وارن کاهش بلومبرگ به قلوه سنگ — اما سیاسی رسانه ها باقی می ماند متمرکز بر توقف برنی

چیزی کاملا شگفت انگیز – حتی سینمایی! — اتفاق افتاده است چهارشنبه شب در وگاس. آن پشت-پرده آشکار از “جادوگر شهر از.” آن را “تایتانیک” برخورد به کوه یخ.

Vaunted میلیاردر رسانه ای سرمایه دار خیلی مهم مایک بلومبرگ قرار گرفت به عنوان یک کمی غمگین بشر. خود را بسیار گران قیمت و غیر قابل توقف مبارزات انتخاباتی شروع به نزول است.

تبلیغات:

آه و آن را یک بیت از لیندا همیلتون خرد کردن “نابودگر” هم. الیزابت وارن در جرم.

که مقدار زیادی از درام برای برآوردن حتی خسته ترین روزنامه نگار سیاسی شما ممکن است فکر می کنم.

اما منجر شود داستان از بالا اتاق های خبر, از جمله واشنگتن پست و نیویورک تایمز و آسوشیتدپرس شد عجیب خاموش در مورد بلومبرگ کاهش به آوار. آنها به همان اندازه متمرکز, اگر نه بیشتر بنابراین در چیز دیگری به طور کامل: آیا برنی ساندرز می تواند متوقف شود.

تبلیغات:

بلومبرگ و ساندرز بودند هر دو در موضع دفاعی این رسانه ها اصرار داشت زیر تخت عناوین و کسل کننده ledes.

و من واقعا نمی فهمم چرا تا زمانی که من خواندن تحلیل واشنگتن پست “خبرنگار ارشد” دن Balz مسلما دین از نخبگان سیاسی سپاه مطبوعات.

Balz اشاره نمی بلومبرگ در بند اول. او در مورد نوشت: “حس فوریت است که زمان در حال اجرا است” برای هر کس که در دموکراتیک زمینه به جز Sanders.

تبلیغات:

این بیمنبع, unrebutted منفعل-ساخت و ساز اظهارات توسط Balz به ذهن من در حال یک پنجره به سمت راست فکر مردم در حال اجرا ما در اتاق های خبر:

ساندرز افزایش است نگرانی که اگر او نامزد خود را با نام تجاری دموکراتیک سوسیالیسم می تواند عذاب حزب به شکست در برابر رئیس جمهور تهمت همراه با بسیاری از نامزدها برای مجلس نمایندگان و سنا.

یک اندازه گیری که چگونه به سرعت همه چیز در حال تغییر این است: به سختی در یک هفته, سوال منتقل شده از اینکه ساندرز یک سقف بر اساس این واقعیت است که او موفق فقط یک چهارم آرا را در هر دو آیووا و نیوهمشایر به اینکه آیا او می تواند متوقف شود.

که عبارت — “سوال منتقل شده” — فقط وحشتناک روزنامه نگاری.

به هر حال این همه پایین می آید به بلومبرگ ، Balz نوشت:

تبلیغات:

برخی از دموکرات ها دیدن بلومبرگ به عنوان یک نامزد که می تواند در فروش بهتر در یک انتخابات عمومی و شده اند وجود دارد پیشنهادات این است که زمان در حال آمدن است برای حزب به یکی شدن در اطراف او.

کسانی که “برخی از دموکرات ها” — که Balz, در نهایت مشخص به عنوان “حزب دموکرات استراتژیست های” باور “که تنها بلومبرگ دارای منابع به رقابت به عنوان گسترده در روز سه شنبه و فراتر از آن به عنوان ساندرز.”

بنابراین در صورتی که نخبگان سیاسی و روزنامه نگار طرز فکر که “سوال” این است چگونه می توانید ساندرز متوقف شود و بلومبرگ تنها پاسخ — سپس البته شما نمی توانید کمپرسی در بلومبرگ بدون دامپینگ در ساندرز ، بدون در نظر گرفتن حقایق واقعی.

چه چیز دیگری شما توضیح لود از آسوشیتد پرس داستان توسط استیو مردم الکساندرا Jaffe و Michelle L. قیمت با عنوان “مناظره شب نزاع و جدال: بلومبرگ Sanders, حمله رقبا”?

تبلیغات:

از زنگ باز و دموکرات شده از انگلیسی نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ و مطرح شده اشاره کرد و به پرسش در مورد برنی ساندرز’ را-بدون-زندانیان سیاست در ستیز مناظره چهارشنبه شب که تهدید به بیشتر گل آلود حزب را به تلاش فوری برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“نگاهی به-هیچ-زندانیان سیاست”? آیا شما هر گونه ایده آنچه که بدان معنی است ؟ آن را برای تلفن های موبایل کمی شبیه پیت Buttigieg را نی-man نسخه از Sanders. اما نویسندگان ارائه شده بدون هیچ توضیحی. آنها به سادگی سعی در برابر دو چیز است که به طور کامل نامتناسب:

بلومبرگ سابق شهردار نیویورک بود که یک بار یک جمهوری خواه مجبور شد برای دفاع از خود را ضبط و نظرات گذشته مربوط به نژاد و جنسیت و ثروت شخصی در یک گهگاه rocky بحث مرحله اولین. ساندرز در ضمن سعی به ضرب و شتم به عقب اشاره کرد و به پرسش در مورد خود را در آغوش دموکراتیک سوسیالیسم و سلامت خود را پس از یک حمله قلبی در سال گذشته است.

سرب واشنگتن پست داستان نیز تشبیه خسارت وارده در بلومبرگ و ساندرز. مت Viser آنی Linskey, Chelsea Janes و مایکل شرر باز این راه:

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ دچار مجازات خوش آمدید و بهداشت ، برنی ساندرز بود bludgeoned با انتقاد به عنوان یک متحرک بازیگران رقیب نامزد صرف چهارشنبه مناظره ریاست جمهوری تکاپوی سهام ادعای خود را در برابر افزایش دو رقیب در دموکراتیک مسابقه.

شما می خواهم فکر می کنم از این بند که هر دو نامزد پدید آمده و به همان اندازه کاهش یافته:

تبلیغات:

ساندرز (I-Vt.) به چالش کشیده شد در electability و سوال سلامت خود را به combativeness از حامیان آنلاین و زنده ماندن از خود سیاست نسخه. بلومبرگ شد آمار برای سیاسی خود رکورد خود ادعا درشت توصیف از زنان خود ثروت فوق العاده ای و مشاجره او که او بهترین موقعیت برای شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بنر تیتر در نیویورک تایمز بود فوق العاده بی روح: “دموکرات ها پرتاب سوزش حملات در سراسر مرحله.” به روز شده در تیتر آنلاین بسیار مناسب تر نسبت به واقعی بحث: “وارن آگهی یورش حملات Zeroing در بلومبرگ.” اما داستان خود را توسط الکساندر برنز و جاناتان مارتین منعکس اول:

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری تبدیل شده است در یکی دیگر سوزان و شرایط شخصی در یک مناظره چهارشنبه شب با دو نفر از نامزدهای سناتور برنی ساندرز و Michael R. بلومبرگ مجبور بر روی دفاعی بارها و بارها در طول شب.

بلومبرگ در دفاعی? این بار تا به حال مقدار زیادی از نمونه هایی را که:

در اولین حضور خود را در یک مناظره ریاست جمهوری آقای بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک تلاش از شروع به خود را به آدرس های گذشته برای حمایت از توقف-و-frisk پلیس و اتهامات او مواجه شده است و در طول سال از نفت خام و بی احترامی رفتار نسبت به زنان است. زمان و دوباره آقای بلومبرگ به حال مشکل واضح مقابله انتقاد است که می تواند او را تهدید می کند در حزب دموکرات است که تعداد زنان و آفریقایی-آمریکایی ها در میان مهم ترین حوزه.

دو نفر از نامزدها که خودداری از درگیری مستقیم در گذشته بحث سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و معاون رئیس جمهور سابق آمده است. بر چیزی است که از یک تگ تیم یورش علیه آقای بلومبرگ چندین بار او را ترک مشخصه irked و زور زدن برای پاسخ.

به عنوان شواهدی که ساندرز شد و بارها و بارها در موضع دفاعی “سراسر شب”? بیشتر در داستان نویسندگان به نوشتن:

اما آقای ساندرز هم فشرده شد برای پرداختن به برخی از سوالات مداوم در مورد نامزدی خود را, از جمله اینکه آیا او به انتشار یک فولر نسخه از پرونده پزشکی خود و به همین دلیل نامزدی خود را به نظر می رسد الهام بخش منحصر به فرد تند و تیز رفتار برخی از هواداران خود را در اینترنت. آقای ساندرز ورمونت junior سناتور اصرار داشت که تقریبا همه خود را آنلاین طرفداران خوب و مناسب و معقول اما گفت که “طرد این افراد” که در رفتار اسفناک راه.

به عنوان یک روزنامه نگار اختصاص داده شده به شفافیت, من فکر می کنم ساندرز’ عدم انتشار کامل پرونده پزشکی به عنوان وعده داده شده غیر قابل توجیه است. اما مدیران اجازه دهید او طفره زدن که یکی بیش از حد به راحتی و من فکر می کنم او به دور از بحث های بیشتر صدمه ندیده است.

تبلیغات:

در واقع می سوزد و مارتین تضعیف خود به خود لود در نهایت بستری در آنجا:

کمی وجود دارد در بحث نشان می دهد که آقای ساندرز ملی پیشتاز و مورد علاقه را به نفع خود نوادا قفقاز در شنبه شده بود زدم تعادل و توده ای بر علیه آقای بلومبرگ پتانسیل کار در آقای ساندرز را به نفع با نگه داشتن تمرکز بر جنگ در جاهای دیگر.

بیش از NPR, دومنیکو Montanaro گزارش جزئیات مانند pro-بلومبرگ چرخش. شهردار سابق “تا به حال پر از لکه بحث” بلکه “به حال خود لحظات خوب.” Montanaro ساخته شده بهانه ای لنگ: “بلومبرگ ، 78, نشده بحث در 11 سال است.” و او حتی به بلومبرگ نکات برای زمان آینده:

بلومبرگ از دست رفته بسیاری از فرصت ها از اعتبار برای هزینه های شخصی در مسائل سیاسی. بیشتر تمرین نامزد ممکن چرخد و به بحث در مورد 100 میلیون دلار را صرف او در سال 2018 تلاش برای انتخاب زنان نامزد. و او ساخته شده هیچ اشاره ای به مبالغ قابل توجهی او را صرف ترویج کنترل اسلحه.

برخی آن را کردم راست

برخی از پوشش نقطه بود.

سرب داستان در لس آنجلس تایمز توسط اوان Halper, Seema مهتا و Arit جان چرخ کرده بدون کلمات. در اینجا چگونه آن را انجام داده است:

تبلیغات:

در مبارز ترین رویداد در عین حال در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری, Michael R. بلومبرگ تلاش برای دفاع از خود جمعه شب به عنوان همکار دموکرات baited, خوار و broadsided میلیاردر که لرزان اولین در بحث مرحله.

بلومبرگ وارد بحث صعودی در پای صندوق های رای, اما او خون آلود در زمان او. او در پاسخ به بسیاری از حملات lobbed توسط همکار دموکرات با توقف و نامشخص پاسخ. در یک نقطه, جمعیت هو سابق سه دوره شهردار شهر نیویورک است.

رقبا پیوست و با هم به هدف را در بلومبرگ تاریخ دفاع از “توقف و frisk” پلیس تاکتیک که هدفمند جوان اقلیت های مردان در New York. آنها pilloried خود امپراطوری رسانه ای راز شهرک با کارکنان زن ادعا آزار و اذیت و هرزه سخنان او را متهم ساخت.

آنها برجسته سابق حزب جمهوری خواه اواخر-در-بازگشت زندگی به حزب خود و تاخیر در انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را برای نظارت عمومی.

در زیر تیتر “بلومبرگ می آید تحت حمله کوبنده در اولین دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در نوادا” سیمون لوئیس و تیم رید نوشت: رویترز:

مایکل بلومبرگ در مواجهه با یک مجموعه از حملات در اولین دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری روز چهارشنبه به عنوان رقبای خود هزینههای رایگان-هزینه و سریع-افزایش میلیاردر بیش از رکورد خود در مسابقه, تاریخ, از دیدگاه جنسیتی و استفاده از ثروت عظیم به راه خود را به مسابقه.

در اولین بحث که به رای دهندگان خود را برای اولین بار unscripted نگاهی به رسانه های مغول و خود بودجه سابق نیویورک شهردار بلومبرگ به نظر می رسید ناراحت و مردد او به عنوان دفاع از خود را ضبط و استدلال کرد که او دموکرات ها’ بهترین فرصت از ضرب و شتم جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

و سیاسی در سالی گلدنبرگ و کریستوفر Cadelago نوشت:

او زنگ زده. او testy. او از لمس. و برای یک نامزد اغلب محافظ توسط این اسکریپت یک آستر از قاتل کمپین مشاوران او در خود — قادر به پنهان کردن خود ناراضی رفتار و قادر به تصویر کشیدن خود را به عنوان مبارزات انتخاباتی خود تلاش کرده است به عنوان انتخاب روشنی برای جلوگیری برنی ساندرز و ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیش از در واشنگتن پست, بهترین خبری بود که تنزل به “صبح مخلوط” پست وبلاگ برای “ویروسی” اخبار. چچنی چیو نوشت: (و ارائه رایگان کلیپ های ویدیوئی) بلومبرگ در حال شتاب گیری روند رشد عمدتا توسط وارن.

و شکی نیست در ذهن من است که بدون در نظر گرفتن ساندرز-و-انتخاب-شد-هر دو-در-این-دفاعی پوشش وگاس بحث طولانی خواهد بود به عنوان شب بلومبرگ انتخاباتی فرود با یک میله تزئيني پشت صندلی.

تبلیغات:

آنچه که معلوم نیست به من چه مدت دن Balz از نظر سیاسی دموکراتیک چشم انداز خواهد داشت. اگر مهر را پرداخت رسانه ها می تواند پایمال کردن بوی بد از اولین بحث تفرج شاید آن طول می کشد در حالی که برای. اگر بلومبرگ نمی توانید خود را انتخاب کنید تا از روی زمین و سپس “سوال این است که” چه کسی خواهد بود مسح جدید ساندرز جایگزین ؟ و چه بد خواهد شد که انحراف پوشش?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>