واشنگتن را منع رفت و آمد می تواند متوقف کردن مردم از رای دادن


A tank and a police van block a road.

مندل فا نگن/گتی ایماژ

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود قرار داده و شهر را تحت سخت منع رفت و آمد دوشنبه و سه شنبه شب محرومیت اکثر ساکنان از ترک خانه خود را پس از 7 p. m. اما در منطقه است در این میان یک اولیه انتخابات و مراکز رای گیری باز باقی خواهد ماند تا 8 بعد از ظهر در هر دو شب. شنبه روز نهایی به بازیگران در یک رای گیری. ساکنان که رای دادن در هر شب میتواند خطر دستگیری در حالی که راه رفتن و یا از این نظر سنجی پس از حکومت نظامی. و Bowser خود را کاهش یافته است به توضیح دهید که چگونه آنها می تواند به جلوگیری از رویارویی با اجرای قانون در روند.

برای چند روز هزاران نفر از تظاهرکنندگان اعتراض به خشونت پلیس در مقابل کاخ سفید موجب شده توسط یک تصویری از یک مینیاپولیس افسر قتل جورج فلوید. این اعتراضات رشد خشونت در روز شنبه و یکشنبه: پلیس گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به جمعیت در حالی که برخی از شهروندان بی خانمان به دفاتر و ساختمان های دولتی و تنظیم چندین مخرب آتش سوزی. Bowser منتظر ماند تا یکشنبه شب به تحمیل 11 بعد از ظهر حکومت نظامی هر چند آن را به طور گسترده ای نادیده گرفته شده است. شهردار بعد 7 بعد از ظهر حکومت نظامی برای دو روز; متخلفان صورت 10 روز در زندان یا 300 دلار خوب است. آن معاف “افراد انجام وظایف ضروری” از جمله اعضای رسانه ها و مراقبت های بهداشتی پرسنل.

اما آنچه در مورد رای دهندگان ؟ Bowser خود خواسته است تا ساکنان به رای اولیه و دوشنبه آخرین روز از رای گیری اولیه. جمعه روز انتخابات است. چون DC است که اکثریت دموکراتیک اولیه به طور موثر و تعیین کننده برنده بسیاری از مسابقات برای شورای شهر. نظر سنجی هنوز هم مجموعه ای برای باز بماند تا 8 بعد از ظهر چه اتفاقی می افتد به رای دهندگان که ترک خانه های خود را به بازیگران در یک رای گیری پس از منع رفت و آمد?

روز دوشنبه یک سخنگوی Bowser خود گفت سیاسی را Zach Montellaro: “رای گیری ضروری است بنابراین DC ساکنان رای گیری خواهد شد معاف به مقررات منع رفت و آمد.” Montellaro سپس پرسید: اگر Bowser خود را تا به حال با ابلاغ هیئت مدیره از انتخابات ارائه راهنمایی به نظرسنجی کارگران و یا تاسیس “اثبات” ساکنان ممکن است نیاز به متقاعد کردن پلیس آنها را شکست حکومت نظامی به رای دادن. سخنگوی نمی دانم پاسخ به هر یک از این سوالات.

حفاظت از رای دهندگان در طول این بحران به نظر می رسد به عنوان یک اولویت پایین برای Bowser خود. به عنوان زمان تظاهرات به دنبال نشان دادن این برخوردهای بین اجرای قانون و شهروندان—به ویژه اقلیت ها—اغلب می تواند به نوبه خود تنش های خشونت آمیز و مرگبار. شهردار منع رفت و آمد به DC را Metropolitan Police Department قدرت برای جلوگیری از هر کسی که خارج از بعد از 7 بعد از ظهر پس از صرف حضور است که به طور بالقوه غیر قانونی است. صرف تهدید پلیس روبرو می شوند ممکن است به اندازه کافی برای دلسرد کردن مردم و رای آنها ممکن است و نه خانه ماندن از خطر رویارویی با اجرای قانون است. علاوه بر این شهرستان است که در حال حاضر آب گرفتگی با اعضای گارد ملی این سرویس فدرال خدمات حفاظتی و گمرک و حفاظت از مرزها. خواهد شد این افسران اجازه دهید ساکنان رای بدون آزار و اذیت و یا دستگیری? (CBP است به خصوص هولناک رکورد از بی قانونی است.)

این جارو اختیار یک دستور برای پروفایل نژادی در حال حاضر یک مشکل در سی. Councilmember چارلز آلن اذعان به اندازه روز دوشنبه هنگامی که او در توئیتر خود نوشت که حکومت نظامی “را نگه داشتن مردم از رای دادن و همه ما می دانیم که بسیاری نهفته است.” آلن توصیه می شود که حکومت نظامی شروع در 8 p. m. به حداقل همزمان با نظر سنجی بسته شدن اما شهردار رد مشاوره خود را.

Bowser خود تصمیم است به خصوص مشکل داده شده در شهرستان لرزان اجرای رای گیری غایب این بهار. شهردار تشویق تمام واشنگتن برای رای دادن از طریق پست و با توجه به همه گیر اما بسیاری از ساکنان که درخواست رای گیری هنوز موفق به دریافت آنها. هیئت انتخابات فرستاده است کارکنان به رانندگی در اطراف منطقه دست-ارائه برگه های رای در آخرین دقیقه تلاش به را تشکیل می دهند به صورت سیستماتیک شکست. هر کسی که خود را غایب رای گیری روز سه شنبه را مجبور به رای گیری در فرد—و به طور بالقوه شکستن حکومت نظامی.

امکان افسران کباب واشنگتن و تهدید آنها را با مجازات برای رای گیری در طول حکومت نظامی را افزایش قبر نگرانی های قانونی. شهرهای دیگر از جمله آتلانتا ایجاد یک شبیه معمای برای رای دهندگان آنها به عنوان تلاش برای برگزاری انتخابات و تحمیل حکومت نظامی به طور همزمان در هفته های آینده. در زمان بحران قانونگذاران اعمال قدرت فوق العاده ای بر زندگی ما و آزادی. اما آنها هیچ قانون اساسی اقتدار به اجازه پلیس آمریکایی در راه خود را به غرفه رای گیری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>