این بزرگترین سگ از همه زمان ؟

این Westminster Kennel Club Dog Show قرعه کشی خواهد شد مقدار زیادی از توجه. اما هیچ سگ را به پیش افتادن از میراث برای اولین بار در نمایش برنده: صاف فاکس تریر نام وارن درمان. همانطور که در ویدئو بالا را نشان می دهد داستان به او کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه نشان می دهد و یک نژاد معروف شد.

وارن درمان برنده سه بهترین در نمایش عناوین در Westminster Kennel Club Dog Show و او سمان جای او در سگ تاریخچه. اما میراث او را فراتر از عنوان خود — به عنوان یک نمونه از صاف فاکس تریر نژاد او کمک کرد ایجاد “نوع” که از افراد انتظار می رود.

که تا حد زیادی به دلیل مادر ثروتمند منهتن مقتدر به نام Winthrop Rutherfurd. Rutherfurd معروف مورخ وندربیلت قبل از حل و فصل با معاون رئیس جمهور ، اما در علاوه بر این به نور شایعات صفحات او تربیت فاکس terriers در املاک خود در Allamuchy نیوجرسی و ترویج آنها از طریق آمریکایی فاکس تریر باشگاه و Westminster Kennel Club. این تلاش ها کمک نسبتا جدیدی به دست آوردن جای پایی در فرهنگ آمریکایی است.

وارن درمان ممکن است هرگز به پیشی گرفتن در او سه بهترین در نمایش عنوان. بنابراین او بزرگترین سگ از همه زمان ؟ که ممکن است سوال اشتباه است. او بزرگترین سگ از زمان هر چند که ممکن است تاسیس شده اند و حتی بیشتر مهم میراث برای همه سگ و برای Westminster Kennel Club Dog Show.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در سالنامه سری در یوتیوب.

  • این آرشیوی مقاله از تفرج مجله شگفت آور, جالب, تاریخچه صاف Terriers در امریکا از جمله اینکه چگونه این نژاد می توان به فقط چند سگ.
  • سگ نشان می دهد: 125 سال از وست مینستر است که یک منبع بزرگ برای سگ نشان می دهد obsessives و آن تواریخ همه برندگان و همچنین اوایل تاریخچه و افسانه هاو روایات قومی نشان می دهد.
  • باشگاه لانه قرار دادن آمریکا لیست تمام استانداردهای سگ در وب سایت خود. لیست برای سیم فاکس تریر یک جای خوب برای شروع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی