این آمار قدرت Ballad نوشته شده توسط CIA?


Scorpions, their many guitars raised high, backed by the dueling flags of the U.S. and the USSR.

در باد تغییربرنده جایزه روزنامه نگار, بررسی, اما عقرب آهنگ واقعا فقط آغاز است.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط artisteer/iStock/گتی ایماژ به علاوه و btgbtg/iStock/گتی ایماژ به علاوه و کریس والتر/WireImage/گتی ایماژ.

در سال 2004 در حالی که من صرف تابستان در پراگ و کار محلی انگلیسی زبان رادیو ایستگاه فرصت کردم به مصاحبه با فرانک زاپا سابق ساکسیفون بازیکن ناپلئون مورفی بروکس, پشت صحنه نشان می دهد و شامل آنچه که باقی مانده بود که توسط نقطه از Zappa گروه مادران اختراع. Zappa شد و این یک معامله بزرگ برای چک: موسیقی خود را همراه با Velvet Underground بود یک سنگ محک برای این کشور مخالف هنرمندان در طول 1960s و 70s و او بعدها به عنوان غیر رسمی مشاور شوروی جمهور واسلاو هاول—بزرگ زاپا ،

در طول مصاحبه براک گفت: من در مورد بازدید از چکسلواکی با مادران در سال 1978 و سرخوشی واکنش آنها دریافت شده از طرفداران گرسنه برای خرابکارانه انرژی از موسیقی راک است. آن بزرگ بود اما آن را هرگز اتفاق افتاده است. به عنوان چک Zappaphiles به سرعت به من اطلاع داد پس از این قطعه پخش شد گروه هرگز پراگ در سال 1978 و نمی خواهد تا سال بعد. کمونیست مقامات هرگز اجازه آن را.

من یادآوری شد که داستان در حالی که من در حال گوش دادن به باد تغییرپاتریک Radden Keefe جذاب جدید پادکست در مورد نقش سنگ در آخرین روز از کمونیسم و همچنین عدم اطمینان از حافظه تاریخی. (تمام هشت قسمت در حال حاضر در دسترس در Spotify در حال منتشر هفتگی در سیستم عامل های دیگر.) Keefe تحریریه در نیویورکر بهترین و شناخته شده برای می گویند هیچ چیزاو سوزاننده پرتره از مشکلات دوران ایرلند شمالی که برنده ملی کتاب منتقدان دایره 2019 جایزه غیرداستانی. بیشتر غریب باد تغییر احساس می کند مانند یک بیت از یک پاک کننده کام, هر چند برخی از پیوستگی بین این دو پروژه که هر دو در مورد داستان کشورها به خود بگویید در طول لحظات انتقال سیاسی.

الهام بخش برای این سری است که یک نکته Keefe دریافت شده از یک منبع در سازمان سیا که تا به حال شنیده ام از یک عامل است که آژانس تا به حال نوشته شده از سال 1990 قدرت تصنیف “باد تغییر” در آلمانی گروه Scorpions. مو-فلز مدافعان یاد شده در آمریکا عمدتا برای “Rock You Like a Hurricane” اما آنها یکی از بزرگترین گروه های موسیقی در جهان برای چند دهه از جمله پشت پرده آهنین که در آن موسیقی خود ممنوع اعلام شد اما گردش در samizdat کاست. و بدون آهنگ بود بزرگتر از “باد تغییر” که منتشر شد در مدت کوتاهی پس از سقوط دیوار برلین و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی. با آن روسیه-مرجع متن ترانه ها, تم های بین المللی اخوان المسلمین و یاد سوت کشید معرفی آن در خدمت به عنوان غیر رسمی سرود از پایان جنگ سرد. این یک کارهایی آهنگ برای یک گروه بیشتر احتمال دارد به دادگاه جنجال با آن NSFW آلبوم را پوشش می دهد از آن سیاست است که باعث می شود آن را کمی ساده تر به این باور شخص دیگری ممکن است تا به حال یک دست در نوشتن آن است.

آن را از یک اسپویلر می گویند که پادکست ثابت نمی کند که هر کس دیگری بود. در واقع, آن را می گوید زیادی در مورد Keefe مهارت به عنوان یک قصه گو است که آن را بسیار سرگرم کننده گوش, چگونه با وجود ضعف شواهد و مدارک است که به صورت مرکزی آن نظریه است. حتی پس از سال ها از گزارش قوی ترین شواهد که داستان واقعی است که به حساب یک سازمان سیا منبع که آن را شنیده دوم و که حاضر به مصاحبه بر روی نوار.

خوشبختانه داستان اطراف “باد تغییر” به اندازه کافی جالب است حتی بدون spycraft و پادکست فرمت اجازه می دهد تا Keefe به دنبال این نوع از سرگرم کننده سوراخ خرگوش و کرتهای فرعی است که قطع شده است از یک مجله قطعه. نشان می دهد که در آن قوی ترین در این قسمت به بازگویی داستان از سال 1989 مسکو موسیقی صلح جشنواره یک رویداد بی سابقه ای که در آن گروههای موسیقی از جمله عقرب, Ozzy Osbourne, Bon Jovi, Mötley Crüe و Skid Row بازی به سرخوشی جمعیت در لنین ورزشگاه در حالی که درگیر شدن در یک بندر در ابعاد تاریخی پشت صحنه. در این رویداد که عقرب خواننده گروه Klaus Meine الهام گرفته شده بود برای نوشتن “باد تغییر” — حداقل با توجه به داستان رسمی. جشنواره بود ظاهرا و hilariously با توجه به اعمال درگیر در صورتحساب یا لیست به عنوان یک ضد مواد مخدر بهره مند شوند. این سازمان قرار داده است که در این جشنواره راه اندازی شد تا به عنوان بخشی از جامعه خدمات به صورت Doc McGhee مدیر بسیاری از گروهها از جمله عقرب و همچنین به عنوان یک حرفه ای قاچاقچی مواد مخدر که اخیرا تحت تعقیب در یکی از بزرگترین گلدان پروندههای قاچاق کالا و ارز در تاریخ آمریکا است. McGhee ترین باور اگر کاملا اثبات پیوند بین عقرب و دولت ایالات متحده. (McGhee را انکار می کند—بسیار متقاعد کننده ای—که دولت تا به حال چیزی برای انجام با کنسرت خود را.)

آن را می گوید زیادی در مورد Keefe مهارت به عنوان یک قصه گو است که آن را بسیار سرگرم کننده گوش, چگونه با وجود ضعف شواهد و مدارک است که به صورت مرکزی آن نظریه است.

به همین دلیل بسیاری از جامعه اطلاعاتی منابع مصاحبه در نشان می دهد نه مایل به کاملا رد “Wind of Change” نظریه این است که آن را مانند به نظر می رسد این نوع از چیزی که سازمان سیا انجام می دهد. حتی اگر آن را نمی نوشتن آن سازمان سیا می تواند کمک به ترویج و یا توزیع آن به نحوی. این آژانس دارای سابقه ای طولانی در dabbling در هنر, ارتقاء, از بودجه جناح چپ ادبی مجلات به چاپ نسخه Doctor Zhivago, برای پرواز یک بی خبر نینا سیمون به یک جشنواره در نیجریه. برای من این واقعیت است که ما می دانیم بسیار کمی در مورد این نمونه ها و همچنین دور وایلدر سیا رفتار از LSD ذهن-آزمایش های کنترل از MKUltra به کاسترو را مسموم سیگار برگ—نشان می دهد که یک داستان مثل این مربوط به یکی از بزرگترین آهنگ ها و گروهها از آن دوران نمی خواهد بماند ، اما دیگران این داستان را به عنوان نوک کوه یخ شواهدی که وجود دارد به مراتب بدتر و عجیب و غریبتر داستان ما شنیده نشده است.

Keefe نظر در یک نقطه است که او ممکن است به یکی ناخواسته کمک به گسترش سیا تبلیغات. از آرگو به Zero Dark Thirtyآژانس بوده و ماهر در هل دادن چاپلوس تصاویر از خود را به فرهنگ پاپ. یا شاید آن را در تبلیغات روسیه: روسیه پیشنهاد کرده است که سازمان سیا بوده است و در پشت همه چیز از فاجعه چرنوبیل به Netflix بکشد.

باد تغییر گزارش شده است در حالی که روسیه دخالت در آمریکا نظام سیاسی بود که در اخبار آن منتشر شده و در یک لحظه زمانی که هر دو ایالات متحده و دولت های چینی در حال هل دادن هرگونه تئوری های توطئه سرزنش دیگر برای ایجاد coronavirus. در حالی که این پادکست را اسپندکس-و-جاسوس موضوع ممکن است 30 سال پشت سر ما از آن صحبت می کند به یک زمان لحظه ای که ضد دموکراتیک رهبران عمدا با استفاده از تئوری های توطئه و دروغ به تضعیف گفتمان عمومی و ایجاد این حس که روسیه و نویسنده بریتانیایی پیتر Pomerantsev قرار می دهد آن چیز درست است و همه چیز امکان پذیر است.*

در این معنا, Keefe پادکست نیست دقیقا کمک می کند. پس از پادکست پخش Klaus Meine خواسته شده است در مورد سازمان سیا ادعا می کنند با دیگر خبرنگاران—او خواستار آن را “جعلی اخبار”—و این آهنگ را در صفحه ویکیپدیا در حال حاضر منابع این نظریه با پادکست ذکر شده به عنوان منبع. Keefe است متفکرين خبرنگار و مراقب باشید تا از آنچه که او می تواند و نمی تواند تایید, اما این ایده که سازمان سیا نوشت: این آهنگ بسیار کشنده است که بسیاری از تکرار خواهد شد و دیگران را به یاد داشته باشید آن را به عنوان واقعیت. آن را در حال حاضر بخشی از این آهنگ داستان, آیا این درست است یا نه. این “باد تغییر” داستان ممکن است کمتر در مورد انگیزه های سیاسی و یا دروغ از انسان در گرايش به یاد داشته باشید همه چیز در فوتی و فوری ترین و چاپلوس نور, آیا آن را به یک قدرت تصنیف اعتبار برای پایین آوردن یک امپراتوری شیطانی و یا به ایالات متحده جاسوسی آژانس اعتبار برای نوشتن آن است.

در نهایت من فکر نمی کنم ناپلئون مورفی براک دروغ گفتن به من در هدف مورد Zappa گیگ که هرگز اتفاق افتاده است. آن را مدت زمان طولانی پیش و او ممکن است به خاطر سپردن یک کنسرت که اتفاق افتاده است در جایی دیگر در اروپا و یا مخلوط کردن آن با یکی که اتفاق افتاده بعد. او در زمان چند چیز درست و مخلوط آنها با هم به یک مقدار بهتر داستان. یا شاید Frank Zappa در سازمان سیا ،

اصلاح, مارس 18 سال 2020: این قطعه در اصل اشتباه پیتر Pomerantsev نام خانوادگی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>