صبر کنید ، پیتر بیکر از نیویورک تایمز برنامههای “عادی” از مغلوب ساختن پیشی جستن

در روز جمعه نیویورک تایمز مقاله را در کاخ سفید دفتر رئیس پیتر بیکر, tut-tutted را “عادی” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری — به عنوان اگر او خود را همراه با همکاران خود نبودند در میان مردم بیشتر مسئول آن است.

در “کاخ سفید یادداشت” بیکر نوشت: در مورد محکم چیزهایی سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می گوید در مورد تهمت در کتاب جدید خود را — آیات که مغلوب ساختن پیشی جستن “می بیند دفتر خود را به عنوان یک ابزار برای پیشبرد شخصی خود و منافع سیاسی بیش از کسانی که از ملت”; که مغلوب ساختن پیشی جستن است “نامنظم” “ضربه” و “فوقالعاده ناآگاهانه”; که او می سازد “غیر منطقی” تصمیمات; و که او احساس می کند که “قوانین است که حکومت دیگر رئیس جمهور در این پست واترگیت عصر به معنای شکسته شود.”

تبلیغات:

بیکر “مهره graf” را به عنوان ما آن را در کسب و کار آمد پس از او در توصیف یک صحنه که در آن بولتون موافق با آن زمان رئیس ستاد John F. کلی که وجود دارد هرگز “بوده است در انتخابات ریاست جمهوری بود.” بیکر نوشته است:

است که خود آشکارا واقعی و در عین حال این خرس تکرار هر یک بار در در حالی که. پس از بیش از سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری آن را تبدیل به آسان را فراموش کرده ام در زمان فقط چگونه از عادی آن را واقعا است. عادی از آقای تهمت هنجار متلاشیکننده خط عبور پاکت-هل دادن دولت به معنای آن است که آنچه پس از تکان دهنده در حال حاضر به نظر می رسد فقط یک روز دیگر.

آن را به عنوان اتفاق می افتد من در واقع فکر می کنم عمومی تجربیات مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به صورت عادی — کاملا برعکس. من فکر می کنم وجود دارد به طور گسترده ای برگزار شد و متقابلا منحصر به فرد دیدگاه های رئیس جمهور و در هیچکدام از آنها این است که او حتی از راه دور عادی.

اما خواندن و گوش دادن به موسیقی و تماشای پوشش اخبار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من اغلب زده در فقدان زمینه, زنگ و خشم و انزجار از جریان اصلی سیاسی رسانه ها. وجود دارد خیلی افتضاح stenography و credulousness.

تبلیغات:

به طوری که از تقریبا هر کسی در کنار پیتر بیکر آنچه که او وجود دارد خواهد بود دقیق رسانه ها انتقاد.

که از او هر چند آن را نامعقولی, laughably جالب.

در حال حاضر در دفاع بیکر او یک تیز و سریع و چالاک خبرنگار که در زمان نوشته شده است در مورد تهمت بسیار نافذ و بحرانی از نظر, به خصوص در, اخبار و تحلیل. برای بهتر و بدتر بیکر شدیدا تحسین همکاران خود و در نقش یک مدل برای بسیاری از آنها است. ما همکاران یک بار حتی دوستان است.

تبلیغات:

اما راه بیش از حد اغلب به خصوص در مقالات روزانه بیکر به عنوان این عمیقا aberrational انحرافی طبیعت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. او گرفته چه تهمت می گوید در صورت ارزش حتی زمانی که او بهتر می داند. او درونی مغلوب ساختن پیشی جستن framings حاضر به تماس نهفته است نهفته است و خود را درگیر در ذهن ترا درهم میشکنند غلط ارزی. وقتی که همه چیز او را با توسل به مرغان-در-هر دو-را-خانه خسته کننده-چه-دیگری-است-جدید پوشش.

و او به نظر می رسد فراموش کرده و از یک روز به دیگری که تهمت واقعا هست و آنچه که خود او نوشته است.

تبلیغات:

من گمان می کنم آن را تا حدودی ناشی از خود قسم خورده جدا شدن از این موضوع او را پوشش می دهد. در یک ویژگی در نظر گرفته شده برای توضیح برخی از زمان ” روزنامه نگاری شیوه مارس در بیکر تکرار خود دین Baquet گریزی به گرفتن طرف — حتی زمانی که یک طرف حق است و از طرف دیگر یک دروغ است. بیکر نقل قول:

من سعی می کنید سخت نیست به موقعیت قوی در مسائل عمومی و حتی خصوصی … برای من, آن را آسان تر به ماندن در خارج از نزاع اگر من هرگز را تشکیل می دهند ذهن من حتی در حریم خصوصی آشپزخانه و یا غرفه رای گیری که یک نامزد از دیگری بهتر است که یکی طرف راست و دیگری در اشتباه است.

من فکر نمی کنم اخبار خبرنگاران باید پارتیزان. اما آنها نیاز به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد چه کسی حق است و چه کسی اشتباه است. آنها نیاز به تمایز بین آنچه خطرناکی aberrational و چه چیزی نیست. و آنها نیاز به یاد داشته باشید که از روز به روز.

پس از من توییتی من نارضایتی در مورد بیکر مهره گراف در صبح روز جمعه یکی از خوانندگان از من خواست به ارائه برخی از نمونه هایی از بیکر normalizations. بنابراین من با من جستجو بایگانی اشاره بیکر. (مطبوعات دیده بان تنها می رود تا اکتبر 2019 اما من می خواهم به فکر می کنم از آن به عنوان یک منبع از نوع.) و در اینجا برخی از ستون ها که آمد:

تبلیغات:

Dec. 10, 2019: در این جنگ در حقیقت مطبوعات نمی تواند بی گناه اطرافیان

“وجود دارد روزها در واشنگتن به تازگی هنگامی که آن را احساس می کند مانند حقیقت خود را در دادگاه” بیکر نوشت: در خانه استیضاح جلسات.

آنچه در گرفت یک کلاس کارشناسی ارشد در اجتناب از آشکار شد که جمهوری خواهان مشغول شد در مناجات دروغ obfuscations تئوری های توطئه حواس او را پرت و اجتناب از در حالی که دموکرات ها باقی مانده تا حد زیادی افسار به واقعیت و تلاش برای کشف حقیقت است.

تبلیغات:

بیکر در مورد نوشت: “اساسا رقابت نسخه از واقعیت” و “بی اعتمادی عمیق است که بسیاری از آمریکایی ها در بندر نسبت به رهبران و موسسات.” اما او هرگز توضیح به خوانندگان بود که دروغ می گوید و چه کسی نیست.

من نوشت که بیکر بود که اساسا پرتاب دست خود را در هوا گاه به گاه با چشمک در خوانندگان هنگامی که آنچه که او قرار است به انجام است که فریاد حقیقت را از پشت بام ها.

آن دانشگاه نیویورک روزنامه نگاری professor Jay Rosen که واقعا آن را به میخ:

Dec. 16, 2019: نیویورک تایمز’ پوشش سیاسی به طور کامل درون منفجر در بدترین زمان ممکن

تبلیغات:

من در مورد نوشت: بار’ مداوم عدم تنظیم به دو مرکزی سیاسی حقایق لحظه ای: عمیق عدم تقارن بین طرفین (یکی با تکیه بیشتر بر روی حقایق و دیگر قاچاق تقریبا به طور کامل در فریب و تقسیم) و شدید غیر طبیعی طبیعت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

بیکر اغلب مبهم هر دو کسانی که حقایق, ریخته گری, بسیاری از آنچه او می بیند که فقط آنقدر حزبی مجادله. و او را در چنین عاطفی و اخلاقی فاصله است که او گاهی اوقات در واقع به نظر می رسد خسته چه می گذرد.

فقط قبل از خانه استیضاح رای او نوشت که “این احساس می کند مانند یک فصل بیشتر در یک برخورد شده است که در مبارزه برای سه سال بسیار مهم و در عین حال از یک قطعه با همه چیز است که قبل از, با کمتر تعلیق و نتیجه به ظاهر foreordained.”

Jan. 22, 2020: بزرگ روزنامه نگاری است که به طور کامل عدم ارائه تصویر بزرگ در استیضاح محاکمه

تبلیغات:

در یک لحظه کلاسیک جهان-نكرديم و هر دو طرف ism بیکر غذای آماده از مجلس رای به استیضاح تهمت بود این:

از روز او در دفتر آقای ترامپ روشن ساخته است که او نمی خواهد به رعایت کنوانسیون های سیستم او به ارث برده است. بنابراین شاید این اجتناب ناپذیر است که در برخی از نقطه او را بیش از حد برای حزب مخالف منجر به یک روز تاریخی بحث در کف خانه که در آن او به طور متناوب به تصویر کشیده شده به عنوان یک قانون اساسی تبه کار و یا قربانی.

من اشاره بیکر به عنوان یک مثال از اینکه چگونه ما ستاره خبرنگاران سیاسی “رویکرد استیضاح دادگاه به عنوان یک بازی پوشش هر طرف با عنوان کمی نشان می دهد که آنها احتمالا می تواند جمع اوری. این اغلب منجر به غلط ارزی یک نمونه از آن است که ‘هر دو طرف به همان اندازه مقصر چیزی است که فقط یک طرف است و در واقع انجام می شود.”

Jan. 29, 2020: پیتر بیکر در نیویورک تایمز می یابد آن را سرگرم کننده است که دموکرات ها می خواهند نفرت نومحافظه کار به شهادت در مورد آنچه که او را دیدم و شنیدم

در این مورد بیکر به نظر می رسید فکر می کنم این خنده دار “مارپیچ” که دموکرات ها که در طول تاریخ مخالفت با جان بولتون در مورد سیاست هنوز هم می خواستم به شنیدن شهادت او.

تبلیغات:

Feb. 3, 2020: بزرگ غذای آماده واضح و روشن است: جمهوری خواهان نمی توان اعتماد کرد به نگه داشتن اعضای خود پاسخگو

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح نشان داد ما دو چیز است: که تهمت incontrovertibly مورد آزار قرار گرفته و درگیر در یک پوشش و جمهوری خواهان نمی توان اعتماد کرد به نگه داشتن اعضای خود پاسخگو باشد.

بیکر بازیگران آن به عنوان یک پیروزی بزرگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن. تحت عنوان “در حالی که رنگ آمیزی در تاریخ تهمت پدیدار خواهد شد از دادگاه پیروز و Unshackled,” او نوشت:

با پایان استیضاح محاکمه در حال حاضر در چشم و تبرئه مطمئن پیروزی آقای ترامپ ظهور از بزرگترین آزمون ریاست جمهوری خود جسارت آماده به ادعای exoneration و خود را مورد شکایت آزار و اذیت و رنجش به مبارزات انتخاباتی.

Feb. 10, 2020: تهمت های باطل انتقام گیری است که فقط یک بازی برای نیویورک تایمز; Feb. 13, 2020: سیاسی روزنامه نگاران در حال صدایی زنگ. آنها نباید متوقف شود.

چگونه می توانم به شما عادی چیزی به عنوان عجیب و غریب به عنوان برگ برنده را پس از استیضاح پاکسازی از راستان? اگر شما یک ستاره خبرنگار در نیویورک تایمز شما آن را صدا مانند او را فقط به مبارزه با به عقب.

مغلوب ساختن پیشی جستن برکناری از استیضاح شاهد بود و یک شکست برای پاسخگویی و خلاف کاران حمایت. اما به بیکر و همکارانش آن را فقط آخرین ضربه در یک مسابقه بوکس. تهمت بود “جسارت خود را پیروزی و مصمم به اعتصاب است.”

پیگیری یک مقاله توسط بیکر بود با عنوان “صدای شیپور جنگ علیه عمیق دولت وارد یک مرحله جدید است.”

به عنوان Luppe B. Luppen یک وکیل و نویسنده ای که توییت @nycsouthpaw توضیح داد بیکر داستان “پس درونی مغلوب ساختن پیشی جستن نقطه نظر است که آن شروع به تجزیه و تحلیل ‘جنگ’ است که واقعی نیست. نزدیک هر ناظر اجرایی این گذشته 3y مطمئنا می داند که اعمال فرد از تمرد به مغلوب ساختن پیشی جستن در حال پراکنده و ناهماهنگ و قابل اعتماد دریافت وحشیانه خرد.”

Feb. 25, 2020: تهمت بی بند و بار, خود را ميگيرد blustering حملات در دادگاه و خبرنگاران انجام stenography

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آشکار و ظالمانه چیز و بیکر وحی می نویسد ،

مورد در نقطه: زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن بدخیم و سعی کردم به قلدر دو لیبرال زن دیوان عالی کشور در حالی که او در سفر در هند, من نوشت که “خبرنگاران باید نام آن را به عنوان grotesquely رفتار غیر طبیعی برای رئیس جمهور ایالات متحده” که “نشان داده تشدید مداوم خود و بی سابقه حمله به مشروعیت و استقلال قوه قضائیه فدرال.”

بیکر گزارش داستان راست برای بند بعد از بند, به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را توییت با صبر و حوصله explicating چه تهمت بود صحبت کردن در مورد و حرام است و در یک نقطه به سادگی و اشاره کرد که “این غیر معمول است برای رئیس جمهور به متمرکز بر روی مسائل داخلی در حالی که در خارج از کشور در وزارت امور خارجه اما آقای ترامپ دارای نوسان از این سنت بسیار است که در آن آمده است انتظار می رود.”

3 مارس سال 2020: trump’s خطرناک جهل باید به یک داستان بالا

دیگر خبرنگاران را دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن عمیق cluelessness در مورد چه چیزی درگیر در مبارزه با یک بیماری همه گیر بر روی صفحه نمایش کامل در طول یک سخنرانی تلویزیونی دیدار با سران عمده شرکت های دارویی. بیکر انجام وظیفه شناس stenography.

6 مارس سال 2020: سیاسی خبرنگاران کردن coronavirus داستان: آنها screwing آن

تهمت سعی در سرزنش باراک اوباما برای خود دولت ادامه داد: شکست را گسترده آزمایش این ویروس در دسترس عموم است. آن را آشکارا ظالمانه کاملا غلط ادعا می کنند.

آن زمان بیکر زود باور تیتر یک زود باور subhead و دو stenographic پاراگراف قبل از اینکه حتی به خوانندگان تذکر است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ ایده آنچه که او صحبت کردن در مورد.

پاسخ من بود به نشان می دهد که روزنامه نگاران که حاضر به تصمیم می گیرید که چه کسی درست و چه کسی غلط نباید اجازه داده شود در هر نقطه در نزدیکی یک داستان با عمده بهداشت عمومی مفاهیم.

مارس 10, 2020: وجود یک بحران بهداشت عمومی: زمان برای روزنامه نگاران به لحن ما نادان رئیس جمهور

بیکر و بار دیگر گزارشگر اغلب نوشتن که مغلوب ساختن پیشی جستن است “مبارزه” هنگامی که او را … نه.

هیچ مدرکی وجود ندارد که او مبارزات قطعا نه برای تعادل. به جای او واکنش نشان می دهد تکانه با منافع اصلی خود را و احتمالا تنها نگرانی است.

اما بیکر نوشت: در واقع این بند:

آقای ترامپ که در قویترین سیاسی زمانی که او یک انسان دشمن برای حمله به نظر می رسید کمتر برخی از چگونه به یک قاتل نامرئی. نقش آرام بخش طبیعی رهبر یکی نیست که به راحتی به عنوان او در تلاش برای پیدا کردن تعادل بین عمومی اطمینان و Panglossian dismissiveness.

همه حسن تعبیر بار استفاده کرده است برای “پاتولوژی دروغ” “Panglossian dismissiveness” شاید این بار-جنگلداری.

مارس 2, 2020: مغلوب ساختن پیشی جستن, پیش بینی دو هفته بد و “انفجار نور” — سیاسی مطبوعات موجب اقتدار او را برای رئالیسم

بیکر به طور معمول جهش در هر مدرکی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اقدام مانند یک نرمال رئیس جمهور و تقویت آن است.

در مورد نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن در 31 مارس برگزار شد و دو درهم و برهم-ساعت کنفرانس مطبوعاتی که در طی آن او محکم این کشور برای یک “بسیار دشوار دو هفته” — اما پس از آن گفت: absurdly که همه چیز را “بهتر است همه از ناگهانی… مانند یک پشت سر هم از نور است.”

بیکر دیدم آنچه را که او می خواست برای دیدن نوشتن در مورد “گریم رو رئیس جمهور” چه کسی “بود و برای مقابله با یک واقعیت او را قبول نکردند.”

که نه سالخورده هست اما نه خیلی از آنچه بیکر نوشته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>