رای به تبرئه این رفتارهاي جنایی است به نقطه بدون بازگشت برای حزب جمهوری خواه

وجود دارد بسیاری از نظریه ها در مورد زمانی که آن را دقیقا همان است که خواهان از دست داده و ذهن خود را. برخی از اشاره خواهد شد به درستی که فشار از واقعیت-رایگان توطئه طلبی است که تعریف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری قدمت آن حداقل به دوران جوزف مک کارتی و جان توس جامعه است. دیگران را توجه داشته باشید ریچارد نیکسون تکیه بر جنوب “استراتژی” است که کمک به بازسازی یمن به یک سفید قومی و حزب ملی که قادر به نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن. هنوز هم دیگران را به حزب چای که گزارش شد در آن زمان به عنوان نوعی ضد مالیات جنبش اما در حال حاضر به نظر می رسد به وضوح مانند یک پاچه نژادپرستانه واکنش به انتخابات از باراک اوباما و منجر به پاکسازی هر متوسط یا واقعیت-بر اساس انگیزه در صفوف حزب جمهوری خواه.

اما هر زمان که از آن آغاز شده, من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که آینده رای در سنا استیضاح آزمایشی که در آن جمهوریخواهان اکثریت سنا را دارید برای جلوگیری از هر گونه شهود از شهادت و خواهد شد و سپس رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن را علامت نقطه بدون بازگشت برای حزب جمهوری خواه.

تبلیغات:

حتی با توجه به چگونه از دست داد به همین دلیل و واقعیت جمهوری خواهان شده اند برای سال در حال حاضر, وجود دارد, چیزی نهایی و رسمی در مورد رفتن به رکورد خود را به ثبت نام جمعی باور است که حقایق مهم نیست که دموکراسی به آنها کمی بیش از یک مانع در راه تلاش خود را برای حفظ قدرت است.

که جمهوری خواهان هم به نوبه خود در سنا محاکمه به شم با هدف پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن جرایم در نظر گرفته شده است به عنوان یک نتیجه گیری از قبل از لحظه ای که مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد استیضاح تحقیق ماه پیش. با وجود این من گمان می کنم از آن خواهد شد یک فروشي همان زمانی که کل حزب جمهوری خواه می آید با هم به “تبرئه” مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود inarguable شواهدی وجود دارد که او گناهکار است.

آنها نه رای گیری به اعلام رئیس جمهور بی گناه از اتهامات عنوان شده علیه او از آنجا که به وضوح پوچ. آنها در رای گیری برای اعلام کند که در چشم آنها وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که می تواند و یا باید انجام شود برای حفظ جمهوری خواه ،

تبلیغات:

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. اما اعتراف به اندازه پنج شنبه در یک سری از توییت تصدیق کرد که این اتهام ناروا — که او نکردن کمک های نظامی و حمایت سیاسی برای اوکراین به منظور نیرویی است که مبارزه ملت رئیس جمهور برای کمک به او را به تقلب در انتخابات — “در حال حاضر ثابت شده است.” اما تهمت رفتار الکساندر ادعا صرفا “نامناسب” اما “را برآورده نمی کند قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم.”

این البته بی معنی است. به عنوان قانون اساسی متخصص پاملا Karlan که شهادت قبل از خانه در ماه دسامبر استدلال بنیانگذاران به معنای واقعی کلمه ایجاد استیضاح قدرت به کاهش “خطر که بی پروا مقامات ممکن است سعی کنید به دکل روند انتخابات.”

الکساندر آشکارا به برکت و رحمت خود را به رئیس جمهور با استفاده از قدرت خود را از دفتر به تقلب در انتخابات — و یا به روسای جمهور جمهوری خواه در هر صورت — نشان می دهد که چرا دوقلو رای به تعطیل شاهد شهادت و به تبرئه تهمت باید درک به عنوان کمال از مذاکرات طولانی معاشقه با استبداد.

تبلیغات:

این خواهد بود که در آخر توجه داشته باشید از یک فرایند طولانی است که در آن جمهوری خواهان اجازه بحث در این کنگره ثبت, مهمترین, از افسانه وکیل مدافع Alan Dershowitz دفاع از رئیس جمهور را “حق” را به تقلب در انتخابات و سپس در تأیید این باور با یک رای رسمی.

Dershowitz است که در حال حاضر در حال اجرا در اطراف نامنسجم ادعا می کند که او استدلال می کند آنچه که او گفت که او با این استدلال اما که به سختی مهم است. صورت خود را برای ریاست جمهوری استبداد ساخته شده بود در طبقه سنا و تلاش خود را به پنجه آن را در رسانه ها نمی حمل در هر نقطه در نزدیکی همان وزن است.

تبلیغات:

برای کسانی از ما که به تماشای جمهوری خواهان نزدیک در طول این روند چه بوده است قابل توجه است وقاحت و ایمان بد بر روی صفحه نمایش به عنوان آنها را به رقابت به بزرگترین lickspittle به سرحال فاشیستی لکه جعلی قهوهای مایل به زرد خود را در سراسر کاخ سفید است.

آن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل آشکارا لاف زدن در مورد او چگونه هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم به دکل این شم از محاکمه ؟

شد آن سن. تد کروز از تگزاس شروع یک پادکست در مورد استیضاح اختصاص داده شده به تهمت زدن کفش به رغم این واقعیت که تهمت صرف انتخابات خواستار کروز و همسر زشت و متهم کروز پدر به قتل JFK?

تبلیغات:

آن ایالت رند پل از کنتاکی با استفاده از این دادگاه به عنوان بهانه ای برای ساکت به نام whistleblower که برای اولین بار گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن رشوه طرح یک حرکت به وضوح به معنای نشان می دهد برای ارعاب دیگر کارمندان فدرال از پله به جلو با اطلاعات در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن جنایات و فساد ؟

شد آن سن. سوزان کالینز از مین کار خودش را به خشم بیش از Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا متهم خواهان بودن یک دسته از quislings که اجازه تهمت کنترل آنها را حتی اگر آینده سقط جنین از عدالت نشان میدهد شیف درست است ؟

شاید در تلاش برای تصمیم می گیرید که بدترین آنها است که کمی مانند تلاش برای انتخاب کنید که گربه گه در جعبه بستر بدبو ترین. آن را نمی کند بسیار مهم در پایان روز. آنچه مهم است این است که کل سبد از جمهوری خواهان است که به طور کامل فاسد و جدا از هر گونه نگرانی برای واقعیت یا نجابت و این هفته آنها در حال ساخت آن مقام.

تبلیغات:

چرا آنها همه فاسد به هسته? پاسخ نهفته در خلیج فارس بین قدرت جمهوری خواهان اند و رای آنها در واقع. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات 2016 به دلیل خصلت از کالج انتخاباتی حتی اگر هیلاری کلینتون کردم نزدیک به 3 میلیون رای بیشتر. در سال 2018 دموکرات ها در سنا نژادها رو 12 میلیون رای بیشتر از جمهوری خواهان و در عین حال جمهوری خواهان را به دست آورد کرسی است.

جمهوری خواهان باید ساختاری و مزیت های جغرافیایی است که اجازه می دهد آنها را برای دفع تهدید واقعی دموکراسی اما آنها از ترس این که نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. به عنوان هرگز-Trumper اوان McMullin اشاره کرد در توییتر

جمهوری خواهان در سنا در حال تایید و حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به تقلب در سال 2020 به این دلیل ساده که آنها باور دارند که آنها نمی توانند برنده بدون تقلب. آنها در حال حاضر شده است با استفاده از قانونی و شبه قانونی روش های تقلب — پاره از هم جدا مالی مبارزات انتخاباتی قوانین defanging فدرال کمیسیون انتخابات عبور از رای دهندگان سرکوب قوانین وحشی gerrymandering طرح — اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر باز است که نهایی درب به آشکار جنایی توطئه برای تقلب در انتخابات است.

در سال 1974 ریچارد نیکسون استعفا داد و برای انجام تقریبا همان چیزی که تهمت بود: او قادرخواهد شد در حال اجرا یک طرح غیر قانونی برای کمک به او را به تقلب در انتخابات سال 1972 و او مشغول بود در پوشش. نیکسون استعفا داد چرا که او می خواست اما از آنجا که کنگره جمهوری خواهان و یا به اندازه کافی از آنها به هر حال اعتقاد بر این است که حاکمیت قانون اهمیت بیشتری از حفظ حزب خود قدرت سیاسی است. جمهوری خواهان با دموکرات ها به افشای شواهدی وجود دارد که منجر به سقوط نیکسون.

تبلیغات:

امروزه این قضیه صادق است: جمهوری خواهان در حال کار برای پنهان کردن شواهد و زمانی که آنها نمی تواند آن را پنهان هستند با این استدلال که مهم نیست که چه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند به هر حال. در رای گیری برای جلوگیری از شاهدان و سپس به تبرئه یک به وضوح فاسد و جنایتکار رئیس جمهور هستند و آن را رسمی: تقلب در انتخابات جرم است, تا زمانی که شما را در کنار خود.

وجود دارد هیچ عطف بازگشت در حال حاضر. جمهوری خواهان, خواهد, البته, ادامه, به تظاهر آنها چیزی جز حزب از فساد و خیانت اما این روکش از deniability قابل قبول بوده است محروم دور. حزب خود را آخرین بقایای مشروعیت از بین رفته اند و آنها آن را می دانم. در واقع آنها در حال رای دادن در آن در سنا مدتی در روز جمعه.

این بدان معنی برای بقیه از ما است که هنوز هم روشن نیست. وجود خواهد داشت یک انتخابات در ماه نوامبر و به تازگی جسارت تهمت احتمالا درست کردن بیشتر جنایی توطئه برای تقلب در آن است. او به خوبی ممکن است برنده شوید. اگر او برنده نیست آن را کاملا محتمل است که او را رد نتایج انتخابات و حاضر به ترک راه اندازی جدید و بسیار خطرناک تر قسمت ما آهسته اتفاق می افتند بحران قانون اساسی. سنا جمهوری خواهان در حال حاضر با داشتن ملت خود را فریب داد ممکن است نتیجه گیری وجود دارد هیچ دلیلی برای متوقف کردن در حال حاضر و پیدا کردن برخی از بهانه ای برای بازگشت غیر قانونی خود را رد نتایج انتخابات.

وجود دارد دیگر هیچ دلیلی برای باور جمهوریخواهان خواهد بلک در هر چیزی است که اجازه می دهد تا آنها را به نگه داشتن بر روی قدرت. من معنی هر چیزی است.

تبلیغات:

این که تا چه حد می رود و اینکه آیا دموکراسی ما هنوز هم می تواند کشیده از این تیره گودال است که هنوز هم ناشناخته است. اما کتاب تاریخچه تقریبا قطعا علامت پایان این محاکمه شم به عنوان روز است که جمهوری خواهان که از مدتها پیش ساخته شده مسخره از میراث تاریخی خود را به عنوان حزب آبراهام لینکلن به نقطه بدون بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی