وال استریت ژورنال snaps back با snarky سرمقاله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح عاشق منظره از برگزاری روزانه coronavirus جلسات در طول دوره این بیماری همه گیر حتی زمانی که او هیچ واقعی, اخبار, ارائه, اما بسیاری از متحدان خود را از ترس آنها در حال انجام بیش از آسیب خوب.

یک مدافع قابل اعتماد از رئیس جمهور, the Wall Street Journal, هیئت تحریریه ساخته شده و تقاضای این هفته رییس جمهور برای شماره گیری پشت مبارز و متظاهر اجرای الهام بخش ملامت در توییتر از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. و در روز جمعه, مجله فرستاده دیگری زودی در اختلاف چکیدن با مدارا.

تبلیغات:

“با تشکر برای خواندن آقا و ما موافق این جلسات هستند یک راه عالی برای برقراری ارتباط مستقیم با آمریکایی” این تخته نوشت: در پاسخ به صدای جیر جیر خود را که در دفاع از این جلسات با استناد به رأی خود را.

سپس تحریریه رو مستقیما به قلب مسئله اشاره کرد که رئیس جمهور نبود راننده رتبه شماره. بحران است.

“ما نقطه مورد راه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است در برقراری ارتباط در مورد یک موضوع است که به معنای واقعی کلمه مرگ و زندگی مهم است ، “دلیل این است که آنها در یک رتبه بندی آمار, نه به خاطر مردم لذت بردن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با سپاه مطبوعات مانند هکرها-خرس بازی.”

تبلیغات:

این واقعیت است که هیئت تحریریه احساس نیاز به توضیح این ایده ساده — که یک ویروس کشنده است که مهم تر از خود قدرت ستاره و خرده دشمنی — باید سیگنال را به اعضای آن که خود را سازگار و پشتیبانی از رئیس جمهور است و در تمام طول شده است عمیقا غلط. اما انتظار نداریم که خیلی بازتاب از مجله و یا بسیاری از رئيس جمهور است دیگر مدافعان.

این هیئت همچنین احساس نیاز به توضیح برای مغلوب ساختن پیشی جستن که تنها معیارهای که باید مهم برای او شامل شکست دادن ویروس و نجات اقتصاد. اگر او می تواند انجام دهد هر دو با موفقیت او به احتمال زیاد به تصویب امتیاز افزایش یابد همراه با شانس خود را برای انتخاب مجدد.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع نمی تواند فکر می کنم که به مراتب جلوتر است. او زندگی می کند و لحظه به لحظه او افزایش می یابد و با اخبار روزانه چرخه. این یکی از دلایل بسیاری او را قادر به انجام کار خود نیاز به دفتر.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>