“وال استریت می ترسید برنی”: بازار سهام موج 700 امتیاز پس از ساندرز تعلیق کمپین

بازار سهام افزایش یافت و روز شنبه پس از سن. برنی ساندرز’ تعلیق انتخابات ریاست جمهوری, یک گفتن لحظه ای است که با تاکید بر تهدید ورمونت مجلس را پررنگ دستور کار و برابری طلب چشم انداز ارائه شده به وال استریت خط پایین.

همانطور که از نوشتن این داو جونز میانگین صعود به حال بیش از 700 نقطه زیر سناتور اعلام.

تبلیغات:

“ساندرز’ خروج حذف دم خطر ابتلا به برخی از سیاست های خود را بلافاصله مجموعه تمرکز بر بایدن در مقابل تهمت” اد آسیاب واشنگتن سیاست استراتژیست در Raymond James گفت CNBC چهارشنبه. “بایدن از سیاست های دریافت جدید موشکافی در حال حاضر او presumptive نامزد اما حقیقت امر این است که بازار خواهد شد به دنبال به سمت واشنگتن بیشتر برای کمک به اقتصاد و خیلی از کمک های مسابقات پلت فرم خود را.”

CNBC گزارش داد که این خبر از ساندرز — که به طور موثر به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بی وقفه مسیر به 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری — همراه با امید است که اقتصاد ایالات متحده می تواند به بهبود سریع تر از انتظار می رود از شیوع کروناویروس که فلج و فلج جهان است.

با توجه به CNBC:

تبلیغات:

عمده میانگین آمار خود را در جلسه اخیر پس از ساندرز ساخته شده خود را اعلام. برخی از ساندرز’ سیاست های پیشنهادی از جمله مدیکر برای همه, نگرانی در میان چندین صاحبان کسب و کار و سرمایه گذاران که می ترسید مالیات خواهد بود تا تحت ریاست او.

خبری که ساندرز بود تعلیق مبارزات انتخاباتی خود مواجه شد با غم و اندوه از ترقی خواهان که سوگواری پایان یک کمپین است که به چالش های شرکت های بزرگ قدرت و برتری وال استریت در حالی که گالوانيزه بزرگ و متنوع طبقه کارگر ائتلاف به یک جنبش متحد.

ساندرز در livestreamed سخنرانی برای حامیان چهارشنبه قول داد برای ادامه مبارزه.

“ما گرفته اند در وال استریت, شرکت های بیمه, دارو, شرکت, سوخت فسیلی, شرکت مجتمع نظامی صنعتی زندان صنعتی پیچیده و حرص و طمع از کل شرکت نخبگان” گفت: Sanders. “که مبارزه همچنان ادامه دارد.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>