می خواهید به گرفتن یک نازی? آمازون “شکارچیان” است که نشان می دهد برای شما

“شکارچیان” یک سری بسیار از آن زمان است که می گویند در زمان ما است. ذهن هرگز که سری است که در سال 1977 و شرح ماجراهای یک نازی-شکار تیم از اوباش. این فقط طول می کشد یک قسمت یا دو به درک که این نشان می دهد که در سطوح مختلف آگاهانه ساخته شده برای تهیه کردن به یک 2020 مخاطبان است.

قطعا این قضیه تجدید نظر به خصوص از آنجایی که ما به تصویب رسید که نقطه بحث که آیا آن را خوب به پانچ نازی یا انکار که برتری یک تهدید جدی برای امنیت ملی نه تنها در امریکا بلکه در سراسر جهان است. سفید supremacist است که رئیس جمهور را گوش و شکل گیری است ما زشت بی رحمانه سیاست های مهاجرتی بنابراین مردم باید احساسات در مورد آن است.

تبلیغات:

سریال انحرافات خدمت ملی و روان در راه های بسیاری است; این یک عمل به عنوان نوعی از یکپارچهسازی با سیستمعامل آینه و انتشار شیر برای حال و روز تنش پردهی در اواخر 70s سبک سینمایی و کتاب های کمیک-تحت تاثیر داستان سرایی. آن را تنها طبیعی به خیال پردازی در مورد برخی از موازنه قدرت در جهان وجود دارد که برای پیگیری کردن خشونت فاشیست و شما می دانید عبور آنها را از لیست.

با تماس با “شکارچیان” “آن زمان” اما من همچنین با اشاره به اولین بازی خود را قبل از یک نسل به طور گسترده خوابانده شده در مارول سینمایی جهان و همزمان “جنگ ستارگان” lore. این منابع در حال اساسی به درک چرا آمازون سری نخست این است که به احتمال زیاد به برخورد با تعدادی از بینندگان با وجود معتبر انتقادات به مشتق آن شکوفا و داستان سرایی ، Schlock آن ممکن است اما آن را schlock از watchable با انواع.

علاوه بر این سازندگان آن نشان دادن ادراک از آنچه مارتین اسکورسیزی مشخص به عنوان “پارک” طبیعت از حق رای دادن, سینمایی, سرگرمی. “شکارچی” کار می کند و در واقع بسیار سرگرم کننده در زمان از آنجا که آن را با بهره گیری از فرمول ساده دیده ایم بازی را بارها و بارها در “انتقامجویان” سینما در سراسر “بتمن” جهان و از همه مهمتر از طریق اسکای واکر حماسه.

تبلیغات:

این فیلم و همراه با کتاب های کمیک و سری متصلند مغز ما برای درک وجود دارد که شوم وجودی نیروهای با استعداد برای پیدا کردن نقاط ضعف در قانون است که آنها می توانند بهره برداری را به نفع خود اگر نه قالب را به نفع خود.

در برابر آن نیرو سیستم های اجرای قانون ناتوان هستند و در واقع ممکن است در باهم. و که می تواند ایستادن در برابر این نیروها به جز برای برخی از ragtag گروه بورس که پیدا کردن علت شایع بودجه به طور طبیعی بسیار ثروتمند و عدالت محور منوال ، این است اساسی عملیاتی طرح “شکارچیان” و “لیگ عدالت” و هر نسخه از “بتمن” وجود دارد که تا کنون بود و شما می توانید بر روی بروید.

و در این راه از همه حق رای دادن موفق عنوان “شکارچیان” یک زن و شوهر از مهم نام مردم برای دریافت در درب.

تبلیغات:

تهیه کننده اجرایی Jordan Peele دلبستگی به اندازه کافی برای جلب مردم wowed توسط “خارج” و “Key & Peele” قبل از آن که به “شکارچیان” غلغله به خصوص کسانی که مایل به ببخش مرموز “ما”. او به مراتب بیشتر از این مقدار نسبت به خالق سری دیوید ویل کامل تازه وارد به نوشتن و تولید است که نمی خواهد به دور بماند.

اما اصلی قرعه کشی به مجموعه شرکت ستاره Al Pacino, برای آنها “شکارچیان” نشان دهنده این افسانه را برای اولین بار قابل توجهی از تبار سینما را Olympus به سبز رنگ زمینهای پست از تلویزیون به عنوان یک مجموعه منظم به جای برای یک بخش در برخی از کارهای ساخته شده برای تلویزیون جوایز طعمه و یا یک شبکه تلویزیونی.

تبلیغات:

Pacino دخالت ممکن است نامعقول بالا بردن انتظارات از آنچه در این نمایش قرار است به بیش از حد. پس از همه خود را در برابر وضعیت در حال انجام در حق کابل اعتبار درام در حالی که در “شکارچیان” او غیر رسمی رئیس یک خدمه است که شامل یک راهبه با اسلحه و یک پس زمینه در هوش.

قبل از ملاقات ما Pacino اسرار آمیز میلیونر (آیا آنها همیشه ثروتمند و مرموز?) این مجموعه به معرفی آن دیک گریسون/پیتر پارکر/لوک اسکای واکر/قرار دادن یک انتخاب نام اینجا لوگان لرمان را یونس Heidelbaum.

یونس قدرت مانند آنها در حال استراحت در میراث او. او خود را بسیار متوسط نیویورک بچه فروش گلدان و مورد ضرب و شتم شدید اراذل و اوباش محلی که باران نژادی تهمت را بر روی او. او همچنین از غرور و شادی از خود سافتا زمینه (در عبری برای مادر بزرگ) اموزش (جینی برلین) که به ضرب گلوله کشته طی حمله به خانه که رخ می دهد در حالی که یونس در حال حاضر اما خیلی دیر به توقف.

تبلیغات:

اضافه کردن به یونس حس ناتوانی این واقعیت است که جرم و جنایت به نظر نمی رسد به صورت تصادفی و یا لاینحل با وجود آنچه که پلیس محلی به او بگویید – و یونس گل نشسته اصرار بر پیدا کردن قاتل او به ارمغان می آورد به توجه Pacino را مایر Offerman.

اموزش و میر هر دو از بازماندگان هولوکاست و یونس به عنوان کشف موسس اعضای یک تیم اختصاص داده شده به ردیابی کردن نازی ها که مخفیانه مستقر در ایالات متحده وجود دارد می تواند صدها و هزاران و حتی – و کشتن آنها.

این چند فرهنگی آمار تیم ملی متشکل از یک دزد صندوق باز کن به نام Roxy (تیفانی بون); شسته بازیگر قدیمی فلش (یک پرگوشت جاش ردنر); ظاهر خفیف و جفت از سلاح های کارشناسان به نام موری (Saul Rubinek) و Mindy (کارول کین); جو تورانس (Louis اوزاوا) و مبارزه با متخصص و ویتنام دامپزشک; و قبلا اشاره خواهر هریت (کیت Mulvany).

تبلیغات:

گیر افتاد, بین آشکار بد و خوب بچه ها با سوال تاکتیک است Jerrika Hinton را مامور اف بی آی Millie مالون که در اصل تصادفا بر “نازی ها در آمریکا” توطئه به عنوان بخشی از یک مورد است که او را در مایر دنباله اما به زودی به اندازه کافی مکان خود و عزیزان خود را در تیررس رایش اعضای نگران آن است که او را از گرفتن بیش از حد نزدیک است.

ماهیت اجرای برنامه در “شکارچیان” ثانویه به شکار با هر قسمت آوردن antiheroes نزدیک به آنچه آنها باور دارند که می شود خود را بالا معدن. و این آشنایی ماده به این ایده است که آن را نباید خیلی جدی گرفته شود. یونس قابل رویت مبارزه با اینکه آیا این تیم را به معنی توزیع عدالت حق است و مبارزات داخلی با اخلاق vigilantism است در مورد به عنوان عمیق به عنوان طرح می شود. لحظه هایی در مورد فرصت تنها لرمان داده است هر نوع نمایشی تمرین.

Pacino نشانی از یک کار خوب و حجم پایین تر در بازی مایر و هرگز وجود دارد هر گونه نشانه ای که این نقش ممکن است جای او را در حال اجرا برای یک گولدن گلوب و امی. تمام اجراهای مشابه سرویس; در واقع کسانی که ایستادگی هستند محیطی نقش بازی توسط Dylan Baker شکل در جیمی کارتر دولت و Lena Olin ظریف و شیطانی قدرت بازیکن در این وب سایت.

در غیر این صورت “شکارچیان” وزن داستان بیشتر به شدت در سینمایی منابع – از جمله در یک فلاش بک استقراض از آنچه ممکن است Steven Spielberg معروف ترین بصری – از طنین عاطفی. با استانداردهای بهره برداری تلنگر طرفداران که احتمالا مناسب است. (وجود alson یک “تب شنبه شب” قصیده در آنجا است که سرگرم کننده اما همچنین ممکن است منجر شما بخواهید با صدای بلند “اما . . . اما چرا؟”)

تبلیغات:

چنین بینندگان ممکن است درک jauntily ارائه شده خشونت و مکرر معروف به (یا بسته به یک خلق و خوی آف) و کوئنتین تارانتینو. آن لحظات آمده دقیقا به عنوان شما می خواهم انتظار از یک سری که به معنای واقعی کلمه یک, راهبه, ویتنام دامپزشک چهار یهودی مردمی یک انقلابی و یک پسر شده توسط Ted از “How I Met Your Mother” ارائه بازپرداخت به رایش سوم افسران که شکنجه افراد در اردوگاه های کار اجباری. این مسخره رضایت فک-droppingly وحشی و عجیب لذت بخش اغلب همه در همان زمان.

اصلی این است نه یک توصیف هر کسی که اختصاص به “شکارچیان” حتی بی توجهی به بسیاری از فیلم های که از آن reverently قرض به طور خاص به دلیل آن می تواند. این روزها منحصر به فرد چشم انداز قهرمانی هستند سخت است; علاوه بر این هضم معنی جمله آثار طول می کشد مقدار زیادی از انرژی است.

راحتی نیز می تواند به عنوان یک دعوت نامه و بهترین نسخه از هر یک از آنها بلانت طرح بسیار شبیه به یک مایر ارائه می دهد یونس در سافتا میزان تشییع جنازه درست قبل از مایر تصمیم می گیرد که آیا پسر شایسته است برای پیوستن به سالمند را خونین و خطرناک تلاش. “تلمود اشتباه است: زندگی خوب است و نه بهترین انتقام است. شما می دانید آنچه را که بهترین انتقام است ؟ انتقام است.”

برخی از تماس خواهد بود که خط hackneyed. دیگران به زیبایی ساده است. در هر صورت کار می کند – و به نوعی در برخی موارد پس این نشان می دهد.

تبلیغات:

“شکارچیان” در دسترس است به جریان در حال حاضر در آمازون نخست تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>