شد Breonna تیلور قتل رانده شده توسط gentrification? مطالعات نشان می دهد این امکان

واصل طرح دعوی در دادگاه توسط Breonna تیلور خانواده مدعی است که پلیس خود را کشتن در ارتباط بود به خوبی توسعه تلاش در پایان غرب از لوئیزویل (حتی اگر او هم زندگی نمی کنند وجود دارد). اگر چه مقامات شهرستان را تکذیب کرد این پلیس کارشناسان می گویند بخش در سراسر کشور را هدف قرار داده اند مردم سیاه و سفید در تعقیب gentrification برای سال.

تیلور سیاه اورژانس تکنسین شد و بارها و بارها در آپارتمان او در لوییویل جنوبی پایان و از چپ به مرگ در طبقه توسط پلیس اجرای بدون دست کشیدن حکم جستجو در ساعات اولیه مارس 13. واصل طرح دعوی در دادگاه توسط تیلور خانواده مدعی است که این عملیات که هدف تیلور دوست پسر سابق خود به اتهام جرائم مواد مخدر متعهد در بخش های مختلف شهر بخشی از یک تلاش برای پاک کردن ساکنان از منطقه که در آن او زندگی می کردند در پایان غرب بود که میله میله برای تخریب راه را برای چند میلیون دلاری توسعه پروژه است.

تبلیغات:

شهر لوئیزویل قاطعانه رد اتهام خواستار آن را “ظالمانه” و “بدون پایه و اساس و یا حمایت از حقایق است.” اما چنین ارتباط بین gentrification برنامه ها و تاکتیک های پلیس “نمی تواند غیر معمول” گفت: Beverley بک یک استاد در دانشگاه دنور است که مطالعات ارتباط بین gentrification و پلیس.

“شهرستانها اغلب استفاده از پلیس به دنبال توسعه به پایان می رسد و gentrification اغلب همزمان با افزایش policing,” او در مصاحبه ای گفت:. “بنابراین اگر این مورد در لوییویل آن به سختی خواهد بود منحصر به فرد. بنابراین من تعجب نیست [توسط دعوی] اما البته … این شرم آور است که در شهرستانها هستند و هنوز هم با استفاده از بازداشت تاکتیک به خصوص برای… جرایم مواد مخدر به دنبال توسعه مجدد” به خصوص در یک مورد است که ظاهرا هزینه یک فرد بی گناه زندگی خود را.

2014 قتل اریک گارنر توسط یک افسر پلیس نیویورک یک “مثال کلاسیک” از یک فرد هدفمند توسط پلیس در یک gentrifying محله در این مورد در استاتن آیلند — ترین حومه و حداقل متنوع قصبه شهر نیویورک — گفت: Paul Butler سابق وزارت دادگستری دادستان. جلب شد و شناخته شده در جامعه به عنوان یک “مصلح” اما پلیس هدف قرار داده و او را برای فروش سست سیگار ساقی گفت.

تبلیغات:

“این سخت است به این باور است که کسی که واقعا مهم است که زیاد در مورد کسی فروش توتون و سیگار در خیابان” او گفت:. “پس چرا در جهان خواهد کسی دستگیر شود برای که ؟ این فقط یک سوال بود و هر گونه تخطی از قانون از منابع پلیس. و دلیل آنها می خواهند به تمرکز بر روی ‘loosie’ سیگار است برای تمیز کردن که در پارک. برای ارسال پیام است که این پارک متعلق به ما و نه به مردم که بوده است حلق آویز کردن در اینجا برای مدت زمان طولانی است.”

بک یک مطالعه منتشر شده در اوایل سال جاری نشان می دهد که پلیس در نیویورک ساخته شده بیشتر سطح پایین دستگیری در محلات تجربه سرمایه گذاری املاک و مستغلات نشان می دهد آنچه که او به نام “توسعه کارگردانی پلیس.”

“توسعه به کارگردانی پلیس است که استفاده از پلیس به دنبال توسعه مجدد شهری تجدید نظر دارد,” او گفت: سالن با استناد به معروف به عنوان مثال چگونه پلیس پاک نیویورک در میدان تایمز یک بار پر شده با انجمن تئاتر کارگران جنسی و فروشندگان مواد مخدر به این دلیل که شهر می خواست این منطقه را به “بیشتر از لحاظ اقتصادی سود آور است.”

تبلیغات:

اما در عمل نه محدود به مشخصات بالا در مناطق. بک مطالعه نشان داد که محله مسکونی است که “شاهد افزایش در سرمایه گذاری املاک و مستغلات شاهد افزایش بزه دستگیری” و چه بک از نظر “فعال” بازداشت.

فعال دستگیری این معنی است که پلیس به طور فزاینده ای هدف قرار دادن سطح پایین جرایم هستند که به ندرت گزارش شده به 911, او گفت:. آن را “به طور فزاینده ای محبوب رویکرد است که پلیس در حال در حال حاضر که پنجره شکسته [پلیس] تا بی اعتبار شده است و مواد مخدر از جنگ تا بی اعتبار شده است” بک اضافه شده است.

تبلیغات:

پلیس “امیدوارم که این نوع فعال بازداشت خواهد شد جلوگیری از جدی تر جرم و جنایت خشونت آمیز” او گفت:. “اما به عنوان با پنجره های شکسته وجود دارد بسیاری از شواهد برای حمایت از آن در حال حاضر. خشن اجرای جنحه نمی جلوگیری از جرم و جنایت را کاهش نمی دهد جرم و جنایت خشونت آمیز.”

بک نویسنده یک مطالعه قبلی با آدم گلدشتاین, یک استاد جامعه شناسی در پرینستون که در شهرستانها که “تکیه بیشتر بر بازار مسکن برای رشد اقتصادی در این منجر به [2008 مسکن سقوط] صرف بیشتر در پلیس است.”

“ما گمان می کنند که تلاش برای شهرستانها برای محافظت از ارزش مسکن,” او گفت:. “ما می دانیم که نرخ جرم و جنایت و قیمت مسکن هستند از نزدیک مرتبط. شهرداران ، اعضای شورای شهر و روسای پلیس اغلب بحث در مورد اهمیت حفظ و جنایت پایین به طوری که آنها می توانید نگه داشتن قیمت مسکن بالا است.” در یک مطالعه از 170 شهرستانها بک گفت: آنها دریافتند “توسعه کارگردانی پلیس” اتفاق می افتد در هر دو سطح فردی و محله و سراسر شهر بود.

تبلیغات:

افزایش این “کیفیت زندگی” بازداشت شده است نیز بسیار قابل مشاهده در واشنگتن گفت ساقی که در حال حاضر یک استاد در دانشگاه جورج تاون.

“زمانی که جوامع در حال تبدیل شدن به gentrified که در ایالات متحده معمولا بدان معنی است که آنها در حال تغییر از اکثریت مردم رنگ به اکثریت سفید, قانون اجرای مراحل و خشونت پلیس یا پلیس سوء استفاده در برابر جوان آفریقایی-آمریکایی و Latinx مردم اغلب مراحل به عنوان خوب,” او گفت:. “اگر پلیس می خواستم برای رفتن و دستگیری یک هزار نفر امروز برای جنحه آنها می تواند وجود دارد تعداد نامحدودی از افرادی که مجرم هستند — بنابراین تمرکز پلیس تخطی از قانون بازداشت می رود تا در gentrified جوامع است.” اما او افزود: “برای gentrifiers.”

یک بار در محله gentrified تعداد پلیس تماس به طور کلی افزایش می یابد. یک تجزیه و تحلیل توسط محقق هارولد Stolper منتشر شده توسط خدمات اجتماعی جامعه نشان داد که تعداد “کیفیت زندگی” تماس های ارجاع شده به پلیس در نیویورک افزایش قابل ملاحظه ای در gentrifying محله بودند و نامتناسب با هدف مردم از رنگ.

تبلیغات:

“به عنوان یک محله gentrifies شما باید یک کار جدید و در حال رشد از مرفه و عمدتا سفید همسایگان دیرینه زندگی در جوامع مختلف با هنجارها و ارتباط های مختلف به پلیس گفت:” Stolper, در حال حاضر یک مدرس در دانشگاه کلمبیا. “سیاه و قهوه ای و جوامع در طول تاریخ overpoliced تهاجمی در راه است که می تواند به شدت مختل جوامع در حالی که بسیاری از مردم عادت کرده اند به مشاهده پلیس به عنوان یک متحد برای فعال کردن مفهوم خود را از جامعه و تنظیمات شخصی. این باعث ایجاد یک محیط که در آن نسبتا کوچک اما رو به رشد تعداد ساکنان جدید احساس آنها می تواند تسلیحاتی پلیس به حمایت خود هنجارها. در نتیجه اختلال در جامعه است که خود نوعی از خشونت علیه جوامع رنگ با انواع پیامدهای آشکار در طول زمان است.”

ساقی که سیاه است و او را دیدم دادستانی حرفه ای پایان زمانی که او دستگیر شد بیش از اتهامات کاذب توسط یکی از همسایه ها گفت: در تجربه خود را که اغلب ساکنان جدید خوش آمدید طبقه متوسط سفید ساکنان چرا که آنها به عنوان آوردن “بهتر خدمات دولتی به آن جامعه است.” اما در نهایت تجربه در gentrifying محله است که اغلب شبیه به “بودن استعمار” او گفت:.

“من فکر می کنم نشین استعاره مناسب است. و که پس از آن تجربه می شود: این نیستند افرادی که می خواهید برای به اشتراک گذاشتن این مردم هستند که می خواهید را به بیش از,” او گفت:. “این مردم هستند که می خواهند برای ضربه زدن به ما و پلیس هستند بخشی جدایی ناپذیر بودن بیرون.”

ساقی گفت که حتی به عنوان یک دادستان سابق او “شوکه” مطالعات نشان می دهد که افراد احساس راحتی در اطراف پلیس.

تبلیغات:

“ایده این است که من احساس امن در اطراف پلیس است که تقریبا مانند یک فانتزی. این تقریبا مثل این آرمانی و ایده آل است که می تواند هرگز اتفاق می افتد,” او گفت:. “من مانند یک درآمد متوسط مرد … اما حتی با تمام افتخار من هرگز احساس امن در اطراف پلیس. و حتی در موارد که در آن من می خواهم به تماس با پلیس شما فقط هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد.”

این افزایش در سطح پایین پلیس نیز مربوط به افزایش سوء استفاده پلیس.

“اگر شما در حال فروش بلیط بیشتر مردم و یا گشت زنی در اغلب موارد شما در حال توقف بیشتر مردم به سوال در خیابان” رابرت Sampson, یک استاد در دانشگاه هاروارد گفت: اطلس. “در حال حاضر که متفاوت تر از کشیدن یک تفنگ و تیراندازی به کسی یا ضرب و شتم کسی اما بیشتر توقف و frisks و تعامل بیشتر شما, سپس probabilistically شما افزایش خطر ابتلا به خشونت پلیس. پس از آن مرتب کردن بر اساس یک توالی یا چرخه.”

به عنوان شهرستانها سفیدتر انجام داوران است. تحقیقات نشان می دهد که همه سفید داوران استخر به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به محکوم سیاه متهمان از آنهایی که سفید.

تبلیغات:

“منصفه اغلب متفاوت از تجربیات زندگی خود را بر اساس نژاد. و بنابراین اگر دفاع است ‘پلیس دروغ” یا “پلیس کاشته شواهد” این چیزی است که یک آمریکایی آفریقایی تبار یا لاتین داور ممکن است به خوبی بر این باورند و یا پیدا کردن معتبر” باتلر گفت: اطلس. “یک فرد ممکن است پیدا کردن آن سخت به این باور بر اساس این تجربه فرد با پلیس است.”

ماهیت خائنانه gentrification پلیس باعث می شود آن را دشوار است به آدرس در زمان بحث بر سر پلیس اصلاحات. هر متخصص مصاحبه برای این مقاله توافق کردند که “defunding” پلیس و یا به عبارت دقیق تر تغییر منابع از ادارات پلیس به خدمات اجتماعی است و یک راه مناسب برای آدرس اساسی نژادپرستی آشکار در مدرن پلیس.

“البته ممکن است برای هر جامعه به هدف خاص جوامع برای دست سنگین بیش از policing اما نه با زمان پلیس زیرساخت های ما در جای خود در اکثر شهرستانها” Stolper گفت. “من فکر می کنم این انتخاب به تمرکز بر روی ‘پلیس اصلاحات” است نه ربطی به شکاف در اطلاعات است که کمک می کند تا شکل این سیاست بحث — که پیامدهای گسترده از پلیس ما سیستم های ضعیف توسط مردم در قدرت آن را آسان تر برای تماس به صورت تدریجی اصلاحات به جای تغییرات عمده فروشی و defunding.

“اما گوش دادن به تجربیات مردم از رنگ به خصوص آمریکایی های سیاه و سفید در ما بیشتر بر-ای اداره شهرها است که راه بهتر را در چارچوب سیاست بحث است که ما نیاز به در حال حاضر.”

تبلیغات:

بک موافقت کرد. “پلیس هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان نوک نیزه خوبی توسعه, بنابراین من فکر می کنم که آسان تغییر سیاست است که شهرداران و شوراهای شهر می تواند فردا,” او گفت:. “اما defunding پلیس است یک راه عالی برای اطمینان حاصل شود که پلیس در حال تمرکز بر روی جرم و جنایت خشونت آمیز و نه در این نوع از سطح پایین دستگیری که تداوم آسیب برساند. هدایت که هزینه نسبت به برنامه های مسکن اجتماعی طرح های توسعه و کاهش فقر برنامه واقعا می تواند رسیدگی به علل جرم و جنایت است. این رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر پربار برای شهرستانها.”

باتلر گفت: او heartened چگونه بسیاری از مردم سفید پیوسته اند اعتراض به قتل تیلور و دیگر مردم سیاه و سفید و در حال تماس به آدرس “مسائل بزرگتر در اطراف سفید برتری و شکست این کشور برای مقابله با عواقب ناشی از سال برده داری و تبعیض علیه مردم سیاه و سفید.”

“آنچه مهم است در مورد این لحظه است که با در نظر گرفتن مسئولیت برای عدالت نژادی در راه است که ما قبل از دیده نمی شود,” او گفت:. “بنابراین اگر شما به بسیاری از این تظاهرات بسیاری از تظاهرکنندگان سفید هستند که من فکر می کنم فوق العاده است. به حدی که سفید مردمی در حال حاضر شناخت نقش آنها در ارتکاب سفید برتری و راه هایی که آنها از آن بهره مند است که همچنین می تواند پیامدهای مهمی برای بیشتر موثر امنیت عمومی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com