وارن معاون ریاست جمهوری نامزدی سود معقول با یکی بسیار بزرگ گرفتن


Warren gestures while speaking from her lectern as Biden watches with his arms folded, standing behind the lectern next to hers.

الیزابت وارن و جو بایدن در دموکراتیک اولیه بحث در Des Moines, آیووا, on Jan. 14.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

Veepstakes تحولات!

• داده ها برای پیشرفت نظرسنجی منتشر شده توسط Vox یافت که دموکراتیک رای دهندگان توسط 13-نقطه حاشیه ترجیح می دهند که جو بایدن انتخاب الیزابت وارن بیش از دیگر پتانسیل معاون ریاست جمهوری نامزد. وارن مشخص شد پتانسیل VP نامزد که بیشترین آماده به رئیس جمهور توسط یک حتی گسترده تر حاشیه از 27 درصد است.

• یک CBS نظرسنجی همچنین نشان داد که رای دهندگان دموکرات این بار توسط 17 نقطه حاشیه ترجیح می دهم که بایدن را انتخاب کنید وارن بیش از دیگر پتانسیل معاون ریاست جمهوری نامزد. وارن بالا بود انتخاب زیر گروه متشکل از رای دهندگان دموکرات و خود شناسایی وزش دموکراتیک رای دهندگان نیز هر چند با حاشیه بسیار باریک.

• بایدن و وارن co-انتشار یک op-ed در مک کلاچی روزنامه های زنجیره ای در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای فرمان coronavirus بازیابی و محرک منابع مالی به سمت شرکت های بزرگ و افراد ثروتمند. (روزنامه مک کلاچی منتشر شامل بالا-گردش روزنامه در نوسان متحده از فلوریدا و کارولینای شمالی است.)

در سال گذشته علاوه بایدن و وارن را برجسته کرده اند تضاد بين سیاسی خود را personas. خود op-ed, اگر چه حاکی چگونه خود “مارک” کار ممکن است با هم در یک انتخابات. به عنوان بورسی و فردا نظر سنجی نشان دادن بحران کنونی بر اهمیت داشتن یک ریاست جمهوری است که صالح و جزئیات گرا; وضوح و جزئیات نیست بایدن را کت و شلوار قوی اما حتی دموکراتیک رای دهندگان که پشتیبانی نمی کند وارن در اولیه تمایل به فکر می کنم از او به عنوان مجرب و مطلع. تمرکز بر فساد و طرفداری نقش به نقاط قوت خود را به عنوان معضل از مدیران فاسد و بایدن نقش در غیر فاسد اجرای 2008 اقتصادی و بخش مهمی از رکورد خود را که او می تواند برجسته و بدون صدایی مانند او به خطر انداختن ارزش ها. موضوع coronavirus پاسخ نیز متصل وارن دیرین اهداف مورد مقررات مالی و لابی—افراد است که می تواند فقدان یک “آشپزخانه-table” ارتباط به نگرانی های روزمره از رای دهندگان—به مشکلات ملموس است که “عادی” مردم در واقع دسترسی به امداد آنها به قرار گرفتن.

وجود دارد یکی دیگر از فشار دادن اخبار موضوع است که وارن پرداخته است هر چند: سابق سنا کارمند تارا Reade بدخشان که بایدن sexually assaulted او در سال 1993. تعدادی از سیاستمداران دموکرات از جمله دیگر پتانسیل معاون نامزد ریاست جمهوری و سناتور که می خواهم قبلا ساخته شده تجاوز جنسی آگاهی بخش عمده ای از شخصی خود را از مارک های را ساخته اند بی اعتنا و/یا گمراه کننده در مورد اظهارات Reade این اتهامات به منظور نشان دادن حمایت برای بایدن. اگر وارن باعث می شود چنین بیانیه ای او forfeits بخشی از شهرت خود برای یکپارچگی; اگر او نمی کند, او یک پتانسیل معاون نامزد ریاست جمهوری که احتمالا فکر می کند که نامزد ریاست جمهوری است که دروغ گفتن در مورد اینکه آیا او تجاوز جنسی کسی که خواهد بود یک مشکل intraticket پویا.

وارن بود و اساسا هر کس دیگری در حزب دموکرات است که به طور کامل به خاک سپرده شد احتمال این که بایدن گناه است از آنچه که او را متهم به ناخودآگاه خود است که به طور موثر به امید این وضعیت برطرف خودی خود شاید از طریق انتشار یک دهه-پیر منابع انسانی شکایت که ممکن است هنوز وجود داشته باشد و شاید از طریق تحقیقات مستقل هر چند روشن نیست که انگیزه ای برای سرمایه گذاری و یا انجام یک.

یا احتمالا مدیران وال استریت را خرابکاری او بالقوه نامزدی در پشت صحنه به عنوان آنها گزارش شده است در تلاش برای انجام و موضع خود در Reade همیشه نمی تواند مربوطه به جز آنجا که آن باقی می ماند وجودی مشکل بایدن نامزدی و در نتیجه برای هر حزب دموکرات و آمریکایی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>