خارج شده بود و تقریبا به اتهام جرم جنایی بیش از مواد مخدر. مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب کشته کیفرخواست.

در یک جمعه فقط قبل از هالووین در سال 2018 یک گروه از دادستان فدرال و عوامل از تگزاس وارد واشنگتن است. برای تقریبا دو سال آنها بررسی شده است که مواد مخدر توزیع و شیوه های وال مارت بزرگترین شرکت در جهان است. آنها انباشته بود آنچه را که آنها به عنوان بازدید بسیار محکم شواهد تنها به صورت یک مانع عمده: تهمت انتصاب در وزارت دادگستری.

دادستان تیم آمده بود به واشنگتن به تلاش برای نجات آن مورد است. جو براون ایالات متحده وکیل برای منطقه شرق تگزاس به رهبری این گروه که شامل هدر و حصیر و بیش از 20 سال کهنه کار که تا به حال صرف مقدار زیادی از زندگی حرفه ای خود را تعقیب اعضای کارتل های مواد مخدر.

تبلیغات:

آنها برای اولین بار رفت به اداره مبارزه با مواد مخدر ستاد به دیدار با سرپرست, مدیر, Uttam Dhillon. وجود حصیر گذاشته شواهد. مواد مخدر توزیع توسط Walmart داروخانه ها در تگزاس به قتل رسانده بود مشتریانی که تا به حال overdosed. داروسازان که توزیع کسانی که مواد مخدر گفته بود که شرکت آنها نمی خواهید برای پر کردن این نسخه از آنجا که آنها در حال آمدن از پزشکان که در حال اجرا بودند قرص میلز. آنها التماس برای کمک و راهنمایی از خارج دفتر شرکت.

محققان به سوابق به دست آمده از شبیه گریه می کند برای کمک از خارج داروسازان سراسر کشور: از مین, North Carolina, کانزاس و واشنگتن و کشورهای دیگر. آنها گزارش صدها نفر از هزاران نفر از مشکوک یا نامناسب مخدر نسخه. یکی خارج کارمند هشدار داد در مورد فلوریدا دکتر که تا به حال یک “لیست بیماران از کنتاکی شده اند که بازدید از داروخانه ها در ویسکانسین مرکزی به تازگی.” که دکتر فرستاده بود بیماران به Walmarts در بیش از 30 کشورهای دیگر.

در پاسخ به این آلارم خارج انطباق مقامات را ندارد شرکت گسترده اقدام به توقف جریان مواد مخدر. آنها بارها و بارها اندرز داروسازان است که آنها نمی تواند قطع هر پزشک به طور کامل. آنها تنها می تواند در ارزیابی هر نسخه به صورت فردی. و آنها بیشتر رفت. مواد مخدر مدیر پذیرش گفت: یک مدیر اجرایی در یک ایمیل جمع آوری شده در طول تحقیق و بازدید ProPublica که خارج شده است تمرکز باید بر روی “رانندگی فروش.”

تبلیغات:

پس از آنها به پایان رسید خود را ارائه Dhillon عقب نشسته در صندلی خود را و بانگ زد: “عیسی مسیح” با توجه به پنج نفر آشنا با تحقیقات. “چرا ما صحبت کردن در مورد این به عنوان یک پرونده جنایی؟”

این دقیقا چیزی است که تا به حال رخ داده است هفت ماه قبل: ای آگاه بود خارج شده که او در حال آماده شدن دادستانهای شرکت برای نقض مواد کنترل شده عمل می کنند. کیفرخواست از فورچون 500 شرکت بی سابقه اجازه دهید به تنهایی یکی با 500 میلیارد دلار درآمد سالانه و بیش از 2 میلیون کارمند دارد. اما ای حمایت از رئیس براون معتقد است که شواهد توجیه چنین یک گام بی سابقه است.

قبل از تگزاس دادستان می تواند فایل خود را در مورد, اما, Walmart تشدید نگرانی برای مقامات عالی رتبه در DOJ که پس از آن مداخله کرد. قهوه ای دستور داده شد به ایستادگی کردن. در اوت. 31, 2018, تهمت مقامات رسمی اطلاع خارج شده است که DOJ خواهد کاهش به تعقیب این شرکت با توجه به نامه ای از خارج وکیل که میسازد گاهشناسی از این مورد است.

تبلیغات:

اما تگزاس دادستان داده نشده است. در حال حاضر دو ماه بعد آنها هنوز هم فکر آنها تا به حال شانس به ارمغان بیاورد و سپس از معاون دادستان کل میله Rosenstein و دیگر مقامات بالا در اطراف. پس از ارائه اولین بار در DEA دفاتر آن روز تگزاس گروهی — در حال حاضر همراه با DEA را Dhillon — caravanned به DOJ.

تبلیغات:

آنها واصل به بزرگ, روشن, کنفرانس, اتاق جایی که آنها دریافت شده توسط Rosenstein و یک مجموعه سیاسی انتصاب و حرفه ای کارکنان. خیزران و تیم او داده شد نیم ساعت خود را ارائه. او توضیح داد که توزیع مواد مخدر بدون مشروع هدف پزشکی قانونی شبیه به خرید و فروش هروئین. جنایی قانون می گوید اگر یک فرد یا نهاد است که عمدا نابینا یا عمدا نادان آنها به عنوان مسئول به عنوان اگر آنها تا به حال عمل کرده عمدا. یک بار خارج شده و مقر آن می دانستند داروسازان بودند بالا بردن آلارم مورد مشکوک نسخه, اما انطباق بخش ادامه داد: اجازه می دهد تا حتی با فشار آنها را به پر کردن آنها را به خوبی ساخته شده است که این شرکت گناه تگزاس دادستان ادعا.

این سوال از چند rogue کارکنان خیزران توضیح داد. خارج شده تا به حال یک مشکل ملی. بدتر دادستان ادعا از سوی شرکت یک مجرم تکرار. خارج موافقت کرده برای حل و فصل با DEA هفت سال پیش که در آن قول داده بود برای بهبود کنترل آن بیش از سوء استفاده از مواد مخدر نسخه. هنوز هم این مشکلات ادامه داشت. به همین دلیل دادستان اعتقاد آنها نیاز به دنبال فوق العاده ای در مسیر یک تحت تعقیب کیفری. به عنوان آنها به این نتیجه رسیدند قهوه ای قاطعانه گفتن Rosenstein: “ما به عمل است.”

خوب بود یک کافی بازدارنده DEA را Dhillon افزود: پس از خارج “است پول بیشتری از آن می داند که چه چیزی برای انجام با.”

تبلیغات:

“نیست که هر چیزی اشتباه است با آن” Rosenstein پاسخ داد: با توجه به پنج نفر آشنا با تحقیقات. “ما همه سرمایهداران در اینجا.”

Rosenstein را کنایه به ارمغان آورد و تیم دادستانی ، آنها به دنبال خارج شده چرا که آن را سود آور بود اما از آنجا که در نظر آنان این شرکت تا به حال قرار دادن مشتریان خود را در خطر مرگبار.

پس از مدت Rosenstein دستیار وارد اتاق می گویند او تا به حال یک تماس. او در سمت چپ. دادستان’ فشار برای متقاعد کردن Rosenstein برای احیای پرونده شکست خورده بود.

تبلیغات:

هنوز هم وجود دارد چند راه سمت چپ به دنبال: پس از جلسه تگزاس دادستان متمرکز در آوردن اتهامات جنایی علیه فردی کارکنان به عنوان Rosenstein و دیگر تهمت DOJ مقامات کارگردانی آنها را به انجام. اما هنگامی که دادستان به دنبال متهم سطح میانی خارج شده و مدیر مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات مسدود شده است که بیش از حد.

که در سمت چپ بالقوه مدنی ادعا می کند. پس از جلسه با Rosenstein برایان Benczkowski رئیس بخش جنایی گفته بود قهوه ای, “شما باید یک اندازه بزرگتر از پرونده های مدنی” با توجه به چهار نفر آشنا با تحقیقات.

اما پرونده های مدنی هم بود مانع با مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب در DOJ ادامه داد که به سمت خارج.

در آن معاملات با DOJ خارج شده و به دنبال یک استراتژی کلاسیک. آن متکی جونز روز با نفوذ شرکت حقوقی است که دارای شور و مقامات سراسر تهمت و دولت. خارج از اذعان به اشتباهات و باز درب به صورت داخلی حل و فصل است. اما این شرکت همواره رد کرده است که هر یک از کارکنان خود مرتکب جنایات.

تبلیغات:

در نظر بسیاری از دادستان و عوامل خارج شده و هرگز به طور کامل همکاری داشتند. (از آغاز تحقیقات خارج شده گفت: این همکاری و اقدام به رفع آن مواد مخدر توزیع و شیوه های. هنوز هم این شرکت اذعان کرد که آن را متوقف کرده و همکاری خود را در اواسط سال 2018 پس از آن متقاعد شد دادستان نمی شد اقدام در ایمان خوب است.)

و خارج شده و جونز بعد اضافه Trumpian تاکتیک: در یک لحظه زمانی که رئیس جمهور بود تاسیس یک عادت حمله به محققان در خود دولت این شرکت به دنبال همین رویکرد تهاجمی. خارج وکلا شکایت به واشنگتن در مورد تگزاس دادستان را متهم کرده که آنها به دنبال “شرمسار” این شرکت در حالی که با استفاده از تهدید اتهامات جنایی برای گرفتن یک بزرگتر مدنی خوب است. کیفری و مدنی تحقیقات می تواند به صورت موازی اجرا, اما آن را اخلاقی نقض برای دادستان به استفاده از تهدید به مجازات های کیفری برای تولید بالاتر مدنی حل و فصل است.

در بیانیه ای به Marketplace خارج سخنگوی سفت Hargrove تصریح کرد: این شرکت شکایت: “ایالات متحده دفتر دادستان منطقه شرق تگزاس (EDTX) مشغول سوء چندین بار آن را به عنوان بررسی خارج از جمله تهدید به meritless اتهامات جنایی علیه وال مارت به منظور گرفتن یک ناموجه مدنی حل و فصل از این شرکت است. این رفتار به وضوح نامناسب نقض وزارت دادگستری خود سیاست های داخلی و قواعد حقوقی و اخلاق و به طور کامل در تضاد با بخش دیرینه سیاست.”

Hargove اضافه شده است که با داشتن شکست خورده را “بی اساس” اتهامات جنایی علیه شرکت “به نظر می رسد که یک یا بیشتر از افراد آشنا با EDTX بررسی نقض کرده اند وزارت دادگستری قوانین در تلاش برای رسیدن به از طریق نشت چیزی که آنها نمی تواند انجام در یک دادگاه قانونی است.”

تبلیغات:

در پاسخ به خارج بیانیه آمریکا وکیل و قهوه ای ارائه شده خود را به Marketplace: “آژانس مبارزه با مواد مخدر تحقیقات متعدد مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر در منطقه شرق تگزاس منجر به دفتر ما باز موازی مدنی و کیفری تحقیقات خارج شده است شیوه های داروسازی. این تحقیقات به کار گرفته شده مناسب و با توجه به وزارت دادگستری سیاست. این تحقیقات که ما به طور معمول نه تایید و یا انکار کند اما انجام این کار در حال حاضر به دلیل خارج بیانیه ادامه خواهد داد. این امر می تواند نامناسب به نظر بیشتر بر روی حقایق خاص مورد.

“خارج شده و انتخاب در حال حاضر برای حمله به محققان سعی و روش درست برای جلوگیری از نظارت. ما با اعتماد به نفس است که هنگامی که تمام حقایق در این زمینه وجود پوچی از این انتقاد آشکار خواهد شد. آن است که هدف از دفتر ما شرمسار خارج شده است. Walmart رفتار در توزیع مواد مخدر دارو در وسط یک بحران بهداشت عمومی باید شرمسار خارج شده است.”

خارج شده است توانایی برای رفتن بر سر از تگزاس منشی چپ آمریکا وکیل تیم عمیقا نا امید — به طوری که منجر مدنی دادستان در مورد استعفا در اعتراض on Oct. 25, 2019. “من عمیقا متاسفم که بخش رهبری مانع EDTX از پر کردن آن طرح دعوی در دادگاه در سال 2018,” جاشوا اهل سپس سر از منطقه شرق مدنی تقسیم نوشت: در نامه استعفای خود را یک کپی از آن (با خارج کردن نام محذوف) ProPublica به دست آمده است. “شرکت های بزرگ نمی تواند سم آمریکایی ها با مصونیت از مجازات. حس خوب دیکته استرن و اقدام سریع زمانی که آمریکایی ها می میرند.”

تحقیقات خارج شده اند که قبلا گزارش شده است. این حساب بر اساس صدها نفر از صفحات خارج شده و ایمیل های داخلی و تحقیقی اسناد و مکاتبات بین این شرکت و وکلای وزارت دادگستری و مصاحبه با افراد آشنا با تحقیقات. تمام مکالمات شرح داده شده در این مقاله بودند بازگو یا در کسانی که اسناد و مدارک و یا توسط چند نفر با دانش مکالمات. به DOJ کاهش یافته و به هر کسی در دسترس برای مصاحبه و جواب نداد یک لیست گسترده ای از سوالات.

تبلیغات:

اخبار خارج شده و تحقیقات در یک زمان می آید زمانی که برگ برنده دولت است که هزینههای قانونی طرفداری و cronyism. دادستان کل لایحه بار است وارد شده خود را به چند تحقیق از مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان و همکاران. در ماه فوریه چهار دادستان در مورد راجر سنگ یک مغلوب ساختن پیشی جستن دوست و مشاور ترک در مورد اعتراض سیاسی پس از انتصاب تضعیف محکومیت خود را توصیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن DOJ نیز کشیده پشت یقه سفید و تحقیقات شرکت و تعقیب. یقه سفید تعقیب هستند و در یک رکورد کم است. خارج شده خود را به نظر می رسد که در حال حاضر بهره مند از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد به شرکت در آوریم. شرکت در موضوع هفت سال رسیدگی به اتهامات رشوه خواری در مکزیک و در سراسر جهان است. دولت اوباما به دنبال 600 میلیون دلار جریمه به گفته نیویورک تایمز که شکست اما موفق به رسیدن به یک قطعنامه با شرکت. مغلوب ساختن پیشی جستن DOJ حل و فصل اتهامات برای $282 میلیون در ماه ژوئن 2019. (“خارج شده و در زمان بررسی بسیار جدی همکاری با DOJ و SEC را بررسی و در زمان های گسترده ای از مراحل است که باید تاسیس آن جامع جهانی مبارزه با فساد برنامه” این شرکت اعلام کرد.)

حتی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن DOJ جلوگیری شد خود دادستان از سختی در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: عمومی آن بود که مقابله با ملت مخدر بحران است. در ماه مارس سال 2018 تهمت گفت: دولت خود را نگه دارید و کسانی که مسئول پاسخگو و متعهد است که فدرال پرونده های حقوقی علیه مواد مخدر داروسازان “اتفاق خواهد افتاد.” همان ماه است که Rosenstein کاهش یافته است به احیای این پرونده جنایی در برابر خارج تهمت امضا قانون با هدف مهار بحران مواد مخدر. یک عنصر کلیدی بود یک مشارکت عمومی-خصوصی با چندین شرکت از جمله خارج شده برای اجرای اقدامات مانند مواد مخدر اعتیاد آموزش و پرورش طرح. “ما با هم در حال رفتن برای پایان دادن به معضل اعتیاد به مواد مخدر در امریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. (در این ماه خارج شده مدیر عامل داگ McMillon به نظر می رسد در کاخ سفید به باغ گل رز به تعهد این شرکت به کمک در مبارزه با کروناویروس.)

برای کسانی که سالها وقت صرف تحقیق در خارج از شکاف بین موضع گیری و رفتار در پشت درهای بسته شده است عمیقا مایوس کننده است. در پایان این تجربه یکی از آنها گفت: “من می خواستم بپرسم برای خارج greeter نشان. این رو خیلی بیشتر سکته مغزی از DEA نشان.”

پرونده خارج سرچشمه در تابستان 2016 با بررسی دو Texas, پزشکان, Howard الماس و راندال در اب راه رفتن بودند که تجویز مخدرها در یک مقیاس وسیع. دادستان خواهد لینک هر یک به چندین مرگ و میر. سرب دادستان در پرونده حصیر ساخته شده آن را برای روشن DEA عوامل در مورد این که باید اجرا مانند هر دارو بررسی است. آنها باید تمرکز بر قطع نمایندگی های منابع مواد مخدر.

یکی از آن خارج شده بود. در ماه اوت DEA عوامل surveilling وید درمانگاه به دنبال سه زن به خارج در مک کینی تگزاس. مدت کوتاهی پس از آن هر سه راه می رفت با مقادیر زیادی از مسکن.

در دسامبر. 7, 2016 DEA عوامل حمله کردند که خارج شده به دنبال سوابق مورد الماس و در اب راه رفتن. دو پزشک بودند در نهایت به جرم غیر قانونی توزیع مواد مخدر با وید محکوم به 10 سال زندان و 20 سال است.

خارج شده پنجم-بالاترین داروخانه درآمد در کشور و پنجمین توزیع کننده مواد مخدر در تگزاس از 2006-14 با توجه به DEA. اما خارج از داروخانه ها شده بود حمله کردند و قبل از حملات فورچون 500 شرکت هستند بسیار نادر است. احساس خطر خارج وکلا به سرعت از دولت خواسته به انجام هیچ بیشتر حملات و متعهد همکاری کامل.

تگزاس دادستان گسترش تحقیقات خود را و شروع به متراکم کردن شواهدی وجود دارد که تمدید فراتر از الماس و در اب راه رفتن. بین سال 2011 تا 2017, آنها کشف, Walmart داروسازان بارها و بارها نسخه پر است که آنها نگران بودند نه برای مشروع اهداف پزشکی از جمله مقادیر زیادی از مواد مخدر و مخلوط مواد مخدر DEA در نظر گرفته پرچم قرمز برای سوء استفاده. خارج داروسازان نه فقط در تگزاس اما در مین, North Carolina, ماساچوست, کانزاس و واشنگتن مطرح آلارم به شرکت ملی مطابق قانون اساسی در مورد پزشکان.

گاهی اوقات این داروسازان درخواست اجازه برای جلوگیری از پر کردن مواد مخدر نسخه برای برخی از پزشکان. در فوریه 2015 یک داروساز نوشت: به ملی مطابق قانون اساسی در مورد الماس:

“ما همه نگران شغل ما و در مورد پر کردن برای یک قرص میل ، من در 29 سال با خارج شده و هرگز به حال این وضعیت بد با یک دکتر. دیگر زنجیره ای در حال حاضر به پر کردن برای او است که باعث می شود ما بار و حتی بیشتر. لطفا به ما کمک کند.”

دیگری نوشت که در همان ماه:

“دکتر الماس است یک مشکل و یک مسئولیت در ما…

پر کردن برای او یک خطر است که من را نگه می دارد تا در شب. این یک وضعیت جدی.”

اما حتی پس از بیش از یک دهه از افزایش اعتیاد و مرگ و میر مواد مخدر تبدیل شده بود به یک بحران ملی خارج شده تا به حال یک سیاست است که داروسازان می تواند انجام هیچ “پتو فسخ” است که خاموش کردن نسخه های نوشته شده توسط یک دکتر خاص. و نه خواهد Walmart قرار دادن پزشکان در یک لیست ممنوع از ستاد به عنوان شناخته شده “شرکت بلوک.”

برخی از خارج رقبای متوقف شده پر الماس و وید نسخه شرکت داروسازان گفت: ستاد. چرا نبود Walmart انجام همان? در ماه فوریه 2014 به عنوان مثال Kroger با ارسال نامه ای به الماس و گفت آن را دیگر نمی خواهد خود را پر کنید و مواد تحت کنترل نسخه. خارج داروسازان گفتن ستاد است که CVS, Walgreens و هدف انجام شد همان. (یک CVS گفت: این شرکت اجرا سیاست های شرکت های بزرگ و بلوک های چندین سال پیش اما با استناد به حریم خصوصی کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا این سیاست اعمال شد به الماس و در اب راه رفتن. سخنران برای Kroger Walgreens و هدف نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. خارج اصرار دارد هیچ مدرکی وجود دارد که رقبای صادر شده شرکت بلوک در برابر الماس و در اب راه رفتن.)

یک Walmart داروساز در سپتامبر 2016 نوشت: یک احساس خطر توجه داشته باشید در مورد پنسیلوانیا دکتر بود که “تحت بررسی توسط DEA برای آنچه که اعتقاد ما بر این است که یک قرص آسیاب عملیات.” وی افزود:

“مناسک کمک فرستاده است او یک پتو انکار نامه. …

و از آن پس ما دیده ما تقریبا تنها مواد مخدر و کنترل نسخه را از او دو….

ما در حال قرار دادن داروسازان و خارج شده و در وضعیت بد از نظر قانونی….”

به جای پتو فسخ و یا یک شرکت بلوک خارج انطباق اداره گفت هر نسخه تا به حال برای ارزیابی شود به طور جداگانه. برای جلوگیری از یک نسخه و گزارش امتناع, یک داروساز مجبور به پر کردن یک فرم است که می تواند 20 دقیقه بوروکراتیک مانع است که داروسازان به دنبال جلوگیری از آنجا که آنها تحت فشار بودند برای پر کردن نسخه های به سرعت.

از اوایل سال 2014 به هنگام خارج شده و در نهایت مسدود الماس در مارس 2017 — پس از تحقیقات فدرال آغاز شده بود — شرکت داروسازان پر از بیش از 13000 مواد تحت کنترل نسخه از الماس به طور متوسط از 11 روز با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط ProPublica. که به مبلغ بیش از 1.3 میلیون دوز. خارج شده و تنها مسدود وید در نوامبر سال 2016 یک ماه پس از او مجرم شناخته شد. بین اول خارج شده کارمند زنگ و سپس خارج شده داروخانه ها پر شده به طور متوسط نه ماده کنترل نسخه در روز نوشته شده توسط وید به مقدار 875,000 دوز. بین سال 2011 و سال 2016 بیش از 100 مختلف خارج شده و داروخانه ها در 17 ایالت مختلف پر وید مخدر نسخه.

بیشتر نگران به بازرسان فدرال برای بسیاری از این دوره خارج شده بود عامل تحت یک راز حل و فصل شناخته شده به عنوان یک تفاهم نامه توافق با DEA رسیده در سال 2011 و در حال اجرا چهار سال است. (وجود معا شده است که قبلا گزارش شده است.) با توجه به این که قرارداد یک Walmart pharmacy در کالیفرنیا شده بود پر کردن نسخه “برای غیر از پزشکی قانونی هدف و/یا خارج از معمول دوره از تمرین حرفه ای در نقض فدرال و دولت قانون” بود و “توزیع مواد تحت کنترل به افرادی که [عذاب] می دانست و یا باید شناخته شده بودند انحراف مواد کنترل شده.”

به عنوان بخشی از این توافق نامه که در آن خارج شده و نه اعتراف و یا انکار تخلف این شرکت به توافق ملی نصب روش برای شناسایی بد تجویز و نسخه نوشته شده برای پزشکی قانونی اهداف و گزارش آنها را به سرعت به DEA.

در ضمن خارج شده تا به حال بارها و بارها اجرا گرفتار قانون مواد تحت کنترل. این شرکت دریافت کرده بود بیش از 50 “نامه اندرز” از DEA برای آن تجویز شیوه های از سال 2000 تا سال 2018 با توجه به سوابق به دست آمده توسط ProPublica. و آن را تا به حال پرداخت دو کنترل مواد قانون شهرک در سال 2007 و 2008 یکی برای پر کردن غیر قانونی نسخه و از سوی دیگر برای recordkeeping نقض.

دادستان معتقد است که خارج شده بود و نه تحقق شرایط قرارداد خود را با DEA. این شرکت تا به حال یک سیستم داخلی برای تدوین داروسازان’ “فسخ برای پر کردن” است که آن را به DEA. آنها دریافتند که خارج نیست همیشه ارسال DEA آن هشدار. زمانی که این شرکت را متوجه نمی شد کامل. این فرم شامل یک دیدگاه جایی که داروسازان ممکن است نوشتن یادداشت های ضعیف نگرانی در مورد پزشکان آنها معتقد بودند عامل قرص میلز. خارج فرستاده DEA اطلاعات که تجویز شده بود خودداری کرد اما از بدن خارج کارمند نظرات.

در فوریه. 13, 2015, زمانی که یک مدیر منطقه ای دریافت یک لیست از “امتناع از پر کردن” نسخه از ستاد او پرسید: “آیا تیم خود را بیرون بکشد هر بینش از این ما نیاز به برجسته ؟” با توجه به یک ایمیل reviewed by ProPublica.

براد نلسون سپس یک مدیر بهداشت و سلامتی عمل انطباق در خارج نوشت:

“این معا است که نیاز به گزارش امتناع پر منقضی می شود در 30 روز. ما نه سرمایه گذاری مقدار زیادی از تلاش در انجام تجزیه و تحلیل بر روی داده ها پس از توافق عملا بیش از. رانندگی فروش و بیمار آگاهی است که به مراتب بهتر از استفاده از بازار ما مدیران و مدیر بازار است.”

خارج شده و مدعی است که نلسون شد ابراز امداد که طاقت فرسا بار هشدار DEA به خود فسخ برای پر کردن رو به اتمامه و در خواست مدیر برای “رانندگی فروش” او با اشاره به واکسن. خارج شده و به تصویر کشیده نلسون به عنوان محبوب مدیر میانی که برای اولین بار بود در دفتر هر روز صبح. او می خواهم در آمده در 4:30 یا 5 صبح و بعد صرف سه ساعت فکس فسخ برای پر کردن به DEA. سپس او را پاپ کورن را برای همکاران خود.

در Jan. 8, 2015, Nelson ایمیل همکاران که یک داروساز بود و با او تماس با نگرانی نشان می دهد “که او احساس تحت فشار” توسط سرپرست خود برای پر کردن نسخه برای کنترل مواد. اگر داروساز نمی پر کردن نسخه نلسون افزود: “پس از آن که خواهد بود یک موضوع مهم.”

خارج شده و می گوید این ایمیل نشان می دهد که نلسون سازگار بود: داروسازان نمی تواند موضوع پتو فسخ اما می تواند رد نسخه مورد به مورد و بر اساس. (نلسون ارجاع سوال به وکیل خود که در پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر.)

خارج شده و به گفته محققان که شواهد و مدارک در منطقه شرق وارد شده گمراه کننده بود. این شرکت گفت: DEA هرگز مورد نیاز “شرکت بلوک” یا “پتو فسخ-به-را پر کنید.” DEA نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای اظهار نظر در این مقاله است.

در همین حال برخی از دولت تخته داروسازی و پزشکی تخته محافظت پزشکان از قطع توسط داروخانه ها بر این اساس است که شرکت ها باید با دخالت پزشک-بيمار خارج شده می گوید.

به نوبه خود, Texas هیچ قوانین که منع داروخانه های زنجیره ای مانند خارج از سازماندهی یک شرکت بلوک و یا پتو امتناع از سیاست گفت: Allison بنز, مدیر اجرایی, ایالت تگزاس هیئت مدیره داروسازی.

در تگزاس داروخانه های زنجیره ای ممکن است در واقع تحمیل شرکت گسترده بلوک در پزشکان که آنها مشکوک در حال اجرا هستند قرص میلز با توجه به Sherif Zaafran رئیس پزشکی تگزاس هیئت مدیره. Zaafran گفت: این هیئت گفته است خارج شده و دیگر داروخانه که اگر آنها نگرانی در مورد یک دکتر آنها یک الزام قانونی برای شکایت با هیئت مدیره در حالی که ارائه اطلاعات حمایت از نگرانی های خود را. “ما هرگز وزن در یک شرکت بلوک,” او گفت:. “این شرکت می تواند دستور مجوز داروساز به انجام این کار. این داروساز با مجوز چه کسی توانایی قانونی برای توزیع نمی کنند.”

برای آن قسمت خارج شده و می گوید آن را در نظر گرفتن مسئولیت های خود را به طور جدی. این شرکت می گوید این پرچم بیش از 60 ، 000 مورد نسخه آن داروسازان حاضر به پر کردن در طول دوره بررسی پوشش داده شده است. آن را حفظ نلسون بود که مراقب باشند در خواست خود را داروسازان حاضر به پر کردن اگر آنها را دیدم نسخه آنها نمی مانند و به پر کردن فرم به طوری که شرکت می تواند به ارسال اطلاعات به DEA. در مورد الماس, Walmart می گوید: یکی از آن داروسازان هشدار پزشکی تگزاس مدیره از نگرانی های خود را. هیئت مدیره مجاز الماس به ادامه طبابت پیدا کردن که خود را “تجویز مناسب بود.” (آن را جای او را در “اصلاحی طرح” خود را به حل گفته, درهم و برهم, رکورد نگه داشتن.) هیئت مدیره را لغو نمی الماس مجوز تا اکتبر سال 2017 پس از دستگیری او.

این شرکت معتقد است که به عنوان نهاد نظارتی است که با مجوز پزشکان به توزیع مواد مخدر از DEA نه خارج شد مسئول شکست را تعطیل قرص نيستم مثل الماس دیر. پس از تحقیقات آغاز شده و خارج شده معکوس خود را و شروع به سازماندهی شرکت های بزرگ بلوک های که به پیشنهاد دادستان است که شرکت می تواند انجام شده است بنابراین در تمام طول. پس از خارج آغاز شد و سیاست کشورهای مختلف باید هزینههای و حتی بررسی خارج شده و به صورت نادرست و تداخل با پزشکان تصمیم گیری.

دادستان پیدا نکردم خارج شده است بسیاری از توضیحات قانع کننده باشد. این واقعیت که شرکت فرستاده بود بسیاری از فسخ به DEA داده شده و در عین حال به نوبه خود در اطراف و نگه داشتن پر کردن نسخه برای همان ناقص پزشک پیشنهاد مشکل گسترده بود. تا آنجا که دادستان فدرال و DEA نگران بودند که معا قرار داده بود خارج شده و در آزادی مشروط — و این شرکت را نقض کرده شرایط آن.

در بهار سال 2018 شرقی منطقه از تگزاس اطلاع خارج شده است که آن را آماده اتهامات جنایی علیه این شرکت است. در سنتی تحقیقات جنایی در برابر افراد کیفرخواست اغلب به عنوان یک شگفتی آمده. دولت تجمع شواهد و باعث می شود آن بازداشت. دفاع در نهایت می بیند شواهد و پاسخ می دهد پس از آن گاهی اوقات تنها در دادگاه.

تحقیقات جنایی از شرکت های بزرگ به طور معمول نمی که راه کار در ایالات متحده است. آنها را توسعه داده اند به یک سری از آداب و رسوم دهد و طول می کشد بین دادستان و شرکت. دادستان وضع خود شواهد و نظریه ها و شرکت می شود از این فرصت برای پاسخ در جزئیات بزرگ — همه از نمایش عمومی. منطقه شرق تگزاس قلم این رقص است.

حیرت زده و نگران خارج شده و درخواست ملاقات با دادستان. در مارس سال 2018 دو طرف نشستم.

خارج شده تا به حال یک تیم قدرتمند. کارن هویت شریک-در-شارژ جونز روز کالیفرنیا منطقه شد و این شرکت منجر شود در خارج از وکیل. او تا به حال شده است در ایالات متحده وکیل در منطقه جنوب کالیفرنیا منصوب شده توسط جورج دبلیو بوش و پس از آن در خدمت تحت ریاست جمهوری باراک اوباما جمع آوری یک رکورد برای تعقیب سیاستمداران فاسد و مواد مخدر و مرز جنایات. خارج شده است در داخل وکیل بود باب Balfe. خارج شده است مشاور رئیس جهانی تحقیقات Balfe نیز شده بود وکیل ایالات متحده خدمت به عنوان رئیس غربی منطقه آرکانزاس که شامل خارج زادگاه بنتون ویل. در بزرگترین مورد زندگی حرفه ای او می خواهم با موفقیت تحت پیگرد قانونی خارج شده افسانه پس از آن-نایب رییس تام کولین برای یک, عجیب و غریب, اختلاس طرح. از او می خواهم آمد به خارج Balfe کرده و هدایت این شرکت را از طریق هفت سال رشوه بررسی است.

بسیاری از تعاملات بین دولت و جونز روز وکلا بودند مودبانه طراحی شده. هویت و Balfe شد تصویر سر. “هنگامی که شما ملاقات با آنها آن را مانند آن دو سنجاب ها” گفت: یک فرد آشنا با این تحقیقات با اشاره به Looney Tunes شخصیت های مک و حرف مفت, gophers که صحبت با شخص لهجه بریتانیایی. “پس از شما.’ ‘هیچ بعد از شما.’ آنها آنقدر مودب است.”

دو طرف تا حد زیادی توافق بر حقایق اما کاملا متفاوت در مورد اینکه آیا آنها توجیه اتهام جنایی. و اختلاف بر سر استفاده از یک کلمه را سم روابط بین دو طرف با خارج با استفاده از این کلمه به عنوان یک چماق برای حمله به دادستان.

این کلمه در سوال “شرمسار.” با توجه به دو نفر آشنا با دادستان حصیر گفت: خارج جانبی که شرکت باید احساس خجالت خود را انجام. خارج از به تصویر کشیدن آن متفاوت این ادعا که خیزران گفت هدف او این بود که “شرمسار” وال مارت” با جنایی کیفرخواست. (Walmart حساب دستگیر شده است در نامه ای از شکایت هویت فرستاده ماه آینده به معاون دادستان کل راد Rosenstein.)

برای لحظه ای هر چند دو طرف با حفظ ادب. Walmart خواسته برای 30 روز برای پاسخ. دادستان موافقت کرد. در مه 3 و 4 دو طرف ملاقات دوباره و این بار در پلانو که در آن باراک اوباما دفاتر قرار دارد.

این زمان جاش اهل حال ramped تا خود را به دفتر عمران بررسی است. او نه برنامه ریزی برای حضور در نشست ماه به دلیل آن بود که یک جلسه رهبری سمت جنایی.

خارج وکلا گفت: آنها امیدوار به حل و فصل هر گونه کیفری یا مدنی تحقیقات در یک شات و اصرار بر Russ’ حضور. این دادستان leery بودن متهم نادرست هماهنگی کیفری و مدنی موارد خواستار آن شدند که خارج شده را درخواست کتبی. خارج شده بود و اهل موافقت برای حضور در. به زودی, اما, Walmart را متهم به دادستان دقیقا رفتار آنها در تلاش برای جلوگیری از.

در طول شش ساعت از این دیدار هویت و خارج وکلا توصیف نتایج داخلی خود را بررسی کرد و گفت: این شرکت در خارج از وکلا تا به حال هیچ مدرکی کیفری تخلف توسط شرکت و یا کارکنان خود را. آنها هیچ مدرکی از تبانی و یا هر نادرست و روابط مالی بین پزشکان و یا مشتریان و خارج داروسازان. آنها همچنین اعتراف کرد که “خارج شده اند می تواند و باید انجام شود بیشتر به طور داوطلبانه مبارزه با مواد مخدر بحران” با توجه به نامه هویت فرستاده شده به Rosenstein.

خارج وکلا برشمرد خطرات به سهامداران و کارکنان و عمومی است که می تواند نتیجه از یک تعقیب کیفری. اما دادستان شد و بی حرکت. خیزران گفت که خارج شده بود متفاوت از یک فرد متهم جنایی که التماس کرد با دولت برای نرمی با بیان این که فرزندان او خواهد بود آزار او حبس. مدنی رئیس Randi راسل در زمان او سخنان یک گام بیشتر گفت که خارج از اندازه را ندارد آن را بالاتر از دادستان است. Balfe شدن متحرک, تبلیغ خارج مخدر اصلاحات و این شرکت همکاری گسترده ای با اجرای قانون است.

“همه ما از متهمان پیدا کردن عیسی در زندان” یک نفر در حال حاضر به یاد می آورد تفکر است. “اما این بدان معنا نیست که آنها نمی رفتن به زندان است.”

این کشور در یک بحران با صدها نفر از هزاران نفر از مردم کشته و شرکت های بزرگ مسمومیت مردم مانند فروشندگان مواد مخدر به عنوان دادستان تیم آن را دیدم. به دادستان خارج نگرش بود که نه تنها آن کاری را انجام نداده اما خارج شده و حتی نمی نیاز به دادستان جدی است. که نقطه تقویت شد روز بعد هنگامی که در خارج ساخته شده خود را برای اولین بار پیشنهاد حل و فصل: 34 میلیون دلار. خواستار ارائه “توهین” Russ گفت خارج می تواند بهتر انجام دهید. احزاب گفت: “در های مختلف سیستم های خورشیدی.”

بحث به اوج بعد از یکی از خارج خارج وکلای متهم و دادستان از غیر اخلاقی در تلاش برای استفاده از تهدید به پیگرد قانونی به اهرم بالاتر مدنی مجازات است. راسل و عصبانی و خواستار آن شدند که خارج وکیل عقب بیانیه خود را. راس سمت چپ اتاق و گفت او نمی خواهد تحمل یک حمله در اخلاق.

منطقه شرق فکر خارج شده و باید پرداخت یک مقدار که چندین بار بزرگتر از آن رکورد 150 میلیون دلار مدنی مجازات که McKesson غول دارویی شرکت توزیع پرداخت کرده بود برای آن اتهام نقض قانون مواد تحت کنترل. راسل پیشنهاد پرداخت $1.2 میلیارد دلار است.

بعد خیزران کشیده, تلفن, اعلام, او می خواهم یک “محرمانه متن پیام” از رئیس ایالات متحده وکیل جو براون بود که حضور در یک NRA تجمع آن روز با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به هویت حساب نوشته شده خیزران خواندن متن با صدای بلند به شل-جاوید خارج وکلا: “راه رفتن به دور دادستانهای آنها و پس از آن مایل به حل و فصل آنها را پس از کیفرخواست.”

یکی پس از دیگری counteroffer حصیر بخوانید براون پاسخ با صدای بلند: “که نکنه خارج در حداقل.” خارج که قبلا افتخار به این گروه از $1 میلیارد دلار در سال های دور به موسسات خیریه می تواند انجام دهد خیلی بهتر است دولت دادستان گفت. مدنی رئیس راسل به نقل از عهد جدید: “به آنها بسیار داده می شود بسیار مورد نیاز است.”

برخی از دادستان مایل به تجارت بزرگ خوب است اما اگر آنها می تواند اضافه کردن جزئیات بیشتر به بیانیه ای از حقایق است که در نهایت ، راسل گفت: خارج شده تا به حال به آن اعتراف کرده بود “مردم را کشته است.” جونز بعد به نظر می رسد مشتاق برای جلوگیری از چنین بستری است که می توانست تبلیغ بد و شرکت های آسیب پذیر در خصوصی و دولتی دعاوی است. (Walmart یک متهم در عظیم مواد مخدر طرح دعوی در دادگاه به ارمغان متحده است.)

در راه خانه خارج وکلا پردازش آنچه اتفاق افتاده بود. Balfe گفته همکارانش آن را احساس مانند یک وضعیت گروگان. یک هفته بعد Hewitt نوشت: به Rosenstein تکرار شکایت در مورد این ادعا اخلاقی نقض شده است. در نامه های بعدی به DOJ, او به نظر می رسد آماده به عمران مقابله: “خارج شده است یک مسئول شرکت شهروند و آمادگی خود را برای شرکت در یک اصولی و منطقی گفتگو در مورد هر گونه بالقوه رفتار کارکنان آن است که شایستگی مدنی مجازات تحت CSA.”

خیزران و همکار جنایی دادستان اصرار آنها صادقانه. “تهدید کیفرخواست واقعی است,” او گفت که او به این نتیجه رسیدند که ممکن است جلسه. “من نمی بلوف میزند.” خیزران انباشته بود بسیار موفق رکورد در ده ها تن از آزمایشات است. “من به شما گفتن حق در حال حاضر” او می گویند در اطراف دفتر از پرونده خارج شده است. “قسم می خورم در 12 نفر و در حال حاضر شواهد و آنها دچار مشکل هستند.”

جاش Russ شروع به آماده شدن برای فایل منطقه شرق مدنی شکایت. او این خبر را به DEA که امضا کردن بر روی آن. در ماه اوت سال 2018 ایالات متحده دفتر دادستان شروع به برنامه ریزی برای آوردن آن مدنی اتهامات; از آن شروع به آماده سازی برای یک کنفرانس مطبوعاتی را اعلام.

در ضمن خارج ادامه داد جذاب کردن زنجیره ای به مقامات بالا در واشنگتن است. در اوت. 10 جونز روز هویت با ارسال نامه ای به Benczkowski دستیار دادستان کل و رئیس DOJ به بخش جنایی شکایت مورد بررسی است. در این نامه استدلال کرد که محکومیت می تواند آسیب برساند “میلیون ها نفر از کم درآمد و سالمندان شهروندان” که تکیه بر برنامه های فدرال برای مواد غذایی و پزشکی است. یک محکوم شرکت ممکن است مجاز به شرکت در این برنامه ها دیگر هیچ. او مشخص شده که او چه گفته بودند خارج شده است “درمانی” اقدامات برای تبدیل شدن به “یک رهبر صنعت در کشور را مبارزه با مواد مخدر بحران است.”

به زودی پس از یک مقام رسمی در معاونت دادستانی کل به نام قهوه ای و به او گفت که برای توقف تگزاس دفتر تحقیقات جنایی با توجه به پنج نفر آشنا با تحقیقات.

مقامات در DOJ در واشنگتن پس از آن تبدیل توجه خود را به عمران پروب. در یک ویدئو کنفرانس در اواخر ماه اوت استفان Cox معاون دستیار دادستان کل و یک مقام ارشد در عمران بخش و مری دالی یک دختر بیل Barr و سپس مدیر مخدر مجری پرسید: Russ’ تیم در مورد آن تاکتیک ها و شواهد. کاکس که هرگز دادستان فدرال و عضو آژانس از تگزاس انرژی شرکت آپاچی به نظر می رسد ناراحت است که تگزاس دادستان به دنبال ایمیل های بین انطباق مقامات و کارفرمایان و مدیران ارشد در خارج. او به نظر می رسید برای مشاهده این تاکتیک به عنوان بیش از حد تهاجمی با توجه به یک فرد آشنا با تحقیقات. تگزاس دادستان گفت: آنها را برای پیدا کردن آنچه در بالا خارج شده و مدیران می دانستند.

Russ و دیگران مخالفت مدنی کت و شلوار آماده بود واصل شود. کاکس گفت: از آن نبود. به خار کاکس و همکاران خود را به عمل اهل روسیه شروع به ارسال روزانه نمونه هایی از آنچه که دادستانی تیم به عنوان به خصوص فاحش نسخه Walmart داروسازان پر بود. پیام خود را: مردم مرده بود به دلیل مصرف مواد مخدر خارج شده بودند توزیع و هر روز که گذشت به معنای دیگر فرصت از دست رفته به دلیل تیک تاک ساعت در اساسنامه محدودیت ها.

در ضمن خارج شده و اعمال آن در روابط عمومی و سیاسی ، تنها چند روز پس از ستیز ممکن است جلسه ای با شرق مقامات منطقه خارج شده و راه اندازی آنچه در آن صورتحساب به عنوان یک تلاش گسترده “با هدف مهار مواد مخدر سوء استفاده و سوء استفاده است.” سنگ بنای این بود که آن را محدود اولیه مواد مخدر نسخه به بیش از هفت روز از عرضه است. در سپتامبر 2018, Ivanka Trump بازدید خارج شده و در مسکیت تگزاس بسیار نزدیک به منطقه شرق دفاتر. او وجود دارد کاخ سفید گفت: به یاد بگیرند که چگونه خارج شده و قطار و حفظ کارگران است. این سفر به نظر می رسید نشان می دهد که چقدر نزدیک شرکت بود به کاخ سفید است.

پس از آن جلسه با Rosenstein در اکتبر 2018. خواسته مورد نظر خود را که روز Rosenstein پاسخ توسط ایمیل که او نمی یاد نظر خود را در مورد هر کس که “سرمایهداران” اما گفت: “اگر شما فاقد شجاعت به کاهش یک پیشنهاد پیگرد قانونی هنگامی که شما نتیجه گیری کرد که این یک اشتباه است شما تعلق ندارد در رهبری ، ما درباره هر تصمیم پس از بررسی غیر حزبی عوامل مندرج در وزارت دادگستری اصول فدرال دادستان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به مقامات دستور داد شش ماه خنک کردن دوره کارگردانی باراک اوباما به تلاش برای رسیدن به یک راه حل با خارج.

در همین حال DOJ تشکیل یک ملی خارج شده و کار گروه با چهار دیگر باراک اوباما دفاتر در نیویورک و کارولینای شمالی فلوریدا و کلرادو است. دولت به طور کلی وکیل آورده بودند. از یک طرف ایجاد گروه بر شخصیت ملی از خارج مواد مخدر مشکلات. در آن پراکنده مسئولیت در میان دفاتر مختلف و اهل روسیه بود که منصوب co-رئیس این گروه گفت: همکاران او فکر خود را بررسی گرفته شد دور از او.

در ژانویه 2019 در DEA ارائه شده خارج شده و با گسترده احضاریه. خارج شده بود تجهیز آنچه در آن ادعا شد حجم عظیمی از مواد. اما آن را به حال بیش از هر چیز از دولت درخواست شده است. خارج شده و شکایت به دادستان که درخواست های بیش از حد طاقت فرسا و overreaching که این شرکت نیاز به زمان بیشتری است.

دادستان احساس خارج نیست به اندازه کافی تعاونی. خارج شده و هرگز مبله یک لیست کامل از پزشکان آن داروسازان نگران شده بودند. خارج شده را نمی دهد که دولت اطلاعات کامل داخلی آن پایگاه داده ها برای تجزیه و تحلیل تجویز اطلاعات و الگوهای. شاید از همه مهمتر خارج شده بود که بیش از نه ایمیل های منطقه شرق بود subpoenaed انطباق بین مسئولان و کارفرمایان خود را (آنهایی که Cox شده است به طوری شوکه مورد).

اهل التماس واشنگتن مقامات آن را به یک قاضی برای اجرای دولت احضاریه. مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب خودداری گفتن کار گروه برای حفظ کرده است.

تگزاس دادستان نگران خارج شده بود و حتی بهتر در داخل پیگیری از آن در حال حاضر نمایش داده می شود. در ژوئن 2019 آنها آموخته است که هویت و Balfe به حال ملاقات با Barr.

این شرکت می گوید: سه ملاقات به عنوان بخشی از یک همایش ملی وکلای آمریکا و که آن مبلغ به یک, گرفتن-و-پوزخند عکس op در حضور چند تن دیگر از وکلای آمریکا. هیچ کس مطرح شده در این تحقیق با توجه به خارج: “باب Balfe و کارن هویت نمی هر گونه بحث و گفتگو با دادستان کل بر, و یا کارکنان خود را در مورد خارج شده است.”

در پاسخ به یک لیست گسترده ای از سوالات را برای این داستان DOJ سخنگوی Kerri Kupec پاسخ با بیانیه ای که در خواندن کل: “در حالی که بخش نیست و به طور کلی تایید رد یا تأیید وجود تحقیقات شایان ذکر است که نرم افزار Publica گزارش در این قطعه گمراه کننده است و حاوی متعدد اشتباهات و غلط گیری. به عنوان فقط یک مثال در این جلسه با دادستان کل Barr که ذکر شد با هشت سابق آمریکا وکلای مدافع از انجمن ملی سابق آمریکا وکلای (NAFUSA) همه اقدام در ظرفیت های خود را به عنوان NAFUSA افسران که در آن هیچ خاص مسائل مورد بحث قرار گرفت.”

هنوز دادستان احساس مانند Walmart طرف تلاش های متعدد پایان اجرا می شود. برای مثال کاکس سلف راشل برند ترک کرده بود DOJ در فوریه 2018 به بالا کار در خارج بخش حقوقی. حدود یک سال بعد با نام تجاری وکیل پرسید که آیا او می تواند به نظر می رسد قبل از DOJ. منطقه شرق تیم بعد از درخواست و نگرانی. Walmart نام تجاری می گوید تا به حال هیچ تعاملات با بالا DOJ و یا مقامات کاخ سفید مورد بررسی است.

در سمت جنایی در حال حاضر که شرکت کیفرخواست مرده بود تگزاس دادستان دنبال بخشنامه به تمرکز بر روی افراد است. حصیر آماده کیفرخواست از براد نلسون سابق مدیر پذیرش که گفته بود یک مدیر اجرایی است که این شرکت باید تمرکز بر “رانندگی فروش.”

خارج وکلا اعتراض. نلسون شد و پرونده آنها به مخالفت. جونز روز نگه داشته تا فشار آن. در نامه ای دیگر به تهمت مقامات در سپتامبر. 27, 2019, این بار خطاب به گاس Eyler بود که در حال حاضر شرکت ملی خارج شده و گروه کاری با اهل روسیه Hewitt اعتراض به تهدید نلسون کیفرخواست و یک بار دیگر متهم به دادستان از تلاش برای شرمسار این شرکت است. هویت نوشت: “ما نگران آن است که یکی از شرایط زیر ممکن است درست باشد: تهدید کیفرخواست آقای نلسون است که ساخته شده به فشار خارج شده و در یک دادرسی مدنی نقض DOJ روش و قواعد حقوقی و اخلاق و یا فقط به عنوان مورد EDTX در واقع در نظر دارد به تعقیب یک فرد نه به این دلیل که حقایق از آن پشتیبانی می کند اما در تلاش برای شرمسار خارج شده و در تلافی قبلی کاسته شدن از یک پرونده جنایی علیه این شرکت است.”

او افزود: “ما همچنین قصد داریم به تعلیق تولید بیشتر از اسناد و مدارک تحت اتوبوس حکم تا زمانی که این مسائل مربوط به وضعیت این تحقیق و تفحص در حال حل و فصل شود.”

دولت تا به حال صادر شده قانونی احضاریه. خارج شده بود و درمان آن را به عنوان اختیاری.

تحت شرایط دیگر DOJ ممکن شتافت به دادگاه به نیروی مبارز شرکت مطابق با حکم. در عوض به زودی پس از دریافت Hewitt نامه, واشنگتن اطلاع تگزاس دادستان است که آنها نمی تواند دادستانهای نلسون.

عمران بررسی شد و هنوز هم muddling در اما. در اواسط تابستان به مدت شش ماه مهلت نزدیک شدن اهل روسیه گفت DOJ مقامات که خارج شده بود و هنوز هم به طور کامل همکاری نمی کند. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات تصمیم گرفت به خارج سه ماه. وقتی که بعد از مهلت آمد تا در Oct. 25 واشنگتن می خواستم برای تمدید مذاکرات دوباره.

اهل استعفا داد و آن روز است. Walmart او گفت: “استعفا نامه “آزار بخش انصاف و تا حد زیادی نادیده گرفته ما حکم و تمسخر ما بزرگتر کار به نمایندگی از همه آمریکایی ها.”

او افزود: “هنگامی که من در زمان ادای سوگند در دفتر من استناد قضاوت خدا و قسم می خورد که من را در حمایت و دفاع از قانون اساسی است.”

اخبار چندمین بار در طول اتاق. “جاش بود کاپیتان امریکا, احترام, به خوبی فکر. آن را به عنوان یک ضربه بزرگ” گفت: یک فرد آشنا با تحقیقات و اضافه میکند: “به نظر می رسید که شاید این کشور در بهترین منافع خود بودند نه در قلب.”

در نوامبر. 7 جدید معاون دادستان کل جفری روزن احضار تگزاس دادستانی تیم دوباره به واشنگتن برای جلسه دیگری گیری پیشرفت کار گروه مذاکرات خارج شده است. تیم reprised آن ارائه شواهدی وجود دارد که آن را تحویل داده بود به Rosenstein حدود یک سال پیش از آن. جو براون ایالات متحده وکیل خواسته روزن: “شما می توانید نقطه کردن چه چیزی اشتباه است با ما شواهد؟” روزن را پاسخ نمی دهند.

در هفته های اخیر به DOJ را انفعال شروع به افزایش نگرانی ها در کاپیتول هیل. Jerrold Nadler رئیس کمیته قضایی مجلس با ارسال نامه ای به Dhillon و بر ابراز “نگرانی در مورد بخش را عدم توانایی در نگه نسخه مخدر توزیع کنندگان و داروخانه های زنجیره ای پاسخگو باشد.” شنوایی ممکن است به دنبال.

در ضمن چهار سال پس از این تحقیقات برای اولین بار شروع مذاکرات مدنی حل و فصل بین دولت و خارج ادامه خواهد داد.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>