می خواهم به زندگی می کنند ، برش گوشت, تصویب ماکارونی

مواد غذایی مطالعات دشوار به خوبی انجام عمدتا به دلیل به منظور دریافت علمی نتایج معنی دار شما نیاز به سه عنصر: کنترل دقیق و طولانی دهانه و یک نمونه بزرگ اندازه. همین دلیل است که مواد غذایی بسیاری از مطالعات انجام شده با حیوانات به جای انسان: شما می توانید خوراک موش همان چیزی که برای یک سال و رعایت سلامت آن, اما آن را سخت خواهد بود برای انجام همین کار را با تعداد زیادی از انسان ها می خواهم که برای انجام طبیعی انسان چیزهایی مانند دزدکی حرکت کردن کوکی ها و یا شراب خواری-خوردن Ben & jerry’s.

قابل توجه گسترده مطالعه جدید بررسی می شود هر سه این پژوهش جعبه. محققان به دنبال آن صدها نفر از هزاران نفر از مردم بیش از 16 سال برای مشاهده اینکه آیا مصرف بیشتر پروتئین گیاهی ساخته شده برای سلامتی بهتر است. گسترده نتیجه گیری شد که افزایش گیاهی و پروتئین در رژیم غذایی است که در ارتباط با مرگ و میر کمتر. اما نویسندگان’ سخنان در مورد آنچه “گیاهی پروتئین” در واقع به معنی جالب تر هم برای ما رژیم غذایی و رژیم غذایی برای فرهنگ ،

تبلیغات:

“ارتباط بین پروتئین گیاهی مصرف و به طور کلی مرگ و میر مشابه در سراسر زيرگروه از وضعیت سیگار کشیدن و دیابت, میوه, مصرف مکمل ویتامین استفاده کنید و گزارش خود از وضعیت سلامت” این مطالعه بسیاری از نویسندگان نوشت: در چکیده برای مقاله خود را که منتشر شده بود هفته گذشته در مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA). “جایگزینی 3 درصد انرژی از پروتئین حیوانی با پروتئین گیاهی بود معکوس همراه با کلی مرگ و میر (خطر کاهش 10 درصد در هر دو مردان و زنان) و بیماری های قلبی عروقی و مرگ و میر (11 درصد کمتر در معرض خطر در مردان و 12 درصد کاهش خطر در زنان).”

نویسندگان اضافه شده است که این کاهش به طور کلی مرگ و میر می تواند به طور عمده منسوب به افرادی که جایگزین تخم مرغ پروتئین با پروتئین گیاهی که باعث شد 24 درصد کاهش در مردان و 21 درصد کاهش در زنان — به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که استفاده از پروتئین گیاهی به عنوان یک جایگزین برای گوشت قرمز پروتئین است که باعث 13 درصد کاهش در مردان و 15 درصد افت در زنان است.

چرا که یکی از کلیدی مبارزات رو به هر پزشکی مطالعه پیدا کردن به اندازه کافی بزرگ گروه از شرکت کنندگان دامنه محض مطالعه منتشر شده در JAMA — هر دو از نظر چگونه بسیاری از مردم شرکت کردند و چه مدت مطالعه خود را انجام شد — گواه به اعتبار خود را.

تبلیغات:

“ارتباط بین منابع پروتئینی در رژیم غذایی و مرگ و میر مورد بررسی قرار گرفته و تنها در چند جمعیت بر اساس مطالعات” نویسندگان نوشت: در این مطالعه با استناد به برخی از نمونه های آیووا سلامت زنان مطالعه و ژاپن مرکز بهداشت عمومی مبتنی بر مطالعه کوهورت آینده نگر.

آنها اشاره کرد که مطالعه آنها شامل یک پایه گروه از 566,398 شرکت کنندگان که رژیم غذایی مشاهده شد بیش از یک دوره از 16 سال که در طی آن نزدیک به 78,000 از آنها درگذشت. بیش از 140,000 بودند از مطالعه خارج شدند در پایان به دلایل مختلف ترک نهایی گروه از 416,104 افراد از جمله 237,036 مردان و 179,068 زنان با متوسط سن 62.2 و 62.0 بود.

داده بود حذف شده از ایالات متحده موسسه ملی سلامت–AARP رژیم غذایی و بهداشت مطالعه آغاز شد که از سال 1995 تا 2011.

تبلیغات:

نویسندگان تاکید کرد که یافته های خود را سازگار با مواد دیگر در تحقیقات علمی در مورد مزایای بالقوه گیاهی و رژیم غذایی.

“شواهد قابل توجهی انباشته حمایت از نقش مفید برای گیاه مبتنی بر رژیم غذایی در پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی” آنها توضیح دهد. “رژیم غذایی پروتئین گیاهی شده است همراه با کاهش بیماری های قلبی عروقی و عوامل خطر.”

تبلیغات:

آنها با تاکید بر فواید خوردن “با کیفیت بالا و منابع گیاهی از جمله حبوبات و سویا و آجیل و غذاهای دیگر” و اشاره کرد که “بالاتر قرمز و گوشت فرآوری شده مصرف همواره همراه با افزایش مرگ زودرس است.”

اخلاقی به نظر می رسد که پروتئین های گیاهی به مراتب بهتر از تخم مرغ و یا گوشت قرمز پروتئین (از نظر کاهش مرگ و میر و بیماری های قلبی عروقی). پروتئین های گیاهی شامل کسانی که مشتق شده از نان و غلات و حبوبات و ماکارونی (همه از آن استخراج پروتئین خود را از آرد است که می آید از گیاهان مانند گندم). این نتیجه گیری بر خلاف اخیر رژیم غذایی روند که شرور و اهریمن رژیم سنگین غذایی مانند ماکارونی و نان است.

وجود دارد دلایل غیر پزشکی برای انتقال از گوشت مبتنی بر رژیم غذایی گیاهی جایگزین, بیش از حد. صنعت گوشت تولید کربن تولید گازهای گلخانه ای است که به طور قابل توجهی باعث تشدید این مشکل از انسان ساخته شده تغییر آب و هوا. علاوه بر این حتی اگر یکی از نظر اخلاقی و راحت با خوردن حیوانات شرایطی که بسیاری از حیوانات در حال قتل عام هستند به طوری بی رحمانه است که آنها در برخواهد داشت یک مسئله اخلاقی در حق خود. آن را نیز ناکارآمد به خوردن گوشت: چهل درصد از زمینهای جهان است در حال حاضر استفاده می شود برای مواد غذایی است که برای تغذیه گاو و مرغ و خوک. هم وجود دارد تعدادی از بیماری ها که در حال انتقال در میان حیوانات در صنعت گوشت با اغلب شرکت های پوشش شیوع بیماری را از نگرانی است که تبلیغات را برش را به سود خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>