

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی به نظر می رسد برای آمدن به McEnany دفاع با مقایسه رای گیری در روز انتخابات به انتظار در خط در Georgetown Cupcake. Conway بازیگران نیوجرسی 2018 midterm رای گیری از طریق پست.

سالن اخیرا گزارش داد که RNC رئیس Ronna McDaniel که ادعا کرد در ماه آوریل که پست الکترونیکی-در رای “بسیار گسترش فرصت ها برای تقلب” بارها و بارها رای داده شده توسط ایمیل قبل از پیگرد کالیفرنیا برای گسترش آن عمل است.

گسترده رای دهندگان بررسی تقلب در فلوریدا به پایان رسید در ماه مه با صفر تعقیب.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی