وارن مبارزه در رسانه ها erasure که قطع نامزدهای دیگر با سرقت بلومبرگ نشان می دهد

ماساچوست ایالت الیزابت وارن نمی توانست شناخته شده است که نزدیک به 20 میلیون بیننده خواهد تنظیم به چهار بحث در لاس وگاس و آن را بیشتر تماشا دموکراتیک اولیه بحث از همه زمان. تیم او تا به حال ممکن است اطلاع داده می شود میلیون ها نفر بر میلیونها نفر که مایکل بلومبرگ میلیاردر ریخت و تبلیغات در بازارهای سراسر کشور است.

مانند ثروتمند و از نظر اخلاقی ورشکسته مجری در دفتر بیضی, Bloomberg است که درک اهمیت گرفتن مخاطبان به اشتراک بگذارید. در نتیجه درک مشترک بود که این قرار بود “مایک بلومبرگ نشان می دهد.”

تبلیغات:

با استفاده از چراغ های روشن از لاس وگاس به دو صورت بیرون آمدن حزب در NBC و MSNBC باید بلومبرگ احساس امنیت در شانس خود را به دنبال مانند یک چیز مطمئن شوید که به خصوص زمانی که حسابداری چگونه جلا او می خواهم به نظر می رسد در تقابل به ایالت ورمونت برنی ساندرز در هر تقسیم صفحه نمایش آنها می خواهم به اشتراک بگذارید.

اما بلومبرگ را به حساب چقدر بیشتر خطرناک یک زن با هیچ چیز برای از دست دادن می تواند. بلومبرگ خریداری شده راه خود را به اما وارن رفت با توجه رسانه ها, ساخت گوشت قیمه شده سابق شهر نیویورک شهردار. ساخت trouncing حتی خوشمزه تر است تحقق او را دیدم هرگز وارن آینده.

که کاملا تقصیر او.

تبلیغات:

رسانه ها روایت کرده اما نوشته وارن عنوان به آن بحث است. او سوم به پایان رسید در آیووا انجمن اما کابل, اخبار و روزنامه ملی پوشش ترجیح داده به عقده روحی تقسیم بین ساندرز و ایندیانا شهردار پیت Buttigieg در بالا و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را رو به پایین اسلاید. تحلیلگران و صاحب نظران عشق حفاری به دلیل سقوط توانا و آنها عاشق یک underdog story.

وارن مشکل در همه این بود که او بیشتر یا کمتر برگزار ثابت اگر چه او یک داستان جالب برای گفتن پس از آیووا. اگر چه او تنها موفق به کسب یک county او به دست آورد محبوب ترین حمایت در دولتی که bluest و reddest, استان ها, با توجه به Des Moines ثبت نام کنید.

اخبار گزارش های عملکرد خود را در نیوهمپشایر می شود حتی بدتر چرا که او شکست خورده به پایان برساند به شدت در یک دولت همسایه او چمن خانه – و با توجه به مینه سوتا بهداشت ، ctq را ظهور از پشت به نمره سوم-پایان محل به وارن چهارم. تحلیلگران سیاسی عشق یک اسب حتی بیشتر از آدم های فلک زده. به علاوه یک نمی تواند دست کم گرفتن ارزش تفریحی تولید محتوا باید قرار داده شده اند در تلاش برای ایجاد “Klomentum” به یک چیز.

تبلیغات:

بازی شیر یا خط در یک جفت از نظرسنجی که روز قبل از این بحث که خارج شدند وارن از سر به سر نظری بازی-یو پی اس با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نامزدهای دیگر . . . حتی اگر به عنوان NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی نشان داد او شماره رقابتی باقی می ماند.

که نظرسنجی قرار داده و او را در مجازی کراوات برای مقام دوم با بایدن و بلومبرگ و در عین حال سر به سر matchups – شما می دانید کسانی که فرضی barometers از “electability” ترجیح داده برای تست Buttigieg و Klobuchar حتی اگر وارن می کشد تعداد بالاتر از هر دو در این مجموعه داده ها و در سراسر کشور. قرار داده که همه با هم و این که مفهوم وارن به پایان رسید که شروع به احساس می کنید درست است.

تبلیغات:

در نظر گرفتن همه این را به حساب چه کس دیگری در اینجا بود خوب سناتور ماساچوست انجام دهید اما بازی شیر یا خط کنار تعهد به عنوان cool-headed وحدت نامزد با تمام برنامه ها و رفتن به بلومبرگ گلو? وارن مصرف چربی گربه برند و آن را ثابت می کند او می داند که چگونه به مبارزه با.

آن را نیز در خدمت این هدف مهم از هدف قرار دادن “لغو” را فشار دهید در حال حاضر در رسانه های حک. او و حامیان او گله و شکایت در مورد آن و برخی از آنها را به نام whiners. اما حقیقت این است که به تظاهرات خود – وارن بود که لبه از بازی با اخبار تلویزیون و رسانه های دیگر چیزی از یک عمل مرسوم سیاسی و روزنامه نگاران در انتخابات سال است. یک نامزد است که تنها به عنوان electable به خود داستان و وقتی که داستان اجرا می شود در آن دوره و یا یک بهتر ظاهر خود را اجرا و به پایان می رسد.

نسبت سرزنش به رسانه ها در بزرگ-عدم اعطای برابر پوشش به هر نامزد از دست دادن تاکتیک سیاسی مدعی. اجازه دهید فقط جلو بروید و آن را مقابل. در یک زمینه آغاز شد که با بیش از 20 نامزد وزن هر فرد شانس مساوی غیر ممکن است.

تبلیغات:

در حال حاضر که در این زمینه بسیار باریک تر هر چند, آن را سخت برای دیدن تلاش های انجام شده به ترویج برخی از روایات بیش از دیگران است. شاید ما با تخفیف آن را به راحتی با دیگر نامزدهای اما در حال حاضر که ما در میان قفقاز آن را به خصوص عجیب و غریب به آن را ببینید در عمل با یک نامزد که تا همین اواخر هنوز رای گیری هست.

حاکم تئوری به نظر می رسد که کاندیداهای ریاست جمهوری ظهور و سقوط بیشتر در مبارزات انتخاباتی خود شایستگی و توانایی خود را برای برقراری ارتباط با رای دهندگان و عمومی و به برخی از رشته تاریخ خود را. (که در بخش صحت برای برخی از نامزدها نسبت به دیگران; نگاهی که در کاخ سفید) وجود دارد که همه و پول است. به خصوص در حال حاضر یک نامزد توانایی به ماندن در مسابقه پایین می آید که آیا او و یا او می تواند به استطاعت رفتن فاصله.

به طور طبیعی پوشش خبری به خصوص تلویزیون پخش اخبار و موضعی بحث برنامه دارای یک تاثیر قابل توجهی جامد است که سخت به تعریف تصویر از electability سیاسی wonk نسخه je ne عالی تفتیش quoi. و خیلی از آن جنبه از کسانی که دوره ای اخبار کابل بحث پایین می آید به خواندن از نظر سنجی.

تبلیغات:

هنگامی که و اگر در برخی از نقطه نظر سنجی به نوبه خود در نامزد محبوب سپس صاحب نظران و خبرنگاران و تحلیلگران شمع ، و انتخابات همیشه به نوبه خود و تغییر در اوایل بازی درست تا آخرین لحظه. بالاترین اطلاعات در این اندازه گیری درایو جهت یک سازمان را پوشش می کشد و داستان یک newsroom تصمیم می گیرد برای گفتن در مورد یک نامزد حتی اگر در سال 2016 ما گستاخانه بیدار به این واقعیت است که رای گیری داده ها می تواند بسیار کردن.

غمگین حقیقت این است که برخی از نامزدهای هرگز تا به حال یک شانس مبارزه – حتی زمانی که MSNBC سی ان ان و بقیه آن را به آنها داد. این اشاره به امثال ماریان ویلیامسون یا واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee; Inslee عمدتا زد در تلاش برای گرفتن تغییر آب و هوا به دموکراتها ملی پلت فرم در حالی که ویلیامسون . . . جالب بود.

اما نامزدها مانند کالیفرنیا سن. کامالا هریس و کارآفرین اندرو یانگ تنها می تواند برنده با روزنامه نگاران و اخبار کابل میزبان را به یک نقطه.

تبلیغات:

آنها بسیار متفاوت رقیب با نامتجانس کمپین سبک و سیستم عامل. هریس وارد نژاد به عنوان یک نام آشنا تاسیس سیاستمدار با بهره گیری از یک tailwind با تشکر از عملکرد خود را در تلویزیونی جلسات. اما در گذشته او را به عنوان دادستان کل کالیفرنیا که برنده دفتر در یک رابطه جنسی خشن-در-جنایت پلت فرم مداوم کشیدن در شانس خود را.

با وجود جشن shellacking از بایدن در طول تابستان وجود آمد یک نقطه که در آن داستان مبارزات انتخاباتی خود را به طور ناگهانی تغییر به عنوان یکی از امید زیادی به یکی از کار انداخت. در یک داستان لیز Skurnick نوشت: برای کدبانو در اکتبر 2019 او به نقل از یک جولای مشخصات زد که در نیویورکر به عنوان آغاز پایان است. حتی اگر شما نمی به عنوان خوانده شده که شما ممکن است تجربه خود را نورد اثر است.

اخبار ملی غالبا به ما یادآوری از حمایت بایدن به حال در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی و همچنین خاطر نشان کرد که مصرف کنندگان هریس یک زن سیاه و سفید بود و مبارزه را به نفع خود مردم است. او در نظرسنجی شماره تغییر نکرد و در نهایت شروع به کاهش است.

رسانه های تحلیلگر و وبلاگ نویس جف جارویس بود که در صف مقابل مورد حمایت خود را برای هریس و تحقیر خود را در کلمات خود را “ظلم و ستم از افکار عمومی صنعت” ارسال شده این پیش بینی step-by-step لیست از نحوه پوشش هریس’ کمپین تبدیل شد “مورد کلاسیک از رسانه های خود انجام prognostication”:

تبلیغات:
  1. هریس’ کمپین باز می شود با یک تجمع و خبرنگاران می گویند او می تواند بزرگتر از اوباما! در نتیجه رسانه ای مجموعه ای از انتظارات نامزد را تنظیم کند.
  2. رژه مردان سفید با تاسیس شناخت (دفعات بازدید: قدرت) وارد شده است زیبا و متنوع زمینه باریکه های رای.
  3. هریس’ نظرسنجی شماره کاهش است. رسانه ها اعلام ناامیدی در برابر رسانه ها را پر از شکوفه انتظارات.
  4. رسانه ها توجه کمتر به هریس’ کمپین به دلیل شما می دانید نظرسنجی شماره.
  5. هریس’ نظرسنجی شماره پاییز بیشتر به این دلیل که رسانه ها به او کمتر توجه و شنیدن رای دهندگان کمتر از, کمتر از او.
  6. نامزد می یابد آن را سخت تر برای جمع آوری پول برای خرید توجه رسانه ها نیست به او پس از انتخابات کاهش و رسانه ها به او کمتر توجه است. نامزدها با پول بیشتر دریافت توجه بیشتر است. صاحب نظران و حتی استفاده از پول به عنوان یک متریک برای دموکراسی است. (و در ضمن داوطلبان می توانند با استفاده از ارزان و کارآمد مکانیزم از توییتر به دلیل تبلیغات رسانه ای cowed این شرکت به بسته شدن این درب.) هریس بسته نیوهمپشایر دفاتر. صاحب نظران می گویند آنها پیش بینی شده در این, در نظر گرفتن هیچ مسئولیتی در قبال شاید باعث آن است.
  7. بازگشت به 4. حلقه.
  8. صاحب نظران mansplain چه رفت با مبارزات انتخاباتی خود را.

باز هم این نکته دانستن جارویس پشتیبانی هریس – اما او نوشت: این در ماه نوامبر یک ماه قبل از هریس کاهش یافته و خارج از مسابقه است. حتی قبل از او این کار را یکی دیگر از هریس حامی شروع به تدوین یک توییتر موضوع در ماه اکتبر از تمام موارد که در آن اخبار رسانه های پاک هریس.

شما می توانید بیشتر یا کمتر زیر در وارن برای هریس در این لیست است و نقاط هنوز هم نگه دارید.

آنچه در مورد یانگ که کاهش یافته و از نژاد پس از آیووا انجمن.? یانگ بود که همیشه به عنوان یک تازگی و اساسی جهانی درآمد پلت فرم هرگز جدی گرفته شود. اما او به طور مداوم کشیده مناسب و معقول نظرسنجی شماره – اغلب بهتر از همکار دموکراتیک اولیه مدعی مانند سابق اوباما-دوران وزیر مسکن و توسعه شهری جولیان کاسترو و نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker.

بوکر و کاسترو را به رسمیت شناختن نام و سیاسی پیگیری پرونده شدند و در نتیجه شامل بیشتر به طور منظم در تجزیه و تحلیل اساسی بحث در مورد نامزد سیستم عامل و حتی روی گرافیک از یانگ. و در اوایل این رسانه های جریان اصلی طرفداری نسبت به شناخته شده سیاسی مقادیر منجر به یانگ عصبانی حامیان به ایجاد هشتگ #YangMediaBlackout. که به دست آورده پوشش محدود اما اغلب مقدار زیادی از چشم-نورد.

تبلیغات:

اما اسکن کردن یک لیست طولانی از نمونه هایی است که در آن عمده اخبار کانال یا حذف یانگ از گفتگو در مورد رشته نامزد بود یکی یانگ حامی اسکات Santens وارد شده است و کسی نمی تواند تماس شکایت خود را دنبال خواهد کرد.

اما پس از آن یانگ و هریس لذت می برد و هرگز سخاوتمندانه شانس داده شده به وارن اولیه در این فرایند است. هر یک از مبارزات خود را در مبارزه منحصر به فرد موانع و ناقص پیام که منجر به خروجی. و آنها را محو ربطی; هریس همچنان در سنا صندلی و این هفته سی ان ان اعلام کرد با استخدام یانگ به یک همکار.

اگر پذیرفته حکمت 2016 است که کابل نیوز “پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مبلغ 5 میلیارد دلار در تبلیغات رایگان, همان ارزش پول باید به حساب گرفته شود در هنگام مشاهده اخبار سازمان” جمعی تصمیم به گرسنگی یک نامزد از پوشش و یا اولویت بندی ارزش یک نامزد انتخاباتی دیگر را حتی اگر که انتخاب نامزد لزوما رای گیری به عنوان به خوبی به عنوان یکی از طرد.

در اواخر تابستان و حتی پاییز, Warren, شد, طلایی تا زمانی که او تصادفا بیش از یک مدیکر-برای-تمام سوال در اوایل بحث است. نیویورک تایمز قابل توجه و عجیبی تایید هر دو وارن و Klobuchar به عنوان بهترین نامزد فعلی که نا امید کننده بود.

تبلیغات:

در اجرا تا آیووا وارن شریف نبرد دشوار تبدیل شده به یک دیوار و یکی از خود را ساخت به طوری که داستان می رود. وارن خودش اعتراف کرد او آمد در سراسر به عنوان بیش از حد نرم و مردد در فوریه. 7 بحث است که قبل آیووا.

اما حتی قبل از آن, vacillating بیش از وارن توانایی یا عدم توانایی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تبدیل شدن به یک ورزش با برخی از شخصیتهای slyly بدونم که از طریق نشخوار در electability که آیا او بیش از حد گوش خراش و یا آمد در سراسر به عنوان بیش از حد به استادی او در توضیح متعدد سیاست های پیشنهادی (که ما به عنوان خوانده شده: مانند یک مدرسه marm).

“آن را به ارزش تأمل در این واقعیت است که وارن و بلومبرگ در مورد همان موقعیت در نظر سنجی های ملی اما رسانه ها طول می کشد تا شانس خود را خیلی جدی تر از آن طول می کشد او” ناظر انتخابات Nate نقره ای با اشاره به در توییتر روز قبل از او وگاس اسمک دان.

چگونه در مورد در حال حاضر ؟ آخرین RealClearPolitics میانگین ملی نظرسنجی ها نشان می دهد که وارن در چهارم, پشت, در, سفارش, Sanders, بایدن و بلومبرگ. او همچنین پیش از Buttigieg, Klobuchar تام Steyer و Tulsi Gabbard; از آن چهار تنها Buttigieg است رای گیری در دو رقم است.

در پی وگاس, Warren است – در میان دیگر ظاهر داده شده مصاحبه با NPR – به نظر می رسد در سی ان ان تاون هال و ظهور در MSNBC, ساخت بسیاری از بازگشت او به کانون توجه است. او در مبارزات انتخاباتی مطرح شده از 5 میلیون دلار در کمتر از 24 ساعت و یک سوپر پک تشکیل شده در نام او خرید تبلیغات در نوادا و حزبی میدان نبرد, کارولینای جنوبی – حتی اگر او قبلا انکار فوق العاده PACs.

در همان زمان وجود دارد یک سوء ظن است که با بیش از 75,000 Nevadans حال حاضر با داشتن رأی گیری در رای گیری اولیه زیادی می تواند انجام شود برای تغییر آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد. و که به دلیل شرم از تلویزیون اخبار پوشش نقطه نظر داستان او شروع به گرفتن خوب دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>