صبر کنید جو بایدن هرگز صحبت به اسکندریه Ocasio-کورتز?


Side-by-side photos of Alexandria Ocasio-Cortez and Joe Biden

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ و جلب Angerer/گتی ایماژ.

منظورم این است که به نظر نمی رسد و توصیه و یا حتی محتمل است که حزب دموکرات نامزد شده که بسیار لرزان پشتیبانی در میان افراد جوان نمی خواهد صحبت کرده اند تا محبوب ترین سیاستمدار جوان! اما این چیزی است که او گفت: Astead هرندون از نیویورک تایمز:

یک بایدن-A. O. C. وحدت تجمع همیشه در کارت ؟

آن می تواند. من نه صحبت به معاون رئیس جمهور است.

تا کنون ؟

هرگز. نه که من می دانم هیچ.

متعجب.

کل مصاحبه توصیه می شود; آن را به خوبی برای دیدن یک بار خبرنگار موضوع lefty سیاستمدار استدلال به مناسب مقاومت مواجه و بدون استفاده از چشم انداز محدود و دانشمند کلیشه است که در آن تنها رای دهندگان که فرض وجود داشته باشد #MAGA بچه ها کسی که شام میخورد و پیری سفید لیبرال ها که تنها در نقطه مرجع برای سیاست مترقی است که جورج مک گاورن. آن را نیز به خوبی برای دیدن یک سیاستمدار با توانایی توضیح دهید که به او رای دهندگان هستند و چگونه آنها ممکن است به ائتلاف در پشت یک نامزد او مخالفت با. یک کهنه کار سیاسی رقم احتمالا می تواند انتخاب کنید تا برخی از ایده های مفید از صحبت کردن به او!

کار خوب نیویورک تایمز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>