Boxes are stacked in room. In the back, a desk and chair stand, with pieces of paper scattered around.

جعبه از رای دهندگان ثبت نام فرم ها انباشته شده در فضا در روز سه شنبه در Des Moines, Iowa.

الکس ونگ/گتی ایماژ.

در این هفته Amicus کوکب Lithwick پیوست توسط تخته سنگ کمک کننده ریک Hasen استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا–ارواین مدرسه قانون برای قسمت 2 از سری پنج بخشی در رای گیری و انتخابات است. Lithwick و Hasen, که همچنین نویسنده کتاب آینده انتخابات بحران: حقه های کثیف, بی اعتمادی و تهدید به دموکراسی آمریکاییصحبت با جوئل Kurth مدیریت سردبیر پل غیر انتفاعی منبع خبری در میشیگان در مورد آنچه اتفاق افتاده در دولت در طول سال 2016 انتخابات که نامزد هیلاری کلینتون درخواست بازشماری آرا به تایید چوب خط حساب کردن.

بخشی از آن گفتگو شده است گزیده ای زیر آرامی ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح. این قسمت کامل در اینجا در دسترس است.

کوکب Lithwick: این بخش که در آن ما فقط به بحث در مورد چگونه عجیب و غریب آن است که در 21st century, من می توانید انتخاب کنید تا تلفن و سفارش دقیقا به تعداد میلی گرم برنج در مواد غذایی چینی آن را تحویل به درب منزل من و در عین حال هنوز هم ما از دست دادن جعبه آرا و [رای گیری] دستگاه کار نمی کند. منظورم این است که یک راه وجود دارد که در آن بسیاری از آنچه که شما در حال تماس بی کفایتی است که فقط—ما برای اجرای انتخابات به عنوان اگر آن را هنوز هم 1840?

ریک Hasen: خوب پس اول از همه آخرین شب قبل از ما به ثبت این پادکست من چینی تحویل مواد غذایی اشتباه بود دو بار. اولین آنها آورده غذایی اشتباه و سپس آنها را فراموش کرده و برنج. اما در امریکا دموکراسی است و نه برای فرو ریختن اگر من من شام درست است. به همین ترتیب مردم می گویند: “خب چرا ما فقط رای با خودپرداز?” به خوبی وجود دارد 1 میلیارد دلار در تقلب هر سال با خودپرداز.

اگر ما تا به حال که سطح خطا با انتخابات ما می شود در دردسر بزرگ. منظورم این است که فکر می کنم در مورد آن. گذشته از رفتن به جنگ و یا شاید سرشماری برگزاری یک انتخابات پیچیده ترین چیزی که ما به عنوان یک کشور است. و ما باید از این تاریخ غیر متمرکز انتخابات بنابراین ما برگزاری یک انتخابات در روز انتخابات. ما در واقع با برگزاری هزاران نفر از انتخابات است. ما حتی برگزاری بیش از هزار, انتخابات فقط در ایالت میشیگان. و اکثر انتخابات انجام یک کار بسیار خوب در چگونه آنها را اجرا خود را در انتخابات است. اما وجود دارد این مکان که در آن هنوز هم وجود دارد مشکلات.

Lithwick: بنابراین ما یادآوری ریک آنچه در پایان اتفاق می افتد با [2016 میشیگان] بازشماری?

Hasen: دادگاه متوقف بازشماری. نه تنها میشیگان برخی از مشکلات با توجه به نظرسنجی کارگران در حال اجرای خود را در انتخابات—آنها همچنین برخی از مشکلات با قوانین برای اجرا بازگو. و این بازشماری آرا متوقف شد. کلینتون نمی لگد کردن بیشتر از یک سر و صدا چرا که او فکر نمی کنم او می تواند برنده. شما می خواهم فکر می کنم که دیترویت برگه های رای می رویم به شدت به نفع کلینتون, اما آنها محاسبه می شود آن را به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت. شاید آنها نمی خواهید به درخشش بیشتر نور بر مشکلات در دیترویت به دلیل دیترویت [مانند] بسیاری از شهرهای آمریکا در یک شهرستان اجرا شده توسط دموکرات ها ، هیئت دولت انتخابات را بررسی و نتیجه گیری است—

جوئل Kurth: آن جرم بی کفایتی. آنها هیچ مدرکی از هر گونه تلاش برای سعی کنید به چیزهای برگه های رای. در واقع در دیترویت در پایان روز, من فکر می کنم تفاوت در حدود 500 برگه های رای که آنها نمی تواند آشتی. و دولت سابق انتخابات, مدیر, Chris Thomas, انجام ممیزی و آنها یافت شد که در آن فقیر و آموزش کارگران. رای گیری ماشین آلات خود را 10 سال پیر—آنها منجر به مکرر مربا. وجود برگه های رای نابجا وجود دارد اما در تلاش برای پرتاب انتخابات.

این نتیجه از یک شهر پیری زیرساخت های ضعیف آموزش کارگران که کار یک روز در هر چهار سال یا یک زن و شوهر از انتخابات و واقعا فقیر شیوه به جای تقلب.

Hasen: هیچ تخلفات اما بی کفایتی.

Lithwick: درست است من اگر من اشتباه می کنم اما این مسابقه که در واقع نقش بسیار نقش مهمی در حملات در انتخابات دولت دموکراتیک در مناطق. مانند Broward شهرستان در فلوریدا و در دیترویت.

Hasen: این واقعیت وجود دارد را به بی کفایتی در سراسر هیئت مدیره, اما زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد که در آن تعداد زیادی از آرا هستند و دموکراتیک که در آن رای دهندگان آنها در شهرهای بزرگ و این به دلیل این است که مردم مانند تهمت تمرکز بر بی کفایتی انتخابات مدیران در مکان هایی که زیادی جمعیت اقلیت اغلب اجرا توسط مردم رنگ که انتخابات مدیران. مسابقه فقط می شود یک بخشی از این گفتگو و اغلب در راه از تهمت که به نظر می رسید آمیخته با نژاد پرستی.

“هنگامی که انتخابات در حال اجرا به شدت آن می تواند تاثیر عمیقی بر مردم اعتماد.” — ریک Hasen

Broward شهرستان در سال 2018 شد بسیار نزدیک مسابقه برای این کشور ایالات متحده آمریکا بین دموکرات بیل نلسون و خروجی فرماندار و جمهوری خواه نامزد ریک اسکات. برندا اسنایپس شد انتخابات [سرپرست] در Broward County, و او تا به حال سابقه مشکلات و او چگونه اداره انتخابات است. او نبود شفاف در همه. تهمت می رود در حمله علیه برندا اسنایپس یک زن آمریکایی آفریقایی تبار. آن را یکی از تعدادی از حملات به زنان آمریکایی آفریقایی تبار است که ناروا بود [انجام] در آن زمان است.

اما هیچ شواهدی وجود دارد که برندا اسنایپس تا کنون سعی به سرقت یک انتخابات. وجود دارد تنها شواهد از بی کفایتی. اما دموکرات ها در یک نقطه سخت در نظر آنها چگونه پاسخ به این حملات به دلیل آنها نمی خواهند به ندای مردم خود را برای خراب کردن همه چیز.

Kurth: بدیهی است که این پایگاه خود را. آن را تا حد زیادی اقلیت. شما نمی خواهید به آنها را متهم بودن کفایت و شما می خواهید به احترام استقلال خود را. شما ببینید جمهوریخواهان را متهم دموکرات ها از تقلب در انتخابات, که در بسیاری از اوقات این نوع واقعا اشتباهات ساده اما آنها نمی تواند به خوبی توضیح برای اینکه چرا آنها رخ داده است. بسیاری از به شدت شهری شهرستانهای مشکلات مشابه به دیترویت. وجود دارد Genesee County, که [inclues] سنگ چخماق است. من معتقدم سگینا شهرستان مشکلات مشابه.

Hasen: وجود دارد بسیار خطرناک عدم تقارن در اینجا. زمانی که دموکرات ها با مشکلات بی کفایتی آنها متهم به تقلب انتخابات. آنها متهم به سرقت انتخابات و جمهوری خواهان دنبال راه های دیگر که بی کفایتی است که اتفاق می افتد در جمهوریخواه مناطق. و بنابراین من فکر می کنم این دو استاندارد می شود اعمال می شود یک بار دیگر.

Kurth: من فکر می کنم آن را یک عمل متعادل. من فکر می کنم در مناطق شهری بدیهی است که آنها در حال برخورد با بسیاری از مشکلات و دهه ها و دهه ها از اتلاف سرمایه است که منجر به برخی از رای گیری بی نظمی را در مقیاس گسترده تر. من می گویم هر چند هم که آن را هر گونه متفاوت از آنچه اتفاق می افتد در مقیاس کوچکتر در مناطق روستایی ، این فقط یک ماده از حجم.

Lithwick: اما اجازه دهید روشن باشد این بر می گردد به این نکته اساسی از [Hasen را] کتاب است که آیا ما در حال صحبت کردن در مورد بی کفایتی در مدیریت انتخابات در مناطق دموکراتیک در جمهوری-مناطق تحت کنترل—و مطمئن شوید گرجستان تا به حال برخی از مشکلات بسیار جدی است که ما صحبت در مورد در یک بعد نشان می دهد در این سری—اثر شدت همان است که آن را تضعیف می کند اعتماد به نفس در روند انتخابات. و آن را آسان تر به اعتقاد یک تئوری توطئه نسبت به این باور بی کفایتی است که تنها علت.

Hasen: واقعیت این است که انتخابات در حال اجرا تا زمانی که مشکلات وجود دارد, آن می تواند تاثیر عمیقی بر اعتماد مردم است.

Kurth: حزب سبز معتقد است که انتخابات به سرقت رفته و به طور سیستماتیک در دیترویت. و من فکر می کنم از طرف دیگر محافظه کاران را به عنوان به خوبی. و من فکر می کنم که اکثریت قریب به اتفاق از 85 درصد در وسط یک نوع از یک شانه بالا انداختن از “این که چگونه همه چیز اتفاق می افتد گاهی اوقات در دیترویت.” این یک راه بسیار خوبی برای اجرای دموکراسی است. منظورم این است که شما می خواهید نهایت ایمان است که رای خود را برای رفتن به دفعات مشاهده شده است. و متاسفانه به خصوص در دیترویت و گاهی اوقات در میشیگان, شما همیشه می توانید مطمئن باشید که در این مورد.

Hasen: مشکل اینجا است. زمانی که چیز اشتباه در مکان هایی مانند Broward شهرستان, دیترویت, و, گرجستان, اخبار رسانه ها و اشخاص علاقه مند به ندرت افتراق بین بی کفایتی و عمدی سوء استفاده یا این که تمایز می آید بعد در پایین خط زمانی که آسیب در حال حاضر انجام می شود. آن زمان ماه برای میشیگان انتخاباتی به بررسی. در این میان چه افرادی دیده بان فاکس نیوز بدانید که وجود دارد بیشتر رای از رای دهندگان در شهر دیترویت?

Kurth: من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه شواهدی از تلاش برای پرتاب انتخابات شده است که معتبر است, اما من فکر می کنم که آن را سخت به اجازه دهید تصورات خود را سرگردان اگر شما اغلب نیاز قطع برق در حوزه در طول انتخابات و شما از دست دادن برگه های رای. چرا نمی خواهد شما باید یک تئوری توطئه?

Lithwick: شاید این است که خوب نتیجه را به نقطه اولیه است که ما تنها به فکر شکسته سیستم انتخابات در هفته قبل از انتخابات. ما فقط فکر می کنم در مورد آنها دوباره در این هفته پس از. و بنابراین اگر شش ماه بعد پیدا کردن بیرون می آید “هیچ آسیبی هیچ ناپاک” و یا “هیچ ناپاک اما آسیب” آن را خیلی دیر شده برای کسی که به مراقبت از. و تئوری های توطئه نه تنها ثابت در تخیل ما, اما آنها خیلی بزرگ بلند گو حرف زدن در این زمان ، راه که در آن انتخابات بازده در آمده از مناطق شهری کاملا تقویت برخی از بدترین conspiracymongering درست است ؟

Hasen: اطمینان حاصل کنید. بنابراین بزرگتر صلاحیت دیگر آن طول می کشد به شمارش آرا. بیشتر مردم وجود دارد که با رای دادن موقت رای و یا شما می دانید ممکن است رای دهندگان جدید دیگر آن طول می کشد به شمارش آرا. این تمایل می تواند در مناطق شهری است. این تمایل می تواند در مناطقی که بیشتر دموکراتیک رای دهندگان. و به همین دلیل ما می بینیم آنچه استاد ند فولی است به نام “big blue shift,” که در آن آرا شروع کردن که بیشتر جمهوریخواهان و به عنوان بیشتر آرا در حال شمارش شما را تا پایان با یک دموکرات خروش.

ما شاهد این, شما ممکن است به یاد داشته باشید در سال 2018 در انتخابات به عنوان کالیفرنیا شمارش شد میلیون ها نفر از رای گیری غایب است. ما شاهد انتخابات پس از انتخابات در اورنج کانتی, کالیفرنیا, نوسان از جمهوری خواهان در این منجر به دموکرات ها. که نبود چون وجود هر گونه توطئه—که فقط به خاطر این که چگونه انتخابات دولت می رود و تهمت بود گفت: اجازه دهید نگاهی به نتایج به عنوان آنها در روز انتخابات. درست است ؟ او می خواهد به توقف آن در زمان هنگامی که او در شود اما در واقعیت ما را به این تغییر وجود دارد و نه یک نابکار دلیل برای آن است. اما اگر شما تمایل به این باور که این تئوری های توطئه شما در واقع ممکن است که چیزی وجود دارد مشکل ساز در مورد آن.

گوش دادن به قسمت زیر و یا هر کجا که شما خود را دریافت پادکست:

حمایت از این کار

کمک به ما پوشش مرکزی سوال: “چه تعداد?” تخته سنگ خود را به علاوه عضویت در صندوق خواهد شد کار ما در رای گیری مهاجرت gerrymandering و بیشتر از طریق 2020.

تاریخ تخته سنگ Plus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی