والت دیزنی جهان را دوباره باز نمی رفتن بیش به خوبی


A Disney employee in a 1930s bellboy uniform and surgical mask stands in front of the cobweb-strewn front desk from Walt Disney World's Tower of Terror.
در نگاه به گذشته شاید “خالی از سکنه هتل” اشتباه بود پرنیان.
والت دیزنی جهان شغل

روز شنبه, سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات پارک در والت دیزنی جهانی در اورلاندو فلوریدا باز به مهمان برای اولین بار پس از بسته شدن در 15 مارس. به مناسبت رسمی “دیزنی پارک شغل” حساب توییتر ارسال شده در یک ویدئو کوتاه ترویج پارک را دوباره باز. در تصویری, عکس از انواع جاذبه های پارک—سیندرلا قلعه Dumbo پرواز فیل سوار سفینه فضایی زمین در EPCOT و غیره—در حال intercut با عکس پارک دیزنی کارکنان استقبال از مهمانان پشت به پارک. آن دسته از کارکنان از جمله هتل کارکنان خانه داری آشپز concierges و لباسهای بازیگران, اعضای, همه پوشیدن ماسک های جراحی و می گویند: “به خانه خوش آمدی!” به طور مستقیم به دوربین به جز اولین سفارش stormtrooper در پایان که می گوید: “خوش آمدید شهروندان است.” همه چیز تنظیم شده است خوش بین ارکستر موسیقی. دیزنی پارک شغل حساب به زودی حذف صدای جیر جیر اما این تصویری است که هنوز هم در Instagram:

نه dystopian vibes تبلیغی و نه ممکن است خطرات ناشی از بازدید از یک پارک تفریحی در طول یک بیماری همه گیر از دست داده بودند در اینترنت و ویدیو را در حال حاضر زندگی می کنند برای همیشه در یک میلیون میگیرند. برخی از افراد در زمان استفاده از این واقعیت است که شما می توانید فیلم را دوبله کردن هر چیزی شما می خواهم بیش از فیلم کسی با پوشیدن یک ماسک از لب خود را ندارد قابل مشاهده است. این ترفند در آمد ساده خدمات عمومی گونه های مثل این یکی:

و بیشتر باروک تغییرات مثل این::

البته هیچ نیازی نیست که چهره های نقاب دار گفت: هر چیزی در همه.

نیز وجود دارد گزینه اضافه کردن چند عکس به مونتاژ:

Coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در فلوریدا در تاریخ 1 مارس. به گفته نیویورک تایمز در مارس 15, روز, والت دیزنی جهان بسته به مهمانان فلوریدا تا به حال 39 جدید کروناویروس موارد آوردن دولت تعداد کل موارد به 109. اگر چه هیچ جدید مرگ و میر گزارش شده در مارس 15, وجود داشته است و در مجموع سه coronavirus مرگ و میر در کشور در آن زمان است. در روز شنبه با توجه به اورلاندو سنتینل وجود دارد 10,360 جدید کروناویروس موارد و 95 جدید مرگ و میر در ایالت آوردن تعداد کل موارد به 254,511 و تعداد مرگ و میر به 4,197. در اوسکلوا و نارنجی, استان ها, که در آن والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر واقع شده است وجود دارد 685 جدید و موارد جدید مرگ و میر در شنبه مجموع 20,491 موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>