بود و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بیس بال ؟


Donald Trump throwing a pitch in 2006.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می اندازد زمین برای اولین بار قبل از شروع Red Sox–Yankees بازی در سال 2006.

جسیکا Rinaldi/Files/ایسنا

در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حافظه او در یک دبیرستان بیس بال ستاره.

“من قرار بود به یک حرفه ای بازیکن بیس بال,” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در سال 2004. “در نیویورک آکادمی نظامی من کاپیتان تیم بیس بال. من سخت کار می کرد مانند هر کس دیگری است اما من تا به حال خوب استعداد است.”

که گذشت نوشته شده بود با مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت یک کتاب به نام بازی های انجام تعداد: امریکا بهترین و درخشان ترین در قدرت ورزشیگردآوری شده توسط Fox & Friends شرکت میزبان برایان Kilmeade. این اولین مثال من می توانم پیدا کردن رئیس جمهور که مدعی شده اند یک standout بازیکن.

“من هرگز فراموش نخواهم کرد […] اولین بار دیدم که نام من در روزنامه” او ادامه داد. “این زمانی بود که من برنده اصلی اجرا در یک بازی بین ما و آکادمی و کرن دبیرستان. آن را در سال 1964 و آن را در روزنامه محلی. آن را به سادگی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن HOMERS را به نفع خود بازی. من فقط آن را دوست داشت و من هرگز آن را فراموش نکنید. بهتر بود در واقع از ضربه اجرا خانه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که بازی اول پایه نوشت که “به عنوان یک طرفدار در معادله” تا زمانی که او با حضور در یک ازمایش با “یکی دیگر از بچه جوان به نام ویلی McCovey.” ظاهرا نزد آینده Hall of Famer در عمل او را متقاعد به رها کردن بیس بال برای خوب است.

در سال 2010 مصاحبه با MTV مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوباره “من قرار بود به یک حرفه ای بازیکن بیس بال” این بار با اضافه کردن یک شکوفا: “خوشبختانه من تصمیم به رفتن به املاک و مستغلات به جای.” سه سال بعد تهمت متورم ادعای خود در توییتر میخ خود را نه فقط به عنوان یک طرفدار چشم انداز اما بهترین بازیکن در دولت است.

پس از سال ها از تماشای تهمت و دروغ در مورد ورزش, در میان چیزهای دیگر, من می خواستم به می دانم که چقدر از بیس بال بخشی از زندگی خود داستان بود درست است.

به شرح حال Michael D’Antonio تهمت بیشتر رفت هنوز هم استدلال در سال 2015 است که او شده است می خواهم بهترین ورزشکار در هر رشته ورزشی در نیویورک آکادمی نظامی. او اضافه کرد که او تصمیم گرفته در مقابل بیس بال حرفه ای چون “در آن روز شما حتی نمی تواند هر گونه پول بودن یک بازیکن بیس بال بزرگ.”

در این مرحله ادعا می کند همه تهمت است. اما حدود یک ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در حال اجرا برای رئیس جمهور در تابستان 2015, NYMA مربی که تهمت ذکر شده در صدای جیر جیر خود را تئودور Dobias, chimed در. Dobias گفت: Daily Mail که تهمت بود scouted توسط Boston Red Sox و فیلادلفیا فیلیز و تکرار به سنگ نورد که فیلیز علاقه مند شده بود. “او کاملا ورزشکار” Dobias گفت: رفتن به ستایش جمهور آینده نظافت و توانایی های خود را به همراه همه.

وجود شواهد کافی که تهمت بود یک مدل دانشجوی دانشکده افسری در آکادمی خصوصی در دره هادسون—اگر چه علمی خود را ضبط مخفی شده است. او از طریق صفوف افزایش و تبدیل به “دانشکده افسری کاپیتان” و رهبری نه تنها شاگردی او اما کل روز کلمبوس رژه پایین خیابان پنجم در سال 1963.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک دبیرستان بیس بال phenom بیش از حد ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن دستاوردها در NYMA در هر دو دانشگاه و ورزشی کلیدی فصل در داستان او به موفقیت مادام العمر. اما پس از سال ها از تماشای تهمت و دروغ در مورد ورزش, در میان چیزهای دیگر, من می خواستم به می دانم که چقدر از بیس بال بخشی از زندگی او داستان واقعی بود.

بسیاری از رشد یو پی اس به یاد بیاورید دبیرستان شکوه. به مراتب کمتر می تواند به استناد به مقالات روزنامه به عنوان مدرک. به جز این به نظر می رسد که برگ برنده رو خود تیتر اشتباه و یا ساخته شده آن را به طور کامل. پس از ترکیب شب اخبار و کرن محلی تنها روزنامه های محلی به طور منظم پوشش NYMA ورزش و انجام یک جستجوی گسترده ای در Newspapers.com من قادر به پیدا کردن “مغلوب ساختن پیشی جستن HOMERS بازی را به نفع خود” در هر محلی کاغذ و نه “مغلوب ساختن پیشی جستن برنده بازی برای NYMA” یک تیتر او می خواهم اشاره ای به D’Antonio برای کتاب خود حقیقت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

شاید دلیلش این است که در سال 1964 NYMA بازی نمی کند کرن متوسطه با توجه به برنامه در آن سالنامه. آنها بازی نمی کند و در سال 1963 ،

آنچه که من شده اند قادر به پیدا کردن جعبه نمرات از برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن بازی ها و تصویر آنها رنگ از بازیکن است و نه زیبا.

همانطور که برای ویلی McCovey او هشت سال مسن تر از مغلوب ساختن پیشی جستن. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد در دبیرستان McCovey بود که در سال پنجم در لیگ های بزرگ و در حال حاضر همه ستاره.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم از پنج فرزند مطرح شده در یک بسیار ثروتمند و بسیار سخت خانوار در کوئینز. او یک کودک نافرمان اما مشتاق بازیکن بیس بال و فن. با توجه به واشنگتن پست زمانی که او در کلاس ششم او نوشت: یک شعر در مورد ورزش که منتشر شد در مدرسه سالنامه.

من می خواهم برای دیدن یک بازی بیس بال آمار و fielder گرفتن آن را در خود میت…

من دوست دارم به شنیدن جمعیت به سلامتی بنابراین با صدای بلند و پر سر و صدا به گوش من.

هنگامی که نمره 5-5 من احساس می کنم مثل من می تواند گریه. و زمانی که آنها دیگر اجرا, احساس می کنم مثل من می میرند.

پس از آن به گیرنده باعث می شود یک خطا نیست کمی شبیه Yogi Berra.

این بازی بیش از و به ما می گویند فردا روز دیگری است.

در آن زمان تهمت بود تکه تکه جالب پرتاب خود را در مقابل زمین و پایه دونده. و به عنوان یک hitter وظیفه او ظاهرا کمتر علاقه مند به گرفتن بر روی پایه از در نشان دادن قدرت خود را. “اگر او تا به حال ضربه زدن به توپ به سمت راست او می تواند به حال یک خانه اجرا شود چرا که هیچ کس وجود دارد” همکلاسی گفت: پست. “اما او همیشه می خواستم برای ضربه زدن به توپ را از طریق مردم است. او می خواست به غلبه بر آنها.” هنگامی که او ساخته شده یک با قرض بت او شکست آن را به قطعات و هرگز عذرخواهی به مالک در هر پست.

وقتی که تهمت بود 13 او و یک دوست و شروع به جمع آوری switchblades که آنها می خواهم با بازی در پارک. دونالد پدر فرد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نگران رفتار او در مدرسه و در کلیسا سرعت حمل او را به NYMA به صاف کردن.

این آکادمی که در آن تهمت وارد در سال 1959 بود که به سختی یک مشترک مقصد برای کودکان در شهر نیویورک نخبگان. مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده بود با یک آشپز و راننده و شوکه شده بود با این سخت ساینده و شدت فیزیکی محیط زیست است. لغو کردند و مبارزه مشترک بودند. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته که با استدلال به هم اتاقی خود Ted Levine که آنقدر گرم می شود او سعی به پرتاب Levine از یک دوم داستان پنجره. اما همه حساب مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ خوبی به سفتی یک آکادمی نظامی آن را ایده آل, آموزشی, ماشین جوجه کشی برای کسی که با یک تشنگی سیری ناپذیر برای رقابت و عشق بدنی تسلط.

Donald Trump's yearbook photo as a cadet at the New York Military Academy.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 1964 سالنامه عکس به عنوان یک دانشجوی دانشکده افسری در نیویورک آکادمی نظامی.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از مایک Groll/AP

مغلوب ساختن پیشی جستن کبوتر بی پروا به NYMA را extracurriculars. خود کلاس هشتم سالنامه اشاره “همین تهمت که نه تنها نقش بسیار عالی پایه اول را خوب حلاجی چشم.” در آن زمان او فارغ التحصیل از “دو و میدانی” ورود او سالنامه شامل هفت رشته های مختلف ورزشی. تحت عنوان “جوایز و افتخارات” ذکر شده بود “مربی جایزه, بازی بیس بال, ’64” و “کاپیتان جایزه, بازی بیس بال, ’64.”

“او گرفتار چشم من حق دور چون او بسیار تهاجمی و پس coachable” Dobias که دانشجوی سال اول مربی بیس بال گفت: Gwenda بلر در این Trumps. “بسیاری از بچه ها شما می توانید به صحبت تا زمانی که شما آبی در چهره و هیچ چیز اتفاق می افتد اما دونالد واکنش نشان می دهند به دستورالعمل. اگر شما به او گفت که او بود پرتاب بیس بال به درستی او می خواهم آن را درست انجام دهید دفعه بعد.”

Dobias در زمان علاقه تهمت و توسعه گفتن بلر که او تهمت “غیر رسمی دستیار مربی بیس بال” در سال آخر خود را. اما Dobias هرگز تیم اول دانشگاه یا دانشکده مربی بیس بال در مغلوب ساختن پیشی جستن زمان در آکادمی—رالف Jen و Michael McCann شد مربیان—پس Dobias نمی توانست عطا چنین عنوان در مغلوب ساختن پیشی جستن. (Dobias درگذشت در سال 2016.)

در این دوره از گزارش این قطعه من به هفت دانش آموزانی که همپوشانی با مغلوب ساختن پیشی جستن در NYMA را دانشجوی سال اول و varsity تیم بیس بال. درست مثل Dobias مردان باید بسیاری از داستان های باقی مانده از یک قلم مو با یک بچه که مشهور شد و سپس رئیس جمهور شد. بسیاری از این داستان ها غیر ممکن است برای تایید. اما یکی که من قادر به بررسی با دو نفر رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کمتر coachable از Dobias (که دوباره هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اول دانشگاه یا دانشکده مربی) ادعا می کند او.

آن سال 1964 و NYMA برنامه ریزی شده بود به بازی Cheshire آکادمی یک حریف قوی. NYMA را به طور منظم سوم baseman دور بود در عروسی خواهرش. McCann این مربی اعلام کرد و به دست راست مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم برای اولین بار baseman که او خواهد بود در بازی سوم پایه تا چپ دست بری سلطه می تواند بازی برای اولین بار. این یک بیس بال و پر واضح است که شما نمی توانید یک چپ دست بازی سوم—زاویه ها همه اشتباه است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل حداقل چند بازیکن دیگر گفت: او مربی ندارد. او اولین بار baseman. سپس او گفت: McCann که او شده است می خواهم اولین baseman بیش از McCann شده بود سر مربی. McCann در نهایت حمایت کردن. مغلوب ساختن پیشی جستن بازی اول که روز و چپ دست سلطه بازی سوم است.

“من شنیده ام او می گویند او می تواند بازی لیگ اصلی بیس بال می گوید:” کیت Vanderlip یک پارچ یک سال پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. “اما او نبود که خوب است.”

McCann است پس از درگذشت و تا آنجا که من می توانم بگویم او هرگز صحبت علنی در مورد تهمت بیس بال حرفه ای است. اما Dobias بود تنها کسی vouching برای مغلوب ساختن پیشی جستن استعداد. آن مرد تهمت ظاهرا سعی به پرتاب از پنجره نیز همخوانی شاهد. “او می تواند احتمالا بازی pro توپ به عنوان یک پارچ,” Levine گفته خودی کسب و کار. “من فکر می کنم او انداخت 80 مایل در ساعت. من گیر. او ساخته شده من دست به سیاه و سفید و آبی در هر روز است.”

زمانی که من رسیدم Levine او تکرار گذشته خود نظر. “به عنوان خوب به عنوان شما احتمالا می تواند در مدرسه ما. او بسیار بزرگ و مقدار زیادی از اهرم. به خوبی با استعداد و هوشمند. و ورزشی است. او احتمالا می تواند در برخی از سطح از حرفه ای توپ. این چیزی است که من به یاد داشته باشید. او احتمالا به نظر من بهترین ورزشکار در مدرسه است.”

شایان ذکر است که Levine هرگز در تیم اول دانشگاه یا دانشکده با مغلوب ساختن پیشی جستن تنها دانشجوی سال اول تیم. و در 10 دقیقه مصاحبه او به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “دوست من” سه بار و گفت که او می تواند در تماس با رئیس جمهور در یک شماره شخصی هر زمان که او می خواهد.

جیم Scherz, یک outfielder و عضو همکار در کلاس از سال 1964 به من گفت که تهمت بود دوست خوب در این تیم و به عنوان co-کاپیتان ارشد خود را سال به خوبی مورد احترام است. “در حافظه او یک دختر بسیار شیرین نوسان” Scherz می گوید. “تقریبا یک تد ویلیامز–مانند نوسان است.”

برادران دوقلو و باب گیدو بودند که دو سال پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد می آورد یک “خیلی خوب” (باب) به “متوسط” player (دیک). “من فکر مهارت های دفاعی خود را بهتر از خود مهارت های تهاجمی” گفت ،

“او خوب رفو اول baseman گفت:” جو Kinego یک outfielder بود که یک سال پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما “بهترین بازیکن بیس بال در دولت ؟ من احتمالا شک و تردید است.”

“من شنیده ام او می گویند او می تواند بازی لیگ اصلی بیس بال می گوید:” کیت Vanderlip یک پارچ یک سال پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. “اما او نبود که خوب است.”

یکی دیگر از همکلاسی های شنی مک اینتاش نوشت تا زیر حکایت در نیویورک دیلی نیوز در سال 2017:

ما با هم راه رفتن در نزدیکی میدان بیس بال که در آن او من را به یاد او می خواهم بازی فوق العاده هست. او خواست که من به او بگویید که این داستان یکی از بزرگترین بازی های.

“پایگاه لود شد” من به او گفتم. “ما از دست داده بودند ، شما ضربه زدن به توپ بیش از baseman سوم ، نه baseman سوم و نه چپ fielder می تواند به توپ در زمان. هر چهار نفر از ما اجرا می شود در آمد; ما برنده این بازی است.”

“هیچ” او [تهمت] گفت. “این روشی نیست که آن اتفاق افتاد. من می خواهم شما را به یاد داشته باشید این: من توپ را به بیرون از ورزشگاه! به یاد داشته باشید که. من آن ضربه را به بیرون از ورزشگاه!”

Ballpark? من فکر می کردم. ما صحبت در مورد یک دبیرستان تمرین میشه. وجود پارک به آمار توپ از. و به هر حال ضربه خود را یک اشتباه احمقانه این دونده misplayed.

بر اساس گزارش به نظر می رسد مانند تهمت بود یک جامد دفاعی اول baseman اما بد نكند. شاید به همین دلیل است که در حالی که تهمت بود رای دادند “بانوان ” انسان” توسط همکلاسی های خود را در ارشد سالنامه “بسیاری ورزشی” رفت و به جیم Toomey مغلوب ساختن پیشی جستن بیس بال co-کاپیتان. Toomey همچنین برنده مدرسه Laidlaw ورزشی جایزه که به نظر می رسد به افتخار بهترین ورزشکار در مدرسه.

آنچه در مورد مربی جایزه که تهمت کردم ؟ چند تیمی با اشاره به این که نبود معادل با ارزش ترین بازیکن جایزه که به نام های مختلف و که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن کردم. مربی جایزه ظاهرا به کسی داده شد که یک نمونه بازیکن تیم نه از با استعداد ترین و یا انجام شده ترین بازیکن.

به عبارت دیگر تهمت نبود بهترین بازیکن در تیم خود.

قطعی ترین پاسخ به این سوال از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق دلاوری های ورزشی میسازد چهار مایل تا رودخانه از NYMA در Newburgh رایگان کتابخانه. قد بلند فلزی پر کردن کابینت حاوی میکروفیلم از آرشیو از ده ها تن از در حال حاضر از بین رفته Hudson Valley روزنامه ها, رفتن به اوايل قرن 19th century. یکی از این روزنامه های صبح, اخبار, از, Newburgh, نیویورک تحت پوشش NYMA در جزئیات قابل توجهی در طول سال تهمت بود وجود دارد.

روزنامه های محلی را پوشش نمی هر NYMA بازی, اما من قادر به پیدا کردن حساب در حدود یک چهارم از آنهایی که در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دوم و سوم فصل در حالی که مقالات پوشش تیم مخالف اسیر چند از NYMA دور بازی خود را در سال آخر.

اولین اشاره از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک NYMA بیس بال, داستان, در آمد, در طول سال دوم در سال 1962. “همین تهمت ساخته شده برخی از خوب فیلدینگ نقش مربی رالف Jen را NYMA باشگاه” آخر خط از داستان می خواند. در یک 4-1 دست دادن به Cheshire مغلوب ساختن پیشی جستن بازی اول پایه آمار ششم و رفت 0 3. من سه جعبه ها نمرات خود را از سال دوم. در آن بازی او رفت و 1 به 10 در صفحه.

Newspaper box score clippings from when Trump played baseball at NYMA.

سال دبیرستان خود را مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و 2 به 10 در سه بازی داستان های من در آرشیو. در مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد نجومی من می توانم پیدا کردن مقدار از هر NYMA بیس بال, پوشش در اخبار شب. اما مجله poughkeepsie و مجله خبری او را به حال برخورد 1 به 9 در سه بازی.

ترکیب نه جعبه نمرات من کشف را مغلوب ساختن پیشی جستن 4 برای 29 پنبه حلاجی شده رکورد او دانشجوی سال دوم دبیرستان و آخر فصل با سه اجرا می شود ضربه زد و در یک اجرا به ثمر رساند. مغلوب ساختن پیشی جستن طور متوسط پنبه حلاجی شده در آن و نه بازی: underwhelming .138. (من در بر داشت یک اضافی ذکر یک ضربه و یک دیگر از hitless بازی در بازی است که نمی باید جعبه نمرات.)

من سه جعبه ها نمرات خود را از سال دوم. در آن بازی او رفت و 1 به 10 در صفحه.

نه بازی ممکن است به نظر می رسد مانند یک نمونه کوچک اندازه اما NYMA بازی تنها یک دوجین یا بیشتر بازی در هر فصل بیس بال نشان می دهد که تهمت کل دبیرستان حرفه میرسد بین 30 و 40 بازی.

شاید ناعادلانه به نتیجه گیری از یک کسری از آن بازی اما جعبه نمرات نشان داد که در سال دوم تهمت را می باشد .100 طور متوسط پنبه حلاجی شده در آن بازی بود که کمترین میزان از هر یک از پنج بازیکن که تا به حال حداقل هشت در خفاش. به عنوان یک تازه وارد او یک ذره بهتر هدف قرار دادن .200 البته در یک تیم است که محشور صرف 11 بازدید بیش از سه بازی. مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد سال چهار تیمی تا به حال بازدید بیشتر از او.

من از کیت قانون, ارشد بیس بال نویسنده ورزشی و نویسنده از داخل بازی را پوشش می دهد که MLB پیش نویس اگر مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد صدا مانند یک حرفه ای چشم انداز.

“هیچ شانسی” گفت: قانون که در یک بار کار می کرد در مقابل دفتر تورنتو بلو جیز ارزیابی بازیکنان مدرسه بالا. “شما نمی رسید .138 برای برخی از podunk سرد-آب و هوا دبیرستان, بازی بدترین رقابت شما احتمالا می تواند تصور کنید. شما حتی نمی توانید استخدام برای بخش من بیس بال برنامه اجازه دهید به تنهایی توسط طرفدار تیم. که کاملا غیر قابل تصور است. این کاملا خنده دار. او ضربه .138—او نمی تواند گاییدن, آمار, آن را بسیار روشن است.”

نازک پوشش تهمت آشکار است. حتی در مدارس به عنوان کوچک به عنوان NYMA, standout بازیکنان رو گسترده جوهر در روزنامه های محلی. در همان دوران یک جفت ستاره در اندازه مشابه مدرسه در نزدیکی طوفان شاه به طور مرتب کردم گسترده نوشتن یو پی اس. دیرین شب اخبار ورزشی ویرایشگر بو گیل آن را یک نقطه به دانستن در مورد بهترین بازیکنان در منطقه و به آنها پرداخت مناسب توجه است. آن می ایستد به همین دلیل است که اگر تهمت بود واقعا سرآمد من قادر به پیدا کردن حداقل یک داستان اختصاص داده شده به او را در خانه اش مقالات.

در عین حال به نظر می رسد هیچ پوشش وجه از مغلوب ساختن پیشی جستن در محلی مقالات در طول سال آخر خود را زمانی که او ظاهرا در رادار حداقل دو تیم های حرفه ای.

در مورد آن: Red Sox و فیلیز به من گفت که خود سراغ سوابق نمی رفتن تا آنجا که به سال 1964 معنی آنها می تواند نه تایید و نه انکار Dobias’ ادعا می کند. هنوز به عنوان قانون اشاره کرد و آن را بعید یا تیم را اعزام پیشاهنگی به اتمام اولین baseman در یک مدرسه خصوصی به دور از هر گونه بیس بال باغ و بازی ضعیف رقابت است.

از مغلوب ساختن پیشی جستن هم تیمی های سابق تنها Kinego به یاد پیشاهنگی در بازی های خود را. شش دیگران نمی تواند به یاد کسی بودن scouted.

“من فکر می کنم که خواهد بود غیر معمول” دیک گیدو می گوید. “من فکر می کنم ما تا به حال خیلی خوب باشگاه در آن روز. اما من شگفت زده می شود و من می تواند اشتباه—که ما را در رادار از لیگ اصلی بیس بال تیم است.”

Vanderlip تیم آس پارچ از طریق مغلوب ساختن پیشی جستن از سال سوم به یاد بودن scouted توسط تیم کالج چندین بار اما همیشه در تابستان لیگ هرگز در NYMA.

قانون است و حتی بیشتر شک و تردید است. “من هرگز شنیده مشروع دبیرستان چشم انداز در این دوران که آمار کمتر از مورد .275,” او می گوید. “آن را تقریبا غیر قابل تصور است. هیچ کس به سراغ آن مرد.”

شایان ذکر است که برگ برنده خود را هرگز گفت که او scoutedتنها که او با حضور در یک ازمایش و می تواند رفته اند pro. آن Dobias که سراغ ادعا می کنند. (من رسیده به کاخ سفید به سوال در مورد Dobias’ و مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کند. معاون مطبوعاتی وزیر هوگان Gidley پاسخ از طریق ایمیل و گفت که “رئیس جمهور تهمت عاشق بیس بال و قدردانی و احترام عمیق به بازی. همه حساب رئیس جمهور تهمت فوق العاده بود بازیکن بیس بال که به دست آورد بهره از برخی از تیم های حرفه ای.”)

این کاملا ممکن است Dobias بود که سرمایه گذاری در باد تهمت منشاء داستان به عنوان برگ برنده خود را با توجه به او یک اعتبار به مدرسه. پس از همه Dobias شد یک افسانه در NYMA. یک مهاجر از چکسلواکی وارد آکادمی در 16 و ترک تنها به مبارزه در ارتش ایالات متحده را, ایتالیایی, کمپین در طول جنگ جهانی دوم است. او آمد به NYMA پس از جنگ فارغ التحصیل شد و با توجه به تجلیلی از عمده. او ازدواج وجود دارد خود را مطرح خانواده وجود دارد و در آنجا درگذشت. سندی مک اینتاش مغلوب ساختن پیشی جستن تیمی که مورد نوشت: رئیس جمهور در اخبار روزانه, نام Dobias “آکادمی غیر رسمی روابط عمومی” و گفت: “کمک به تهمت و افسانه است.”

“همانطور که من درک می کنم آن Dobias و تهمت بسیار تنگ” Scherz به یاد می آورد.

در یک تصویر همراه با 2015 NPR داستان در مغلوب ساختن پیشی جستن NYMA روز Dobias عینک امریکا بزرگ دوباره کلاه.

در 127 هکتار NYMA پردیس در خواب Cornwall, نیویورک, که در آن شما در حال استقبال با دو توقف howitzers شما باید به دقت نگاه کنید برای شواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی. وجود دارد هیچ ساختمان نام برای مدرسه معروف ترین فارغ التحصیل و یا برای که ماده هر گونه سابق دانشکده افسری که رفت به چیزهای بزرگتر مثل کارگردان فرانسیس فورد کاپولا و یا آهنگساز Stephen Sondheim. مغلوب ساختن پیشی جستن نام ذکر نشده در NYMA سایت.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر قاب در یک راهرو اصلی ساختمان یک مدرسه سالن از شهرت. نیز وجود دارد یک پلاک در کنار درب به یک کلاس درس, با اشاره به کمک مالی او به بازسازی آن را به افتخار پدر و مادر خود را. در ورزشگاه نام او محاط است در میان 2005 inductees به آکادمی ورزشی سالن از شهرت. در سال 2001 تهمت بازگشت به آکادمی شروع آدرس. او نشان داد تا توسط هلیکوپتر با یک مدل دختر بر روی بازوی خود را bragged که او می خواهم خریداری ساختمان امپایر استیت که او تا به حال نمی خواست که فارغ التحصیلان به “فکر می کنم بزرگ.”

خوابگاه مغلوب ساختن پیشی جستن در زندگی شده است را محکوم کرد. اما NYMA میلیاردر صاحب وینسنت Mo خریداری شده که این آکادمی در ورشکستگی حراج در 2015, حاضر به پاره کردن آن. پس از همه بازدید کنندگان برای گرفتن عکس های سلفی در مقابل آن.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیس بال حرفه ای به پایان رسید در این زمینه. او بازی نمی کند در آبرن دانشگاه ریموند جواد کالج و یا در دانشگاه پنسیلوانیا که در آن او منتقل سال سوم خود را از کالج. او عضو تیم اسکواش در فوردهام اما هرگز بارگذاری دوباره.

برای سال های بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن و اواخر نیویورک یانکیز صاحب جورج Steinbrenner بسیار نزدیک بودند. مغلوب ساختن پیشی جستن انداخت از یک زمین برای اولین بار در استادیوم یانکی قبل از بازی با Red Sox در سال 2006. تهمت بود و پس از ادغام با یانکی ها که او بنا به گزارش ها در نظر گرفته دیرین تیم رئیس جمهور سفت لوین برای کاخ سفید رئیس ستاد.

با اینحال مغلوب ساختن پیشی جستن است و اولین رئیس جمهور پس از تدی روزولت به پرتاب کردن یک زمین برای اولین بار در یک بازی بیس بال حرفه ای در حالی که در دفتر upending 110 سال از سنت است. در این رابطه حداقل او ساخته شده تاریخچه بیس بال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>