Walmart پرداخت وال استریت سرمایه گذاران 12 میلیارد دلار در سال گذشته به نگه داشتن آنها را خوشحال. آمازون پرداخت $0.

اگر یک خرده فروش است که شانس خود را به یک آنلاین مشروع رقیب آمازون در ایالات متحده آن را خارج غالب غول خرده فروشی از یک نسل گذشته و ما رهبر در مواد غذایی آنلاین فروش امروز.

اما Walmart گذشته موفقیت و شیوه های آن ساخته شده و امری عادی به عنوان یک نتیجه از که موفقیت — همچنین همسترینگ آجر و ملات امروز غول.

آخرین مثال: خارج نشان داد و گفت آن را صرف $11.8 میلیارد دلار در سال گذشته بر سود سهام پرداخت آن باعث می شود به هر سهامدار هر سه ماه — و همچنین خرید سهام از سهامداران آن است. در طول همان دوره از زمان, شما ممکن است قادر به حدس می زنم چقدر آمازون صرف همان شیوه: دقیقا $0 با وجود آمازون تولید 13 میلیارد دلار بیشتر از خارج به صورت نقدی از هسته عملیات کسب و کار.

اختلاف برجسته چگونه خارج دیرین رابطه با وال استریت سرمایه گذاران است که هر دو برکت و لعنت در حالی که خود آمازون روابط به سرمایه گذاران این است که یکی از مزیت های کلیدی. برای خارج شرکت ساخته شده است تا اعتبار و اعتماد در میان سرمایه گذاران بیش از یک دوره طولانی از زمان, اما همان کسانی که سرمایه گذاران انتظار دارند که چیزهایی مانند سود سهام و سهم buybacks بالقوه انحراف مسیر پول نقد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بهتر رقابت با آمازون و یا به اختراع جدید خطوط کسب و کار است که می تواند در جذب مشتریان جدید است.

آمازون از سوی دیگر دارای دقت روت وال استریت به ارزش رشد درآمد و در حال حرکت به کسب و کار جدید خطوط بیش از سود زیادی که در دهه های مجاز جف بزوس مزیت منحصر به فرد عامل با توجه به یک راهکار بسیار متفاوت از تقریبا هر رقیب دیگر. اگر سرمایه گذاران انتظار چیزهای مشابه از آمازون به عنوان آنها خارج شده و این امکان وجود دارد که اختراعات مانند Alexa و یا خدمات وب سایت آمازون هرگز دیده می شود نور روز.

خارج شده است پرداخت سود سهام پس از آن اعلام کرد که 5 سنت به ازای هر سهم پرداخت سالانه در سال 1974 هر دو به پاداش سهامداران موجود و جذب آینده آنهایی که به دنبال ثبات و نقدی-پرداخت سهام. امروز خارج شده پرداخت بیش از $2 به ازای هر سهم سالانه به سرمایه گذاران خود که کار به بیش از 6 میلیارد دلار به تنهایی در سود سهام بر اساس آن زمان تعداد سهام ممتاز.

آمازون از سوی دیگر هرگز پرداخت سود سهام. وعده شرکت برای سرمایه گذاران است به جای ساخته شده در اطراف این ایده است که به عنوان آمازون رشد می کند و می خورد تا کسب و کار در بازارهای جدید و شروع به تولید معنی دار سود سرمایه گذاران را بیشتر هیجان زده در مورد خرید سهام و سوق دادن قیمت ، این یک چرخه است که دیده می شود آمازون قیمت سهام افزایش حدود 5.5 برابر از همین نقطه پنج سال پیش.

این است که می گویند که خارج نتواند به رسمیت شناختن محدودیت ها و چالش های ایجاد شده توسط آن موفقیت گذشته. در آن سالانه سرمایه گذار روز سه شنبه در واقعیت خارج شده مدیر عامل داگ McMillon اشاره به نفوذ در او از خاک رس کریستنسن منی کسب و کار کتاب معضل مبتکرکه چالش فعلی کسب و کار در تطبیق و نوآوری در هنگام مواجهه با تهدید رقبای تازه بدوران رسیده. و خارج صرف بیش از 20 میلیارد دلار در طول چند سال گذشته به تنهایی در حصول چنین رقبا با تخفیف برای Jet.com در آمریکا و آمازون را بزرگترین رقیب در هند, Flipkart.

اما تنش های داخلی در سال گذشته بین شرکت فروشگاه سنتی کسب و کار و آن ظهور تجارت الکترونیکی کسب و کار, به عنوان نشان داد Recode, نمایش چالش تغییر یک شرکت DNA. فروشگاه تیم بود “نا امید شده توسط برخی از شرکت پول-از دست دادن هجوم به ساختمان خانه راه اندازی است که به نظر می رسد بعید است که تا کنون در رسیدن به مقیاس انبوه و یا رشد به اندازه کافی بزرگ به حرکت سوزن برای خارج را به طور کلی کسب و کار” من نوشت و در آن زمان است. Walmart هفته گذشته اعلام کرد که یکی از آن راه اندازی به نام JetBlack را تعطیل شود. (Walmart ما e-commerce سر مارک Lore گفت: سرمایه گذاران در روز سه شنبه که این شرکت خواهد “اهرم بینش” از JetBlack در آزمون از یک سرویس جدید برای Walmart.com خریداران در سه شهر.)

برای خارج McMillon و رهبری او تیم را tightrope عمل می کنند: خود را به من بدهید دیرین سرمایه گذاران به اندازه کافی از آنچه که انتظار آنها به نگه داشتن آنها را در اطراف در حالی که سرمایه گذاری و نوآوری به اندازه کافی برای زنده ماندن و رشد در میان افزایش آمازون است. اما صرف 12 میلیارد دلار فقط برای حفظ سرمایه گذاران خوشحال به نظر می رسد مانند یک قیمت بزرگ پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>